به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 16
    عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 17 آذر 89 [ 11:10]
    سطح
    76
    Level completed: 87%, Points required for next Level: 55
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran10000 Experience Points
    تشکرها
    496

تشکرشده 507 در 236 پست

Array

* * * ( به کجا چنین شتابان !؟ ) * * *

به نام خدا
    سلام ،

صبح از خواب بلند میشیم بی رمق و بی احساس حتی بعضی هامون درون مایه ای از نا امیدی رو داریم تجربه می کنیم یادمون میره رختمون رو جمع کنیم حال صبحونه خوردن رو هم که نداریم میریم جلوی آینه و نگاهی به چهره ی پکیده و در هم و برهممون میندازیم و سرسری یه دستی به سر و صورت میکشیم و میزنیم بیرون میام تاکسی بگیریم راستی بازم یادمون رفت وقتی از در میایم بیرون بسم الله بگیم !!!! سوار تاکسی میشیم تا برسیم به محل کار یا دانشگاه یا هر جای دیگه ای اما بازم یادمون میره به راننده و بقیه سرنشینها یه سلام درست و حسابی بدیم !!! چشممون رو از پنجره ی ماشین به بیرون انداختیم و داریم مردم رو نگاه میکنیم با تمام مشکلات و بدبختی هاشون ولی اصلا حواسمون نیست که فقط داریم نگاه می کنیم ! میرسیم به محل کارمون و میریم سر اصل مطلب و تند و تند از مشکلات و گرفتاریهامون می نالیم و اصلا یادمون میره که خود این همکارها هزار تا مشکل دارند و ما بدون اینکه برای مشکلات اونها کاری بکنیم تازه داریم یه باری هم به دوششون اضافه می کنیم و اونها هم همینطور با ما !!! اونقدر عصبی هستیم که خدا حدا می کنیم که زودتر غروب بشه و از این کشتارگاه فرار کنیم و بیایم خونه ! بالاخره موعد مقرر فرا میرسه و میایم خونه ولی اونقدر خسته و عصبی هستیم که حال حرف زدن یا حتی حرف شنیدن رو هم نداریم در حالی که خانواده و اطافیان از ما انتظاراتی دارند و اصلا نمی دونند که چه مسائلی بر ما گذشته ولی ما هم دنبال یه کیسه بکس میگردیم تا انقاممون رو ازش بگیریم و اینجا بیچاره خانواده ی ما که نزدیک ترین کیسه بکس های ما هستند !!! خونه هم برات جای امنی نیست و با عصبانیت میزنی بیرون و میری پارک و انتظار شب رو میکشی تا کفه ی مرگت رو بذاری و فردا هم روز از نو روزی از نو !!!

به کجا چنین شتابان ...

2. 3 کاربر از پست مفید 108 تشکرکرده اند .

108 (شنبه 12 مرداد 87)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 21 فروردین 91 [ 17:04]
    سطح
    60
    Level completed: 40%, Points required for next Level: 120
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    730

تشکرشده 755 در 381 پست

Array

RE: * * * ( به کجا چنین شتابان !؟ ) * * *

به نام خدا
    سلام ،

صبح از خواب بلند میشیم بی رمق و بی احساس

چرا جمع میبندید؟
    حتی بعضی هامون درون مایه ای از نا امیدی رو داریم تجربه می کنیم
    من بیشتر خسته ام اگر تعطیل باشم همش خدا بهم الهام های خوب میکنه نمیزاره ناامید باشم راستشو بخواهید اینبار بیشتر از دست امیدواری خودم شاکیم
    یادمون میره رختمون رو جمع کنیم
    بنده با کمی تاخیر حتما جمع میکنم
    حال صبحونه خوردن رو هم که نداریم
    اخه خیلی تکراری شده ....
    میریم جلوی آینه و نگاهی به چهره ی پکیده و در هم و برهممون میندازیم و سرسری یه دستی به سر و صورت میکشیم و میزنیم بیرون
    شاید! اما سرسری نیمشه رفت بیرون
    میام تاکسی بگیریم راستی بازم یادمون رفت وقتی از در میایم بیرون بسم الله بگیم !!!!
    من بدون دعایه مخصوص بیرون رفتن از خانه، بیرون نمیرم جالب هم اینکه این دعا فقط دم در یادم میاد اگر هر زمان دیگه باشه یادم نمیاد

