به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 23
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 06 مرداد 98 [ 16:51]
    سطح
    50
    Level completed: 17%, Points required for next Level: 166
    Overall activity: 96.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    19

تشکرشده 49 در 15 پست

Array

نامزدم آدم هوس بازیه یا من اشتباه میکنم

[align=justify]سلام.
    من قبلا یه موضوع دیگه اینجا ارسال کردم ولی چون نمیدونستم چطور عنوان موضوع رو عوض کنم مجبور شدم یه تاپیک جدید باز کنم. موضوع تاپیک قبلیم این بود: آیا نیاوردن نشانه برای نامزدی دلیل خسیس بودن هست.
    من 27 سالمه و نامزدم 30 ساله. قبلا یه بار طلاق گرفتم البته عقد بودم. نامزدم پسر داییم میشه. من خودم شاغلم و لیسانس.نامزدم تازه لیسانسشو گرفته و الان بیکاره و نشسته توی خونه بهونه کرده دارم برای وکالت میخونم. بیکاری نامزدم و مشکلاتی که از نظرمالی با خودش و خانوادش رو داشتم توی موضوع قبلی بیان کردم.
    مشکلی که الان داره منو آزار میده رفتارای نامزدم هست (حالا بیکار بودنش و خرج نکردن برای من یه طرف بمونه). قبل از اینکه بریم آزمایش خون ، ازم رابطه جنسی خواست و من خیلی بهم برخورد و جوابشو ندادم و اونم ازم معذرت خواست. بعد از اینکه حرفا زده شد روز قبل از اینکه صیغه محرمیت بینمون خونده بشه به بهونه بیرون رفتن ، منو برد خونه خواهرش که خالی بود. اونجا از این کارش خیلی بدم اومد اما روی خودم نیاوردم و بهش اجازه ندادم خیلی بهم نزدیک بشه. بعد از اینکه بینمون صیغه خونده شد اولین کاری که کرد منو برد خونشون و به خواسته های خودش رسید البته فکر بد نکنید من هیچوقت اجازه نمیدم تا زمانی که ازدواج نکردم به دختر بودنم لطمه ای وارد بشه. اوایل که بهم میگفت بیا بریم بیرون کلی ذوق میکردم الان میخاد منو ببره خرید غافل ازاینکه اون اصلا توی این خطها نبود و نیست و تنها دنبال فرصتی میگشت و میگرده برای برآوردن نیازهای خودش.تا حالا نشده یه بار برم خونه اونا و اون منو راحت گذاشته باشه.پسر خوبیه تا حالا هیچ بدی ازش ندیدم مرتب بهم ابراز علاقه میکنه ولی من بهش اعتماد ندارم.چون هنوز عقد نکردیم میدونم که اون برای جلب رضایت من اینکارهارو میکنه وگرنه اگه اون واقعا منو دوست داشت هرطور شده برام یه انگشتری میگرفت تا بپوشم دیگه برام خواستگار نیاد با وجود اینکه چندین بار تا حالا بهش گفتم اما اصلا توجه نکرده.اوایل برام تعریف میکرد که دوستاش توی خوابگاه چه کارای زشتی میکردن و حتی یه بار بهم گفت یه دختر بهم پیشنهاد رابطه داده و من رد کردم.برام تعریف کرد که وکیل های دیگه چقدر کثیفن . وقتی بهش گفتم چرا پیشنهاد اون دخترو رد کردی بهم گفت من عرضه این کارهارو ندارم. با اون تعریفهایی که برام کرده و هنوزم گاهی وقتا میکنه دیگه دلم نمیخاد اون درس بخونه. از طرفی وقتی رفتارهاشو میبینم ازش متنفر میشم. چند وقت پیش بهش گفتم دیگه نمیخام باهم باشیم. تو به من توجه نمیکنی و فقط منو برای خواسته های خودت میخای. نزدیک بود گریه اش بگیره کلی التماسم کرد. گفت همین فردا میریم برات خرید میکنم هرچی خاستی. دلم براش سوخت گفتم نمیخام زندگیمون اینطوری باشه که هروقت من چیزی خاستم با دعوا بهم بدی.خودت باید به فکر باشی. بهم گفت بهم فرصت بده.تو اگه الان با من بهم بزنی بقیه میگن حتما این خودش مشکل داشته که قبلا طلاق گرفته و الانم داره به هم میزنه. چقدر اون لحظه از خودم بدم اومد.حق با اون بود و هست. من مجبورم اونو تحمل کنم چون یه بار طلاق گرفتم. بعد از اون دعوا دوباره رفتارای قبلش تکرار شد و همه چیز یادش رفت و فقط اون چیزی که براش فراموش نشدنی هست خواسته های خودش هست. واقعا توی زندگیم بد آوردم.میترسم از اینکه عقد کنم و دوباره دچار شکست بشم. نمیدونم شاید من دارم اشتباه میکنم. دو هفته هست که خونشون نرفتم هر بار بهونه ای آوردم که از دستش خلاص بشم.تنم میلرزه وقتی میگه بیا خونه ما.خجالت میکشم دیگه برم اونجا چون احساس میکنم خانوادش فهمیدن منو برای چی اونجا میبره. شبا همش کابوس میبینم. چندین بار تا حالا خواب دیدم مامانش با یه بچه اومده خونه ما و میگه این بچه شماست.دارم دیونه میشم. تو رو خدا کمک کنید. بهم بگید چطور باهاش رفتارکنم. آیا من اشتباه میکنم. با این کارام باعث نشم اون به طرف کارای دیگه کشیده بشه! خواهش میکنم راهنماییم کنید. [/align]

