به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 02 بهمن 91 [ 02:20]
    سطح
    7
    Level completed: 70%, Points required for next Level: 15
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    3 months registered250 Experience Points
    تشکرها
    4

تشکرشده 5 در 2 پست

Array

با شوهرم روابط زناشویی خوبی ندارم.

سلام دوستان!

مشکل من اینه که روابط زناشویی رضایت بخشی با شوهرم ندارم. نهایتا سالی سه چهار دفعه .

الان دخترم یک سال و نیمه که به دنیا اومده و ما فقط سه دفعه با هم بودیم(عذر می خوام

که مجبورم صریح باشم). تازه دو دفعشو من پیش قدم شدم .اگه به شوهرم بود همین رو هم

نداشتیم. راستش شوهرم اونقدر نسبت به این مساله بی تفاوته که باعث شده بهش شک

کنم.تا حالا چند بار مستقیم و غیر مستقیم بهش مساله رو یادآوری کردم ولی انگار نه انگار.

همش بهانه میاره .

راستش از بعد زایمانم تا الان استرس زیادی بهم وارد شده به طوری که دچار کم کاری

تیرويید شدم. از قبل بارداریم هم مشکلاتی داشتم که تو تاپیکهای قبلم بهشون اشاره کردم.

از لحاظ روحی خیلی شکسته شدم و به شانه های مهربان همسرم و نوازشاش نیاز دارم

ولی جوری رفتارمی کنه که نمی تونم بهش نزدیک بشم. چون وقتی بهش دارم در مورد

رابطمون یه جورایی هشدار میدم و اون نشنیده می گیره برای من از صد تا فحش بدتره و

احساس می کنم اگه بازم من آغاز کننده باشم واقعا خودمو کوچیک کردم.

آخه برام جای تعجبه ،معمولا مرده که تو این جور مسایل پیش قدم میشه. با خودم میگم مگه شوهرم نیاز

جنسی نداره ؟!همش در موردش فکرای بد می کنم. وقتی می بینم شوهرم اینقدر بی توجهه

حرصم می گیره. یه مدت به خود ارضایی و دیدن سایتهای مستهجن متوسل شده بودم .

البته دایما احساس گناه داشتم ولی خوب با خودم می گفتم تقصیره شوهرمه که اینقدر

بی توجهه. جالبه که رفتارشو که ببینین باورتون نمیشه همچین رفتاری داشته باشه . خانومی صدام

می زنه . تو کارای خونه کمکم می کنه . برای تولدم شیرینی و گل می خره. از این رفتارهای

دو گانه ش گیج و سردرگم شدم .

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 20 خرداد 97 [ 07:57]
    سطح
    71
    Level completed: 11%, Points required for next Level: 358
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    3,836

تشکرشده 2,440 در 754 پست

Array

RE: با شوهرم روابط زناشویی خوبی ندارم.

آیا دارای فشار کاری شدیده؟چون این موضوع میتونه میل جنسی مرد را کم کنه بشدت. شاید خدایی نکرده در بدنش تغییرات هورمونی رخ داده که ی پزشک غدد میتونه کمکتون کنه. بهتره باهاش صحبت کنید و مشک را ریشه یابی کنید چون 3بار درسال با هم بودن یعنی عملا مرگ رابطه زناشویی!! اگه خودشم مشکل را قبول کنه خیلی عالی میشه چون دوتایی میافتید دنبال ریشه یابی و حلش.
    ولی اینکه شما شروع کننده باشی کوچیک میشی حرف کاملا غلطی است.اتفاقا مردها خیلی دوست دارن که زن پیش قدم بشه.

3. 3 کاربر از پست مفید کامران تشکرکرده اند .

