به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 22
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    پنجشنبه 26 اردیبهشت 92 [ 22:37]
    سطح
    2
    Level completed: 58%, Points required for next Level: 21
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    7 days registeredTagger Second Class100 Experience Points
    تشکرها
    1
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array

6 حرفاش با کاراش تناقض داره ....

سلام من 22 سالمه و دانشجو هستم به یکی از خانم های کلاس علاقه مند شدم و ایشون هم با من همسن هستندمن تقریبا یک سال ونیم هست که به این خانم علاقه مند شدم (( نکته: تو کلاس یه پسره هم به این دختره علاقه مند بود و تقریبا همه بچه های کلاس خبر داشتن اما چون خیلی از پسرا علاقه داشتن به این خانوم واسه همین برا من عادی بود)) و تو کلاس زیاد بهشون توجه میکردم البته از طریق نگاه کردن و میشه گفت که ایشونم زیاد منو نگاه میکرد گاهی اوقات که اصلا حواسم نبود میدیدم که این دختر داره به من نگاه میکنه و با متوجه شدن من خودشو میزد به یه کوچه دیگه و میدیدم که ایشون واقعا بهم توجه میکنن همین ماجراها ادامه داشت نگاه ها و توجه ها تا اینکه من یه روز تو کلاس به انگشتر ایشون نگاه کردم و خواستم خودشون هم متوجه بشن که من به حلقه ای که تو دستشونه مشکوکم و ایشون متوجه نگاه من شدند و انگشتر رو از انگشتشون بیرون آوردن و بالا و پایین انداختن و از دستشون افتاد زمین (فک کنم منظورشون از این کار بی ارزش بودن انگشتر بودش)خلاصه من فرداش تصمیم گرفتم که با ایشون صحبت کنم اما چون میخواستم که کسی از بچه ها اصلا متوجه نشه واسه همین ته کلاس پشت سر ایشون نشستم و ٥ دقیقه مونده به تموم شدن کلاس یه کاغذی دادم بهش که ازش خواستم یه ساعتی بیاد تا با هم دیگه صحبت کنیم ایشون کاغذ رو گرفتن و به بغلدستی شون لبخندی زدن و چند بار اون کاغذ رو خوندن اما سر قرار وای نستادن وبه طر خونه رفتن و منم دنبالشون کردم وقتی ازشون خواستم که با هم صحبت کنیم ایشون قبول نکردن و گفتن که نه اینجا داخل شهر هستش و کسی می بیننشون و نمیشه و منم قبول کردم و موند برا فردا که باهاشون صحبت کنم فرداش وقتی تو کلاس رفتم ایشون پشتشون رو به من کردن و یه جورایی بی محلی کردن اما باز فهمیدم که ایشون بازم هر از گاهی بهم نگاه میکنه وقتی کلاس تموم شد و داشت میرفت خونه و قتی ازشون خواستم که باهام صحبت کنه یه سری تکون دادن و گفتن که نه اگه میشه صحبت نکنیم و اصلا حاضر به صحبت کردن نمیشدن و من گفتم که قصدم مزاحمت نیست ادامه.....

اونم گفت میدونم ولی و من مجال نددم و پرسیدم شما ازدواج کردین و ایشون گفتن که نه ولی قصدشو دارم و منم خداحافظی کردم و از اینکه مزاحمشون شدم معذرت خواستم حالا به نظر شما چیکار کنم ماجرا چیه نه به اون کارا و نه به این طرز جواب دادنش

حالا بعد یک ماه که از عید گذشته تو کلاس دوباره نگاه میکنه اما من بهشون توجهی نمیکنم و یه مشکل دیگه هم پیش اومده و اونم اینه که بچه های کلاس فهمیدن اون پسره هم که گفتم به این دختره علاقه منده ازم ناراحت شده و دلخوره حالا من چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

نکته من تو کلاس با هیشکی از دخترا صحبت نمیکنم حتی یه کلمه اصلا اصلا و تو کلاس فعالیت کمی دارم

اما ایشون با پسرا صحبت میکنن البته در محدوده درس و ... ولی در کل اهل بگو بخندن

اما موردی ازشون ندیدم در ضمن دختر محجبه ای هم هستن ومنم تقریبا یه جورایی بچه مذهبی هستم

