به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 9 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 90

موضوع: قهر نامزدم

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 26 شهریور 92 [ 22:39]
    سطح
    11
    Level completed: 44%, Points required for next Level: 28
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    44

تشکرشده 7 در 6 پست

Array

قهر نامزدم

با سلام به همه.
    راستش تابحال این سایت کمک چندانی تو حل مشکلاتم بهم کرده. نمیدونم مشکل از نحوه بیان مشکلاتمه یا بزرگ بودن مشکلاتم که کسی راهی واسشون نداره که بگه... بهر حال امیدوارم اینبار بهم کمک بشه.
    نامزدم میخواست با عقدنامم از یجا وام بگیره ولی من مدارکو عقدنامرو بهش ندادم. به چند دلیل اول اینکه میخاست گولم بزنه و نگه که میخاد وام بگیره تا همش بگه بهم پول ندارم برات عروسی بگیرم و کوچکترین خرجی برات کنم. دوم اینکه با پول وام ازدواجمون میخاست بجا اینکه برا عروسی و زنش خرج کنه برا خونوادش خرج کنه و برا بیکار نبودن اونا باهاشون شریک شه. بعدش همه کارای اداریشو وقتی شهرستانه میداد من انجامش میدادم ولی این مسائل مالی و وام رو میده خونوادش و از من حقوق و پولو وامو... رو مخفی میکنه . هرچی بیشتر وضعش خوب میشه بیشتر زار میزنه. بیرون که میریم حتی میگه پول یه بیسکوییتم ندارم برات ولی همیشه خودش تنها بیرون غذا میخوره.
    الان 3 روزه قهر کرده و گوشیشو خاموش کرده . همون موقع قهرش بهم گفت مدارکت مال خودت همش، دیگه بهم حرف وام و عروسی رو هم نزن. بنظرتون چیکار کنم؟تا حال سابقه نداشت انقد ازم ناراحت شه و اینهمه مدت گوشیش خاموش باشه و جواب منو نده. چیکارکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ویرایش توسط mazlom : جمعه 20 اردیبهشت 92 در ساعت 14:48

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 20 خرداد 97 [ 07:57]
    سطح
    71
    Level completed: 11%, Points required for next Level: 358
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    3,836

تشکرشده 2,440 در 754 پست

Array
    گفتی نامزدید. مطمئنی میخوای(میتونی!) با ی همچنین آدمی زندگی کنی!! خوب بررسیاتو کردی؟ جدایی الان خیلی راحت تر از بعده ها!
    *به جادوی چشم تو شیدا شدم*
    *ز خود گم شدم در تو پیدا شدم*
    *من آن قطره بودم که با موج عشق*
    *در آغوش مهر تو دریا شدم
    *

3. 2 کاربر از پست مفید کامران تشکرکرده اند .

asemani (جمعه 20 اردیبهشت 92), mazlom (جمعه 20 اردیبهشت 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    11
    دستاوردها:
    تشکرها
    44

تشکرشده 7 در 6 پست

Array
    آقای کامروا چند ماهه عقدیم. آخه دوسش دارم. جدا شدن ازش برام یعنی تموم شدن زندگیم. اگه ازش جدا شم تا اخر عمر به کس دیگه نمیتونم فکر کنم و از طرف دیگه روی موندن تو خونوادمو ندارم. همش امید به خوب بودنش دارم ولی روزبروز بدتر میشه:(

5. کاربر روبرو از پست مفید mazlom تشکرکرده است .

کامران (جمعه 20 اردیبهشت 92)

در انتظار تایید ایمیل ثبت نام
    آخرین بازدید
    دوشنبه 18 اسفند 93 [ 18:59]
    سطح
    32
    Level completed: 13%, Points required for next Level: 131
    Overall activity: 21.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience Points1 year registeredTagger First Class
    تشکرها
    92

تشکرشده 345 در 153 پست

Array
    سلام

همون طور کامروا گفتن الان تازه زمان خوشی تونه فردا زیر یه سقف برین و عادی بشین برای هم معلوم نیس چیکار بکنه
    اگه اونو خودتونو دوست دارین بهتره قاطعانه مشکلات رو حل کنین تا بعد زندگی اون و خودتونو خراب نکنین .

