به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 19
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 19 مرداد 87 [ 22:48]
    سطح
    36
    Level completed: 44%, Points required for next Level: 84
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

میشه کمکم کنید فکرم خیلی مشغول شده

salam .. man mohamadreza hastam taze tooye in site register shodam .. rastesh hamash be khater ye mozoe .. oonam ezdevaj .. bezarid ye majareii o be onvane shoro baratoon begam ..man hodode 1-2 sale pish ba ye dokhtari ashna shodam ke tahsilate khobi dasht va taghriban hamon sheklo ghiafeio dasht ke man dos dashtam va khonevadei dasht dar hade khonevadeye ma( motevasset)...
    man hodode 1 salo khordei pish behesh pishnahade ezdevaj dadam .. man daneshjoye terme akhare mohandesie omran hastam .oonam tahsilatesh tooye computer va taghriban nazdike arshadesho begire ..
    hodode 6 mah az man bozorgtare ..
    gharar shod bad az jalase rooye psihnahade man fekr kone ... inam begam ke na man va na oon donbale ye rabete be onvane bf &gf nistim..va aslan ye hamchin shakhsiataeiam nadarim .. taghriban nime mazhabi hast 2 ta khnevade .. va be ye seri soli paybandim ..
    kholase bad az oon jalase o bad az chand mah ghabool kard ke shoro konim be shenakhte ham ..ta vase zendegimoon barname rizi konim ..chizi ke man tooye oon jalase azash khaste boodam ..
    rabeteye ma ta alan jolo rafte chizaye khobi dastemoon oomade.. amma be nazaram kafi nist be nazram ..in vasat ye seri soalaiam vase man pish oomade ke be nazaram javabaye gheyre ghabele ghabooli beheshoon mide .. na inke bad bin basham na .. amma khob be nazram manteghi nist javabash .. man oono hata be khonevadam moarefi kardam yani az oon vase khonevadam tarif kardam ..aksesham neshooneshoon dadam .. khonevfadam mokhalefati nadashtan .. amma khob sohbatam bokonan ba ham .. amma chizi ke mano negaran karde .. ineke az hozore man tooye zendegie oon hichkasi khabardar nist .. hata be ghole khodesh ye doste samimi nadare ke vasash az man bege o dardo delasho be man mige .. yani mano eyne ye raze 1.5 e pishe khodesh negah dashte .. az inke joloye dostash javabe smsaye mano bede khoshesh nemiad ya inke harf bezane ba man joloye dostash ..tiooye ye sherkate motabar kar mikone ke dar amade khobiam dare nesbatan ..
    azash khastam ke ejaze bede ta man biam khastegarish ta aghd konim ke rabetamon dorost bashe ..baham sex nadashtim tahala .. az inke khnevadam bian sohbat konan ba khonevadash tarsone .. hey mige to alan chizi nadari .. dar hali ke mashghole karam alan o ye khne mitoonam jor konam vase zendegi .. gahi vaghta ba karash fekr mikonam vaghean mano mikhad ya na ..kheyli vaghta khaste ya nakhaste chizaee behem mige ke mano miranjoone .. maslan ye bar ke dastesho gerfte boodam yano oon dastamo gerfte bood yeki aaz hamkaraye mardesh dide boodesh o behesh gofte bood .. kheyli tarside bood bargasht behem goft " to aberoye man vasat mohem nist ..to vasat eftekhare amma man vasat bade .. " dar hali ke khodesh daste mano gerfte bod .!!hamahs migoft alan tooy edare bege man daste ye pesaro gerfte bodam kheyli bad mishe aberoom mire .. hamishe ham ba jomle ham ba raftaram behesh neshoon midam ke dosesh daram .. amma ye bar ke behesh goftam man 5 toman pol dashtam o vasat odkolon gerftam behem goft kheyli hemaghat kardi .. dar hali ke kheyli khob boodim on moghe .. kheyli rahat poshte mano khali mikone kafie tooye ye stresse kochik gharar begire ta rahat poshtamo khali kone ..ino 2-3 bar didam ..sari amadeye davas.. age hgh ba man bashe man bayad mennat keshi agaram hagh ba oon bashe ke baz man bayad beram mazreta khahio mennat keshi ..!!az inke baghti eshtebah mikone bege "mazerat mikham hagh ba toe ya man eshtebah kardam " be sheddat faraie .. vase inmamolan eshtebahatesho ghabool nemikone ye jori mipichoone ..

kheyli toolani shod mazerat mikham .. kheyli joziat hast ke goftanesh bayad ba soal bashe vagarna mishe ye roman..!!
    age soal beporsid javabetoon ro midam ..mamnon az inke vaght migzarid ..