آقا من یادم رفت یه چیزی رو بنویسم من واسطه فرستادم به یه پسری که اعتماد داشتم و میدونستم که با دخترا صحبت میکنه (رفاقت نه ها....... کلا میونش خوبه و عادی)

اما پسره گفت که دختره همه جی رو به مسخره گرفت و گفته که خیلی بچه است و از این حرفا یعنی کلا به مسخره گرفته

اما در عوض نگاه میکنه توجه داره بهم و بعد تموم شدن کلاس بیرون کلاس وای میسته و تا من میرم بیرون پشت سر من میاد بیرون ولی حرفاش با کاراش تناقض داره شایدم من دارم اشتباه فک میکنم
    ویرایش توسط فرشته مهربان : شنبه 07 اردیبهشت 92 در ساعت 15:29

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 12 خرداد 92 [ 20:11]
    سطح
    12
    Level completed: 84%, Points required for next Level: 8
    دستاوردها:
    3 months registeredTagger Second Class500 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 5 در 3 پست

Array
    دوست عزیز شما نگفتی که آیا واقعا دوستش داری یا صرفا تصور میکنی به شما علاقه دارد؟
    به نظر من راجع به این قضیه با پدر و مادر خود مشورت کن و در صورت مساعد بودن نظر آنها، خودت به او مستقیما بگو "اجازه میدهید مادرم را برای خواستگاری بفرستم؟" یا اینکه واسطه ای (ترجیحا خانم) بفرست.
    البته قبل از اینکه تسلیم دل شوی عاقلانه به مساله نگاه کن (هرچند میدانم بیشتر اوقات عقل تسلیم دل میشود!)
    در نهایت اینکه هرقدر جدی تر باشی طرف مقابلت هم جدی تر برخورد خواهد کرد.

- - - Updated - - -

دوست عزیز شما نگفتی که آیا واقعا دوستش داری یا صرفا تصور میکنی به شما علاقه دارد؟
    به نظر من راجع به این قضیه با پدر و مادر خود مشورت کن و در صورت مساعد بودن نظر آنها، خودت به او مستقیما بگو "اجازه میدهید مادرم را برای خواستگاری بفرستم؟" یا اینکه واسطه ای (ترجیحا خانم) بفرست.
    البته قبل از اینکه تسلیم دل شوی عاقلانه به مساله نگاه کن (هرچند میدانم بیشتر اوقات عقل تسلیم دل میشود!)
    در نهایت اینکه هرقدر جدی تر باشی طرف مقابلت هم جدی تر برخورد خواهد کرد.

3. کاربر روبرو از پست مفید azad-123 تشکرکرده است .

فرهنگ 27 (پنجشنبه 05 اردیبهشت 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 27 خرداد 92 [ 10:12]
    سطح
    2
    Level completed: 34%, Points required for next Level: 33
    دستاوردها:
    31 days registered100 Experience Points
    تشکرها
    8

تشکرشده 5 در 5 پست

Array

Icon200 حیادراینگونه خانمهااز لحاظ شرعی درست است شمامیتوانیدازطریق خانواده اقدام بفرمائید اگر خالصانه قدم برداشته باشید نتیجه ی خوبی میگیریدمو

ازطریق خانواده اقدام کنید
    انشاالله اگر خالصانه قدم برداریدنتیجه خوب میشود
    ویرایش توسط فرشته مهربان : شنبه 07 اردیبهشت 92 در ساعت 15:37 دلیل: حذف ایمیل ( دادن ایمیل خلاف قوانین هست)

5. کاربر روبرو از پست مفید saraebi تشکرکرده است .

کامران (جمعه 06 اردیبهشت 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 26 شهریور 02 [ 15:46]
    سطح
    68
    Level completed: 1%, Points required for next Level: 399
    Overall activity: 37.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    340

تشکرشده 500 در 154 پست

Array
    سلام دوست عزیز چرا واسطه فرستادید؟ شما با این کارتون خودتون رو یه آدم ضعیف و عذر میخام بی عرضه نشون دادید. اصولا دخترا از مردایی خوششون میاد که بتونن بهشون تکیه کنن، شما با این کارتون این حس رو به ایشون ندادید
    اگه واقعا بهش علاقه دارید و با این وضعیت مملکت تمام شرایط رو سنجیدی خیلی محکم جلوش وایستید و تو چشماشون نگاه کنید و حرف دلتون رو بدون خجالت و به طور منطقی بهش بزنید اگه واقعا میخاین باهاش ازدواج کنید
    دوست عزیز با انجام کار تکراری نتیجه متفاوت نمیگیری

7. کاربر روبرو از پست مفید باران13 تشکرکرده است .

