به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 19
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 15 اردیبهشت 94 [ 11:20]
    سطح
    37
    Level completed: 55%, Points required for next Level: 68
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience PointsTagger First Class
    تشکرها
    5

تشکرشده 94 در 53 پست

Array

بچه نمی خوام

سلام به دو سال که ازدواج کرده ام و شوهرم با اینکه کار ثابتی ندارن و از نظر اخلاق و رفتار مشکل دارن میگه بچه میخواد من هم چون در ازدواج تقریبا درست عمل نکرده ام دلم نمی خواد بچه دار شدن هم بشه اشتباه
    بچه ایی بیارم که خودم باید به دخل و خرج و تربیتش برسم
    همون طور که الان دخلو خرجم با خودمه پوشاک و شهریه دانشگاه ....
    به همین دلیل من پافشاری میکنم و همسرم میگه از اول میگفتی من هم میگم تو هم از اول میگفتی که کار بلاتکلیفه با این شرایط سنی که داری هیچ کس بهش کار درست نمیده کار الانش با وامی که گرفتم و ماشین خریدیم داره کار میکنه .... فقط یک چهارم از پول ماشینو داده که اون هم از ارثی که بهش رسیده بود

الان که تصادف کردیم پول نداره خرجش کنه و منتظر پدرش از مسافرت برگرده از اون پول بگیره و بعد از بیمه بگیره بده بهش
    حالا فردا هم که من بچه دار بشم باید صبر کنم تا پدرش پول بده و از کجا معلوم بتونه از پسش بر بیاد

به همین خاطر من پافشاری میکنم .... و بچه نمی خوام طلاق هم نمیده هر چند با این اوضاع نمیشه جدا شد و تنها زندگی کرد چون طلاق عواقبش خیلی بدتر از این می باشد

خیلی نگران و مستاصل هستم که چه کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نمی دونم دیگه چه کار باید بکنم و واقعا احساس تنهایی میکنم و احساس میکنم هیچ کس نیست بهم کمک کنه

خیلی به خودم تلقین میکنم نباید ناامید بشم ولی چه کار کنم که نمیشه هر روز یک اتفاق و یک دعوا

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 25 آبان 98 [ 00:18]
    سطح
    58
    Level completed: 91%, Points required for next Level: 18
    Overall activity: 52.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    626

تشکرشده 656 در 231 پست

Array

RE: بچه نمی خوام

من نمیدونم چرا همه دنبال طلاق هستند یعنی ما آدما انقدر کم ظرفیت شدیم تا هر مشکلی داریم زود دنبال طلاق می افتیم یعنی ما ها انقدر ضعیف شدیم یعنی نباید واسه زندگیمون یه راه درست پیدا کنیم یه حالتی شده با هر مشکل کوچک و بزرگی که برخورد میکنیم گزینه طلاق بزرگترین گزینه ای که جلو چشمامون میاد... عزیزم نمیخوام بگم که مسئله شما کوچکه ها یه موقع اشتباه برداشت نکنی عزیزم من از وقتی اومدم تو این تالار عضو شدم احساس میکنم زندگی من قشنگ ترین زندگی که میتونم داشته باشم هست نمیگم منم مسئله ندارم من هم واسه خودم یه سری مسئله ایجاد کردم و یه سری مقایسه ها تو ذهنم میاد یه سری انتظارات دارم و منم مسئله دارم ولی وقتی میبینم اینجا کسائی هستند که یا بهشون خیانت شده یا همسرشون معتاده یه تعادل روحی روانی نداره یا دست بزدن داره یا بد دهن هست یا دهن بین هست و ... میبینم من هیچکدوم از این مسائل رو ندارم خودم رو خوشبخترین حالتی که باید برام پیش میومد میبینم ... من احساس میکنم ما ها اصلا راه ارتباط برقرار کردن رو بلد نیستیم به نظر من اگه اون کلاس آموزشی که هنگام رفتن به آزمایش برای عقد میزارن یه کلاس چند جلسه ای واسه چگونگی برقراری ارتباط با همسر رو بذارن خیلی بهتر باشه و تا اون دوره رو نگذرونده باشی اجازه عقد ندن نمیدونم شاید اشتباه میکنم ما ها خودمون از ابتدا یه سری اشتباه میکنیم یا خیلی زیاد نسبت به طرفمون کوتاه میایم یا اینکه اصلا باهاش راه نمیایم مثلا تو قضایای مالی یا از همون ابتدا هرچی داریم و نداریم رو در اختیار همسر قرار میدیم که دیگه نمیتونیم حتی اختیار بخشی از درآمد خودمون رو داشته باشیم باید یاد بگیریم که زندگی باید تعادل داشته باشه باید نه از این ور بوم بیوفتی نه از اون ور ببخشید زیاد صحبت کردم ولی با نرم زبونی با مهربونی با محبت میشه همه کار کرد به نظر من
    همه را دوست میدارم و همه دوستم میدارند