سوار تاکسی میشیم تا برسیم به محل کار یا دانشگاه یا هر جای دیگه ای اما بازم یادمون میره به راننده و بقیه سرنشینها یه سلام درست و حسابی بدیم !!!
    مجبور نیستی این کارو بکنی یک سلام کوچیک اونم به راننده کافی نیست؟
    چشممون رو از پنجره ی ماشین به بیرون انداختیم و داریم مردم رو نگاه میکنیم با تمام مشکلات و بدبختی هاشون ولی اصلا حواسمون نیست که فقط داریم نگاه می کنیم ! اگر من مشکل داشته باشم فقط ترجیح میدم تماشا کنم و نگاه نکنم، جز نگاه به مردمی که در این فرصت کوتاه میتونن به من درسی بدن !
    میرسیم به محل کارمون و میریم سر اصل مطلب و تند و تند از مشکلات و گرفتاریهامون می نالیم و اصلا یادمون میره که خود این همکارها هزار تا مشکل دارند و ما بدون اینکه برای مشکلات اونها کاری بکنیم تازه داریم یه باری هم به دوششون اضافه می کنیم و اونها هم همینطور با ما !!!
    وظیفه انسانیشون حکم میکنه که به درد دل شما گوش بدن همیشه که نباید شما گوش بدید
    اونقدر عصبی هستیم که خدا خدا می کنیم که زودتر غروب بشه و از این کشتارگاه فرار کنیم و بیایم خونه !

اینقدر سخت نگیرید...کشتارگاه؟؟؟؟؟؟!!!!!!

حالا زندان یه چیزی .....!!

بالاخره موعد مقرر فرا میرسه و میایم خونه ولی اونقدر خسته و عصبی هستیم که حال حرف زدن یا حتی حرف شنیدن رو هم نداریم
    فکر کنم داری غلو میکنی

در حالی که خانواده و اطرافیان از ما انتظاراتی دارند و اصلا نمی دونند که چه مسائلی بر ما گذشته ولی ما هم دنبال یه کیسه بکس میگردیم تا انقاممون رو ازش بگیریم و اینجا بیچاره خانواده ی ما که نزدیک ترین کیسه بکس های ما هستند !!!
    پیشنهاد میکنم حتما یک کلاس بکس ثبت نام کنید

خونه هم برات جای امنی نیست و با عصبانیت میزنی بیرون و میری پارک و انتظار شب رو میکشی تا کفه ی مرگت رو بذاری و فردا هم روز از نو روزی از نو !!!
    پارک خوب نیست بهتر پیاده روی کنید

به کجا چنین شتابان ...
    ........نه دیگه ممنون باید برم چون به این تاپیک اعتمادی نیست

4. کاربر روبرو از پست مفید آرزو تشکرکرده است .

آرزو (یکشنبه 08 فروردین 89)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    76
    دستاوردها:
    تشکرها
    496

تشکرشده 507 در 236 پست

Array

[b]به نام خدا
    سلام ،

چرا جمع میبندید؟
    جواب سلام یادت رفت آرزو !!! اما چون عده ی زیادی از ما اینطوری شدیم باید جمع بست مثل اینکه باید یه کلاس ادبیات بری هاااااااا

من بیشتر خسته ام اگر تعطیل باشم همش خدا بهم الهام های خوب میکنه نمیزاره ناامید باشم راستشو بخواهید اینبار بیشتر از دست امیدواری خودم شاکیم
    چون این امیدواری خوشبینی نام داره و قبلا هم درباره ی خوش بینی و بدبینی نظرم رو گفته بودم که هر دو رو قبول ندارم . به همین خاطر هستش که از امیدواری خودت شاکی میشی چون شاید نوعی امید پوچ باشه نه امیدواری واقع بینانه !!!

