به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 18 دی 91 [ 00:28]
    سطح
    1
    Level completed: 96%, Points required for next Level: 2
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    31 days registered
    تشکرها
    6

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

نامزدم اما کاملا دو دلم برای ادامه راه

سلام
    من یه دختر بیست ساله ام ،الان سه ماهه بایه نفر صیغه ام، برادر بزرگم که برادر ناتنی مم هست اما از برادرم بیشتر دوسش دارم این پسر و از طریق خواهر خوانومشون به من معرفی کردن وبه من گفتن که قبلا یه نامزد داشته و به دلیل کلاه برداری نامزد قبلیش اون خانمو طلاق داده وبرادرم باعجله و بدون این که من تصمیم بگیرم وبا دلایلی که برای هر سوالم می آورد من و اون و باهم محرم کرد(البته بعدا متوجه شدم خیلی از حرفای برادرم دروغ بوده مثلا داشتن وضع مالی مناسب که اصلا هم اینطور نبود )،مثلا می گفتم بریم تحقیق می گفتن خوب معلومه اون دختر ازش بد میگه و از این جور بهانه ها ،من هم به دلیل نداشتن قدرت تصمیم گیری و کسی که پشتم باشه و باهام بیاد تحقیق(چون پدرم هم با برادرم همسو بود)و اما این آقا ساکن شهرستانن واون اول برادرم قول اینو دادن که من می رم و اونجا زندگی می کنم ولی الان احساس دودلی دارم دیگه حتی انگیزه ای به زندگی ام ندارم حتی اونم متوجه شده و داره آزار میکشه من تازه فهمیدم سخته بخوام شهرستان دور از پدر و مادرم باشم ،ولی اون خیلی بهم وابسته شده میگه اگه توام ازم جدا شی میسپرمت بخدا وهمش هم گریه میکنه و منو احساساتی میکنه من هم از خدا می ترسم ،یه هفته دیگه قراره عقد وگذاشتیم خدایی ام پسر خوبیه ولی دو دلم ترو خداکمکم کنید.ممنون

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 29 اردیبهشت 97 [ 00:12]
    سطح
    61
    Level completed: 62%, Points required for next Level: 116
    Overall activity: 22.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    662

تشکرشده 792 در 312 پست

Array

RE: نامزدم اما کاملا دو دلم برای ادامه راه

سلام.
    ببینین خانم میسپارمت به خدا و .. رو بذارین کنار .
    یه عمر زندگیه.. یه عمر... دقت کنین توی انتخاب.
    اینکه شما نامزد کردین ینی ممکنه همو انتخاب کنین ممکنه نکنین.
    اصلا به حرفای ایشون احساساتی نشین منم تو همچین وضعیتی بودم قبلا البته نامزد نبودم اشنا بودیم با هم و همو هم دوست داشتیم ولی وقتی دیدم شرایطمون به هم نمیخوره و شهر دور سخته در عین علاقه و اینکه دختر خوبی بود رابطه رو بهم زدم با اینکه کلی هم هر دو گریه کردیم و ازین حرفا هم اون به من زد که احساساتی شدم ولی نمیشه بر پایه احساسات تصمیم گرفت
    نمیگم تمومش کن ولی بشین درست فکر کن خوبی ها و بدی های این ازدواج رو لیست کن برای خودت
    معیارات چیه از ازدواج ؟ از مهمترین تا سطحی ترینش رو بنویس و روی هر کدومش برای خودت نظر بده که چند درصد این اقا این معیار رو داره.
    ضمنا حتما دقت کن یه علاقه اولیه باشه که بعدا به مشکل نخوری مث ازدواج من نشه. اینا رو بر حسب تجربه گفتم وگرنه روانشناس نیستم . فقط حواستون رو جمع کنین که زندگی دو نفر رو خراب نکنین.
    من که زندگیم سر همین انتخاب اشتباه نامزدم خراب شده شما این کارو نکنین لطفا . به این فکر کنین که اگه بعدا به مشکل بخورین چقد دردناک تره جدایی..
    ایشون اگرم جدا شین ازش فوقش یه ماه ناراحته چون بهتون عادت کرده و بعدشم خوب میشه . شما هم بعد یه ماه یادتون میره و زندگی جدید خودتون رو شروع میکنین.
    بازم میگم در مورد جدایی یا ادامه باید خوب فکر کنین . شاید ادامه دادن به نفع شما باشه . خوب بسنجین اگر تا الان تصمیم نگرفتین مقاله بهترین شکل تصمیم گیری رو حتما مطالعه کنین...دقت کنین که باید یاد بگیرین خودتون تصمیم بگیرین و عواقبشم به گردن خودتون باشه . میتونین یه فرصت از این اقا بگیرین مثلا یه ماه یا حتی بیشتر که تو این مدت توی تنهایی خودتون فکر کنین و بعدش تصمیم خودتون رو اعلام کنین. اگر واقعا شما رو بخواد براتون صبر میکنه وگرنه ...
    امیدوارم خوشبخت واقعی باشین

3. کاربر روبرو از پست مفید mohammad2012 تشکرکرده است .

mohammad2012 (دوشنبه 18 دی 91)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 08 بهمن 91 [ 12:49]
    سطح
    2
    Level completed: 34%, Points required for next Level: 33
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    31 days registered100 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 3 در 3 پست

Array

RE: نامزدم اما کاملا دو دلم برای ادامه راه

سلام رها جان
    این مشکل شما برای یکی از آشناهای من هم پیش آمده و الان بعد از فقط 10 ماه زندگی جدا شدن ، پس خوب تووی انتخابت دقت کن . شاید طرف پسر خوبی باشه ولی اگه تحمل راه دور واست سخته باهاش حرف بزن تا اون بیاد به شهر شما ، اگه واقعا دوست داره به خواستت توجه می کنه .
    امیدوارم یه تصمیم خوب بگیری اخه سنی هم نداری که بخوای بگی که اگه این نشه کسی نمیاد نمیگیردت پس خوب فکر کن عزیزم

5. کاربر روبرو از پست مفید barantala تشکرکرده است .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)