او که به ظاهر دشمن است، از در دوستی در می آید، بسان حلقه ای طلائی در زنجیر خیر و صلاح من

فلورانس اسکاول شین

3. کاربر روبرو از پست مفید malakeh تشکرکرده است .

malakeh (یکشنبه 17 دی 91)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 13 دی 91 [ 12:11]
    سطح
    1
    Level completed: 98%, Points required for next Level: 1
    دستاوردها:
    31 days registered
    تشکرها
    7

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

سلام دوستان عزیزم... عذر میخوام این سول رو اینجا میپرسم... من الن عضو سایت شدم چطور میتونم اینجا مطلب بزارم؟

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    37
    دستاوردها:
    تشکرها
    5

تشکرشده 94 در 53 پست

Array

نهال جان باید گزینه موضوع جدید را بزنی و عنوان را تایپ کنی . در قسمت پایین موضع را تایپ کنی و بعد یک پایین تر گزینه ارسال موضوع را میزنی و موضوع ارسال میشه

ملکان عزیز ممنون شما بیشتر برای من نصیحت و پند نوشتید

من دنبال راه حل هستم ممنون میشم بیشتر راه حل برای من بنویسی من برای که چه کار کنم

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سطح
    58
    دستاوردها:
    تشکرها
    626

تشکرشده 656 در 231 پست

Array

ای خدا مرگم بده خواهر به خدا قصد پند دادن نداشتم اصلا خودم رو در این حد نمیبینم که بخوام کسی رو نصیحت کنم ببخشید شاید نباید اینا رو اینجا مینوشتم راستش خیلی ناراحت بودم بعد از اینکه دیدم نوشتی طلاق هم نمیده یه هو از کوره در رفتم که چرا همه دنبال طلاق هستن ؟؟؟ من ازت معذرت میخوام

بعد هم عزیزم میتونی بابت مخارج بچه و زندگی و تربیت بچه و ... با همسرت صحبت کنی باهاش با آرامش با منطق صحبت کن بهش بگو مثلا یه فرصت 2 ساله یک ساله به خودتون بدید هم برای شناخت بیشتر هم و هم به خاطر جمع و جور کردن زندگیتون عزیزم

او که به ظاهر دشمن است، از در دوستی در می آید، بسان حلقه ای طلائی در زنجیر خیر و صلاح من

فلورانس اسکاول شین

7. کاربر روبرو از پست مفید malakeh تشکرکرده است .

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    37
    دستاوردها:
    تشکرها
    5

تشکرشده 94 در 53 پست

Array

نه عزیز دلم من ناراحت نشدم فقط میگن دلم یک راه حل میخواد من دنبال طلاق بودم ولی الان خیلی وقته نیستم وفقط میخوام درست کنم زندگیم و خودمو را

قربونت برم ناراحت نشو باشه ؟؟//

9. کاربر روبرو از پست مفید tanhai تشکرکرده است .

tanhai (چهارشنبه 13 دی 91)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سطح
    58
    دستاوردها:
    تشکرها
    626

تشکرشده 656 در 231 پست

Array

ببین من دوباره تاپیک اولت رو خوندم این بار با یه دید دیگه چرا فکر میکنی اشتباه کردی ؟ یا چه چیزهائی به غیر از مشکل مالی که وجود داره باعث شده فکر کنی انتخابت اشتباه بوده؟

هیچوقت شوهرت رو مستقیم زیر سوال نبر هیچ وقت با شوهرت دهن به دهن نشو اگه اون بهت یکی گفت تو سعی کن جوابش رو ندی یا خیلی با سیاست و ظریف به قول خودمون از حقت دفاع کن وقتی بهت میگه از اول میگفتی تو نگو تو هم از اول میگفتی که کار فلانی نداری و ...

به نظر من بهش بگو عزیزم من هم خیلی دوست دارم یه بچه داشته باشیم ولی شرایطی که الان داریم به نظر من کار اشتباهیه که بخوایم یکی دیگه رو اضافه کنیم بهش بگو تازه الان 2 ساله که ازدواج کردیم (راستی چند سالتونه) یه دوسال دیگه هم صبر کنیم که هم یه کار بهتر پیدا کنی و هم شرایط زندگیمیون نرمال تر بشه بگو (یه احتمال) ممکنه بعد از بچه دار شدن من نتونم برم سرکار و یه کمکی باشم واسه زندگیمون اون وقت با این اوضاع مالی چطور میتونیم از پس مخارج زندگی و بچه و .... بر بیایم و ... ببین دیدش رو باز کن باهاش با مهربونی صحبت کن یواش یواش سعی کن به جای یکی تو بگو یکی من جو زندگی رو آروم کنی بهش اعتماد کن بهش یه جوری با نرم زبونی و آرامش بهش بفهمون که زندگی شماست اگه پدرش هم کمک مالی میکنه در حقیقت داره لطف میکنه و باید بهش برگردونه بهش یاد بده که باید خودش از پس مسائل زندگیش بر بیاد و منتظر کمک کسی نباشه ...
    راستی انقدر مال من و مال تو نکن عزیزم این دید خیلی آدم رو تحت تاثیر قرار میده اینکه خودش فقط فلان قدر از پول ماشین رو داده بقیه اش رو من دادم و ... بنداز دور بهش بگو ما دوتا باهم داریم تلاش میکنیم که زندگیمون بچرخه احساس میکنم الان یه مقدار زود باشه قانعش کن باهاش دعوا نکن بهش بگو من اگه بیشتر از تو مشتاق بچه دار شدن نباشم کمتر نیستم ولی این شرایط من رو میترسونه چون بچه های الان خیلی با زمان ما فرق میکنه
    موفق باشی

