به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 31 اردیبهشت 92 [ 19:25]
    سطح
    2
    Level completed: 52%, Points required for next Level: 24
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    31 days registered100 Experience Points
    تشکرها
    9

تشکرشده 3 در 3 پست

Array

روراست نبودن همسرم

سلام دوستان
    من 27سالمه-خانمم26 سالشه
    هر دو دارای تحصیلات لیسانس هستیم و در دانشگاه با هم آشنا شدیم.
    خانمم به نماز خوندن اهمیت میده و چادری هست
    مشکل من و همسرم از مزاحم تلفنی و شماره های ناشناس شروع شد که من به همسرم گفتم گوشیتو خاموش کن و یه سیمکارت جدید برات بگیرم که اونم قبول کرد-متاسفانه فرداش گوشیشو روشن کرد و پیگیر مزاحم تلفنی شد-که این کار باعث شد من نصبت به قبل بدبین تر و شکاکتر بشم
    خانمم اولای دوره آشنایی به من میگفت از رابطه های محدود و دزدکی بدش میاد و خیلی ادعا میکرد که اخلاقیات را در زمینه دوستی با پسرا رعایت میکرده
    خود منم یه مورد آشنایی در گذشتم داشتم که همون اولا به خانمم گفتم-(پیش خودم میگفتم چیزی بین من و همسرم مخفی نمونه بهتره)اونم به من گفت تا حالا با کسی دوستی نداشته
    خلاصه بعد ازدواجمون با توجه به عمل بالا من حساس و شکاک شدم-که باعث شد در زندگیم تحقیق کنم-بعد متوجه شدم خانمم یکسری شیطنت(دوستی) داشته و این مزاحم تلفنی ها و شماره های ناشناس به دلیل همین شیطنت (دوستی)های گذشته خانمم بوده
    الان که متوجه رفتار و اعمال گذشته خانمم شدم باعث تیره شدن رابطمون با هم شده
    و من با خودم میگم نکنه کسی ازش سوئ استفاده کرده باشه یا ...
    بهش بدبین شده ام
    البته رفتار های غیر متعادل هم خانمم از خودش نشون میده-مثلا یه بار 2 تا جوون از کوچه بیرون اومدند که خانمم ترسید-جوری که من ناراحت شدم و بهش گفتم مگه مزاحم فیزیکی داشته ای تو زندگی؟
    یه بارم یه ماشین از کنارمون رد میشد که خانمم بهش نگا کرد-وماشین از کنارمون رد شد-وخانمم همچنان سرشو چرخوند و نگاهشو کامل کرد-منم بهش گفتم مگه میشناختی؟گفتش نه!
    یه بارم یه موتوری از کنارمون میخواست رد بشه که هی نگا من و خانمم میکرد و من اخم تو اخم نگاش کردم که گازشو گرفت و رفت-البته تو اون موقع خانمم چهره اش آشفته بود که باعث تعجبم بود!
    خانمم با من هیچ روراست نبوده در زندگی
    حتی متوجه شدم با یکی از همکلاسی های ثابق دوره کاردانیش در ارتباط بوده-البته ارتباطشون در حد صحبت و پیامک بوده!ولی ارتباطشون قبل عقدمون بوده-اون موقع من نامزدش حساب میشدم-خانمم با همین آقا چند سال در ارتباط بوده!
    خانمم اینقدر شخصیتش تو کلاسشون خراب بوده که اولا من و خانمم را با هم داخل دانشگاه دیده بودند!از چند تا سیمکارت یعنی چند نفر از بچه های کلاسشون مزاحمش میشند و فکر بد میکنند!و بهش مگیند این پسره کیه باهات؟دوست پسرته؟این حرف ها رو تو این یک ماه با مدرک متوجه شدم
    الان موندم چطور به حرف خانمم اعتماد کنم
    بازم رفتار غیر متعادل ازش دیده ام
    نمیدونم با این شک و بد دلیم چیکار کنم
    یک ماهه نمیتونم خودمو قانع کنم-که دست هیچکی بهش نخورده!:(:(:(همش فک میکنم کسی ازش سو استفاده نکرده باشه
    خلاصه کلام اینکه خانمم اونجور که اعا میکرد نبود!و همینطور پای مزاحم تلفنی هاش به زندگیم باز شد...
    راستی الان یک سال از عقدمون میگذره-و طبق صحبت هایی که اول خاستگاری کردیم-قرار شد که 2 سال بعد عروسی کنیم-چون من ترم 2 کارشناسی هستیم-تا الانم من توقعات خانمم را برآورده کردم-و زندگی خوبی داشتیم تا قبل این جریانات-الان یک ماهه همو ندیدیم
    به خدا موندم چیکار کنم-همش میگم نکنه باهاش زندگی کنم و بهش بدبین بمونم:(
    خواهرای گلم و برادرای گلم لطفا منو راهمایی کنید

