به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 24 فروردین 92 [ 13:59]
    سطح
    1
    Level completed: 52%, Points required for next Level: 24
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    31 days registered
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

خانوادم قبولش ندارن

سلام
    از همه دوستان گلم مي خوام كمكم كنن چون از بس فكر كردمو به نتيجه اي نرسيدم دارم ديوونه ميشم
    چند وقته با يه آقا آشنا شدم. حدود يه سال ازم بزرگتره. از لحاظ خانوادگي در سطح متوسطن. ما يكم بالاتريم. خونه نداره ماشينم نداره. فقط اين كه كار مي كنه و روي پاي خودشه كه اين واسم خيلي مهمه. تو كارشم هر روز داره پيشرفت مي كنه. منم شاغلم. عاشقانه همديگه رو دوس داريم. ولي پاي خواستگاري كه پيش اومد مشكلات شروع شد. اين واست نون و آب نميشه. اون نميتونه حتي خونه رهن كنه. در صورتي كه خودش ميگه من دارم پيشرفت مي كنم. وام ميگيرم.با هم به همه جا ميرسيم. منم حرفشو قبول دارم. منم كمكش مي كنم. اون پسر خيلي خوب و مهربون و باغيرت و چشم پاكيه. فقط مشكلش اينه كه خونه و ماشين نداره كه الان هيشكي نداره. وگرنه خانوادشم منو خيلي دوس دارن.منم خيلي دوسشون دارم چون خيلي ماهن و بهم احترام ميذارن. اون ميگه با هم بمونيم تا آخرش كه راضي بشن.سنمونم كم نيست. فقط موندم چطور خانوادمو راضي كنم كه آقا جان مااااااا بااااا هم زندگيمونو ميسازيم خيليم اون موقع زندگي بهمون ميچسبه. دستمون تو جيب هيچ كس نميره

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 11 بهمن 98 [ 21:22]
    سطح
    73
    Level completed: 67%, Points required for next Level: 133
    Overall activity: 19.0%
    دستاوردها:
    SocialTagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    2,167

تشکرشده 2,912 در 637 پست

Array
    سلام دوست عزیز
    اول از همه بگید سن شما و ایشون چقدره ؟
    و اینکه درآمد ایشون در حد معقول و متوسطه یا خیر؟ اینکه خانوادش شما رو قبول دارن امتیاز خیلی بزرگیه . ضمن اینکه خونه و ماشین داشتن دلیل بر پایداری زندگی های امروز نیست من خودم میشناسم کسایی رو که خونه و ماشین آنچنانی هم داشتن اما زندگیشون دوامی نداشته. شما باید سعی کنید نقاط مثبت ایشون رو جمع آوری کنید و روی طرز تفکر خانوادتون کار کنید چون اونجور که من فهمیدم خانوادتون به مادیات خیلی اهمیت میدن در صورتی که به نظر من معنویات یک مرد باعث میشه خدا هم در بدست آوردن مادیات بهش کمک کنه و روزیش از غیب میرسه اگه اونجور که شما گفتید پسر مهربون و چشم پاکیه ارزش تلاش شما رو داره به شرط اینکه توی این موضوع به یقین رسیده باشید یا حداقل واسه خودتون محرز شده باشه. ماشین و خونه خوشبختی نمیاره اما این دوره زمونه اگه بخوایین هر دوتون از زندگیتون حداقل لذت رو ببرید کنار احساس یک مقدار باید منطقی فکر کنید اینکه آیا قادر به تهیه (اجاره یا رهن ) یه مکان برای زندگی خواهید شد یا نه اونم با کمک همدیگه اگه دور از ذهن به نظر میاد کمی دست نگهدارید و بگذارید اون پسر هم تلاششو بکنه و کمی پول پس انداز کنه چون اگه واقعا همو دوست داشته باشین بهتره سعی کنین با عجله و سرسری گرفتن بقیه مسائل شانستون رو برای زندگی پایدار پایین نیارید .

3. کاربر روبرو از پست مفید rozaneh تشکرکرده است .

فرهنگ 27 (یکشنبه 27 اسفند 91)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    1
    دستاوردها:
    31 days registered
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط roozaneh نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    اول از همه بگید سن شما و ایشون چقدره ؟
    و اینکه درآمد ایشون در حد معقول و متوسطه یا خیر؟ اینکه خانوادش شما رو قبول دارن امتیاز خیلی بزرگیه . ضمن اینکه خونه و ماشین داشتن دلیل بر پایداری زندگی های امروز نیست من خودم میشناسم کسایی رو که خونه و ماشین آنچنانی هم داشتن اما زندگیشون دوامی نداشته. شما باید سعی کنید نقاط مثبت ایشون رو جمع آوری کنید و روی طرز تفکر خانوادتون کار کنید چون اونجور که من فهمیدم خانوادتون به مادیات خیلی اهمیت میدن در صورتی که به نظر من معنویات یک مرد باعث میشه خدا هم در بدست آوردن مادیات بهش کمک کنه و روزیش از غیب میرسه اگه اونجور که شما گفتید پسر مهربون و چشم پاکیه ارزش تلاش شما رو داره به شرط اینکه توی این موضوع به یقین رسیده باشید یا حداقل واسه خودتون محرز شده باشه. ماشین و خونه خوشبختی نمیاره اما این دوره زمونه اگه بخوایین هر دوتون از زندگیتون حداقل لذت رو ببرید کنار احساس یک مقدار باید منطقی فکر کنید اینکه آیا قادر به تهیه (اجاره یا رهن ) یه مکان برای زندگی خواهید شد یا نه اونم با کمک همدیگه اگه دور از ذهن به نظر میاد کمی دست نگهدارید و بگذارید اون پسر هم تلاششو بکنه و کمی پول پس انداز کنه چون اگه واقعا همو دوست داشته باشین بهتره سعی کنین با عجله و سرسری گرفتن بقیه مسائل شانستون رو برای زندگی پایدار پایین نیارید .
    من 26 ام اونم 27 سالشه. حقوق ايشون متوسطه منم همينطور. الان توانايي رهن نداريم ولي هم من و هم ايشون مي تونيم وام هم بگيريم. به نظر من و اون دور از ذهن نيست اما به نظر خانوادم غير ممكنه.من حس مي كنم دارن لج مي كنن. آخه به حرفاي من كه هيچ، ميگن عاشق شدي عقلت كار نميكنه.... به حرفاي اونم گوش نميدن ميگن نه.اونم رو حرفشه.بهشونم گفته دست بردار نيستم. فقط مي مونه زمان كه خدا ميدونه تا كي طول بكشه. ميدونم كه اگه مشاوره هم بريم بالاخره اينقد مخالف نيستن كه خانوادم اينقد واسشون معزل شده.اونا ميگن تمومش كن.اصلا انگار نه انگار كه ما شروع كرديم تا اينجا خوب پيش اومديم.خانوادشم قبولم دارن. همه چي انگار فيلم بوده كه راحت تموم بشه

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    1
    دستاوردها:
    31 days registered
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array
    جدا شديم

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 15 دی 93 [ 15:34]
    سطح
    21
    Level completed: 14%, Points required for next Level: 86
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    1

تشکرشده 35 در 24 پست

Array
    نترس بعد ازدواج خانواده ها کمک میکنن وضعتون خوب میشه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)