اخه خیلی تکراری شده

آره دقیقا ً ؛ مثل نماز خوندن و دعا کردن و توکل کردن و مردمداری و عشق ورزی و ...

شاید! اما سرسری نیمشه رفت بیرون

آره ولی اینکار رو خیلی هامون میکنیم ! البته بعضی ها هم اونقدر عقب عقب میاند که از جلوی بام نیفتند غافل از اینکه از عقب پشت بام سقوط می کنند ! ( قابل توجه دختران پسرنما و پسران دختر نما ):D

من بدون دعایه مخصوص بیرون رفتن از خانه، بیرون نمیرم جالب هم اینکه این دعا فقط دم در یادم میاد اگر هر زمان دیگه باشه یادم نمیاد

اون دعا که سهله اگه جوشن کبر رو هم بخونی بدون بسم الله و توکل به خدا فایده ای نداره !:D

مجبور نیستی این کارو بکنی یک سلام کوچیک اونم به راننده کافی نیست؟

نه کافی نیست . شاید همین سلام با خوشرویی و گرم گرفتن با کسانی که در تاکسی یا دور و برمون نشستند باعث بشه تا حدودی اونها رو از غم و مشکلات احتمالیشون دور کنه و همین که با تو هستند چند لحظه ای رو خوش باشند .

اگر من مشکل داشته باشم فقط ترجیح میدم تماشا کنم و نگاه نکنم، جز نگاه به مردمی که در این فرصت کوتاه میتونن به من درسی بدن !

این دیگه از اون حرفا بود هاااااااا آرزو خودت فهمیدی چی گفتی !!!؟

وظیفه انسانیشون حکم میکنه که به درد دل شما گوش بدن همیشه که نباید شما گوش بدید

و وظیفه ی انسانی ما هم ایجاب می کنه اگه باری نمی تونیم از دوش مردم برداریم لااقل باری هم بر دوششون اضافه نکنیم !!!

اینقدر سخت نگیرید...کشتارگاه؟؟؟؟؟؟

حالا زندان یه چیزی .....!!

دختر خوب زندان که صد مرتبه از کشتارگاه بدتره !!! توی کشتارگاه میمیری ولی توی زندان آزادیتو ازت میگیرند مگر اینکه برای آزادیت کمتر از عمرت ارزش قائل باشی . ضمن اینکه من این تعریف رو از طرف خودم نمی گم بلکه از طرف کسانی که مصداق ارسال اول هستند میگم !!!

فکر کنم داری غلو میکنی

فکر !!!؟؟؟؟؟؟ آرزو جون خودتی آبجی !!!!؟؟؟؟:D

پیشنهاد میکنم حتما یک کلاس بکس ثبت نام کنید

اتفاقا من عضو کوچکی از یک خانواده ی ورزشکار هستم که جالبه بدونی توی محل به خانواده ی ما میگن " جُنگ ورزش ":D

پارک خوب نیست بهتر پیاده روی کنید

ممنون . بالاخره یه پیشنهاد درست و حسابی ازت دیدم !!!

به کجا چنین شتابان ...
    ........نه دیگه ممنون باید برم چون به این تاپیک اعتمادی نیست

بودی حالا !! چایی دوم !؟

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سطح
    60
    دستاوردها:
    تشکرها
    730

تشکرشده 755 در 381 پست

Array

به نام خدا
    سلام

علیک سلام

جواب سلام یادت رفت آرزو !!! اما چون عده ی زیادی از ما اینطوری شدیم باید جمع بست مثل اینکه باید یه کلاس ادبیات بری هاااااااا
    ببخشید ، اما حواسم بود تو دلم جواب دادم .
    حداقل منو قاطی نکنید

چون این امیدواری خوشبینی نام داره و قبلا هم درباره ی خوش بینی و بدبینی نظرم رو گفته بودم که هر دو رو قبول ندارم . به همین خاطر هستش که از امیدواری خودت شاکی میشی چون شاید نوعی امید پوچ باشه نه امیدواری واقع بینانه
    !!!

