به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 63
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 02 اردیبهشت 92 [ 10:43]
    سطح
    1
    Level completed: 70%, Points required for next Level: 15
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    0

تشکرشده 11 در 4 پست

Array

آیا کارم درسته؟؟ من و زن صیغه ای شوهرم

سلام دوستان
    من رژان هستم 24 سالمه و شوهرم 25 سالشه. ما سه ساله ازدواج کردیم و واقعا عاشقانه همدیگرو دوست داریم.راستش من مشکل حادی ندارم اما در مورد این مساله دوست داشتم نظر شماروهم بدونم.
    همه چی از زمانی شروع شد که شوهرم خیلی صادقانه به من گفت که همیشه آرزوداشته با دوتا زن باشه و این حرفا،منم گفتم مگه کم برات گذاشتم و گفت نه هیچ وقت کم نزاشتی،اینم بگم که واقعا ما برای هم هیچ کمی نزاشتیم و واقعا شوهرم از همه لحاظ پاکه همون طوری هم که من اولین عشقش بودم و باهم ازدواج کردیم،اون قدر چشم پاکه که همه روش قسم میخورن،خلاصه از من درخواستی کرد و من چون مشکلی نداشتم گفتم باشه.خواست با یه زن بیوه که ده سال ازمون بزرگتره صیغه کنه. اون زن شرایط زندگی خوبی نداره بعد طلاق با خانوادش زندگی میکنه و دوتا دختر داره که پیش پدرشون هستن،زن واقعا پاکیه و من بعد از آشنایی مون واقعا دوسش دارم،الان شوهرم فعلا در حد تلفنی باهاش حرف میزنه اما به خاطر شرایط اون زنه همدیگه رو نمیبینن،منتظریم ببینیم کی از خانوادش جدا میشه و شرایطشو پیدا میکنه تا شوهرم صیغه ش کنه.اون زنه هم خیلی خیلی منو دوست داره و اگه یه روز باهم حرف نزنیم دلمون میگیره،اینم بگم که شوهرم از بعد آشنایی با این زن خیلی خوب احساساتشو بیان میکنه و هزار برابر اخلاق و رفتارش بهتر شده و میگه این فقط موقته تو همیشگی هستی و روزی هزار بار ازم تشکر میکنه که اجازه این کارو دادم و میگه این لطفتو جبران میکنم،الان من با اون خانوم عین دوتادوست صمیمی شدیم و واقعا دوست دارم شوهرم از محبت براش کم نزاره اما آیا این کارم درسته یا نه؟ میشه راهنمایی کنید.

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 06 تیر 92 [ 11:33]
    سطح
    4
    Level completed: 28%, Points required for next Level: 36
    دستاوردها:
    31 days registered100 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 53 در 16 پست

Array
    :eek::eek: :eek:، وای یعنی چییییییی. این چه کاریه؟مخم سوت کشید:eek: به نظرم اشتباهه و کلی دردسر میاره. چه اشتباهی! مگه آدم میتونه شوهرش روبا زن دیگه تقسیم کنه؟ یعنی چی واقعا!

- - - Updated - - -

واقعا مشکلی ندارید شوهرتون رو با اون زن ببینید؟:eek: اصلا نمیتونم درک کنم

3. 3 کاربر از پست مفید negare.bahar تشکرکرده اند .

ava48 (دوشنبه 16 اردیبهشت 92), barani (جمعه 30 فروردین 92), صاعد (جمعه 30 فروردین 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    1
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    0

تشکرشده 11 در 4 پست

Array
    خیلی کم پیش میاد ناراحت شم اونم شوهرم سری از دلم درمیاره و میگه هروقت تو بخوای تموم میشه.خوب با این کار نه شوهرم به گناه میفته ونه دوراز چشم من کاری میکنه اون زن هم خیلی مراعات خیلی چیزا رو میکنه وخیلی هوای منوداره.

