به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    پنجشنبه 09 خرداد 92 [ 09:18]
    سطح
    2
    Level completed: 36%, Points required for next Level: 32
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    31 days registeredTagger Second Class100 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 2 در 2 پست

Array

6 با شوهرم و بدون شوهرم نمیتونم زندگی کنم.کمک

سلام بچه ها.من تازه عضو شدم ولی خیلی سریع نیاز به کمک دارم.من با شوهرم توی دانشگاه آشنا شدیم.شوهرم 19 بود و من 20 ساله.من با شهر شوهرم 1000 کیلومتر فاصله داشتم.عاشقانه باهاش با وجود تمام اختلافات ازدواج کردم.4سال گذشت من شدم فوق لیسانس و شوهرم به بهانه سربازی درسشو رها کرد.رفت سربازی و اومد شغل آزاد زد.من توی این شهر غریبم هیچ کاری پیدا نکردم.هرکجا میرم میگن با ماهی 100 میای منشی بشی؟تنهای تنهام.شوهرم دوستم داره ولی تا وقتی که بهش محبت کنم باهام خوبه.اگر باهاش قهر کنم جلو نمیاد.خیلی مغروره همش میخواد حرف اون باشه.اگر بحثمون بشه ظرف میشکنه ومیگه احترتم منو نگه دار.تاوقتی من بدوم اونم میدوئه اگر وایسم وایمیسته.احساس خوبی ندارم میبینه شبا گریه میکنم ولیسراغم نمیاد ببینه که من چمه.میدونم دوسم داره برام ثابتشده ولی اونی که من میخوام نیست.جدیدامتوجه شدم با دخترا چت میکنه .قربون صدقشون میره.یک بار بهش گوشزد کردم ولی زیر بار نرفت.پرینت بهش نشون دادم گفت من کار خاصی نکردم تو خیلی حساسی.این در حالیه که من بایدباچادرمیرفتم دانشگاه و حق نداشتم با پسرای هم کلاسم حتی حرف بزنم.بعد از اون رمزشو عوض کردولی دیدم که دوباره چت میکنه.صبح میره مغازه تا ظهر.عصر میره تا شب.همش درمغازش توی اینترنته.گردش تفریح دوتایی بیرون رفتن هیچی.مدام از اسمم چهرم رنگ پوستم ایراد ویگیره.هر روزبراش آرایش میکنم اگر یه روز به خودم نرسم متلک میگه.میگه من دوستت دارم که قیافتو تحمل میکنم.بخدا من زشت نیستم معمولی هستم.خودشو خیلی زیبا میبینه.چندبار که بحثمون شده بهش گفتم میرم گفته برو برام مهم نیست ولی میدونم دروغ میگه.وقتی 4 روزمیرم شهرمون میخواد بمیره.میدونم عاشقمه ولی راهش از من دوره.توی جاده من نیست میگه مشکل ما حل نمیشه چون تو یکسال بزرگتری.براش همه کار کردم همه کار.متاسفانه دیوانه وار عاشقشم و طاقت بی محلیاشو ندارم.اصلا نمیدونم چی بگم.فقط بگم که همش میگه ازدواج مااشتباه بوده ما به درد هم نمیخوریم.توی این 4سال شاید فقط 3سالشو گریه کردم.نذاشتم خانوادم بفهمن.پول بهم نمیده میگه خرجت زیاده هر چی در میارم خرج تو میکنم.کاش یکی بهم بگه چکار کنم که از این بلا تکلیفی نجات پیداکنم.منو دوست داره ولی میگه من 23 سالمه میاست الان دنبال عشقو حالم باشم نه سر کار و خرجی

2. کاربر روبرو از پست مفید isatis تشکرکرده است .

walterwhite (شنبه 29 دی 97)

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 13 تیر 93 [ 20:39]
    سطح
    19
    Level completed: 46%, Points required for next Level: 54
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    13

تشکرشده 298 در 112 پست

Array
    اشتباه اول شما : ازدواج در سن پایین
    آخه 19 سال سنیه برای پسر که ازدواج کردی ؟
    اشتباه دوم : ازدواج با اختلافات زیاد
    چرا اختلافات رو قبل از ازدواج حل نکردی ؟

حالا اینا تموم شده
    روی چه مسائلی قهر می کنید ؟
    ایا مشاوره ازدواج رفتید قبل از ازدواج ؟
    مشاوره خانواده چطور ؟ ( برای مشکلات فعلی )

4. کاربر روبرو از پست مفید هدف تشکرکرده است .