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 09 شهریور 88 [ 04:01]
    سطح
    39
    Level completed: 15%, Points required for next Level: 128
    دستاوردها:
    تشکرها
    26

تشکرشده 27 در 14 پست

Array

RE: میشه کمکم کنید فکرم خیلی مشغول شده

سلام آقامحمد رضا.......

بنده فعلا تنها کمکی میتونستم بکنم این بود که نوشته ی شما رو به فارسی بنویسم.....تازه تموم شد......امیدوارم کمکتون کرده باشم......
    __________________________________________________ _______________
    سلام...من محمد رضا هستم..تازه توی این سایت عضوشدم...راستش همش به خاطریک موضوعه..اونم ازدواج...بزارید ماجرایی رو به عنوان شروع براتون بگم...من حدوداً یکی دوسال پیش با یک دختری آشنا شدم..که تحصیلات خوبی داشت و تقریبا همون شکل وقیافه داشت که من دوست داشتم وخانواده ای داشت درحد خانواده ی ما(متوسط)..
    من حدود یک سال وخورده ای پیش بهش پیشنهاد ازدواج دادم...من دانشجوی ترم آخرمهندسیه عمران هستم..اونم تحصیلاتش توی کامپیوتر وتقریبا نزدیکه ارشدشوبگیره..
    حدود شش ماه ازمن بزرگتره...
    قرارشد بعد از جلسه رویه پیشنهاد من فکرکنه..اینم بگم که نه من ونه او دنبال یه رابطه به عنوان دوست دخترودوست پسر نیستیم.....واصلا یه همچین شخصیتیم نداریم....دوخانواده تقریبا نیمه مذهبی هست...و به یه سری اصول پایبندیم....خلاصه بعد ازاون جلسه وبعدازچند ماه قبول کرد که شروع کنیم به شناخت هم..تا واسه زندگیمون برنامه ریزی کنیم..چیزی که من تویه اون جلسه ازش خواسته بودم...
    رابطه ی ما تا الان جلو رفته..چیزهای خوبی دستمون اومده...اما..به نظرم کافی نیست ..به نظرم این وسط یه سری سوالاییم برای من پیش اومده..که به نظرم جوابای غیرقابل قبولی بهشون میده..نه اینکه بعد بین باشم نه..اما خب به نظرم منطقی نیست جواباش...من انو حتی به خانواده ام معرفی کردم ..یعنی ازاون واسه خانواده ام تعریف کردم...عکسشم نشونشون دادم...خانواده ام مخالفتی نداشتن....اما خب صحبتم بکنن با هم...اما چیزی که منو نگران کرده ایه که ازحضور من تویه زندگیه اون هیچ کسی خبردارنیست....حتی به قول خودش ..یه دوست صمیمی نداره که واسش ازمن بگه..ودرد ودلش روبه من میگه..یعنی منو اینه یه رازه یک ونیم سال پیش خودش نگه داشته..از اینکه جلوی دوستاش جواب اس ام اس های منو بده خوشش نمیاد..یا اینکه حرف بزنه با من جلوی دوستاش..توی یک شرکت معتبرکارمیکنه..که درآمد نسبتا خوبیم داره...ازش خواستم که اجازه بده تا من بیام خواستگاریش تا عقد کنیم که رابطمون درست بشه...باهم س.ک.س. نداشتم تاحالا....ازاینکه خانواده ام بیان صحبتت کنن با خانواده اش میترسه...هی میگه تو الان چیزی نداری..درحالی که من مشغوله کارم..الان یک خونه میتونم جورکنم واسه زندگی...گاهی وقتی با کاراش فکرمیکنم واقعا منو میخواد یا نه؟؟؟خیلی وقتا خواسته یا نخواسته چیزهایی بهم میگه که منومیرنجونه....مثلا یک بارکه دستشوگرفته بودم یعنی اون دستموگرفته بود یکی ازهمکارهای مردش دیده بودش...وبهش گفته بود...خیلی ترسیده بود...برگشت بهم گفت...توآبروی من واست مهم نیست...توواست افتخاره...اما من واسم بده..درحالی که خودش دست منوگرفته بود..همش میگفت الان توی اداره بگه من دسته یه پسر روگرفته بودم خیلی بد میشه آبروم میره.....همیشه هم با جمله هام با رفتارام بهش نشون میدم که دوستش دارم ..اما یه بارکه بهش گفتم..من پنج تومان پول داشتم...و واست ادکلن گرفتم...بهم گفت خیلی حماقت کردی...درحالی که خیلی خوب بودیم اون موقع...خیلی راحت پشت منوخالی میکنه...کافیه توی یه خیابون کوچیک قراربگیره تا راحت پشتمو خالی کنه...اینو دو سه باردیدم...سریع آماده ی دعواست..اگه حق با من باشه من باید منت کشی کنم....اگرم حق با اون باشه که باز من باید برم معذرت خواهی...ومنت کشی....ازاینکه ازاینکه وقتی اشتباه میکنه بگه معذرت میخوام ..حق با توهه..یا من اشتباه کردم...به شدت فراریه.. واسه این معمولا اشتباهاتشوقبول نمیکنه یه جوری می پیچونه...