2. کاربر روبرو از پست مفید imanamani65 تشکرکرده است .

rozaneh (شنبه 17 فروردین 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 11 بهمن 98 [ 21:22]
    سطح
    73
    Level completed: 67%, Points required for next Level: 133
    Overall activity: 19.0%
    دستاوردها:
    SocialTagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    2,167

تشکرشده 2,912 در 637 پست

Array
    دوست عزیزم. سلام

بدبینی تو درک میکنم و بهت حق میدم راستش شما الان یکساله عقدید هرچی مربوط به قبل این یکسال و حتی دوران جدی شدن نامزدی و رابطه تون میشه مهم نیست!!! تکرار میکنم مهم نیست! اما اگر از دورانی که ایشون به شما تعهد پیدا کردند شما مدرکی دال بر شیطنت یا اس ام اس بازی مجدد پیدا کردید حق دارید که ایشون رو بازخواست کنید. اما قبل از اون رو نه بهش فکر کنید و نه هیچ وقت ازش بپرسید هیچ وقت دنبال جزئیات نباشید.
    حالا با تقسیم کردن دورانتون با همسرتون به دو بخش قبل از تعهد و بعد از تعهد بهتر می تونید تصمیم بگیرید و رفتار کنید.
    همون طور که گفتم دوران قبل از تعهد رو کند و کار نکنید که به دامنه بدبینی تون افزوده خواهد شد و چیزی جز ناراحتی بیشتر نخواهد داشت.
    اما دوران بعد تعهد رو حتی حق دارید موشکافانه بررسی کنید و ایشون هم ملزمند پاسخ بدن.
    نمی دانم چه کرده ام
    اما
    می دانم به تو نیاز مندم

4. 4 کاربر از پست مفید rozaneh تشکرکرده اند .

imanamani65 (شنبه 17 فروردین 92), reihane_b (شنبه 17 فروردین 92), shabe niloofari (شنبه 17 فروردین 92), میشل (شنبه 17 فروردین 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 31 اردیبهشت 92 [ 19:25]
    سطح
    2
    Level completed: 52%, Points required for next Level: 24
    دستاوردها:
    31 days registered100 Experience Points
    تشکرها
    9

تشکرشده 3 در 3 پست

Array
    ممنون از پاسختان
    حق با شماست
    من به خانمم گفتم که گذشته هر کسی به خودش ربط داره-به شرطی که به زندگی من گند نزنه!
    من هم به خاطر روراست نبودنش
    باعث صلب اعتماد شد
    از طرفی هم پای مزاحم تلفنی و شماره ناشناس خانمم به زندگی من باز شد.
    همش دچار تردید هستم-نمیتونم دلمو بهش صاف کنم-با خودم میگم نکنه مزاحم فیزیکی داشته!
    آخه یکی از مزاحماش چند بار تماس گرفت و پیشنهاد دوستی داد به خانمم!
    منم با مزاحم تلفنیش حرف زدم-بهش گفتم میکشونمت دادگاه!اون بی حیا هم منو تحدید کرد که اگه بری دادگاه و نتونی مزاحمتمو ثابت کنی!فلانت میکنم!
    والا موندم به خدا...