کامران (پنجشنبه 19 اردیبهشت 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 22 آذر 96 [ 13:21]
    سطح
    48
    Level completed: 73%, Points required for next Level: 54
    Overall activity: 1.0%
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    108

تشکرشده 352 در 163 پست

Array

ايساتيس عزيز با سلام: مشكل شما مبنايي نيست و در مرحله گذر است بشرطي كه خوب هدايت كنيد، چيزايي به ذهن وتجربم ميرسه تقديم ميكنم: دوست عزيز با

ايساتيس عزيز با سلام: مشكل شما مبنايي نيست و در مرحله گذر است بشرطي كه خوب هدايت كنيد، چيزايي به ذهن وتجربم ميرسه تقديم ميكنم: دوست عزيز بايد زندگي مشترك را و رابطه مشترك زندگي را موقعيت و محل راحتي و آرامش و آسودگي و اطمينان خاطر در نظر بگيريد بطوريكه شريك زندگي نبايد از خطاهاي روزمره رفتاري نقل قولي و امورات غيره در زندگي دلهره و نگران باشد يعني ضمن تلاش براي دوري از خطا نبايد نگران و مورد عتاب و سرزنش باشد كه اغلب هم خطا نيست بلكه تفاوت سليقه يا اشرافيت متفاوت در موضوع هست.
    2- شما بايد اين حساسيت را توجه كنيد كه مبادا شوهرتون بدليل بالاتر بودن سطح تحصيلات شما احساس تحقير يا تفاخر كند كه بخواهد رفتار جبراني در پيش گيرد يا نتواند با شما همراهي و همدلي و اخت شود و مجبور شود با افرادي كه ميتواند خود را سرتر نشان دهد ارتباط برقرار كند
    3- مسئله مهم ديگر مردها زياد از آدم تابع بي خاصيت خوششون نمياد يا براشون جذابيت نداره تبعيت و لوس بازي فردي براشون شيرين است كه از موضع اقتدار باشد لذا زياد خود را در اختيار گذاشتن و عرضه كردن و انتظار همراهي داشتن و توجه كردن مرد و خسته ميكنه راحتتر بگم وقتي شوهرت بهت توجه ميكنه همراهيش كن و همه مشغله و فكرتو بزار كنار و در هر زمينه اي كه بهت مراجعه وتوجه كرده همراهيش كن و تحريك و مشتاقش كن
    4-اجازه بده هم به شوهرت و هم به خودت دوره هايي را از هم دور باشيد هم روزانه و هفتگي و هم مسافرت تا خلاء و قدر همو بيشتر متوجه شويد و از ايراد گيري و غر زدن هميشه خودداري كنيد و مهمتر اينكه هر خواسته و پيشنهادي داريد با منطقش مطرح كنيد ولي قدم و تصميم نهايي را به طرف موكول كنيد احساس اجبار يا تحميل نظر نباشد
    5- زندگي را با تمام ناملايماتش مسير پيمودني فرض كنيد و لذتش را در پيمودن و ارتباط با اطرافيان و دوستان مورد قبول تان را در برنامه زندگي داشته باشيد تنهايي و يكنواختي آدم را خسته و متنفر ميكند. نظر ساير دوستان كه بهتر خواهند بود تجربه كنيد و خودتان برنامه و مديريت زندگي را طراحي و با روحيه بالا پيش ببريد.
    6- آنطور زندگي و رفتار كنيد كه دوست داريد زندگيتان آنطوري باشد نه كه از ديگران زندگي مورد دلخواهتان را مطالبه كنيد و طرف را متهم و مجبور و ملزم كنيد تا طرفتون هم بطرف شما كشيده شود .كل كل كردن و غر زدن و خود را بي مقدار كردن و همه چيز را بي ارزش كردن شيريني آنرا از بين ميبرد
    ویرایش توسط حسين40 : دوشنبه 02 اردیبهشت 92 در ساعت 16:14

6. 3 کاربر از پست مفید حسين40 تشکرکرده اند .