خیلی طولانی شد..معذرت میخوام..خیلی جزییات هست که گفتش با سوال باشه ..وگرنه میشه یه رمان...اگه سوال بپرسید جوابتون رومیدم...ممنون ازاینکه وقت میگزارید

3. کاربر روبرو از پست مفید Sara Ajram تشکرکرده است .

Sara Ajram (چهارشنبه 09 مرداد 87)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سطح
    39
    دستاوردها:
    تشکرها
    26

تشکرشده 27 در 14 پست

Array

آقامحمد رضا....من که تمام این مطلب روکامل خوندم..بهتون میگم..باورکنید این دختربه دردزندگی نمیخوره......

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    36
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

bebakhshid ke be zahmat oftadid .. amma man type fingilisham khobe na farsi..bazam mazerat mikham ..
    man dosesh daram saraa khanoom ..
    mishe behem begid chera? mishe nazareto behem begi ke chikar konam behtar beshe .?

عضو عادی

آخرین بازدید
    سطح
    39
    دستاوردها:
    تشکرها
    26

تشکرشده 27 در 14 پست

Array

آقامحمد رضا بنده کمی فکرمیکنم اگرتونستم پاسختون روبدم که چه بهتر..اگرنه ...شرمنده...
    بنده تجربه ی بسیارکمی نسبت به دوستانم دارم.......انشالله دوستان کمکتون میکنن..اینقدرعجله نکنید.....
    انشالله مشکلتون حل میشه..

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    36
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

mer c lotf mikoni ..

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 30 آبان 88 [ 11:45]
    سطح
    81
    Level completed: 71%, Points required for next Level: 146
    دستاوردها:
    Veteran10000 Experience Points
    تشکرها
    898