اولا کسی که با خدا باشه ناامید نمیشه برای همینه که در دین ما خودکشی و خودآزاری گناه محسوب میشه ،
    اما اگر بقول شما نام دیگر امید را خوشبینی بدانیم میشه بپرسم امید و خوشبینی به چه کسی زیان رسانده ؟؟
    وقتی فیلمی از سرنشینان یک زیر دریایی که در زیر عمق آبهای اقیانوس گیر افتاده است یا انسانهایی که زیر خروار خاک در اثر زلزله و یا سقوط بهمن ....یا کسانی که به بیماریهای لا علاج گرفتار هستند میبینیم یا مستند میشنویم در بین آنان فقط کسانی زنده میمانند که....بیش ار دیگران خوشبین باشند و امید داشته باشند که زنده خواهند ماند پس از ترس نمیمیرند .
    خوشبینی ضرر ندارد آنچه مضر است ناامیدی و بدبینی است.

آره دقیقا ً ؛ مثل نماز خوندن و دعا کردن و توکل کردن و مردمداری و عشق ورزی و ...
    حسن نماز به همین تکراری بودنشه
    میدونی یک مثال بامزه برات میگم
    وقتی کسی مریضه دکتر براش 3 قرص تجویز میکنه که صبح و ظهر و شب بخوره تا مرضش عود نکنه
    نماز هم برای ما همون حکم رو داره سر ساعت بخور تا شیطون ناامیدت نکنه
    هر جورهم دوست داری نماز بخون تند و کم حواس با حوصله و آهسته فرقی نمیکنه فقط با تکرار بخون حتما به جایی میرسی
    اگر هم دعا و توکل در تو درونی شده باشه زحمتی نداره مثل یک لباس همیشه با تو همراهه

آره ولی اینکار رو خیلی هامون میکنیم ! البته بعضی ها هم اونقدر عقب عقب میاند که از جلوی بام نیفتند غافل از اینکه از عقب پشت بام سقوط می کنند ! ( قابل توجه دختران پسرنما و پسران دختر نما )
    منظورم این بود که باید مرتب بریم بیرون مردم که گناه نکردن قیافه ژولی پولی ما رو ببینند

اون دعا که سهله اگه جوشن کبر رو هم بخونی بدون بسم الله و توکل به خدا فایده ای نداره !
    چرا؟؟؟؟؟فکر میکنی من اینا رو الکی میگم و توکل حالیم نیست؟؟؟ !!
    دعای من هم هنگام بیرون رفتن از خونه اینه « بسم الله الرحمن الرحيم بسم الله حسبي الله توکلت علي الله اللهم اني اسالک خير اموري کلها و اعوذبک من خزي الدنيا و عذاب»
    معنیشم عالی و دلچسبه

نه کافی نیست . شاید همین سلام با خوشرویی و گرم گرفتن با کسانی که در تاکسی یا دور و برمون نشستند باعث بشه تا حدودی اونها رو از غم و مشکلات احتمالیشون دور کنه و همین که با تو هستند چند لحظه ای رو خوش باشند
    یک سلام با ورود شما به یک مکان کافیه ...به خانه خالی هم باید سلام کرد اونم یکبار
    آخه چرا بخواهید خودتونو مدام فرش مردم کنید؟ .. یکوقت اگر جواب محبت شما رو ندادند ممکنه از انسانیت زده بشید

این دیگه از اون حرفا بود هاااااااا آرزو خودت فهمیدی چی گفتی !!!؟
    بله فهمیدم دیدن با تماشا فرق داره یکیش فکر کردن لازم داره یکیش نیاز نداره