عضو فعال

آخرین بازدید
    سه شنبه 28 فروردین 03 [ 01:56]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsRecommendation Second ClassVeteranOverdriveTagger Second Class
    تشکرها
    8,332

تشکرشده 10,023 در 2,339 پست

حالت من
    Ashegh
    Array
    سلام

میدونید کار شما مصداق چیه..اینکه مثلا مادری دوست نداره بچه اش قلیون بکشه میره و بساط دود و قلیون رو میاره توی خونه برای بچه اش فراهم میکنه و میگه بچه ام جلوی خودم هرکاری بکنه بهتره تا بره یواشکی کاری بکنه

غافل از اینکه این مشکل باید ریشه ای حل بشه.این همه جوون و نوجون هست که لب به سیگار و قلیون و ...نمیزنه.این همه مرد هستن که اکتفا به یک زن میکنن و وفادارن.چرا باید شم
    ا صرفا به خاطر اینکه همسرت نره گناه کنه و یا دور از چشم شما کاری بکنه تن به این موضوع بدی؟

عمیق تر موضوع رو ببین.مشکل همسرت چیه که دوست داره دو تا زن داشته باشه؟

چه تضمینیه که فردا همسرت نگه دوست دارم 3 تا زن داشته باشم.و تو حالا که با اولیش ساختی با دومیش هم بساز دیگه !

طبیعت زن این اجازه رو نمیده که این موضوع رو راحت هضم کنه

من حس میکنم مشکل همسر شما فقط بحث شهوتشه.چرا که اگر هدفش کمک و انسان دوستی بود میتونست بدون اینکه اون خانوم رو ببینه ماه به ماه پولی براش واریز کنه و اصلا نیازی به صیغه و این حرفها نباشه.

شما با همسرت چطور اشنا شدی؟
    اگر میخواهی این روند ادامه پیدا کنه دیگه کاملا باید با این قضیه کنار بیای.اینکه یه روز ناارحت بشی و یه روز از اون خانوم خوشت بیاد نمیشه.

امدیم و این خانوم فردا باردار شد.چیکار میکنی؟بازم میگی مشکلی ندارم و کنار میام و ...؟(سعی کن اینده رو خوب بررسی کنی)

شاید همسر شما به ظاهر رفتارش خوب شده و ....اما این دقیقا مثل همون مواد مخدر میمونه که شما داری به همسرت میرسونی و به ظاهر همسرت خیلی خوب شده و ازت تشکر میکنه و ....اما ممکنه هم همسرت رو به اعتیاد به مواد قوی تری (مثال میزنم) ترغیب کنه و هم ممکنه این کار بنیان زندگیتونو خراب کنه

موفق باشی
    گاهی برای رشد کردن باید سختی کشید،گاهی برای فهمیدن باید شکست خورد،گاهی برای بدست آوردن باید از دست داد،چون برخی درسها در زندگی فقط از طریق رنج و محنت آموخته میشوند.

6. 10 کاربر از پست مفید maryam123 تشکرکرده اند .

Ayeh (دوشنبه 02 اردیبهشت 92), barani (شنبه 31 فروردین 92), del (شنبه 31 فروردین 92), mohammad6599 (شنبه 05 مرداد 92), monayi (جمعه 30 فروردین 92), she (شنبه 31 فروردین 92), taraneh89 (جمعه 30 فروردین 92), بالهای صداقت (دوشنبه 20 آبان 92), راحیل خانوم (جمعه 30 فروردین 92), صاعد (جمعه 30 فروردین 92)

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 20 خرداد 97 [ 07:57]
    سطح
    71
    Level completed: 11%, Points required for next Level: 358
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    3,836

تشکرشده 2,440 در 754 پست

Array
    من اصلا با دوستان موافق نیستم.
    در خیلی از شهرستانهای همین ایران خودمون چند همسری ی چیزکاملا جا افتادست.اصلا دوستی داشتم میگفت شهرستان ما دخترای سوگولی هیچ وقت زن اول کسی نمیشن که بعدا سرشون هوو اومد بازم از گل سرسبدی نیافتن!

اینکه خانومای سایت اینطوری مثل اسفند رو آتیش داغ کردن واسه اینه که شوهر خودشون را جای شوهر روژان گذاشتن و متعصبانه موضع گرفتند! باباجان ببینید کسی که سوال میکنه تو چه جو و فرهنگیه و چه رسومات قومی داره!!! همینطوری اومدید 100تا خط نوشتید و میخواید بیچاره را کتک بزنید

روژان عزیز ببین با توجه به فرهنگ و رسوم محل زندگیتون و فضاهای حاکم بر خانواده خودت و همسرت و شرایط اون خانم پاسخ به این سوال هم میتونه منفی باشه و هم مثبت. اصل کار غیرشرعی نیست و ممکنه زندگی خودتون دوتا را مستحکمتر هم بکنه. با دید باز بهش فکر کن
    *به جادوی چشم تو شیدا شدم*
    *ز خود گم شدم در تو پیدا شدم*
    *من آن قطره بودم که با موج عشق*
    *در آغوش مهر تو دریا شدم
    *
    ویرایش توسط کامران : جمعه 30 فروردین 92 در ساعت 14:19