خشت اول گر نهد معمار کج
    تا ثریا می رود دیوار کج

7. 2 کاربر از پست مفید ahuman تشکرکرده اند .

mazlom (جمعه 20 اردیبهشت 92), کامران (جمعه 20 اردیبهشت 92)

عضو همراه

آخرین بازدید
    جمعه 03 مهر 94 [ 16:31]
    سطح
    55
    Level completed: 62%, Points required for next Level: 77
    دستاوردها:
    Tagger First Class1 year registered5000 Experience Points
    تشکرها
    2,771

تشکرشده 1,881 در 749 پست

Array
    زندگی با آدم خسیس واقعا سخته. فکراتو دقیق بکن. این آدم بعدا تو همه چیز برات قراره کم بذاره هاااا. تو مراسم عقد و عروسیت ، تو مهمونی های خانوادگی ، تو زایمانت و ....
    اگه برات واقعا مهم نیست می تونی بهش فکر کنی.
    یه مقدار دیگه از رفتارهاش بگو. ممکنه خسیس نباشه و اشتباه برداشت کرده باشی /؟

9. 3 کاربر از پست مفید asemani تشکرکرده اند .

mazlom (جمعه 20 اردیبهشت 92), mercedes62 (شنبه 21 اردیبهشت 92), کامران (جمعه 20 اردیبهشت 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    11
    دستاوردها:
    تشکرها
    44

تشکرشده 7 در 6 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط asemani نمایش پست ها
    زندگی با آدم خسیس واقعا سخته. فکراتو دقیق بکن. این آدم بعدا تو همه چیز برات قراره کم بذاره هاااا. تو مراسم عقد و عروسیت ، تو مهمونی های خانوادگی ، تو زایمانت و ....
    اگه برات واقعا مهم نیست می تونی بهش فکر کنی.
    یه مقدار دیگه از رفتارهاش بگو. ممکنه خسیس نباشه و اشتباه برداشت کرده باشی /؟
    دوران دوستی و قبل عقد ازش کم و بیش خساست میدیدم ولی رو حسابگریش و درآمد نداشتنش میذاشتم. مثلا انتظار داشت باهم میریم بیرون مثلا رستوران دنگی حساب کنیم. اوایل عقد هم بد نبود ولی کم کم که یدتر شد. منم همه چیزو از مادر بددلش میبینم که به پسرش میگه نباید مرد برا زنش خرج کنه و باید زن بره سرکار و اگه کم آورد شوهرش بهش کمک کنه. نامزدمم تمام زندگیش پوله چون زندگی سختی داشتن. از الان باهام اتمام حجت کرده اگه منو میخای باید توهم کارکنی و خرج خودتو بدی ومثلن کمک خرجش باشم ولی میگم خرج زن پای مرده حتی اگه شاغل باشه بعدش من بیمارم ممکنه نتونم برم سر کار تازه من که الان شغل ثابتی ندارم، میگه پس با من زندگی سختی خواهی داشت.
    میدونم همتون میگید جداشید بهتره ولی برام سخته میونید چرا؟ من 1/3عمرم باهاش بودم، تو بدبختیاش تو دوران دانشجوییش سربازیش بیکاریش و... 9 سال هرروز از ریز کارای هم خبر داریم و همدم هم بودیم.هرجا نقطه و جایی که برم ازش خاطره دارم. عاشقش نبودم ولی دوسش داشتم. با امید موندم کنارش بخاطرش بهترین موقعیتای ازدواجمو از دست دادم که مطمئنم هیچوقت دیگه پیدا نمیشه و اگرم بشه دیگه نمیتونم ازدواج کنم. برا هم خیلی زحمت کشیدیم. کارشو مدیون بابامه. الان که به ثمر رسیده جرا باید دودستی تقدیم خونوادشو و یه دختر دیگه کنمش؟ تکلیف عمروجوونی و زندگی و آبروی نابود شدم چی میشه؟؟؟امیدوآرزوهایی خونوادم چی میشه؟
    شب و روز شده کارم گریه زاری. هنوز گوشیش خاموشه. فک کنم اینبار میخاد کاری کنه قضیه جدایی جدی شه. ینی کارم و ندادن سند ازدواج اشتباه بود؟ از طریق واسط که مادر یا خاهرشن و چشم دیدن منو ندارن ازش معذرت بخام؟
    ویرایش توسط mazlom : جمعه 20 اردیبهشت 92 در ساعت 23:13

