به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 04 بهمن 91 [ 14:19]
    سطح
    1
    Level completed: 70%, Points required for next Level: 15
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    31 days registered
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

وسوسه ی رابطه با غیر از همسر...

با سلام

من و خانمم شش ماهه که عقد کرده ایم. من 27 و همسرم 26 ساله هستیم. قبل از اون هم چند ماه نامزد بودیم و همدیگه رو خیلی دوست داریم.
    ما رابطه جنسی رو از دوران نامزدی (البته با اصرار من، و بدر حالی که صیغه محرمیت خونده بودیم) شروع کردیم. اما الان که بیش از شش ماه از عقدمون میگذره، مدام وسوسه ی رابطه با هر خانمی غیر از همسرم میاد توی ذهنم.

ما از نظر رابطه جنسی، هیچ مشکلی نداریم و کاملا عاشقانه و با رعایت رضایت طرفین، رابطه داریم. وقتی به دلیل این وسوسه ها فکر می کنم، احساس می کنم که توی رابطه ی جنسی فعلی با همسرم، به صورت کامل ارضا نمیشم.
    در حقیقت من الان که دوران عقد رو پشت سر میگذرونم، نیاز به یک رابطه کامل با همسرم دارم. اما نمیدونم که بایستی این رابطه رو داشته باشم، یا خیر. احساس می کنم رابطه دوران عقد (رابطه بدون دخول) با وجود اینکه از نظر فیزیکی ارضام می کنه، اما از نظر روحی ارضام نمی کنه.
    نمی دونم چه مشکلی هست که باعث میشه با وجود رابطه با همسرم، اغلب خود ارضایی هم بکنم. (البته باید بگم که من متاسفانه از 18 سالگی خود ارضایی می کردم)

موضوع دیگه ای که فکر می کنم باعث وسوسه شدنه من میشه، اینه که من تجربه رابطه جنسی قبل از ازدواج، با خانمی به صورت عقد موقت (بدون دخول) رو داشتم که همسرم از اون بی اطلاعه. که اون رابطه هم به علت نیاز شدید جنسی من در دوران مجردی بود و به دلیل اینکه بتونم از خود ارضایی نجات پیدا کنم.

لطفا کمکم کنید...
    این افکار باعث شده توی سایت های مختلف، به دنبال بک رابطه مجازی با خانم های مجرد یا مناهل بگردم و خودم به شدت از این موضوع نگرانم.
    آخرین دفعه ای که با یک خانم متاهل در مورد مسائل جنسی صحبت کردم، این سایت رو به من معرفی کرد تا بتونم مشکلم رو حل کنم.

از همه دوستان و مدیران این سایت کمال تشکر رو دارم.

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 19 بهمن 91 [ 15:21]
    سطح
    10
    Level completed: 46%, Points required for next Level: 27
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    31 days registered500 Experience Points
    تشکرها
    126

تشکرشده 137 در 48 پست

Array

RE: وسوسه ی رابطه با غیر از همسر...

سلام دوست عزیزم
    به عنوان کسی که خودش توی شرایط تو هست و شش ماهه حدودا توی عقده و به همین شکلی که شما میگی هست . از نظر خود ارضایی هم مث شما هستم ولی سن من 25 ساله
    ببین دوست من رابطه توی دوران عقد بهتره محدود باشه و این به نظر من محدودیت مناسب و خوبیه . حتی اگر عاشق هم باشین بازم این حد رو نگه دارین. میتونین با ایجاد تنوع و روش های مختلفی از هم لذت ببرین و با حرف های عاشقانه همو از محبت سیراب کنین. انسان بیش از نیاز جنسیش نیاز به محبت و عشق بازی داره که اگر این کار رو درست انجام بدین مطمینم لذت میبرین و از نظر روحی هم ارامش پیدا میکنین .
    رابطه جنسی کامل که شما تو فکرش هستی فقط یه ذهنیته که فک میکنی کامل تره ولی در واقع همین معاشقه و عشق بازیه که ارامش بخشه نه صرفا دخول..
    خود ارضایی کردنت هم مازاد بر علت شده و اتیش تورو بیشتر کرده واسه این کار . اگر یکمی رابطه رو درست مدیریت کنی میبینی که بدون رابطه کامل هم میشه لذت برد..
    در ضمن فکر رابطه با غیر همسر هم میشه نوعی خیانت پس مراقب افکارت باش .. اخر از همه هم میگم همه ازدواج رابطه جنسی نیست.. شما بعد از عقد هم ممکنه هفته ای دو یا سه بار رابطه داشته باشین و کلش میشه حدود 4 تا 5 ساعت ولی بقیه ساعت ها رو باید از زندگی کنار هم و خلق و خوی هم لذت ببرین . برای زندگی تلاش کنین ، مسافرت برین و ..

3. 7 کاربر از پست مفید m.milad تشکرکرده اند .

asemani (شنبه 17 فروردین 92), m.milad (چهارشنبه 18 بهمن 91)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)