فلورانس اسکاول شین

11. کاربر روبرو از پست مفید malakeh تشکرکرده است .

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    37
    دستاوردها:
    تشکرها
    5

تشکرشده 94 در 53 پست

Array

مرسی عزیزم

من متولد 62 همسرم متولد 54

درسته حق باشماست و سعی میکنم همینوطری که شما میگی عمل کنم

ولی بعضی مواقع نمی تونم
    و خسته میشم

اما بازم ممنونم و سعی خودم را انجام میدهم

13. کاربر روبرو از پست مفید tanhai تشکرکرده است .

tanhai (چهارشنبه 13 دی 91)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    37
    دستاوردها:
    تشکرها
    5

تشکرشده 94 در 53 پست

Array

سلام

الان دو روزه که شوهرم سر کار نمیره فقط به خاطر اینکه بهش گفتم تا دیر وقت بیدار نمون

و کلی با هم دعوا کردیم اصلا حرفهایی بهم زده که اگر بنویسم نمی دونم چی میخواهید بگید

بهم برو شکمت آب کن شدی مثل زن حامله و فکر کنید با صدای بلند که خاونده اش هم شنیدن

یا توی سرکارت بلدی با همکرات لاس بزنی به من میرسی اخم میکنی و حرف نمیزنی واقعا نمی دونم چه کار باید بکنم

الان همش به خودم میگم جدا که نمی تونم بشم نهایت تحمل میکنم
    به جهنم نره سر کار خودم که کار میکنم خرج خودم و تحصلم در میاد هر کار دوست داره بکنه

واقع نمی دونم چه کار باید بکنم انقدر ازش بدم امده که حد نداره خیلی دوست داشتم بتونم جدا بشم ولی چه کنم که نمیشه

خدایا تو کمک کن ......
    فکر میکنم کسی نیست که بدونه چه باید بکنم و خسته ام خسته کمک کنید

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 08 بهمن 91 [ 12:49]
    سطح
    2
    Level completed: 34%, Points required for next Level: 33
    دستاوردها:
    31 days registered100 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 3 در 3 پست

Array

نقل قول نوشته اصلی توسط tanhai
    سلام

الان دو روزه که شوهرم سر کار نمیره فقط به خاطر اینکه بهش گفتم تا دیر وقت بیدار نمون

و کلی با هم دعوا کردیم اصلا حرفهایی بهم زده که اگر بنویسم نمی دونم چی میخواهید بگید

بهم برو شکمت آب کن شدی مثل زن حامله و فکر کنید با صدای بلند که خاونده اش هم شنیدن

یا توی سرکارت بلدی با همکرات لاس بزنی به من میرسی اخم میکنی و حرف نمیزنی واقعا نمی دونم چه کار باید بکنم

الان همش به خودم میگم جدا که نمی تونم بشم نهایت تحمل میکنم
    به جهنم نره سر کار خودم که کار میکنم خرج خودم و تحصلم در میاد هر کار دوست داره بکنه

واقع نمی دونم چه کار باید بکنم انقدر ازش بدم امده که حد نداره خیلی دوست داشتم بتونم جدا بشم ولی چه کنم که نمیشه

خدایا تو کمک کن ......
    فکر میکنم کسی نیست که بدونه چه باید بکنم و خسته ام خسته کمک کنید :302::302::302::316::316::316:

:302::302::302::302::302::316::316::316::316::316:
    سلام عزیزم من کوچیک تر از اینم که بخوام راهنماییت کنم
    ولی به نظر من الان که شوهرت سر کار نیره و تقریبا قهره باهات ، معمولا نمیشه رو در رو باهم حرف زد پس سعی کن با اس ام اس های خوب هم ازش معذرت خواهی کنی و هم اینکه بهش بفهمونی دوسش داری و به جز اون به کسی دیگه فکر نمیکنه تا اون هم این فکرای بدی که راجع به تو میکنه از سرش بیرون ببره.
    واست دعا میکنم که زندگی آروم و شادی رو داشته باشی.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)