تشکرشده 926 در 486 پست

Array

با درود
    ببین پسر جان تو می گویی که آن دختر دقیافه اش باب دلت است و خانواده هایتان هم مانند هم . . .خوب که چه!!؟یعنی با همین اندک همانندی به قصد ازدواج با او دوست هستی؛ببین جانم،تو متأسفانه تندی عاشق آن خانم شده ای و اصلاً منطقی نیتدیشیده ای؛در این یکی دوسال شده پیش یک مشاور بروی؟مطلبی درباره مهارتهای رفتاری بخوانی؟بنشینی و از خواسته هایت با اون حرف بزنی؟پیش از این کار نشسته ای تا ببینی که چگونه آدمی هستی؟در زندگی چی می خوای؟چه انتظاراتی از خودت داری و از طرف مقابل؟با پرسشهای فنی و با تحقیق از اطرافیان آن دختر ،از خانواده اش و طرز بزرگ شدنش خبردار شوی؟
    گفتی کار می کنی . . .آیا درآمدت برای اجاره یک خانه و خرج خوراک،آب،برق،گاز و . . .کافی است؟تنها دست هم را گرفته اید و دل داده و قلوه گرفته ای؟!!با این اوصاف که آن دختر سنش از تو بیشتر است و با توجه به اخلاقیاتت؛اصلاً صلاح نمی بینم با او ازدواج نمایی؛بویژه که مدرکش هم بالاتر است و شاغل با درآمد خوب؛
    یکی از جملاتت را در ادامه می آورم:
    **اما یه بارکه بهش گفتم..من پنج تومان پول داشتم...و واست ادکلن گرفتم...بهم گفت خیلی حماقت کردی...درحالی که خیلی خوب بودیم اون موقع...خیلی راحت پشت منوخالی میکنه...کافیه توی یه خیابون کوچیک قراربگیره تا راحت پشتمو خالی کنه...اینو دو سه باردیدم...**
    نظر او درباره ادکلن،دیدگاهی کاملاً منطقی و واقع گراست؛البته در یک رابطه یک سویه عاشقانه برای شما تلخ تمام شده است؛چرا یکسویه؟زیرا به نظر من آن دختر آن احساسی را که به او دارید،او به شما ندارد.همین.تنها با شما دوست است.
    اما از این در شگفتم که می گوید او در خیابان پشتت را خالی می کند!!!خوب جان من،این وظیفه هر مردی است که پشت یک زن باشد و تکیه گاهش گردد،نه زن یا دختر.رضا جان می پندارم تا اینجا از دست بنده عصبانی یا ناراحت شده ای،اما بعنوان یک بزرگتر و کسی که به هر حال بیشترین نوشتار را در راهنمایی جوانان در این جایگاه مجازی دارد،این را به تو بگویم که تو هنوز برای ازدواج زود است که تصمیم بگیری؛باید خیلی از آگاهی ها و شرایط را بدست آوری و سپس به این کار اقدام نمایی.
    درباره این دختر و رابطه ات با او هم،روشن است که او از نظر سنی که بر تو برتری دارد بماند،از دیدگاه نظری،احساسی و کنش و واکنش رفتاری تو زیر تأثیر او هستی.این بی توجهی ها یش نشانه چیست؟؟؟و گیر دادنهایش؟؟چون تو را چه دوست بداری و چه دوست نداری،هنوز خام و زیر دستش حساب می کند.نمی دانم اگر می خواهی می توانی رابطه ات را با او ادامه دهی،اما باید حساب همه جایش را بکنی و تا چهارپنج سال از فکر ازدواج که حتماً دربیایی.تنها به تو سفارش می کنم از نظر احساسی به او وابسته نشو و چون دیگران با او رابطه داشته باش و اگر هم نمی توانی تا مدتی رابطه ات را با او قطع کن و همزمان با پشتکار دنبال تحصیلات،سربازی و کار با درآمد مکفی باش.

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 30 آبان 88 [ 11:45]
    سطح
    81
    Level completed: 71%, Points required for next Level: 146
    دستاوردها:
    Veteran10000 Experience Points
    تشکرها
    898

تشکرشده 926 در 486 پست

Array

در ضمن حتماً حتماً پارسی بنویس.دگمه های* کنترل+شیفت* را با هم بگبر تا صفحه کلیدت پارسی گردد.

10. کاربر روبرو از پست مفید گرد آفرید تشکرکرده است .

گرد آفرید (چهارشنبه 09 مرداد 87)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    36
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

سرعت فارسی نویسیم خیلی کمه..
    شاید 90% این بحثایی که گفتین شده با هم..اما من واقعا نمیدونم به کدوم حرفاش اعتماد کنم..
    اینکه همدیگه رو توی هر جاییی ساپورت کنیم..این وظیفس.. نه اینکه دختر سر هر موضوعی که ممکنه به نفعش نبااشه جا بزنه..
    زندگی ها باید 2 طرفه جلو بره..الان اگه به پولشم احتیاج نداشته باشم..بازم دخترا میخوان کار کنن و انطوری فعالیت داشته باشن..درامد من خوبه..من اصلا دلم نمیاد تند حرف بزنم باهاش اما اون خیلی راحت این کارو میکنه..
    اما یه موضوع جالب اینکه..وقتی با منه خیلی خوبه..بحثای ما بیشتر اس ام اسی اتفاق میفته..
    ممنون گرد آفرید

عضو عادی

آخرین بازدید
    سطح
    39
    دستاوردها:
    تشکرها
    26

تشکرشده 27 در 14 پست

Array

آقایوننننن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!حالا سرپارسی یا انگلیسی نوشتن متون بحث نکنید....بهتره به ایشون کمک کنید......

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)