به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    جمعه 18 اردیبهشت 94 [ 01:55]
    سطح
    27
    Level completed: 63%, Points required for next Level: 56
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    86

تشکرشده 73 در 40 پست

Array

زندگی که دو سال کاملا از هم پاشید ادامه بدم یا طلاق...

سلام
    سال جدید همه دوستان مبارک
    من اول از همه کلیاتی از خودم و زندگی بهتون میگم...
    من الان 27 سالمه ارشد مهندسی هستم و هسزم 26ساله و فوق دیپلم ما هنوز وارد زندگی مشترک نشدیم و نزدیک به 6سال هست عقد هستیم.از نظر مالی خانواده ایشون بالاتر هستند ولی فرهنگی و اجتماعی فقر فرهنگی دارند تک پسر و دو خواهر داره و کاملا از هر نظر وابسته به خانواده هست.
    1.من 20ساله و ایشون 19 ساله بود بعد از یک دوستی 8ماه عقد کردیم (که میدونم اشتباه کردم و حرف هیچکسو گوش ندادم)هم به خاطر سن ایشون و هیچ موقعیت نداشتن و به پشتوانه خانوادش
    2.بزرگترین مشکل خانواده ایشون این هست طلاق و بی مسولیتی راحت هست خاله ها و عمه های ایشون همه مطلقه هستن.نمونه همین نامزدی طولانی من و عدم توجه به عروسیییییییییییی
    3.خانواده من هم زندگی رو فقط به درس می بینند کلا همه خانواده من تحصیلات عالیه دارند و خانواده آنها رو پول واسه همین هیچ توجه خانواده من به خرج و ...اصل زندگی ندارند
    4.من دیگه از بی مسولیتی و دخالت خوانوادش و اینکه بچم این کار و نکنه و بکنه خسته شدم همش بهش گیر می دادم
    5.بحث جدایی ما به خاطر عروسی و مراسم عروسی وجهیزیه بود چون از دو شهرستان جدا و 2فرهنگ جدا هستیم
    6.با یک بحث کوچیک با مادرش همسرم رفت تقاضای طلاق داد من خونه مامانم بودم از همه چی بیخبر.دلیل این کارشو می دونم چی بود چون ادعا کرد روش نمی شد دیگه تو چشم من و خانوادم نگاه کنه و از ترس منتهای من که اون چیزی که می خواستمنشد و اخر حرف من شد.
    7.کلا تو این 6سال هیچ جور مشکل خاصی نداشتیم که بگم دعوا یا هر چیز دیگه حتی هیچ وقت بهم فحش ندادیم و خیلی خوب بودیم.تمام این دلایل هم این بود من نمیتونستم حرفمو بزنم و ایشون هم همین طور
    8.از اول انتخابم این کارام میدونم اشتباه بود و همسرم بچه هست و وابسته و میگه نمیتونه دیگه ادامه بده و بریده
    بعد از یک سال از ترس نفقه و مهریه طلاق رو پس گرفته تو این مدت به مناسبتها بهم پیام میداد و همش میگفت دوستم داره ولی با هم نبودن برای هر دو بهتره
    من دیگه خسته شدم دیدم اصرارم بی فایدست رفتم خودم پیگیر کارای قانونی شدم
    الان موندم نمودم به جدایی ادامه بدم چون هم سنم بالاتر میره هم وقتی تو این دو سال حتی یک بار کسی دنبالم نیومد و اونم از ترس یواشکی بهم پیام میده که فایده نداره از اون طرف هم دلم هنوز پیشش هست
    نمیدونم چه طور و چی کار کنم ادامه طلاق یا زندگیییییییییی

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 16 فروردین 92 [ 11:33]
    سطح
    1
    Level completed: 3%, Points required for next Level: 48
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array
    سلام خواهر گلم من هم مثل خودت هستم ولی با تجربه بیشتر من دو بار ازدواج کردم ولی به خدای محمد مقصر نبودم بهت پیشنهاد میدم به طلاق فکر نکننننننننننننننننننننننن ننننننننننننننننننننننننن نننننننن

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    جمعه 18 اردیبهشت 94 [ 01:55]
    سطح
    27
    Level completed: 63%, Points required for next Level: 56
    دستاوردها:
    Tagger First Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    86

تشکرشده 73 در 40 پست

Array
    می دونم طلاق بده و چه بد بختی ها داره ولی خوب مردی که نخواد زندگی رو بچرخونه من چی کار کنم.
    زندگی فقط دوست دارم نیست که....
    هیچ کس و هیچ واسطه برای درست کردن این زندگی ندارم و تنهایی همه درا برام بسته شد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)