عضو همراه

آخرین بازدید
    جمعه 03 مهر 94 [ 16:31]
    سطح
    55
    Level completed: 62%, Points required for next Level: 77
    دستاوردها:
    Tagger First Class1 year registered5000 Experience Points
    تشکرها
    2,771

تشکرشده 1,881 در 749 پست

Array
    نه عزیزم. باید یه مدتی هم صبور باشی . اگه هم بخوای معذرت خواهی کنی باید مستقیم به خودش بگی نه به خانواده اش . حالا از طریق تلفن خونه ، ایمیل ، یا هر راه دیگه ای .
    این در حالیه که من بازم میگم بیشتر دقت کن. درسته که چند سال به پاش صبر کردی و موقعیت های خوبت رو از دست دادی که البته این کارت هم اشتباه بوده ، اما این دلیل نمیشه که اگه راه رو اشتباه اومدی ، تا آخرش هم اشتباه بری.
    درست فکر کن. الان حاضر نیستی دو دوستی تقدیمش کنی به یه دختر دیگه ، دو روز دیگه که این رفتاراش بدتر شد اون وقت حاضری دو دوستی که هیچی ، هزار دستی تحویلش بدی به یکی دیگه .
    دوران نامزدی برا شناخته عزیز. هر ویژگی بدی که تو این دوران دیدی رو باید ده برابر بزرگتر کنی.
    واقعا خجالت آوره که یه مرد بگه پول یه غذا رو دنگی حساب کنیم !!!!!!!!!!!!!!!!

12. 6 کاربر از پست مفید asemani تشکرکرده اند .

mahsa63 (جمعه 20 اردیبهشت 92), mazlom (جمعه 20 اردیبهشت 92), mercedes62 (شنبه 21 اردیبهشت 92), فرانک بانو (سه شنبه 14 خرداد 92), کامران (شنبه 21 اردیبهشت 92), هلیا66 (جمعه 20 اردیبهشت 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 22 تیر 95 [ 16:53]
    سطح
    62
    Level completed: 52%, Points required for next Level: 146
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    1,594

تشکرشده 1,946 در 612 پست

Array
    نه هیچ کاری نکن منتظر باش اون کاری کنه
    کارت درست بوده
    [align=center]ما بدین در نه پی حشمت و جاه آمده ایم ...از بد حادثه اینجا به پناه آمده ایم[/align]

14. 2 کاربر از پست مفید جوانه؟؟؟ تشکرکرده اند .

mazlom (جمعه 20 اردیبهشت 92), نگاه (یکشنبه 12 خرداد 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 01 تیر 99 [ 11:20]
    سطح
    67
    Level completed: 82%, Points required for next Level: 75
    دستاوردها:
    VeteranTagger First Class10000 Experience Points
    تشکرها
    852

تشکرشده 554 در 206 پست

Array
    دوست عزیز تاپیکهای قبلی شما رو خوندم. مشکلاتتون همین اول زندگی متعدد و زیاده
    اول زندگی که این طور با فریب و قایم کردن و هم رو دور زدن باشه ، خودتون فکر می کنید 5 سال دیگه به کجا خواهد رسید ؟