و وظیفه ی انسانی ما هم ایجاب می کنه اگه باری نمی تونیم از دوش مردم برداریم لااقل باری هم بر دوششون اضافه نکنیم !!!
    گاهی لازمه بار هم بدوش دیگران بگذاریم پس همیشه خدا رو شکر کنید که سلامت هستید و روی پای خودتون هستید و کسی خدا نکرده زبانم لال ویلچر شما رو هل نمیدهد یا گوش شیطان کر خدای ناکرده عصای نابینایی شما را هدایت نمیکند... یا... که همیشه بگید خدایا چرا منو شرمنده کسی دیگری کردی وتازه آن کسانی که در اثر اتفاقات مختلف انسانی و غیر انسانی دچار صدمه جسمی شدند چی باید بگویند که همیشه به کمک دیگران محتاج هستند
    خدا را شکر کنید و ادامه سلامتی خود را از خدا بخواهید

دختر خوب زندان که صد مرتبه از کشتارگاه بدتره !!! توی کشتارگاه میمیری ولی توی زندان آزادیتو ازت میگیرند مگر اینکه برای آزادیت کمتر از عمرت ارزش قائل باشی . ضمن اینکه من این تعریف رو از طرف خودم نمی گم بلکه از طرف کسانی که مصداق ارسال اول هستند میگم !!!
    اگر من باشم زندان را ترجیح میدم چون کشتارگاه یدفعه میمیرم میره پی کارش ولی زندان حداقل امید دارم ( با همون خوشبینیم !! )نجات پیدا کنم و به هر چی میخوام برسم

فکر !!!؟؟؟؟؟؟ آرزو جون خودتی آبجی !!!!؟؟؟؟
    بله خودم هستم برادر....... شما؟؟!!
    من یک ایدآلیستم فکر و ایده دادن کار منه .....

اتفاقا من عضو کوچکی از یک خانواده ی ورزشکار هستم که جالبه بدونی توی محل به خانواده ی ما میگن " جُنگ ورزش ":D
    ببینم آی من یا مرد آهنین که تو خانواده ندارید

ممنون . بالاخره یه پیشنهاد درست و حسابی ازت دیدم !!!
    مغرور نشی ولی باید اعتراف کنم استعداد زیادی برای پراندن فیوز مغز ها با فشار قوی داری این انرژی نهفته شما حیفه تو پارک گردی و بکس حروم بشه وقتتو بزار یک کار مهم انجام بده شاید هم روزی عضو افتخاری ناسا شدی یا یکی از این سازمانهای انرژی اتمی ایران خودمون

به کجا چنین شتابان ...
    بودی حالا !! چایی دوم !؟
    از بابت چای هم ممنون ولی پیشنهاد میکنم چای سبز بخورید چون فایدش بیشتره
    منم باید زودتر دربرم .......

7. کاربر روبرو از پست مفید آرزو تشکرکرده است .

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    76
    دستاوردها:
    تشکرها
    496

تشکرشده 507 در 236 پست

Array

[quote]
    به نام خدا
    سلام

علیک سلام

ببخشید ، اما حواسم بود تو دلم جواب دادم .
    حداقل منو قاطی نکنید

برو بابا کی اصلا حرفی از تو زد !!!؟

اولا کسی که با خدا باشه ناامید نمیشه برای همینه که در دین ما خودکشی و خودآزاری گناه محسوب میشه ،
    اما اگر بقول شما نام دیگر امید را خوشبینی بدانیم میشه بپرسم امید و خوشبینی به چه کسی زیان رسانده ؟؟
    وقتی فیلمی از سرنشینان یک زیر دریایی که در زیر عمق آبهای اقیانوس گیر افتاده است یا انسانهایی که زیر خروار خاک در اثر زلزله و یا سقوط بهمن ....یا کسانی که به بیماریهای لا علاج گرفتار هستند میبینیم یا مستند میشنویم در بین آنان فقط کسانی زنده میمانند که....بیش ار دیگران خوشبین باشند و امید داشته باشند که زنده خواهند ماند پس از ترس نمیمیرند .
    خوشبینی ضرر ندارد آنچه مضر است ناامیدی و بدبینی است.