کامران (پنجشنبه 19 اردیبهشت 92), walterwhite (شنبه 29 دی 97), zendegiye movafagh (جمعه 06 اردیبهشت 92)

عضو همراه

آخرین بازدید
    دوشنبه 20 دی 00 [ 13:07]
    سطح
    95
    Level completed: 32%, Points required for next Level: 683
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    1,759

تشکرشده 3,304 در 1,073 پست

Array
    سلام سعی کن شادتر باشی براش جوک های جدید تعریف کنی به خودت برسی مردها دنبال شادی و آرامش هستند اینا رو تو بهش بده نه موقتی بلکه دائمی به مرور زمان درست می شه
    موفق باشی

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 14 اردیبهشت 92 [ 17:46]
    سطح
    4
    Level completed: 30%, Points required for next Level: 35
    دستاوردها:
    7 days registeredTagger Second Class100 Experience Points
    تشکرها
    22

تشکرشده 24 در 15 پست

Array
    این اقایونی که هی میگن مردها دوست دارن دوست دارن؟ یادشان رفته که مردها همیشه ی خدا مرغ همسایه براشون غاز بوده
    ایساتیس جان شما زیاد به چت کردنش زوم نکن فقط هر از چند گاهی با یه مثالی شده از خودت یادش بنداز که روابط اینترنی اخر عاقبت نداره فقط وقت گذرونیه
    خوب همیشه به خودت برس نه زیاد ارایش کن نه خیلی نامحسوس
    سعی کن یکم این احساس و بهش بدی که با اینکه ازش یه سال بزرگتری ولی بازم اون مردته و تصمیم گیرندس و حرفش برات حرف در کل زیاد ادای ادم بزگارو براش در نیارنه که زندگیت رو بچه بازی کنی
    بعدم حتما شما یه چیزی بهش گفتی که میگه من بخاطر اینکه دوست دارم با هاتم وگرنه با این قیافه تو کسی باهات نمیمونه
    باهاش جوری باش که فکر نکنه وای بد بخت شده خودشو گرفتار کرده زن گرفته
    بزار فکر کنه درسته اگر زن گرفته معنیش این نیست که جوونی شو در قید و بند کرده نه تازه جلو هم افتاده صاحب خونه زندگی شده با یه رفیقی (دوس دختری که هم باهاش خوش بگذرونه هم حلالش هست) نه که فقط باید خرجی بده و گرفتار بشه
    خودتم فراموش نکن زیاد درگیر چیزای بزگر خودت رو نکن فکر کن دوستشی و میخوای به قول معروف مخش و بزنی تا فقط با تو خوش باشه و کس دیگه ی رو دوس نداشته باشه
    من چیزای گفتم که فکر میکنم تو سن شما بدردت میخوره اگه نه خوب میتونی توجه نکنی

9. کاربر روبرو از پست مفید nahale1 تشکرکرده است .

zendegiye movafagh (شنبه 07 اردیبهشت 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 16 خرداد 92 [ 19:24]
    سطح
    2
    Level completed: 43%, Points required for next Level: 29
    دستاوردها:
    31 days registered100 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 34 در 13 پست

Array
    سلام ایساتیس جان!
    ما آقایون گاهی واسه لجبازی کارایی میکنیم ک پایه و اساس ندارن و پیاز داغشو زیاد میکنیم. ممکنه ب دلیل حساسیت بالای شما، جلوت این کارو میکنه ک فک کنی اگه واسش کم گذاشتی میره سراغ یکی دیگه
    حقیقت امر اینه ک مردی ک فکر میکنه با زن گرفتن خوشی ازش سلب میشه، نمیتونه تو ارتباط با دختران موفق باشه. بنابر این خیلی فکر نکن میتونه دوس دختر پیدا کنه.لذا فقط من باب هشدار میخاد بهت بگه مواظب رفتارت باش
    علم روانشناسی میگه: سن دختر باید مقداری کمتر از پسر باشه. این حرف واسه تکیه عاطفی هس. الانم ک ازدواج کردین نمیخاد خیلی فک کنی سنتون مناسب نبوده. فامیلی دارم ک زنش 20 سال از خودش بزرگتره و خوشبختن.
    مطابق نظر دوستان نه خیلی مخالفش باش و نه خیلی اجابتش کن. یه مقداری ذره بینتو بذا کنار ببین اوضا چطور میشه؟
    سعی کن با رفتارت یا حتی گاهی شوخی و خنده بهش هشداری در مورد ب اجراگذاشتن مهریه و نفقه بدی ک فکر نکنه پخمه ای عرضه این کارا رو نداری. مثلا اگ میگه خرجت بالاس، بگو مطابق قانون، مرد موظفه تمام هزینه زندگی عادی زنشو بپردازه
    اگه دیدی بهتر نشد پزشک مشاور خانواده رو فراموش نکن