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 02 بهمن 91 [ 04:24]
    سطح
    3
    Level completed: 36%, Points required for next Level: 32
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    31 days registered100 Experience Points
    تشکرها
    11

تشکرشده 35 در 19 پست

Array

RE: نامزدم آدم هوس بازیه یا من اشتباه میکنم

سلام مرضيه جان
    حرفات خوندم........من مجردم وشايدنتونم خوب راهنماييت كنم وحرفام باحرفاي كارشناسان مطابقت نداشته باشه
    ولي اون طرزفكرم ميگم واون استنباطي كه ازاين حرفات پيداكردم
    نامزدتون شيوه ابرازعلاقش اين شكليه.....شايد الگويي كه داشته توزندگيش همچين شيوه ابراز علاقه روپيش گرفته بودن وفكرميكنه الان غيرازرابطه جنسي هيچ نوع رابطه اي بهترازاون نيست كه يه زن خوشحال كنه........اغلب مردها عشقشون بارابطه جنسي ابرازميكنن ولي مازنها باچيزاي ديگه.مازنها وقتي ببينيم مردبرامون خرج كنه وبه پامون چيزي بريزه احساس ارزش پيداميكنيم وحس ميكنيم خيلي براشون اهميت هستيم.نامزدشمااينكه بدون صيغه مححرميت خواست باتون رابطه برقراركنه اين شايد به اعتقادات مذبي ايشون برگرده ومحرم ونامحرم چندان براشون مهم نباشه...مشكل نامزدتان اينه كه جلب اعتمادنكرد...دوست داره بدون هيچ مشكلي به قلبتون نفوذكنه باسركوب كردن عقايدشما واحساسات شما به شمادست پيداكنه.نامزدشما هوس بازنيست.ولي نميدونه چطور وچگونه بهتون ابرازعلاقه بكنه.اون علاقش بارابطه جنسي ارضاميكنه وفكرميكنه شماهم اينجورهستيد
    بنظرمن بامادرتون صحبت كنيد ويه طوري به پدرتون بگه ووخانوادت به به خانواده ايشون بگن.
    مثلاپدرتون به خانواده نامزدتون بگن كه مابراي نامزدي آداب وزسوم خاصي داريم وحتمادختربايدانگشتردستش باشه كه همه بفهمن نامزدداره وبه زودي ميخوادازدواج كنه......بهشون بگه كه آبروي دخترمون برامون مهمهومابايستي قبل ازعقدمراعات بعضي چيزهاروبكنيد
    مرضيه جان تومشكلت حادنيست ولي حس ميكني يه ذره به نامزدت بي اعتمادهستي ايشالله حل بشه من برات دعاميكنم تواين دوره وزمانه ازدواج وتشريفات آن سخته.ولي مواظب باش كه بين توونامزدكدورتي پيش نياد وبينتون سردي ايجادنشه

3. کاربر روبرو از پست مفید tina2013 تشکرکرده است .