کامران (شنبه 11 آذر 91)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 14 آذر 91 [ 22:23]
    سطح
    13
    Level completed: 40%, Points required for next Level: 30
    دستاوردها:
    3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    391

تشکرشده 409 در 124 پست

Array

سلام دوست عزيز
    فكر ميكنيد علتش چيه؟
    از كي اينطور شد؟
    از اول ازدواجتون كه اينطور نبوده؟
    به نظرتون همسرتون نياز به پزشك ندارند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط گلشن

احساس می کنم اگه بازم من آغاز کننده باشم واقعا خودمو کوچیک کردم.
    بين زن و شوهر اين نوع غرور جايگاهي نداره،ميتونيد با هنر زنونه ايشون رو ترغيب كنيد

5. کاربر روبرو از پست مفید Hamdardi2 تشکرکرده است .

Hamdardi2 (شنبه 11 آذر 91)

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 10 فروردین 93 [ 12:48]
    سطح
    81
    Level completed: 58%, Points required for next Level: 212
    دستاوردها:
    SocialVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    8,122

تشکرشده 8,124 در 1,482 پست

حالت من
    Vaaaaay
    Array

سلام گلشن عزیزم...

به تالار همدردی خوش امدید

اول از همه پست زیر را برای شما قرار می دهم به علت قوانین:

نقل قول نوشته اصلی توسط فرشته مهربان

از آنجا که همدردی در رابطه با مسائل جنسی مشاوره نمی دهد ، و وضعیت شما نیز نیاز به بررسی دقیق با شرح جزییات از سوی شما دارد تا راهکارهای تقویت و تغییر رفتار جنسی را دریافت کنید ..نیاز به مشاوره حضوری دارد.

در فضای مجازی نیز به سایت پایگاه تنظیم خانواده که در زمینه مسائل جنسی مشاوره می دهد مراجعه کنید:

http://tanzimekhanevadeh.com
    در ادامه یک توضیحی بسنده کنم در رابطه اینکه چرا این قوانین بالا هست...
    گلشن عزیزم من تاپیک های قبلی شما را الان خوندم...ببین دوست عزیزم نیاز جنسی و براورده شدن اون در تحکیم روابط زن و مرد و استمرار اون خیلی نقش داره و به گفته دوست عزیزمون 3 بار در یک سال و نیم در واقع مرگ رابطه زناشویی ست ...یک رابطه زناشویی نرمال معمولا باید هفته ای یکبار رخ بده..و حالا بیشتر از اون بسته به طبع دو طرف و شرایطشون داره..بگذرم...
    شما با توجه به مسائلی که در تاپیک قبلی هم اشاره کردی مشکلات متعددی در زندگی شما وجود داره که همه اونها می تونه به سرد شدن مرد شما بیانجامه..
    بالفرض که ما اینجا به شما بگیم که مثلا به خودتون بیشتر برسید..لباس های جذا ب و ...بپوشید و هزار و یک ترفند که خانم ها خودشون بلدند..ولی تا زمانی که از جانب مرد شما به هر علتی کشش وجود نداشته باشه این راه حل ها و حتی اصلاح تغذیه هیچ فایده ای نداره..شما باید ریشه ای با قضیه برخورد کنی..اصولا مردها هنگامی برای رابطه زناشویی تمایل دارند که..
    از لحاظ فکری در ارامش باشند و مشکلات اقتصادی و کاری فکرشون رو درگیر نکرده باشن
    در محیط احساس امنیت کنند
    در رابطه احساس فعال بودن زن را دریافت کنند.
    زن از هنرورزی های خاص خودش استفاده کنه...زیبایی..اراستگی..تمیزی. .بوی خوش.همه نقش دارند
    زن از نظر خلق و خوی در زمان غیر از رابطه برای مردش مشغله فکری ایجاد نکنه..مثلا پرخاشگری شما ..و اون حالت ها که فرمودید همه در دور شدن مرد از شما تاثیر می گذاره
    رابطه شما با خانواده وی که اذعان کردید مطلوب نیست همه اینها تاثیر گذاره دوست من..
    غر زدن های متوالی زن در طول روز
    عدم همدردی و هم فکری با مرد در مشکلات..
    دوست من یک زن برای تسلط کامل بر قلب یک مرد کافیست در مواقع غیر از رابطه تمام ویژگی های برجسته رو بروز بده و اونوقت مرد خودش برای اغوش زنش بی قرار میشه..بر عکس اون هم صادقه..همین وظایف هم مردان نسبت به زنان دارند..هیچ فرقی نمی کنه..هیچ زنی دوست نداره با مردی باشه که صبح تا شب غر می زنه...
    اینها را من مثال زدم دوست من وگرنه ممکنه شما خیلی ویژگی های مثبتی داری که دنیای مجازی اجازه گفتنشو نمیده دوست من..و همسرتون هم همین طور..برای همین همه هست که دوست من شما باید مسائل ریشه ای حل کنی ..تا مشکل افسردگی شما حل نشه..مشکلات ارتباطی شما در منزل و با خانواده همسر حل نشه و هزار و یک چیز دیگه نمی تونید رابطه جنسی لذت بخشی داشته باشید دوست من ..برخی مردان این طورند رابطه رو برای کسب لذت انی خود نمی خواهند ...رابطه را وقتی می خواهند که اون زن و همسر براشون خاص باشه ..شما هم خاصی ولی این خاص بودنو باید با هنرمندی ابراز کنی...برای همین ما در تالار می گیم حتما دوستان در این موارد پیچیده به مشاور مراجعه کنند تا با ریشه یابی تمام مشکلات و روان درمانی و دارو درمانی بتونید نتیجه مطلوب رو دریافت کیند..برای حل یک مشکل جنسی نیاز به جزئیات رابطه از دهان دو طرفو بیان خواسته ها و دیدگاه های دو طرف هست و یک طرفه اصلا نمیشه قضاوت کرد..برای همین دوست من برای هم مشکلات این تاپیک هم تاپیک قبلی باید حتما با همسرتون جدی صحبت کنید و وقت بگیرید و مرتب پیگیری کنید تا حل بشه ...صبور باشید و با حوصله...ولی حتما در پی حل این مشکل باشید ...وگرنه خیلی بزرگ میشه دوست من...
    موفق باشی...

