به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: جون هرکی که دوسش دارید تعارف نکنید / میخوام تغییراتی تو

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • خوب میبینم ؟

0 0%
  • بد میبینم ؟

0 0%
  • اصلا نمیبینم ؟

0 0%
  • کاملا میبینم ؟

0 0%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 22
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    جمعه 25 مرداد 87 [ 19:04]
    سطح
    38
    Level completed: 74%, Points required for next Level: 39
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    18

تشکرشده 19 در 13 پست

Array

خودکشی کردم ولی نمردم / میخوام زندگی کنم / کمکم میکنید

من با اجازه براتون کامل توضیح میدم تا اگه دلتون خواست کمکم کنید / از سن 14 سالگی دچار میگرن و افسردگی شدم و چون سنم کم بود نتونستم خودمو پیدا کنم / خیلی مطالعه داشتم / دنبال عرفان و عشق و خیلی چیزای دیگه رفتم / چشمم رو که باز کردم دیدم من کاملا از جامعه بریدم و رفتم تو یه اتاق در بسته با پرده های همیشه کشیده / الانم از همون اتاق دارم براتون مینویسم / من خودمو زندانی کردم و نمیتونم از این زندان بیام بیرون / سعی میکنم ولی نمیشه و نمیتونم / من مشهور بودم به ( من میتونم ) / من ورزشکار در سطح نیمه حرفه ای بودم / 17 سالم بود رفتم دانشگاه / بقول دوستام همیشه یه قدم جلو بودم / هر کی هرکاری داشت با من مشورت میکرد / خیلی ها ازم راضی بودن و هنوزم هستن / آدم چشم پاک و دل پاکی بودم و هستم / با اون سن کم شده بودم محرم اسرار و درد دلهای اطرافیانم / زندگی داشت خوب پیش میرفت و من هم با وجود افسردگی و درد شدید میگرن داشتم خوب زندگی میکردم و مشکلات خانوادگی خاصی ندارم / من یه مدت نشستم و در مورد فقر و بدبختی هایی که دیگران تو جامعه ما دارن فکر کردم و ماجرای این اتاق در بسته ( زندان ) دست سازم و خودکشی از اینجا شروع شد / من موندم و یه عالمه آدم که میخواستن همیشه اول باشن / اول از لحاظ اقتصادی / اول از لحاظ قدرت و مقام / اول از لحاظ محبوبیت و مشهور بودن / میخواستن تو همچی اول باشن و هیچ اهمیتی برای همنوع خودشون و افراد جامعه شون قائل نبودن / شروع کردم به مبارزه با اونا / هر چقدر اونا دنبال پول و مقام و . . . بودن من هم برعکس سعی کردم این مسائلو به کل از ذهنم پاک کنم و دل نبندم به پول و مقام و خیلی چیزای دیگه / خوشبختانه موفق هم شدم / این موفقیت باعث شد من که من ببینم / من میبینم و نمیتونم چشمامو ببندم / بخاطر همینه برا خودم زندان ساختم / من میبینم یه پسر 5 ساله کنار خیابون تو چله زمستون نشسته و بخاطر روزی فقط هزار تومن ( هزینه یه ساعت اینترنت ما ) داره واکس میزنه و شب هزار تومنو میبره خرج دوای پدر معتاد میکنه / من میبینم زنی رو که بخاطر نون شب هر روز میره زیر دست هر نامردی / من میبینم پسر 15 ساله ای رو که معتاد شده / من میبینم دختری رو که از دست خانوادش فرار کرده تو پارک و بازیچه دست بعضی ها شده / من میبینم طرف صبح از خواب پا میشه میکشه و سرنوشت 70 ملیون نفرو منویسه / من میبینم روزانه هزارها آدم زیر بمب و گلوله میمیرن / من میبینم دکتری رو که مثل آدمای از پشت کوه اومده رفتار میکنه / من میبینم ماموری رو که رشوه میگیره و دزدا رو رها میکنه تو جامعه / و ملیونها من میبینم دیگه که داره اتفاق میوفته / من میبینم من میبینم من میبینم / همه میبینیم / کور که نیستیم / ولی من اینجور چیزا اذیتم میکنه و نمیتونم دوام بیارم و نمیتونم بی تفاوت باشم و راحت از کنارش رد شم / این مسائل باعث شد که من تصمیم به فرار از خودم ( خودکشی ) بگیرم و این کارو هم کردم ولی نمردم و جون سالم به در بردم / حالا که دوباره نفس میکشم احتیاج به کمک دارم و نمیتونم تصمیم بگیرم و هی به سرم میزنه دوباره خودکشی کنم / بابا آخه منم آدمم و میخوام زندگی کنم / من ازتون میخوام کمکم کنید و خودتونو بزارید جای منو تصمیم بگیرید و به من بگید / میخوام زندگی کنم . . .
    پیش خیلی از روانپزشک ها هم رفتم میگن برو زندگی کن ولی راه حلی برا این کار ندارن و فقط میگن برو زندگی کن / من اگه میتونستم زندگی کنم که به این روز نمیوفتادم . همین و . . . / من منتظر شما میمونم / میدونم شما میتونید کمک کنید / چون هم سن و سال هستیم و از مشکلات هم با خبریم