6. کاربر روبرو از پست مفید imanamani65 تشکرکرده است .

rozaneh (شنبه 17 فروردین 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 26 شهریور 95 [ 14:54]
    سطح
    40
    Level completed: 86%, Points required for next Level: 28
    Overall activity: 16.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsTagger Second ClassVeteran
    تشکرها
    566

تشکرشده 594 در 190 پست

Array
    وقتی دنبال چیزی بگردی حتما پیداش میکنی.بهتره ذهنتونو آروم کنین و به مسایل بهتر فکر کنین. اینایی که گفتین اصلا دلایل محکمی مبنی بر روابط خارج از عرف ایشون نبود ترس خانمتون از موتوری و ماشینی و اون دو نفرو... هم بعلت حساسیت شما به این چیزاست. از ترس شما بنده خدا چهرش دگرگون میشه چون میدونه حتما به ایشون ربطش میدین. زندگیتونو بیشتر خراب نکنین و به همسرتون اعتماد کنین.شما انتخابش کردی مطمئنا ایده الهای شما رو داشته اگر کسی به این بدبینی شما به ایشون دامن زده ازش فاصله بگیرید و بهش بگین به همستون اعتماد دارین تا دستش از زندگی شما کوتاه شه. قدر زندگیتونو بدونین.

8. 5 کاربر از پست مفید روژان20 تشکرکرده اند .

asemani (یکشنبه 18 فروردین 92), imanamani65 (شنبه 17 فروردین 92), reihane_b (شنبه 17 فروردین 92), rozaneh (شنبه 17 فروردین 92), میشل (شنبه 17 فروردین 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 07 اردیبهشت 99 [ 02:11]
    سطح
    74
    Level completed: 27%, Points required for next Level: 292
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    1,329

تشکرشده 1,605 در 532 پست

Array
    دست بردار آقاجون! دنبال چی میگردی! با خودت و خانمت اینجوری نکن! :(
    به خدا توکل کن. تجسس در گذشته نکن.
    خانم های مذهبی که معمولا خیلی محدود هم هستند در روابط متعارف کمی ترس و آشفتگی دارن از مردها. چون نمی تونن به طور معمول با آقایون حرف بزنن و ارتباط معمول انسانی داشته باشن، ممکنه تلفنی حرف بزنن و کارهایی که بیشتر بچگانه به نظر میرسه اون هم در یک دوره سنی که تازه در زندگی با پدیده ای به نام جنس مخالف روبرو میشن!:d
    نگران نباش. خبری نیست! به خدا توکل کن و همونطوری که در دین گفته شده از تجسس بیجا دست بردار. و مثل یک انسان مومن به همسرت اعتماد کن و بیخودی اون رو هم حساسش نکن.

10. 5 کاربر از پست مفید she تشکرکرده اند .

asemani (یکشنبه 18 فروردین 92), imanamani65 (شنبه 17 فروردین 92), reihane_b (شنبه 17 فروردین 92), میشل (شنبه 17 فروردین 92), روژان20 (شنبه 17 فروردین 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 01 فروردین 98 [ 02:42]
    سطح
    65
    Level completed: 55%, Points required for next Level: 137
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    1,478

تشکرشده 1,276 در 407 پست

Array
    آقای ایمان عزیز
    برای خیلیا رسیدن به آرامش روحی یه دلیل اصلی برای ازدواجه. شما چطور؟؟ فک نمیکنید با کندوکاو توی زندگی گذشته خانومتون بیشترین کسی که اذیت میشه خود شمائین؟؟ اصلا چه نتیجه ای از این کار میخواین بگیرین؟؟ بر فرض که بدترین کارا رو هم توی گذشتش انجام داده میخواین ازش جدا شین یا یه عمر با شک و بدبینی باهاش زندگی کنین؟(به این سوال حتما جواب بدین) این شما بودین که پای مزاحما رو به زندگیتون باز کردین. ای کاش همون موقع خط خانمتون رو عوض میکردینو دیگه کار به دخالت شما و تهدید نمیکشید. به نظرم هنوزم دیر نشده حتما اینکارو بکنید. آقای ایمان به خانومتون اعتماد کنین و از زندگی لذت ببرین!