نیروانا (دوشنبه 25 دی 91)

عضو فعال

آخرین بازدید
    سه شنبه 28 فروردین 03 [ 01:56]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsRecommendation Second ClassVeteranOverdriveTagger Second Class
    تشکرها
    8,332

تشکرشده 10,022 در 2,339 پست

حالت من
    Ashegh
    Array

سلام مرضیه جان

من تصور نمیکنم نامزدت هوس باز باشه.داشتن شهوت در این سن و سال برای یه مرد کاملا طبیعیه.چز عجیب و غریبی نیست.

یه زن و شوهر جوون و تازه ازدواج کرده تا تنها میشن خب طبیعیه که فکرشون میره به روابط جنسی.

بهتره حالا که هنوز تکلیفتون مشخص نیست تن به این رابطه ندی و خواسته های خودت اعم از خرید حلقه و عروسی و ...رو هم مطرح کنی.نمیگم با دعوا و لج و لجبازی .با سیاست و حرفهایی که اونو اروم کنه و به اینده امیدوارش کنه

خواستن رابطه جنسی شوهر از زنش یه چیزه کاملا عادیه اما ایشون هم در قبال شما وظایفی داره.که شما باید ازش بخواهی.

مثلا بهش بگو من دوست دارم تو شغلی داشته باشی تا زودتر بتونیم بریم سر خونه زندگیمون.و ترغیبش کنی.

روی خواسته های منطقیت مثل حلقه گرفتن و ....پافشاری کنی.بازم میگم نه با دعوا و داد و بی داد.

از یکسری رفتارهای غلط از الان نگذر و جلوش رو بگیر.مثلا همین خرج نکردنش و بیکاریش.

بهش مهربان و صمیمی بگو من برای انجام یه رابطه هرچند سطحی نیاز به امادگی دارم و این امادگی رو شما باید برام انجام بدی.وقتی من رو میبری خونه خواهرت و ....حس خوبی بهم دست نمیده.

چرا کارهامونو نمیکنیم و زودتر نمیریم سر خونه زندگی خودمون؟

اگر به دوست داشتنش شک داری چرا ادامه میدی؟!

ضمن اینکه از این صحبت ایشون هم راحت نگذر و طوری برخورد کن که در ادامه سالیان زندگی این مثل پتکی بر سر شما نباشه:

و اگه الان با من بهم بزنی بقیه میگن حتما این خودش مشکل داشته که قبلا طلاق گرفته و الانم داره به هم میزنه

نمیدونم برخوردت در مقابل این جمله چی بوده.اما در این رابطه کمی محکم بودن لازمه.خواهش میکنم منفعلانه و با ضعف با این قضیه برخورد نکن.

بهش بگو حرف مردم برام مهم نیست و من دارم برای خودم زندگی میکنم نه دیگران.

ناراحتی خودت رو از بابت این موضوع حتما نشون بده.اما ضعف نشون نده.

بالاخره شما رو بد خرید کنی یا نه؟

شما مگه در خواستگاری مطرح نکردید که مثلا شما برید و برای هم یه حلقه ای...لباسی چیزی بخرید؟

5. 4 کاربر از پست مفید maryam123 تشکرکرده اند .

maryam123 (دوشنبه 25 دی 91)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 27 دی 91 [ 19:09]
    سطح
    2
    Level completed: 32%, Points required for next Level: 34
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 5 در 3 پست

Array

منم نظرشخصیه خودممه که میگم:درسته که شهوت توی این سن مردارااذیت میکنه ولی این دلیل نمیشه که قبل ازمحرم شدن درخواست رابطه بشه.به نظرم ایشون خیلی مسئولیت پذیرنیستن.درس خوندن و ...بهونه قشنگی نیست برای یه مرد که کارنکنه باالاخره بعدازازدواج همسرشما مسئول تامین نیازهای شماست حتی اگه خودتون سرکاربرین.به نظرمن الان که اولشه و دوست داشتن و حتی همون شهوت دراوج خودشه اینا نتونسته باعث بشه که ایشون به خواسته های شمااهمیت بدن به بعدش فک کنین که این عطشش خوابیده باشه.بهتره بایه مشاورمشورت کنین