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 25 مرداد 87 [ 15:21]
    سطح
    36
    Level completed: 10%, Points required for next Level: 135
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    16

تشکرشده 16 در 8 پست

Array

RE: من یه بار خودکشی کردم و متاسفانه نمردم / من نمیخوام زندگی کنم / ای

بابا تو دیگه آخرشی !
    چه دید قشنگی داری به زندگی :D
    ایول بابا.
    "من نمیخوام زندگی کنم برا من شده زورو و نجاتم میده" فکر کنم اشتباهی اومدن چون من اینقدر دست و پا میزنم ولی اصن زورویی نمی یاد .:D
    خیله خوب برو به جهنم . نه نه منظورم این نبود . گفته بودی میخوام برم جهنم به کسی چه ربطی داره گفتم خوب حتمآ خودت می خوای دیگه . میخواستم بگم به من ربطی نداره فقط اینکه من هستم باهات .اگه خواستی یه روزی قیام کنی میتونی از اینجا یار بگیری من اولیش .
    من تازه دنبال کار میگردم البته هنوز دانشجو هستم ولی میخوام مستقل بشم این جوری که تو میگی پشیمون میشه آدم .میشه راهنماییم کنی ؟
    مگه چکار میکنند که تو میگی جز خود فروشی و آدم فروشی کار دیگه ای وجود نداره .نه ناراحت نشو فقط یه کم دو زاریه کجه ،ترمیمش میکنم البته اگه بیشتر توضیح بدی.
    منتظرم داداش.

((( مشاور خانواده )))

آخرین بازدید
    دیروز [ 19:01]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 99.4%
    دستاوردها:
    VeteranCreated Blog entryTagger First ClassSocial50000 Experience Points
    نوشته های وبلاگ
    7
    تشکرها
    23,580

تشکرشده 37,081 در 7,003 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array

سلام iman_1363
    اگر زنده نبودم، اگر احساس نداشتم، اگراهل تجزيه و تحليل نبودم، اگر تجربه نكرده بودم، و اگر شكست را نمي فهميدم، بعيد بود حرفهات را بشنوم يا باور كنم.
    كي مي تونه اين حرفها را منكر بشه....
    اما همه ما كم و زياد تحت اين فشارها هستيم...
    و همه به مقتضاي آدم بودنمون از اين مسائل رنج مي بريم و هر كدام از ما هم ممكن است چنين رنجي را كم و زياد به ديگران بدهيم.

بايد دقت بيشتري كنيم كه از بين راهها كدام مي تونه نسبت به بقيه بهتر باشه...

راهكارهاي مختلفي در نظر سنجي عنوان كردي
    فكر كنم در چنين فشارهاي سختي علاوه بر اينكه بايد دكترمون را عوض كنيم ، خودمون را نيز ناچاريم تا اندازه اي تغيير دهيم.