8. 5 کاربر از پست مفید کامران تشکرکرده اند .

omid65 (جمعه 30 فروردین 92), taraneh89 (جمعه 30 فروردین 92), داود.ت (جمعه 30 فروردین 92), راحیل خانوم (جمعه 30 فروردین 92), صاعد (جمعه 30 فروردین 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 13 تیر 93 [ 20:39]
    سطح
    19
    Level completed: 46%, Points required for next Level: 54
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    13

تشکرشده 298 در 112 پست

Array
    متاسفانه اشتباه بزرگی کردید
    اگه قصد همسر شما کمک هست چه نیازی به صیغه هست ؟!!
    خب همینطوری بره کمک کنه
    به نظرم بگید زودتر تمومش کنه و دوتایی زندگیتون رو بکنید
    و اینکه همسر شما گفته همیشه دوست داشتم دو تا همسر داشته باشم جای تعجب داره !

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    1
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    0

تشکرشده 11 در 4 پست

Array
    دوستان گلم میدونم قبول کردت همچین شرایطی برای هرکس راحت نیست.من کاملا به شوهرم اعتماد و اطمینان دارم میدونم فراتر از این پیش نمیره. اون فقط از من درخواست کرد و من مطمئنم که اگه میگفتم نه هرگز حتا به دورازچشم من این کارونمیکرد.چون خیلی زیاد بهش ایمان دارم.اون نگفت میخوام صیغه کنم یا این حرفا فقط میخواست ساده و معمولی باشه اما چون دو طرف نمیخواستیم گناه وارد زندگیمون بشه من پیشنهاد صیغه دام.اینم بگم این خانوم فقط در حد یه دوست مشترک برای من و شوهرم هست و هنوز صیغه هم خونده نشده.اینم بگم هرگز فرهنگ و آداب و رسوم ما اینو قبول نمیکنین و چه بسا اگه کسی بفهمه خیلی بد شه اما من این خانوم رو خیلی دوست دارم واقعا پاکه و جز حرف زدن چیزی از شوهرم نمیخواد و همیشه شوهرمو ترغیب میکنه با من بهترین باشه و هوامو داشته باشه.خوب چه اشکالی داره من و شوهرم که این همه عاشق همدیگه هستیم و بدون هم میمیرم به خواسته هم توجه کنیم و به هم احترام بزاریم.حتا الان شوهرم میگه هروقت من بگم تمومش میکنه اما من دلبستگی خاصی به این خانوم دارم و به عنوان یه خواهر بزرگتر باهاش راحتم.ما که گناه نمیکنیم و شوهرمم همه جوره حواسش جمه.شوهر من آدم شهوتی و هوس بازی نیست که بگم بعد این ممکنه با شخص دیگه ای باشه و از این حرفا.بهش ایمان دارم،اون خانومم تا حالا فقط و فقط در حد خرف بوده و اگه کار به جاهای دیگه هم برسه هرگز پای بچه به میون نمیاد.

11. کاربر روبرو از پست مفید rojan s تشکرکرده است .

کامران (جمعه 30 فروردین 92)

عضو همراه

آخرین بازدید
    جمعه 19 تیر 94 [ 19:52]
    سطح
    83
    Level completed: 49%, Points required for next Level: 255
    Overall activity: 61.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassSocial1000 Experience Points10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    9,194

تشکرشده 9,663 در 1,930 پست

Array
    سلام

وای خدا گمونم باز این از اون تاپیکای بحث برانگیز میشه..فقط کاری نکنیم قفل بشه.

ببین روژان جان اگه ین موضوع اصلا برات مشکلی نیست چرا تاپیک زدی؟میخوای نظر سنجی کنی ببینی چند درصد موافقن و چند درصد مخالف؟

بیا اصل مشکلتو بنویس.
    و عزیزم من فکر میکنم یه چیزی از اداب و رسوم مهمتره و اون ذات و طبیعت ادماست.اصلا همون مثالی که کامروا زد هم حرف منو تایید میکنه،تو جوامع یا زمانهایی که چند همسری هست یا بوده دخترا ترجیح میدن زن اخر باشن تا بعدشون هوو نیاد.یعنی هرکسی ترجیح میده طرف مقابلش فقط مال خودش باشه.معمولش اینه.

