به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 17 فروردین 92 [ 12:15]
    سطح
    2
    Level completed: 2%, Points required for next Level: 49
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    7 days registeredTagger Second Class100 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

New2 شوهرم بهانه جدید داره میگه یا زن میگیرم یا بچه دار شیم

دوستان همدردی سلام ی روز فکر می کردم اگر این جا عضو بشم خیلی ها کمکم می کنن تو رو خدا کمکم کنید دو تا تاپیک گذاشتم اما کسی انگار جواب نمی ده
    گفتم که شوهرم به طرز دیوانه کننده ای وابسته به مادر و خانوادش گفتم که از نظر مالی با هم اختلاف شدید داره و به خاطر کارهایی که کرد با تمام توانی که داشتم رفتم و ی خونه خریدم حالا دوباره ی بهانه جدید پیدا کرده و میگه یا خونت رو به من میفروشی یا که من زن میگیرم که باهاش خوشبخت باشم من هم در نهایت ارامش گفتم مگه تومن رو برای پول میخای میگه اره سهمت رو باید بدی خرج خونه رو نصف کردیم اجاره خونه هم که نصفه خودش هم بعد ی مدت رفت و ی خونه خرید ماشین هم داره دست بردار نیست اذیتم میکنه من هم خیلی کم طاقتم با تمام اذیت و ازارایی که کرده هنوز هم دوسش دارم دیشب بد از کلی صحبت میگه حالا اگه میخای زن نگیرم بچه دار شیم من هم دیدم که نمی تونم به این راحتی دارایی که دارم بدم دستش راضی شدم به بچه دارشدن . بچه ها بگید چه کار کنم می دونم اگر بچه دار بشم دوباره گیر مده به خونه ای که دارم هر کار می کنم که بهش اعتماد کنم نمی تونم با همین کاراش اعتماد رو از من گرفته داغونم استرس داره من رو میکشه

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 22 فروردین 92 [ 01:06]
    سطح
    1
    Level completed: 66%, Points required for next Level: 17
    تشکرها
    1

تشکرشده 8 در 6 پست

Array
    سلام ! نمیدونم چی بگم ، احساس میکنم خیلی حرف باید زد و خیلی چیزها باید تغییر کنه ، هم درون خودت هم شوهرت ، ولی بچه دار شدن با چیزایی که میگی قصعا اشتباه است !!!

- - - Updated - - -

سلام ! نمیدونم چی بگم ، احساس میکنم خیلی حرف باید زد و خیلی چیزها باید تغییر کنه ، هم درون خودت هم شوهرت ، ولی بچه دار شدن با چیزایی که میگی قصعا اشتباه است !!!

3. کاربر روبرو از پست مفید ehsan_parax تشکرکرده است .

باران بهاری11 (شنبه 17 فروردین 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 18 اردیبهشت 95 [ 21:42]
    سطح
    39
    Level completed: 60%, Points required for next Level: 60
    Overall activity: 8.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    2,697

تشکرشده 825 در 209 پست

Array
    سلام
    میشه بیشترتوضیح بدین؟شماشاغلین؟از کی؟شغل شما ازنظرایشون بهتره؟مقدار تحصیلات هردوشما؟
    فکرمیکنید عیوب ایشون؟محاسنشون؟
    همچنین خودتون؟
    چندسال ازدواج کردین؟
    شمابه امورمنزل و همسرتون چقدر رسیدگی میکنید؟
    فعلا کمی صبرکنید بچه دار نشید..
    باآرزوی خوشبختی برای شما

5. کاربر روبرو از پست مفید باران بهاری11 تشکرکرده است .

ehsan_parax (شنبه 17 فروردین 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 17 فروردین 92 [ 12:15]
    سطح
    2
    Level completed: 2%, Points required for next Level: 49
    دستاوردها:
    7 days registeredTagger Second Class100 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array
    سه سال کارمندم با همسرم همکارم البته من ی جا هستم اون توی یک جای دیگه من لیسانسم اون فوق دیپلم البته چون جز شرایطم بود که درس بخونه الان داره برای لیسانس میخونه من رسمی اون قراردادی 2 سال و نیم که ازدواج کردم ولی کاش نکرده بودم
    معایب همسرم :وابستگی بیش از حد به مادرش و خانوادش -خیلی دروغ میگه از همون اول ولی من متوجه نمی شدم الان دیگه می فهمم -پول دوست - تنوع طلب نمونش هم اینه که از موقع ازدواجم 4بار ماشین فروخته و خریده -بدبین و بددل -بدجور من رو ازر روحی مده وقتی لج کن
    محاسن: مهربون البته اگر هرچی گفت چشم بگم و مخالفت نکنم
    معایب من: خیلی حساس و نکته سنج
    اولویت اولم رسیدگی به خودم و خونه و بقیه چیزاست با اینکه کارمندم اما کارای هنری زیاد می کنم چیزاری جدید غذاهای جدید ولی از بس که ازم ایراد گرفته و زده توی ذوقم دیگه مثل قبل نیستم ولی هنوزم میکنم هر وقت هم از نظر ج..... درخواستی داشته نه نگفتم و اجابت کردم خودش میگه تو خیلیی خوبی من خیلی دوست دارم من تو رو خیلی اذیت میکنم ولی ایین خصلت من من اوایل جر و بحث می کردم ولی الان تا جایی که توان داشته باشم سکوت می کنم