سارا بانو

7. 9 کاربر از پست مفید سارا بانو تشکرکرده اند .

سارا بانو (شنبه 11 آذر 91)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 02 بهمن 91 [ 02:20]
    سطح
    7
    Level completed: 70%, Points required for next Level: 15
    دستاوردها:
    3 months registered250 Experience Points
    تشکرها
    4

تشکرشده 5 در 2 پست

Array

ممنون از توجهت .

البته یه مدت کارش تق و لق بود و همش دنبال یه کار درست و حسابی می گشت و چند بار جاشو عوض کرد. الانم

که یه جای خوب پیدا کرده برای نشون دادن خودش خیلی داره تلاش می کنه و خودش هم چند بار گفته که فکرم

خیلی مشغول کارمه. ولی خوب ما این مشکل رو از اول داشتیم (منتها الان شدیدتر شده). یعنی شوهرم خیلی

هم مشتاق نشون نمیداد. البته حین رابطه مون اینطور نبودا .

خیلی ببخشید که اینو می گم یه جوری رفتار می کرد که فکر می کردم فقط زمانی مشتاقه که خیلی تحت فشار باشه.

درضمن یه کم ناشیانه رفتار می کنه . یعنی نمیدونه یه زن تو روابط جنسی چی می خواد. بهش گفتم که یه کم

اطلاعاتشو تو این زمینه بالا ببره به من میگه خوب تو بگو چی کار کنم منم بارها بهش گفتم ولی اصلا توجه نمی

کنه و بازم کار خودشو می کنه. خوب منم دوست دارم شوهرم خودش علاقه نشون بده که بهتر بشه نه اینکه من

هولش بدم.