12. 5 کاربر از پست مفید sara 65 تشکرکرده اند .

asemani (یکشنبه 18 فروردین 92), imanamani65 (شنبه 17 فروردین 92), reihane_b (شنبه 17 فروردین 92), rozaneh (شنبه 17 فروردین 92), میشل (شنبه 17 فروردین 92)

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    چهارشنبه 07 خرداد 99 [ 14:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    14,753

تشکرشده 14,732 در 3,979 پست

حالت من
    Khonsard
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط imanamani65 نمایش پست ها

البته رفتار های غیر متعادل هم خانمم از خودش نشون میده-مثلا یه بار 2 تا جوون از کوچه بیرون اومدند که خانمم ترسید-جوری که من ناراحت شدم و بهش گفتم مگه مزاحم فیزیکی داشته ای تو زندگی؟
    یه بارم یه ماشین از کنارمون رد میشد که خانمم بهش نگا کرد-وماشین از کنارمون رد شد-وخانمم همچنان سرشو چرخوند و نگاهشو کامل کرد-منم بهش گفتم مگه میشناختی؟گفتش نه!
    یه بارم یه موتوری از کنارمون میخواست رد بشه که هی نگا من و خانمم میکرد و من اخم تو اخم نگاش کردم که گازشو گرفت و رفت-البته تو اون موقع خانمم چهره اش آشفته بود که باعث تعجبم بود!
    در مورد کل سوالتون صحبت نمی کنم، چون خیلی برای من روشن نبود.
    اما در مورد این مثالها، برای من هم بارها پیش اومده و دلیلش هم این نبوده که طرف مقابل قبلا دوست پسرم بوده یا رابطه خاصی باهاش داشتم.

14. 5 کاربر از پست مفید شیدا. تشکرکرده اند .

asemani (یکشنبه 18 فروردین 92), imanamani65 (شنبه 17 فروردین 92), reihane_b (شنبه 17 فروردین 92), she (شنبه 17 فروردین 92), میشل (شنبه 17 فروردین 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 11 بهمن 98 [ 21:22]
    سطح
    73
    Level completed: 67%, Points required for next Level: 133
    Overall activity: 19.0%
    دستاوردها:
    SocialTagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    2,167

تشکرشده 2,912 در 637 پست

Array
    ایمان عزیز . بعضی از مردها با یادآوری اینطور فکر ها نمی تونن زندگی کنن . دوستانی که به سوالت پاسخ دادن حرفهای فوق العاده ارزشمندی زدن . اما این صحبت ها از دید خانمها بود شاید اگر یک خانم در گذشته رابطه جنسی داشته بوده باشه از دید خانمها برای نفر بعدی نباید مهم باشه (البته همه اینطور فکر نمی کنن) اما واقعیت اینه که برای ما مردها این قضیه واقعاً مهمه. و خدای نکرده اگر شکی داشته باشیم و یکسری رفتارها به تقویت شک کمک کنه دائم در عذاب خواهیم بود. من به شما حق میدم که بخوایید بفهمید آیا ایشون قبل از ازدواج با شما رابطه داشتند یا نه؟ اما یک موضوع رو که دوستان نیز اشاره کردند پررنگ اشاره میکنم :
    اگر خواستید تحقیق کنید قبلش با خودتون کنار بیایید که اگر چیزی فهمیدید می خواهید چکار کنید جدا شوید ؟ یا می بخشیدش؟
    اینکه ما میگیم به گذشته کاری نداشته باش از دید خودمون و برای صلاح خودتونه اما خودتون هم باید با خودتون کنار بیایید.
    امیدوارم منظورمو فهمیده باشین شاد باشین
    نمی دانم چه کرده ام
    اما
    می دانم به تو نیاز مندم