4. 2 کاربر از پست مفید مدیرهمدردی تشکرکرده اند .

مدیرهمدردی (دوشنبه 21 اردیبهشت 88)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 17 بهمن 91 [ 11:56]
    سطح
    51
    Level completed: 17%, Points required for next Level: 167
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    202

تشکرشده 210 در 101 پست

Array

چرا این قدر خشن ..........
    از زندگی سیرمون کردی ما خودمون می دونیم جامعه و شرایط زندگی بده .پس چرا ما هم باید بد باشیم اگه ما هم توی سرخودمون بزنیم دنیا عوض می شه ؟ خودت هم دامن می زنی به این همه بدی که گفتی ...
    به نظرمن خودت رو خوب کنی بهتراز بقیه راه هاست
    موفق باشی و امیدوار

6. 2 کاربر از پست مفید شیلا تشکرکرده اند .

شیلا (دوشنبه 21 اردیبهشت 88)

عضو همراه

آخرین بازدید
    سه شنبه 13 مهر 89 [ 16:10]
    سطح
    74
    Level completed: 46%, Points required for next Level: 216
    دستاوردها:
    Veteran10000 Experience Points
    تشکرها
    954

تشکرشده 992 در 530 پست

Array

فكر مي كني خيلي مي فهمي و بقيه نفهمن و اين چيزهارو نمي فهمن؟ما نمي دونيم كه چه كثافتي دور و برمونو گرفته و ما هم توي اين زندگي مثه ... تو گل گير كرديم؟ آقاي IQ فهميدن اينا كه هنر نيست. مردي برو بگرد راه حلشو پيدا كن. اگه يك سري آدم بلدن كه بگردن و راههاي كثافت بازي رو پيدا كنن تو هم بگرد راه هاي مقابله با اون يا نجات خودتو پيدا كن. باور كن اونها باهوشتر از تو هستن و مردونگيشون هم خيلي بيشتره كه پاي همه چيز وايميستن.من تو نظرسنجي واست " حالم خيلي بده" رو انتخاب كردم. برو اول خالتو خوب كن . بعد چشماتو واكن ببين بايد چي كار كني. چشم به روي همه چي بستن شد راه حل؟
    يكي از كساني كه بايد اصلاح بشه، اول از همه خودتي. تو نوجوون 16 ساله نيستي كه حرفهاي احساسي بزني و آدم واست ترحم كنه. تو يه مردي و بايد وايستي و هوشمندانه مبارزه كني. اگه همه مثه تو باشن و بخوان كه بميرن، ‌دنيا چه گورستان بزرگي مي شه؟!نه؟! در اين دنيا يا بايد كثافت باشي تا هيچ گزندي بهت وارد نشه، يا عاقل و هوشمند كه مراقب كلاهت باشي كه مبادا باد ببره.
    چشماتو وا كن مرد. دكتر دلش به حال تو نسوخته كه تو رو نجات بده و زورو بازي در بياره. دكتر كاري كه بهش محول شده رو داره انجام مي ده و براش فرقي نمي كنه تو از چي يا كي خسته شده باشي،‌ماشين بهت زده باشه، يا خودكشي كرده باشي. به جاي اينكه بشيني بشمري كه اين كيه؟ اون كيه؟ فلاني چي كارست؟‌ اول بشين فكر كن ببين خودت كي هستي و چي كاره اي و توي اين دنيا چي كار داري مي كني.

اگر كمي تند صحبت كردم ببخش. لازم بود.بايد يكي اينارو بهت مي گفت.