7. 2 کاربر از پست مفید ziba12 تشکرکرده اند .

maryamjoon (دوشنبه 25 دی 91)

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 21 تیر 99 [ 21:50]
    سطح
    93
    Level completed: 48%, Points required for next Level: 527
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsVeteran10000 Experience PointsTagger First ClassOverdrive
    تشکرها
    3,264

تشکرشده 3,442 در 1,036 پست

Array

اصلا اصلا هوس باز نیست و کاملا عادیه که ازت این روابط رو بخواد
    ولی شما هم باید با زبون نرم و مهربونت اونا برای پذیرش خواسته هات آماده کنی

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 22 مرداد 92 [ 22:10]
    سطح
    18
    Level completed: 31%, Points required for next Level: 69
    دستاوردها:
    3 months registeredTagger Second Class1000 Experience Points
    تشکرها
    764

تشکرشده 717 در 175 پست

Array

مرضیه خانم.
    شما نگفتی که آیا هنگام خواندن صیغه در مورد روابط جنسی با هم توافق کردید یا نه؟
    به نظر زیری هم توجه کن:

نقل قول نوشته اصلی توسط فرشته مهربان

در این دوران باید خطوط قرمزی برای رابطه وجود داشته باشد ، رابطه جنسی و معاشقه ای که ممکنه به رابطه جنسی بکشونه و اختیار از کف ببره را نپذیرید . برای درک سنخیت عاطفی و جنسی هم می توانید از مشاوره حضوری کمک بگیرید ، توصیه می کنم کلاً از این فرصت استفاده کنید و برای شناخت بیشتر و درک سنخیتها از مشاوره حضوری بهره بگیرید .
    اینرا به نامزدتان بگویید . و محکم باشید .

با آرزوی خوشبختی در زندگی مشترک

10. 5 کاربر از پست مفید yaaldaa تشکرکرده اند .

yaaldaa (یکشنبه 24 دی 91)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 15 بهمن 91 [ 21:16]
    سطح
    24
    Level completed: 5%, Points required for next Level: 95
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    599

تشکرشده 601 در 179 پست

Array

نقل قول نوشته اصلی توسط مرضیه-ف
    [align=justify]سلام.
    نامزدم 30 ساله.
    من خودم شاغلم و لیسانس.نامزدم تازه لیسانسشو گرفته و الان بیکاره و نشسته توی خونه
    حالا بیکار بودنش و خرج نکردن برای من یه طرف بمونه
    قبل از اینکه بریم آزمایش خون ، ازم رابطه جنسی خواست
    روز قبل از اینکه صیغه محرمیت بینمون خونده بشه به بهونه بیرون رفتن ، منو برد خونه خواهرش که خالی بود.
    تو اگه الان با من بهم بزنی بقیه میگن حتما این خودش مشکل داشته که قبلا طلاق گرفته و الانم داره به هم میزنه.
    بعد از اون دعوا دوباره رفتارای قبلش تکرار شد کنید. [/align]
    تو یک دختر ۲۷ ساله شاغل هستی. تو همه چیز داری که پسری مثل شخصیت خودت رو به خودت جذب کنی. پس خودت رو ارزون نفروش.
    الان. زمانی که تو هنوز دختر خونه هستی و خونه پدری زندگی میکنی، بهت قول میده و عمل نمیکنه. و الان که هنوز بله قطعی رو نگفتی، بهت سرکوفت ازدواج قبلی رو میزنه. وقتی ازدواج کنید و با هم زیر یک سقف برید چی؟ پس اونموقع رفتارش چطور خواهد بود؟
    اگر اون واقعا عاشقه چرا با این نوع تهدید و سرکوفت و قول های دروغی باهات برخورد میکنه؟
    اگر نیست، برو ببین چرا میخواد با تو ازدواج کنه.

نکاتی که بالا برات از نوشته خودت جدا کردم، زنگ خطر های مهمی هستن.

بازهم میگم. تو یک دختر تحصیل کرده و شاغل هستی و خیلی از پسرها خواستار ازدواج با چنین کسی هستن. پس خودت رو ارزون نفروش و زیر بار هیچ توهین و تحقیری نرو.