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    پنجشنبه 26 اردیبهشت 92 [ 22:37]
    سطح
    2
    Level completed: 58%, Points required for next Level: 21
    دستاوردها:
    7 days registeredTagger Second Class100 Experience Points
    تشکرها
    1
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array

• رفیقام با دخترا وایستادن میگن میخندن به منم میگن بیا تو جمعمون با هم باشیم من نمیرم قاطی دخترا بشم ولی این خانوم برگشته بهم میگه این هنوز بچه است باهاش کاری نداشته باشید

خدااااااااااااااااااا اعصاب واسم نمونده نمیدونم چیکار کنم

آخه از اون موقع که تو یه کلاسیم یه بارم صدام نکرده اما اون روز یه مساله ای پیش اومد 10 بار بیشتر به هر بهانه ای اسمم رو بلند میگفت بابا آخه چیکار کنم من کم محلی میکنم نمیشه از یه طرفی هم خوب ته دلم ازش خوشم میاد

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 06 تیر 93 [ 06:00]
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    2,312

تشکرشده 1,508 در 444 پست

Array
    سلام محسن جان،
    من هم متاسفانه با ایشون موافقم که شما هنوز رفتارهای بچگانه دارین! اگه واقعا دوستش داری و میخوای که ازدواج کنی بهش پیشنهاد ازدواج بده و بگو اگه صلاح میدونه با خانواده برای آشنایی بیشتر اقدام کنی یا هر جور اون صلاح میدونه باهم بیشتر آشنا بشین. همین!!! اگه به اینجا رسیدی یعنی یک مرد آماده برای قبول مسئولیت زندگی هستی.

10. کاربر روبرو از پست مفید toojih تشکرکرده است .

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 27 خرداد 92 [ 10:12]
    سطح
    2
    Level completed: 34%, Points required for next Level: 33
    دستاوردها:
    31 days registered100 Experience Points
    تشکرها
    8

تشکرشده 5 در 5 پست

Array
    به نظر من اینجور دوستیها به درد زندگی نمیخوره توبایدفکردوستی روازسرت بیرون کنی بااین تعاریفی که شماازاین دخترداریداصلابدون تحقیق وبررسی جدی ادامه ندهید وبیشتربا خداوائمه مانوس بشویدواز دیدعقلانی به موضوع نگاه کنید چون تاوقتی فکردوست داشتن ایشان هستیدبدیهایش رانمیبینی پس سعی کن خانواده رادرجریان مسائلتون قراربدید انشاالله موفق باشید اینکه دخترمحجبه ای باشد صرفاملاک نیست

- - - Updated - - -

curious5749جان نظری که شمادادید به دردخیابانهای پاریس میخوره ظاهرابرای شمااصلاخانواده ملاک نیست وبه عقاید اسلامی اهمیت نمیدید لطفا تجدیدنظر بفرمائیدوکمی دیگه به این مسئله فکر کنید وبعدجواب بدید

12. کاربر روبرو از پست مفید saraebi تشکرکرده است .

palazgolakh (پنجشنبه 05 اردیبهشت 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 26 شهریور 02 [ 15:46]
    سطح
    68
    Level completed: 1%, Points required for next Level: 399
    Overall activity: 37.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    340