عضو همراه

آخرین بازدید
    سطح
    74
    دستاوردها:
    تشکرها
    954

تشکرشده 992 در 530 پست

Array

مراقب خودت باش كه حالت خيلي بده

عضو همراه

آخرین بازدید
    سطح
    74
    دستاوردها:
    تشکرها
    954

تشکرشده 992 در 530 پست

Array

اصلاً‌تو چرا تنهايي؟ چرا دور وبرت شلوغ نيست كه نشيني زيادي فكر كني؟! ما مي خواهيم دو روز توي اين دنيا آروم زندگي و حال و حول خودمونو كنيمو بريم. مي تونيم عاشق بشيم،‌بچه دار بشيم،‌كار كنيم تا از گشنگي نميريم،‌ آرامش داشته باشيم و ...
    حالا اگه كساني در اين دنيا به خاطر حرص و آز و بدذاتي بخواهند كه بيشتر دست و پا بزنند و پا روي ديگران بذارند و خودشون بالا بكشن، ما بايد دممونو بذاريم روي كلمون و فرار كنيم؟ اينجا جاي كسي تنگ نيست،‌همه براي زندگي كردن فرصت و حق انتخاب دارند. اگر كسي رشوه مي دهد،‌كسي چاپلوسي مي كند،‌و كسي دزدي و اختلاس مي كند، به ما چه ربطي داره؟ اگر حق تو پايمال شد صدايت در بياد. تازه اگر واقعا از حقي كه صحبت مي كني واقعا حقت باشد نه اينكه خيال كني كه حقت است.

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 21 فروردین 91 [ 17:04]
    سطح
    60
    Level completed: 40%, Points required for next Level: 120
    دستاوردها:
    تشکرها
    730

تشکرشده 755 در 381 پست

Array

خوب ایمان جان شاید واقعا روزگار قبل از قیامته ....اگر یک حساب سر انگشتی بکنیم ما الان داریم تو دوران آخرین امام زندگی میکنیم و امام آخر یعنی همه رسالتها به پایان رسیده و دیگه حرفی نمانده و مردم به حال خودشان رها شده اند
    خودتون که میدونید زلزله ها میاد
    سیلها سرازیر میشه دنیا به هم میریزه
    هواپیماها سقوط میکنند
    کشتیها غرق میشن
    سرزمینها زیر آب میره
    لایه ازن پاره میشه
    مردم بیماریهای گوناگون میگیرند
    آدمها تند و سریع میمیرند
    فساد زیاد میشه
    به گفته پیامبر حتی فساد در کنار خیابان بقدری دیده میشه که مردم با لگد آنها را کنار میزنند و عبور میکنند
    یا پیش بینی کرده اند که مرد و زن با ایمان مثل موی سفیدی است در بدن یک گاو با موی سیاه اشاره به ناچیزی آن
    یا ایمان مردم مانند نمکی است در غذا اشاره به کمی آن
    ما همه کمتر از تو غصه این دنیا رو نمیخوریم فقط دست نمیبریم یقه خودمونو بگیریم با خودمون دعوا کنیم و خودمونو بکشیم
    دنیا پرستها از قیامت بیزارند... ولی عاشق قیامتم :P

پس کمی صبر کنید سحر نزدیک است امام میاد همه مارو نجات میده خوب !!!:D اونوقت همه با هم میریم بهشت ولی قبلش کلی رو زمین بدون دود و کثافت و شر و بدی کیف میکنیم و لذت میبریم

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 30 آبان 88 [ 11:45]
    سطح
    81
    Level completed: 71%, Points required for next Level: 146
    دستاوردها:
    تشکرها
    898

تشکرشده 926 در 486 پست

Array

ایمان جان درود بر تو
    تنها این را می خواستم بگویم که خیلی خیلی دوستت دارم و کلی عشق کردم از رُک بودنت و حرف حق زدنت؛در ضمن من یک رفیق دارم در این تالار که مانند خودت باحال که نام کاربریش 118 است،برو و امضایش را بخوان . . .
    منم مانند توام،ولی دارم می جنگم،با همه سیاهی ها و ستم ها و نادانی ها و . . . . این را به تو بگویم که همین زنده بودن ماها خودش دهن کجی به خیلی چیزهاست . . . . نوکرتم و آلیِودِرچی!!

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 21 فروردین 91 [ 17:04]
    سطح
    60
    Level completed: 40%, Points required for next Level: 120
    دستاوردها:
    تشکرها
    730

تشکرشده 755 در 381 پست

Array

نه ایمان به حرف اینا گوش نده به حرف من گوش بده

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)