حالا اینکه یه موضوعی تبدیل به سنت شده دلیل بر درست بودنش نیست.
    به نظر من تو اول ببین اگه این رابطه به صیغه بکشه برات قابل قبول هست ایا؟الان که فقط حرف میزنن با وقتی صیغه شن متفاوته.
    من یادمه تو همین تالار یه خانومی شوهرش یه زن سن بالا رو به دلایلی صیغه کرده بود و میگفت خیلی هم خودش و شوهرش همو دوست دارن.اما با وجود این علاقه و اطمینان از اینکه شوهرش فقط به اون زن کمک میکنه بازم اذیت بود.

کلا به نظرم سری که درد نمیکنه رو دستمال نمیبندن.

و ببین مشکل اصلی کجاست؟به نظرم شاید جای تنوع و هیجان تو زندگیتون کمه و یا همسرت دوست داره لذت تجربه چیزای نامتعارف رو بچشه.
    سعی کنید به جای دور زدن مسئله ،حلش کنید.

ببین ایا این کار به صلاحه؟و اون خانوم هم جنس نیست که بعد از زدن دل همسرت یا ناراحت شدن تو کنار گذاشته بشه.به شرایط اون زن هم با همه غرایز و عواطفش دقت کنید.شاید دلبسته بشه که نمونشو تو همین تالار داشتیم و مسائل دیگه.

موفق باشی
    .....................
    ای بابا از اول بگو فقط در حد حرف زدن.
    خوب الان مشکل خودت چیه؟
    ویرایش توسط بهار.زندگی : جمعه 30 فروردین 92 در ساعت 15:49

13. 8 کاربر از پست مفید بهار.زندگی تشکرکرده اند .

ava48 (دوشنبه 16 اردیبهشت 92), barani (شنبه 31 فروردین 92), mamosh (یکشنبه 01 اردیبهشت 92), mohammad6599 (شنبه 05 مرداد 92), taraneh89 (جمعه 30 فروردین 92), بالهای صداقت (دوشنبه 20 آبان 92), راحیل خانوم (جمعه 30 فروردین 92), صاعد (جمعه 30 فروردین 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 13 تیر 93 [ 20:39]
    سطح
    19
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    13

تشکرشده 298 در 112 پست

Array
    ببخشید روژان خانوم شما چرا این تاپیک رو زدی ؟
    غیر از اینه که دوستان راهنمایی کنن ؟
    خب شما که میگی به شوهرم اعتماد دارم و با اون زن دوست هم شدم و شوهرم پاشو فراتر نمیزاره و این حرفا
    دقیقا میخواید اینجا دوستان چی به شما بگن ؟
    تحسینتون کنن برای اینکه گذاشتید شوهرتون یه زن دیگه رو ضیغه کنه ؟
    اگه دنبال این حرفا هستید برید جای دیگه وگرنه حرف اول و اخر همه عزیزان چه در اینجا و چه در خانواده خودتون منفی هست

15. 3 کاربر از پست مفید هدف تشکرکرده اند .

ava48 (دوشنبه 16 اردیبهشت 92), barani (شنبه 31 فروردین 92), صاعد (جمعه 30 فروردین 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 18 آذر 92 [ 02:49]
    سطح
    19
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    140

تشکرشده 140 در 56 پست

Array
    ظاهرا‏ ‏چون‏ ‏شما‏ ‏ دوتا عاشق همین هر درخواستی از هم میتونید بکنید نه؟؟؟میگم شما هم به شوهرت پیشنهاد بده همینجوری،الکی،محض درددل با یه آقایی حرف بزن.ظاهرا بنیاد زندگیتون محکمه.هیچیش نمیشه.آخه عزیز من آدم با دست خودش واسه خودش چاه میکنه؟ ببخشید اینو میگم احساس میکنم تاپیک سر کاریه!!!‏

17. 6 کاربر از پست مفید gelareh تشکرکرده اند .

ava48 (دوشنبه 16 اردیبهشت 92), barani (شنبه 31 فروردین 92), sara 65 (جمعه 30 فروردین 92), shabe niloofari (جمعه 30 فروردین 92), tamanaye man (شنبه 22 تیر 92), صاعد (جمعه 30 فروردین 92)

صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)