16. 2 کاربر از پست مفید rozaneh تشکرکرده اند .

imanamani65 (شنبه 17 فروردین 92), reihane_b (شنبه 17 فروردین 92)

در انتظار تایید ایمیل ثبت نام
    آخرین بازدید
    دوشنبه 18 اسفند 93 [ 18:59]
    سطح
    32
    Level completed: 13%, Points required for next Level: 131
    Overall activity: 21.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience Points1 year registeredTagger First Class
    تشکرها
    92

تشکرشده 345 در 153 پست

Array
    سلام

من مجردم ولی احساس یم کنم چقد داری عذاب می کشی . شاید بد نباشه از پزشکی قانونی گواهی باکرگی بگیرن شاید خیالتون کمی راحت شه
    در ضمن مهم حال افراده شاید الان واقعا درست شده باشه از کجا می دونی ؟ سعی کن کاری نکنی ک اگه اونطوری نبوده هم اونطوری بشه از بس بهش فشار بیاد یا تنها شه . همونطور ک حضرت علی فرمودن . وقتی دیدی کسی گناه می کنه فردا ی اون روز به همون چشم نگاهش نکن شاید شب توبه کرده باشه
    در ضمن لازم نیست اگه خیلی در عذابید راجبه جزئیات گذشته سوال کنین فقط در لفافه سعی کنین حریم های زندگی تونو و ایشونو مشخص کنین ک از این به بعد حداقل از اونها عبور نکنن و اعتماد . اعتماد مثل یه بلور می مونه که اگه بشنکه هیچ وقت مثل اولش نمیشه . سعی کنین نشکونین به این زودی برای اینکار همیشه وقت هست حداقل تا عروسی تون ولی برای کنار هم موندن خیلی زود دیر میشه . در ضمن از دانشگاه و محل کار و ... هم می تونین تحقیقات ناملموسی بکنین طوری ک نه آبروی ایشون بره نه شما اعتمادتون بشکنه

18. 2 کاربر از پست مفید ahuman تشکرکرده اند .

imanamani65 (شنبه 17 فروردین 92), rozaneh (شنبه 17 فروردین 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 24 اسفند 92 [ 17:56]
    سطح
    18
    Level completed: 11%, Points required for next Level: 89
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    32

تشکرشده 106 در 48 پست

Array
    با این تحقیقات عظیمی که شما انجام دادین به نظرم بد نیست ناسا شما رو استخدام کنه
    من احساس می کنم ذهن شما بدبینه و شما رگه هایی از بیماری پارانوئید رو دارید. چون حداقل در مورد این بیماری اطلاعات خیلی بالایی دارم. شما واقعا چطور می تونید این همه ریزنگر و جزیی نگر باشید و در هر لحظه چشمتون به چشمهای خانموتون باشه که به کجا نگاه می کنه و چه عکس العملی نشون میده و بعد هم به راحتی بین این دو موضوع ارتباط برقرار کنید و اون قدر قاطعانه این ارتباط رو بین موضوعات برقرار کنید که موجب لطمه زدن به زندگی شما بشه
    ای کاش می تونستم با خانمتون صحبت کنم. چون من خواستگاری با این شرایط داشتم و نتونستم تحملش کنم. کسی که مدام به دنبال یافتن نشونه ای برای محکوم کردن من می گشت. و من احساس می کردم متهمی هستم که مورد بازجویی قرار گرفته ام
    برادر عزیز قبل از همه این کنجکاوی ها خودتون رو به یه روانشناس نشون بدین و ازش بخواین ازتون یه تست شخصیت پارانوئید بگیره . اگر منفی بود که ان شالا باشه به دنبال کارایی برید که دوستان گفتن.
    موفق باشید

20. 3 کاربر از پست مفید _yalda تشکرکرده اند .

asemani (شنبه 17 فروردین 92), imanamani65 (شنبه 17 فروردین 92), میشل (شنبه 17 فروردین 92)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)