- - - Updated - - -

سه سال کارمندم با همسرم همکارم البته من ی جا هستم اون توی یک جای دیگه من لیسانسم اون فوق دیپلم البته چون جز شرایطم بود که درس بخونه الان داره برای لیسانس میخونه من رسمی اون قراردادی 2 سال و نیم که ازدواج کردم ولی کاش نکرده بودم
    معایب همسرم :وابستگی بیش از حد به مادرش و خانوادش -خیلی دروغ میگه از همون اول ولی من متوجه نمی شدم الان دیگه می فهمم -پول دوست - تنوع طلب نمونش هم اینه که از موقع ازدواجم 4بار ماشین فروخته و خریده -بدبین و بددل -بدجور من رو ازر روحی مده وقتی لج کن
    محاسن: مهربون البته اگر هرچی گفت چشم بگم و مخالفت نکنم
    معایب من: خیلی حساس و نکته سنج
    اولویت اولم رسیدگی به خودم و خونه و بقیه چیزاست با اینکه کارمندم اما کارای هنری زیاد می کنم چیزاری جدید غذاهای جدید ولی از بس که ازم ایراد گرفته و زده توی ذوقم دیگه مثل قبل نیستم ولی هنوزم میکنم هر وقت هم از نظر ج..... درخواستی داشته نه نگفتم و اجابت کردم خودش میگه تو خیلیی خوبی من خیلی دوست دارم من تو رو خیلی اذیت میکنم ولی ایین خصلت من من اوایل جر و بحث می کردم ولی الان تا جایی که توان داشته باشم سکوت می کنم

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 22 فروردین 92 [ 01:06]
    سطح
    1
    Level completed: 66%, Points required for next Level: 17
    تشکرها
    1

تشکرشده 8 در 6 پست

Array
    خانم من مجردم و تجربه شما رو ندارم ، یه چیزایی میگم به این خاطر که تو پست اولتون اونطوری گفته بودین کسی جواب نداده
    به اعتقاد من انسان یه ماشین نیست که واسه مشکل غیر مادیش بشه یه نسخه مطلق پیچید . شما اولین ، بهترین و قوی ترین کسی هستی که میتونی به خودت و زندگیت کمک کنی
    اول دوست دارم بازم بگم که به بچه به هیچ عنوان فکر نکن ، بچه یه انسان دیگه است نه یه راه حل واسه رفع مشکل شما دو نفر و توصیه میکنم انقدر خودخواه نباشین ضمن اینکه اگر خدای نکرده کار شما به جدایی رسید بدون بچه به صلاح هم شما و هم جامعه فردای ماست
    ذات مرد همواره حکومت کردن هست و زن تبعیت کردن ( بین زن و مردی که عاشق هم هستن ) این چیزیه که خلقت خداست و چون به ذات زن و مرد سازگار هست اصلا چیز بدی نیست ، مشکل از اینجا شروع میشه که بعضی زن و مردها شروع میکنند خارج از این راه قدم برداشتن و این ایجاد مشکل میکنه چون کسی نیست که بتونه خارج از ذاتش رفتار کنه و مشکل شما هم همینه ،با توجه به مطالبی که شما عنوان کردی شما از نظر علمی و مالی و جنسی قدرت بیشتری از شوهرت داری و این باعث میشه حاکم عشق شما احساس ضعف کنه و در اصل شما حاکم شدی(چون قدرت بیشتری داری) و این موضوع مرد رو به لجبازی میرسونه ! من پیشنهاد میکنم که مردتون رو تقویت کنید تا رشد کنه و بتونه پادشاهی مهربون و عاشق باشه واسه رابطه شما و شما ملکه ایشون باش و البته برای پیش گیری از مشکلات بعدی همزمان با رشد شوهر شما باید در ایشون ظرفیت رشد و بزرگی هم ایجادد بشه . من فکر نمیکنم تو کوتاه مدت موضوع هایی که شما مطرح کردین حل بشه . پس اول حقیقت رو بدونین . دوم صبر داشته باشین و سوم بجنگین !

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)