ببین آرزو الان یه جاهایی تست آی کیو میگیرند حتما یه سر به اونجاها بزن . بنده ی خدا چه برداشت خنده داری از حرف من کردی !!!

حسن نماز به همین تکراری بودنشه
    میدونی یک مثال بامزه برات میگم
    وقتی کسی مریضه دکتر براش 3 قرص تجویز میکنه که صبح و ظهر و شب بخوره تا مرضش عود نکنه
    نماز هم برای ما همون حکم رو داره سر ساعت بخور تا شیطون ناامیدت نکنه
    هر جورهم دوست داری نماز بخون تند و کم حواس با حوصله و آهسته فرقی نمیکنه فقط با تکرار بخون حتما به جایی میرسی
    اگر هم دعا و توکل در تو درونی شده باشه زحمتی نداره مثل یک لباس همیشه با تو همراهه

دخترجون من با حالت کنایه اون حرف رو زدم یعنی به در گفتم دیوار بشنوه ! افتاد !؟

منظورم این بود که باید مرتب بریم بیرون مردم که گناه نکردن قیافه ژولی پولی ما رو ببینند

آره البته از این باید و نباید ها زیاد وجود داره و مردم حقوق دیگه ای هم دارند .

چرا؟؟؟؟؟فکر میکنی من اینا رو الکی میگم و توکل حالیم نیست؟؟؟

برو بابا کی با توه آخه چرا خودتو میندازی وسط ؟ من دارم کلی حرف میزنم حالا تو هی به خودت بگیر !!!

یک سلام با ورود شما به یک مکان کافیه ...به خانه خالی هم باید سلام کرد اونم یکبار
    من هم نگفتم 10 تا سلام بده !!! گفتم یه سلام و علیک خوب همراه با خوشرویی و نشاط .
    آخه چرا بخواهید خودتونو مدام فرش مردم کنید؟ .. یکوقت اگر جواب محبت شما رو ندادند ممکنه از انسانیت زده بشید

ممکنه رو کاشتند ازش کشک هم بیرون نیومد ! ضمن اینکه ظرفیت خودت رو با دیگران یکی ندون !

بله فهمیدم دیدن با تماشا فرق داره یکیش فکر کردن لازم داره یکیش نیاز نداره

این هم یه فتوای شریف از حضرت آیت الله العظمی حاجیه خانم کربلایی آرزو !!!

گاهی لازمه بار هم بدوش دیگران بگذاریم پس همیشه خدا رو شکر کنید که سلامت هستید و روی پای خودتون هستید و کسی خدا نکرده زبانم لال ویلچر شما رو هل نمیدهد یا گوش شیطان کر خدای ناکرده عصای نابینایی شما را هدایت نمیکند... یا... که همیشه بگید خدایا چرا منو شرمنده کسی دیگری کردی وتازه آن کسانی که در اثر اتفاقات مختلف انسانی و غیر انسانی دچار صدمه جسمی شدند چی باید بگویند که همیشه به کمک دیگران محتاج هستند
    خدا را شکر کنید و ادامه سلامتی خود را از خدا بخواهید

اینایی که گفتی چه ربطی به حرف من داشت !؟

اگر من باشم زندان را ترجیح میدم چون کشتارگاه یدفعه میمیرم میره پی کارش ولی زندان حداقل امید دارم ( با همون خوشبینیم !!نجات پیدا کنم و به هر چی میخوام برسم

خوبی برای این نظرت ایرادی نمی گیرم چون همه لیاقت فهم آزادگی و ارزش و جایگاه آزادی رو ندارند .