مساله دیگه ای هم که هست اینه که وقتی پای فیلمای ناجورو از این جور چیزا بیاد وسط علاقه نشون میده

ولی نسبت به من که زنشم سرده.

سلام و ممنون از همه دوستان همدل که توجه نشون دادن.

بله سارا بانوی عزیز خودم هم قبول دارم که مشکلاتی که مطرح کردم تو این امر دخیلن . من هم دوست دارم این

مشکلات حل بشن ولی نمی دونم چرا شوهرم ترجیح میده فکر کنه که هیچ مشکلی وجود نداره. به من میگه درد تو

بی مشکلیه.

از نظر پزشکی هم آخرین بارکه آزمایشای هرمونی داد مشکلی نداشت. مربوط میشه به قبل از بارداریم که خوب این مشکل رو اون

موقع هم داشتیم. نمی دونم شاید لازمه به متخصص دیگه ای مراجعه کنیم . می تونید راهنمیاییم کنید؟

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 17 فروردین 93 [ 11:38]
    سطح
    26
    Level completed: 73%, Points required for next Level: 27
    دستاوردها:
    1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    743

تشکرشده 765 در 189 پست

Array

گلشن عزیز

راستش خیلی تعجب کردم!! یعنی در سال واقعا فقط 3 یا 4 بار رابطه زناشویی دارید؟! به نظر من یک مقدار غیر عادی هستش!!
    من خودم هم تا چند ماه پیش رابطه خیلی معمولی با شوهرم داشتم و هر 10 روزی یک بار بود و اغلب اوقات هم خودم پیش قدم میشدم!! من هم اون موقع فکر میکردم که شوهرم از لحاظ چنسی ضعیفه!! در حالیکه الان میبینم اصلا اینجوری نیست و حتی الان روابطمون یک کم بیش از حدم شده و یک جورایی داره شورشو درمیاریم
    به نظر من در روابط زناشویی غرور جایی نداره و اگه اون پیش قدم نمیشه تو پیش قدم شو و روابطتون رو شورانگیز تر کن حتی در این مورد میتونی به یک مشاور که در این زمینه تخصص داره مراجعه کنه تا راهنمایی ات کنه!!
    عزیزم این مورد رو اصلا دست گم نگیر و حتما براش چاره ای داشته باش در مورد خودم میگم که یکی از دلایلی که باعث شد شوهرم بهم بی وفایی کنه روابط سرد زناشوییمون میدونم.
    من هم شوهرم خیلی باهام خوب بود و همش قربون صدقه ام میرفت و اونقدر گونه هام روبوس میکرد که بعضی موقعها کلافه میشدم ولی بعدها بهم گفت که از لحاظ جنسی از رابطه مون راضی نبوده!!
    حتما این مورد رو پیگیری کن و اصلا دست کم نگیر با شوهرت در این مورد بیشتر صحبت کن و ببین از چه کارایی خوشش میاد و اون کارا رو انجام بده!! اکه مشتاق نیست تو با رفتارات مشتاقش کن و فکر میکنم از رابطه لمسی شروع کن و بر سر شوقش بیار. در این مورد اصلا غرور نداشته باش و این خیلی مهمه! مردا از زنای خونگرم که خودشون پیش قدم میشن بیشتر خوششون میاد. حتی اگه شده نقش هم بازی کنی اینکارو انجام بده! اگه اون لذت ببره مطمئن باش درصد رضایت شما هم بالاتر میره. و نگذار که فیلم جای رابطه تون رو بگیره که این خودش آفتیه و تو هم خودت اینکارو نکن و سعی کن از شوهرت لذت ببری!!
    ولی مشاوره رو فراموش نکن بهترین راه همونه چون توی این سایت نمیشه خیلی موارد رو مطرح کرد و باید به طور خصوصی مشورت بگیری.
    اگه شوهرت رو پیش یک اورولوژیست هم بره که خودش رو چک آپ کنه هم خیلی بهتره و شاید کمکی بکنه.
    امیدوارم موفق باشی عزیزم

10. 5 کاربر از پست مفید زیبا کردستانی تشکرکرده اند .