از پست شماره 6 مشخصه که شما در این رابطه بیشتر به خاطر گذشته و اینکه قبلا با هم بودید و شما روزهای جوونی تون رو پای این فرد گذاشتید ، هنوز پایبند به این رابطه هستید
    باید آینده نگر تر باشید. گذشته رو خوب یا بد هر چی بوده بریزید کنار. باید حساب اینم بکنید که در فرهنگ ایرانی بعد از عروسی قدرت مردها بیشتر از قبل عروسی بر خانوم شون میشه و آزادی عملی خیلی بیشتر دارند تا قبل از عروسی . به هر حال آقایون قبل از عروسی بیشتر احتیاط و مراعات می کنن چون هنوز خرشون از پل نگذشته. باید حساب اینها رو هم بکنید به علاوه قراره خانواده تون گسترش هم پیدا کنه و صاحب فرزند بشید
    من نظرم اینه بشینید خیلی صادقانه و بدون هیچ غرور و ظاهر سازی با پدرتون مشورت کنید. اطلاعات واقعی رو بهش بدیدف مثلا بگید رفتارش موقع رستوران و خرید رفتن این طوریه، بهم گفته باید خرجمو خودم در بیارم ، مادرش فلان حرفو زده و ... اینها رو با پدرتون در میون بذارید و باهاش مشورت کنید مطمئن باشید تصمیم منطقی و حساب شده ای که به نفع آینده تون خواهد بود رو راهنمایی تون می کنن که بگیرید

بعضی حرفهایی که تعریف کردید واقعا غیر قابل تحملن. به نظرم برای یه مرد نشونه خیلی بی غیرتیه که پول غذا بیرون رفتن شون رو اجازه بده خانومش دنگی حساب بکنه
    بازم میگم با پدرتون مشورت صادقانه بکنید

16. 4 کاربر از پست مفید بابک 1369 تشکرکرده اند .

mazlom (جمعه 20 اردیبهشت 92), mercedes62 (شنبه 21 اردیبهشت 92), فرانک بانو (سه شنبه 14 خرداد 92), کامران (شنبه 21 اردیبهشت 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    11
    دستاوردها:
    تشکرها
    44

تشکرشده 7 در 6 پست

Array
    پدرم از طریق مادرم در جریان اموراتم هست. چندباری باهاش صحبت هم کرده ولی تاثیری رو رفتارش نداشته و اوضاع بدتر شده. اخلاق شوهرم عین بچه هاست. بجای اینکه رو رفتار و حل مشکلاتمون فکر کنه میگه چون تو به خونوادت گفتی منم به خونوادم میگم. در صورتی که خونواده اون با خونواده من زمین تا اسمون متفاوتن. پدر من جزء سرشناسای شهره ولی مادرش یه آدم کم سواد و مثلا مذهبی که فقط با حرف و دروغ و تهمت به دیگرون کارشون رو پیش میبرن. مامانش بعد بله برون پاشو خونمون نذاشته حتی عید. میگم پدرم بی طرفانه میخاد مشکلمون حل شه، یه چیز بتو بگه 10 چیز به من برا نصیحت میگه، ولی مادر تو که اینطور نیست. پدرم بنده خدا همش امیدواره که با صبر من همه چی حل میشه ولی نمیدونه که این آدم و خونواده ذاتشون مشکل داره. باورتون نمیشه برادر شوهرم سالها با شوهرم قهر بود ولی بعد استخدامش مثل برادرای مهربون شده براش و بذااینکه شوهرم بهش کمک مالی کنه باهاش خوب شده. با اینکه 6 سال از شوهرم بزرگتره و جای پدر شوهرمم داشت سر عقدمون نیومد و حتی تو این 10 ماه هم 1 بار باهام رودررو نشده که بخام بهش سلام بدم. خواهرشم که به دلیل بی بندوباریش از شوهرش جداشده و هرروز عکسای جورواجورشو تو فیسبوک با پسرا میبینم. با این اوصاف میگه بابات نباید با من صحبت کنه باید با خونوادم صحبت کنه.

صفحه 1 از 9 123456789 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)