بله خودم هستم برادر....... شما؟؟!!
    من یک ایدآلیستم فکر و ایده دادن کار منه .....

شعار هم خوب میدی ! آفرین .

مغرور نشی ولی باید اعتراف کنم استعداد زیادی برای پراندن فیوز مغز ها با فشار قوی داری این انرژی نهفته شما حیفه تو پارک گردی و بکس حروم بشه وقتتو بزار یک کار مهم انجام بده شاید هم روزی عضو افتخاری ناسا شدی یا یکی از این سازمانهای انرژی اتمی ایران خودمون

حالا مگه مطمئنی عضو جاهایی که گفتی یا چیزی شبیه اونها نیستم !!!؟ ولی از اینکه با یکی از ملیونها استعداد من آشنا شدی بهت تبریک میگم . ضمنا من برای همه کار وقت به اندازه ی کافی دارم حتی پارک گردی و ورزش و هنر و تحصیل و نت و .... خودتو بکشی هم آدمی به راحتی و خوشبختی من نمی تونی پیدا کنی .

از بابت چای هم ممنون ولی پیشنهاد میکنم چای سبز بخورید چون فایدش بیشتره

خوب این هم دومین پیشنهاد به درد بخور شما در این تاپیک.

منم باید زودتر دربرم

آره چون هر کسی را بهر کاری ساختند !!!

9. 2 کاربر از پست مفید 108 تشکرکرده اند .

108 (سه شنبه 08 مرداد 87)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سطح
    60
    دستاوردها:
    تشکرها
    730

تشکرشده 755 در 381 پست

Array

به نام خدا
    سلام

برو بابا کی اصلا حرفی از تو زد !!!؟
    بله باشه !

ببین آرزو الان یه جاهایی تست آی کیو میگیرند حتما یه سر به اونجاها بزن . بنده ی خدا چه برداشت خنده داری از حرف من کردی !!!
    خوشحالم که بدون تست آی کیو هم شما رو خندوندم این از سلام کردن هم بهتره نه ....
    به من نگو بنده خدا من مونثم

دخترجون من با حالت کنایه اون حرف رو زدم یعنی به در گفتم دیوار بشنوه ! افتاد !؟
    همین دیگه تا من «در » نباشم کی با دیوار حرف بزنه تا بشنوه
    آهای دیوارها شنیدید ؟!! چر ا نمیایید جواب بدید……
    ترجیحا نیایید بهتره......

آره البته از این باید و نباید ها زیاد وجود داره و مردم حقوق دیگه ای هم دارند .
    منم جزء مردم حساب کردید ؟

برو بابا کی با توه آخه چرا خودتو میندازی وسط ؟ من دارم کلی حرف میزنم حالا تو هی به خودت بگیر !!!
    راست میگید ؟!!خوب یکم امیدوار شدم

ممکنه رو کاشتند ازش کشک هم بیرون نیومد ! ضمن اینکه ظرفیت خودت رو با دیگران یکی ندون !
    بالاخره من ظرفیت دارم یا ندارم ؟

این هم یه فتوای شریف از حضرت آیت الله العظمی حاجیه خانم کربلایی آرزو !!!
    مشهدی شو یادت رفت......

اینایی که گفتی چه ربطی به حرف من داشت !؟
    ربطی ؟!!

خوب برای این نظرت ایرادی نمی گیرم چون همه لیاقت فهم آزادگی و ارزش و جایگاه آزادی رو ندارند
    آزادی من فقط تو بهشته

شعار هم خوب میدی ! آفرین .
    چکار کنم از شکسته نفسی خسته شدم !