زیبا کردستانی (دوشنبه 13 آذر 91)

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 10 فروردین 93 [ 12:48]
    سطح
    81
    Level completed: 58%, Points required for next Level: 212
    دستاوردها:
    SocialVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    8,122

تشکرشده 8,124 در 1,482 پست

حالت من
    Vaaaaay
    Array

سلام دوباره..
    گلشن عزیز...

نکته ای که بیان کردید کار و دغدغه کار می تونه در کم شدن یک رابطه تاثیر گذار باشه ولی نه اونقدر که در طی یک سال و نیم فقط 3 بار رابطه داشته باشید..در رابطه با شما و همسرتون فقط یک موضوع نیست ..جمیع موضوعات نقش دارند و موجب شده به این نکته اکنون برسید..و باید فکری برای اون بیاندیشید..من باز هم ذکر می کنم با پیشقدم شدن شما...و تغییرات شما تا حدی مشکل شما به طور موقت برطرف میشه ولی برای دائمی شدن اون باید شما اول روابط غیر جنسی خود و همسرتون را بهبود بدید و اونوقت با کمک گرفتن از هنرهای جنسی و پیشقدم شدن بتونید تغییرات را دائمی کنید و به خواسته هاتوتن برسید...در رابطه با چک هورمون های مردانه که انجام دادید ..اوکی ..ولی نیازی به بررسی بیشتری در این مرحله نیست ..ارولوژیست هم فقط از نظر مشکلات ساختاری جنسی می تونه به شما کمک کنه که من بعید می دونم همسر شما مشکل ساختاری داشته باشند ..
    به نظر من با توجه به اینکه به نظر شما مشکلاتی وجود دارند و از نظر همسر شما هیچ مشکلی وجود نداره کاری انجام دهید...
    شما یک روز با حوصله بشین و تمام مشکلاتی که فکر می کنی وجود داره از افسردگی شما گرفته تا مشکلات جنسی را فهرست وار لیست کنید و به ان اولویت بندی بدید..بعد در زمان مناسبی در یک محیط کاملا عاشقانه و رمانتیک که برای خودتون و همسرتون ترتیب دادی با همسرتون شروع به صحبت کنید و در ابتدا از مزایای زندگی مشترکتون..علاقتون و اینکه تلاش های همسرتون را در کار و بهتر شدن زندگی درک می کنید بیان کنید و بعد کم کم هر بار یکی از مشکلات را با همسرتون مطرح کنید .و تمام تلاشتون این باشه که مسائل را حل کنید و نه فقط صحبت کنید بلکه عملی کنید...چون صحبت کردن یک قسمت قضیه است و عملی کردن انها یک بحث دیگه و همه اینها نیلز به صرف وقت فراوان داره و هر جا که احساس کردید مشکلات حل نمیشه ارام ارام آن را به مشاور رفتن سوق دهید...
    در کنار این بحث هیی که شما باید با هنرمندی خودت برنامه ریزی کنی سعی کن در طول روز بر روی تغییرات خودت کار کنی...این نکته خیلی مهمی هست..مشکلاتی که فکر می کنی داری را لیست کن و هر روز که در تالار هستی در تاپیک ها و مقالات بگرد و سعی کن اونها را با راهکارهای عملی برطرف کنی...وقتی شما تغییر کنی و در خانه شرایط خوبی مهیا کنی کم کم با گذشت زمان که شادی خیلی طول بکشه اثرات این تغییرات در شما و محیط خونه موجب میشه همسر شما هم جذب بشه و شروع به تغییرات بکنه ..و گاها این تغییرات ناخوداگاهه و نیاز نیست شما به همسرتون مثلا بگید باید ..نباید..اصلا نیاز نیست..با هنرمندی رفتار کنید..
    مطالعه خودتون رو بالا ببرید..برای شروع هم کتاب رازهایی درباره زنان و بعد مردان رو بخونید...حتما مال زنان رو بخونید چون منجر به گئشه هایی از شخصیتتون میشه که شاید نمی دونستید و بعد که خودتون ضعف ها و قوت هاتونو خوب شناختید شروع کنید به خواندن کتاب رازهایی برای مردان تا بتونید همسرتون را بشناسید...
    تکتک اینها خیلی زمان بر هست و شما باید سعه صبر داشته باشید تا حصول نتیجه....
    موفق باشی..
    سارا بانو