تشکرشده 500 در 154 پست

Array
    curious5749جان نظری که شمادادید به دردخیابانهای پاریس میخوره ظاهرابرای شمااصلاخانواده ملاک نیست وبه عقاید اسلامی اهمیت نمیدید لطفا تجدیدنظر بفرمائیدوکمی دیگه به این مسئله فکر کنید وبعدجواب بدید[/QUOTE]
    خانم ساراابی بنده اگه دقت کرده باشید گفتم که اگه واقعا فکراتو کردی و قصد ازدواج داری برو و اینطوری باهاش صحبت کن نگفتم که برو و با این روش باهاش دوست شو، چون اگه فرد واقعا قصدش ازدواج باشه رابطه رو رسمی میکنه اگر هم قصدش ازدواج نباشه که هیچ، خود من به شخصه با اینکه تو یه فرهنگ آزاد بزرگ شدم اصلا رابطه قبل از ازدواج رو قبول ندارم چون مطالعات تاثیر منفیش رو بعد از ازدواج اثبات کرده و به همین خاطر هم هرگز همنوعم رو به چیزی که بده سوق نمیدم من فقط راهنماییشون کردم که اگه واقعا قصدشون ازدواجه این روش میتونه کمکشون کنه اگه شما روش بهتری برای ازدواج ایشون یا آرامش فکری ایشون دارید من خوشحال میشم که به دانشم اضافه بشه
    ویرایش توسط باران13 : پنجشنبه 05 اردیبهشت 92 در ساعت 18:00

14. کاربر روبرو از پست مفید باران13 تشکرکرده است .

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 08 اردیبهشت 93 [ 11:46]
    سطح
    15
    Level completed: 24%, Points required for next Level: 76
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered500 Experience Points
    تشکرها
    14

تشکرشده 12 در 7 پست

Array
    محسن جان سلام حرفاتو خوندم و خوشم اومد از این صداقتت ببین من بهت پیش نهاد می کنم اگه برا ازدواج می خوای مثل یه مرد برو بهش بگو که ازت خوشم اومده اینا یا قبول میکنه یا نه اما قبلش با خانوادتم در میان بذار اما برای دوستی می خوای من بهت پیش نهاد نمی کنم که با دختری دوست شی دوستی تاثیره بدی میذاره رو اخلاقت و کردارت و زندگیت ....(خودم تجربه دارم که بهت می گم) اما اگه برا ازدواج می خوای برو خودت رو در رو بگو اما اگه دیدی زیاد ناز می کنه ولش کن اینجور دخترا تو دانشگاه هستن و قصدشون هم به دام انداختن پسرای ساده هست کلی گفتم نه اینکه خدای نکرده به شما یا اون خانوم توهینی بشه;)امیدوارم مشکلت حل شه

16. کاربر روبرو از پست مفید palazgolakh تشکرکرده است .

عضو همراه

آخرین بازدید
    جمعه 03 مهر 94 [ 16:31]
    سطح
    55
    Level completed: 62%, Points required for next Level: 77
    دستاوردها:
    Tagger First Class1 year registered5000 Experience Points
    تشکرها
    2,771

تشکرشده 1,881 در 749 پست

Array
    آقا محسن لطفا به این سوالات جواب بدید؟
    آیا واقعا تصمیم گرفتید اگر این خانم موافقت کنند با ایشون ازدواج کنید ؟
    ترم چندم دانشگاه هستید ؟
    شغلتون چیه ؟
    خدمت سربازی رفتید یا خیر ؟
    خانواده شما با ازدواج شما در این سن موافق هستن یا خیر ؟

متاسفانه شما خیلی بچگانه برخورد می کنید . از تجزیه و تحلیل کردن رفتار ایشون واقعا چه نتیجه ای می گیرید ؟ شما یا ایشون رو دوست دارید و قصد ازدواج با ایشون رو دارید (که در این صورت خیلی راحت و جدی برخورد کنید و بهشون بگید و اجازه بدید که خودشون بگن که شما رو قبول دارند یا خیر ؟ ) ، یا ایشون رو به عنوان یه گزینه برای آینده تون قبول ندارید که در این صورت واقعا رفتارای ایشون چه اهمیتی می تونه داشته باشه !!!!

ضمنا حتی اگه ایشون رو به عنوان یه گزینه در نظر گرفته باشید ، اما شرایطش رو نداشتید (همین سوالاتی که پرسیدم و موارد بیشتر ) ، با عرض معذرت تجربه ثابت کرده باید جلوی احساساتتون رو بگیرید.

موفق باشید.

18. 3 کاربر از پست مفید asemani تشکرکرده اند .

mohsen321 (پنجشنبه 05 اردیبهشت 92), فرهنگ 27 (پنجشنبه 05 اردیبهشت 92), کامران (جمعه 06 اردیبهشت 92)

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)