----------------------

دوستان، نامزد اکنون ایشون، قبل از اینکه نامزد بشن و محرم باشن ازشون تقاضای رابطه جنسی کرده. این زنگ خطر هست.

12. 9 کاربر از پست مفید roze-zard تشکرکرده اند .

roze-zard (یکشنبه 24 دی 91)

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 29 اردیبهشت 98 [ 09:11]
    سطح
    80
    Level completed: 68%, Points required for next Level: 163
    Overall activity: 5.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    6,262

تشکرشده 5,821 در 1,048 پست

حالت من
    Ashegh
    Array

تمام زمزمه های قبل از ازدواج بعد از ازدواج فریاد میشن

با رز زرد کاااااااااملا موافقم
    من خودم قبلا ازدواج کردم و حتی یک بچه 6 ساله هم دارم
    با اینکه بچم یه کشور دیگست ولی به هر حال بچه که دارم

دیگه خودمو دست کم نمیگیرم و به همین خاطر خواستگارای خوبی هم دارم
    چرا باید خودت رو دست کم بگیری؟
    رفتار دیگران با تو همون بازتاب رفتار و اعتماد به نفس خودته که به دیگران القا میکنی

اصلا اجازه نده کسی با تحقیر و گرفتن اعتماد به نفست بهت حکومت کنه و یا ازت سوء استفاده کنه

خیلی واجب نیست صرف ازدواج کردن
    بری جایی که از خونه بابات خیلی بدتر و پایینتره

البته احتمالا این پست حذف میشه
    ولی واقعیت اینه که بعضیا فقط فکر سوء استفاده از موقعیت آدمند
    و به جای اینکه دست کسیکه زمین خورده رو بگیرند تازه یه لگدم بهش میزنن

یاحق

14. 7 کاربر از پست مفید نادیا-7777 تشکرکرده اند .

نادیا-7777 (سه شنبه 26 دی 91)

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 15 اسفند 93 [ 13:27]
    سطح
    33
    Level completed: 53%, Points required for next Level: 71
    دستاوردها:
    1 year registeredTagger Second Class1000 Experience Points
    تشکرها
    747

تشکرشده 434 در 128 پست

Array

منم با نظر رز زرد و نادیا جان موافقم تازه چرا یه پسر 30 ساله نتونسته شغلی پیدا کنه یا تحصیلشو تکمیل کنه ؟؟

حواستون روی مسئولیت پذیریش باشه!!

16. کاربر روبرو از پست مفید سنجاب بازیگوش تشکرکرده است .

سنجاب بازیگوش (سه شنبه 26 دی 91)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 02 بهمن 91 [ 04:24]
    سطح
    3
    Level completed: 36%, Points required for next Level: 32
    دستاوردها:
    تشکرها
    11

تشکرشده 35 در 19 پست

Array

خانم سنجاب بازيگوش ورززرد ونادياجون...........مشكل اين خانم يه چيزديگس......اون ديگه آب ازسرش گذشته وانتخابش كرده ولي ميخوادبفهمه ازنظرروانشناسي شوهرش واقعاچه مشكلي داره..........اون نميتونه بگه شوهرم هوس بازه وفقط بخاطررابطه جنسي من ميخواد وبيكار وبيعار نشسته ومن دارم كارميكنم پس بزارازهمين الان ازش جدابشم
    شماهم فكردل اين آقاروهم بكيند شايد خيلي وابسته اين خانم شدن.....حالابده اين همه بهش ابراز علاقه ميكنه؟
    مشكل اين آقا 1_كارنكردن كه به كمك زنش ميتونه كاركنه2_اينكه بلدنيست چطورجلب اعتمادكنه ومراعات بعضي چيزها نكرده بهش مياد آدم ساده اي باشه 3_مرضيه ميتونست خودش سفت نگه داره وخانوادش ميتونن سختگيري كنن ورابطش باپسره محمدود كنن چون هرمردي باشه اگه جلوش نگيري بات همه كارميكنه 5_فقط درمورداون حرفش كه رخ تجربه عقدتون باپسرداييتون كه ازقبل داشتين كشيد يه ذره بدبود
    بنظرم بااون درموردمشكلتون صحبت كنيد وباش رك تر صحبت كنيد
    به مشاوره خانواده مراجعه كنيد وحتما براي باردوم اون روبه مشاوره ببريد

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)