حالا مگه مطمئنی عضو جاهایی که گفتی یا چیزی شبیه اونها نیستم !!!؟ ولی از اینکه با یکی از ملیونها استعداد من آشنا شدی بهت تبریک میگم . ضمنا من برای همه کار وقت به اندازه ی کافی دارم حتی پارک گردی و ورزش و هنر و تحصیل و نت و .... خودتو بکشی هم آدمی به راحتی و خوشبختی من نمی تونی پیدا کنی .
    با اینکه دوست نداری حرفهای خوب بشنوی ولی بهت میگم من که حسود نیستم آرزوم خوشبختی و راحتی همه است

خوب این هم دومین پیشنهاد به درد بخور شما در این تاپیک.
    پیشنهادهای دیگه هم دارم بگم ؟

آره چون هر کسی را بهر کاری ساختند !!!
    قبول ! پس من دیگه واقعا ....رفتم

بقول معروف کار هر بز نیست خرمن کوفتن گاو نر میخواهد و مرد کهن .....بیچاره بزه!!

11. 2 کاربر از پست مفید آرزو تشکرکرده اند .

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سطح
    60
    دستاوردها:
    تشکرها
    730

تشکرشده 755 در 381 پست

Array

من نمیخواستم بیام ولی بازم این سیستم خرابکاری کرد و دوبار پاسخ منو ثبت کرد

مجددا خداحافظ

13. کاربر روبرو از پست مفید آرزو تشکرکرده است .

آرزو (سه شنبه 08 مرداد 87)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    76
    دستاوردها:
    تشکرها
    496

تشکرشده 507 در 236 پست

Array

به من نگو بنده خدا من مونثم
    ببخشید مونثا بنده ی کی هستن !!!؟

منم جزء مردم حساب کردید ؟
    آره . ولی بعضی از مردم به خاطر ناهنجاری هایی که به وجود میارند و باعث سنگ اندازی در راه بقیه میشن باید آگاه بشن و اگه باز هم نشد اونوقت باید درست و حسابی ادبشون کرد .

بالاخره من ظرفیت دارم یا ندارم ؟
    ای بدک نیست ( البته این نظر منه )

آزادی من فقط تو بهشته
    بهشت جای کسانیه که توی این دنیا آزاده باشند و کسانی که بند رو به آزادی و آزادگی ترجیه بدن لیاقت بهشت رو ندارند . مگه نشنیدی امام حسین (ع) فرمودند : اگه دین هم ندارید لااقل آزاده باشید .

چکار کنم از شکسته نفسی خسته شدم !
    البته از خیلی چیزهای دیگه هم خسته ای ولی به روت نمیاری !

با اینکه دوست نداری حرفهای خوب بشنوی ولی بهت میگم من که حسود نیستم آرزوم خوشبختی و راحتی همه است
    کدوم حرف خوب تو رو من رد کردم !!!؟ اتفاقا من عاشق حرفای خوبم البته اگه پیدا بشه ! چون این روزها کمی کم پیدا شده !

پیشنهادهای دیگه هم دارم بگم ؟
    نه قربونت همین دوتا کافیه .

بقول معروف کار هر بز نیست خرمن کوفتن گاو نر میخواهد و مرد کهن .....بیچاره بزه!!
    منم باهات موافقم بیچاره بزه !!!

15. کاربر روبرو از پست مفید 108 تشکرکرده است .

108 (سه شنبه 08 مرداد 87)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 05 آذر 88 [ 20:13]
    سطح
    88
    Level completed: 61%, Points required for next Level: 197
    دستاوردها:
    تشکرها
    513

تشکرشده 537 در 283 پست

Array

چت خوبي داشتين

بهتره به مدير بگم يه چت روم هم تو سايت نيازه

17. کاربر روبرو از پست مفید زیبا. تشکرکرده است .

زیبا. (شنبه 12 مرداد 87)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    76
    دستاوردها:
    تشکرها
    496

تشکرشده 507 در 236 پست

Array

سلام زیبا.ده ؛
    خیلی از سایتها این امکان رو در اختیار مراجعه کنندگان قرار میدهند تا از حجم پست ها کاشته بشه و گفتگوهای اینچنینی به صورت آنلاین صورت بگیره و دیگه جایی رو اشغال نکنند .

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)