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 08 آذر 94 [ 06:20]
    سطح
    45
    Level completed: 46%, Points required for next Level: 109
    Overall activity: 12.0%
    دستاوردها:
    1 year registeredTagger First Class5000 Experience Points
    تشکرها
    373

تشکرشده 699 در 298 پست

Array
    سلام دوست خوبم. یه جمله از خودت توجهم رو جلب کرد. اینکه دوست داشتنش اثبات شده است و وقتی شما میری شهرت و دور میشی حتی 4 روز هم تحمل نمیکنه...
    واقعا همین طوره؟
    اگه واقعا اینطوره و شما چنین ابزار قدرتمندی داری پس چرا به جای استفاده ازش داری غصه میخوری؟ شما که ازش دور میشی ایشون تحمل نمیکنه...ولی وقتی دم دستشی و حسابی با اشک و آه ازش محبت میخوای با یکی دیگه چت میکنه...به نظرت نکته اش چیه؟
    چرا رابطه ات و فاصله ات رو با شوهرت حفظ نمیکنی که همه چی متعادل بشه. منظورم اینه که کنارش باش. همسرش باش. اما تو رفتارت نشون نده که اگه اون نباشه یا بی محلی کنه می میری!!!!! حتی اگه احساس قلبیت اینه سعی کن طور دیگه وانمود کنی. منظورم بی محلی نیست. منظورم اینه که وظایف خودت رو انجام بده تمام و کمال و بی نقص. اما برای خودت احترام خاصی قائل باش. ارزش خودت رو در گرو میزان محبت دیگری نذار. اینجوری شخصیت بسیار جذابی پیدا میکنی برای همسرت. تمام مردها از زن محکم خوششون میاد نه زن ضعیف که با اشک و آه تقاضای توجه داره. از وابستگی عاطفی شوهرت به خودت استفاده بهینه کن.

12. کاربر روبرو از پست مفید گل آرا تشکرکرده است .

sara 65 (پنجشنبه 19 اردیبهشت 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    پنجشنبه 09 خرداد 92 [ 09:18]
    سطح
    2
    Level completed: 36%, Points required for next Level: 32
    دستاوردها:
    31 days registeredTagger Second Class100 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 2 در 2 پست

Array
    ممنون بچه ها صحبت هاتون خیلی بهم آرامش داد گمون نمیکردم کسی جواب بده بازم ممنون.مخصوصا از راهنمایی گل آرا و همصدا

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 28 خرداد 92 [ 01:11]
    سطح
    14
    Level completed: 22%, Points required for next Level: 78
    دستاوردها:
    3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    117

تشکرشده 257 در 108 پست

Array
    سلام خانوم ایساتیس
    اتفاقا همسر شما باید قدر موقعیتی که داه رو بدونه خیلی از پسرا دارن افسوس میخورن که چرا ازدواج نکردن و یا موقعیت ازدواجو ندارن و همینجوری بلاتکلیفن و نه خونه و زندگی دارن نه زن و بچه
    من که خودم ناراحتم :(
    نکته دیگه اینکه دوست عزیزمون جناب همصدا گفتن حتی با شوخی و خنده بهش متذکر بشین که مهریه و نفقه رو از طریق قانونی دنبال میکنین
    بنده بهتون توصیه میکنم این کارو نکنین هرگز و حرفی از مهریه و نفقه اونم از راه قانونی نزنین که میتونه اوضاع رو خیلی بدتر کنه و همسرنو از زندگی کلا نا امید کنه
    من خودم که تصورشو میکنم که همسرم اگه روزی ازم ناراحت بشه پای مهریه و نفقه رو از لحاظ قانونی بکشه وسط واقعا همه چی رو سرم خراب میشه (خدا بهم رحم کنه با این روحیم )
    البته مهریه و نفقه حق زنه ولی گرفتنش با زور و قانون یعنی ناراحتی همسر و به سختی افتادنش هیچ ارزشی برا زن نداره

15. کاربر روبرو از پست مفید ژپتو تشکرکرده است .

کامران (پنجشنبه 19 اردیبهشت 92)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)