12. 7 کاربر از پست مفید سارا بانو تشکرکرده اند .

سارا بانو (شنبه 11 آذر 91)

((( مشاور خانواده )))

آخرین بازدید
    دیروز [ 12:05]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 99.4%
    دستاوردها:
    VeteranCreated Blog entryTagger First ClassSocial50000 Experience Points
    نوشته های وبلاگ
    7
    تشکرها
    23,580

تشکرشده 37,082 در 7,004 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط فرشته مهربان

از آنجا که همدردی در رابطه با مسائل جنسی مشاوره نمی دهد ، و وضعیت شما نیز نیاز به بررسی دقیق با شرح جزییات از سوی شما دارد تا راهکارهای تقویت و تغییر رفتار جنسی را دریافت کنید ..نیاز به مشاوره حضوری دارد.

در فضای مجازی نیز به سایت پایگاه تنظیم خانواده که در زمینه مسائل جنسی مشاوره می دهد مراجعه کنید:

http://tanzimekhanevadeh.com

14. 2 کاربر از پست مفید مدیرهمدردی تشکرکرده اند .

مدیرهمدردی (شنبه 11 آذر 91)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 29 آذر 91 [ 16:03]
    سطح
    4
    Level completed: 8%, Points required for next Level: 46
    دستاوردها:
    31 days registered100 Experience Points
    تشکرها
    2

تشکرشده 2 در 2 پست

Array

سلام عزیزم با دو فرضیه میتونیم به سوال شما پاسخ بدیم اولاشوهر شما نسبت به رابطه جنسی کاملا سرد است به پزشک مراجعه کنید..........و آقایون خیلی دوست دارن که خانومشون در این رابطه پیش قدم بشه.....فرضیه دوم اینکه شاید همسرتان با کسی دیگه رابطه دارد چرا؟ اکثر آقایون برای شیره مالیدن سر همسرشون و اینکه کاری کنن که همسرشون و راضی کنن براشون هدیه میخرن و باهاشون خیلی خوب میشن و به کارشون ادامه میدن.....میتونی با یه روانپزشک هم صحبت کنی

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 17 اسفند 91 [ 11:19]
    سطح
    1
    Level completed: 3%, Points required for next Level: 48
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array
    سلام من هم دقیقا مشکل تو رو دارم. عجیبه که وقتی تاپیکت رو مطالعه کردم اشک تو چشمم جمع شد آخه فکر کردم خودم نوشتمش
    من بعد از چندین سال زندگی مشترک تازه امسال دارم بهش اعتراض میکنم و اون هم همش میگه درستش میکنه اما تا الان که کار خاصی نکرده یعنی نتونسته تغییری تو خودش ایجا کنه ... من میدونم که مشکلش فقط روحیه و با قرص و دکتر و این حرف ها فقط وقت رو داریم تلف میکنیم به هر حال من با وجود بچه دارم جدی به طلاق فکر میکنم بهشم گفتم
    دوست دارم اگه مایلی بیشتر باهم آشنا بشیم. شاید فکر هامونو بریزیم روی هم یه فکر ی بکنیم چون تو ایران من گشتم هیچ دکتری نیست که سکسولوژ باشه و کمکی بکنه همشون مشاورهای الکی هستند...
    ممنون

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)