به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 28 آبان 91 [ 01:44]
    سطح
    4
    Level completed: 34%, Points required for next Level: 33
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    3 months registered100 Experience Points
    تشکرها
    1
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array

Question دردسری به نام دیگران در زندگی مشترک

سلام و عرض ادب و احترام خدمت مدیر محترم سایت و شما دوستان عزیزی که مشاوره میدهید واقعا از مشاوره های اصولی تان لذت بردم.لطفا به من هم کمک کنید تا دل من هم شاد گردد.مشکل من مربوط به افرادی است که در زندگی خانوادگیم به عنوان دوست وارد میشوند و آنچنان ضربه به زندگی زناشویی من زده اند که دیگه ترمیمش با خیلی مشکله با در حد توانایی من نیست.من و همسرم یه دوست خانمی داشتیم که به سبب امور کاریمون اندکی بیشتر بهش نزدیک شدیم به طوری بعضی شبها شام بیرون میرفتیم و خلاصه صمیمی شدیم تا اینکه این خانم یه روز به همسر من گفته بود شما با خانم ها صحبت میکنی و میخندی همسرت ناراحت میشه!!(البته عرض کنم من صد درصد به همسرم اعتماد دارم و همسرم مدلش انسان شوخ طبعیه) خلاصه قبل از مطرح کردن این موضوع هم یک دعای مهر ومحبت به من داد ازش پرسیدم این چیه گفت به خاطر اینکه محبت همسرت بهت زیاد بشه راستش من ناراحت شدم ولی فکر کردم شوخی میکنه! یک هفته بعد که موضوع بالا را با شوهرم مطرح کرد و من به شوهرم عنوان کردم که چرا این خانم در مسایلی که بهش ربطی نداره دخالت میکنه و حد ومرزهای دوستی رو رعایت نمیکنه از اونجایی که شوهرم همیشه رفتار دیگران را بحق و مشکل را از طرف من میدانه ما دعوای سختی کردیم ومن از این خانم که باعث دعوای من وشوهرم شد متنفر شدم و رابطه ام رو باهاش قطع کردم.شوهرم رابطه ش رو در حد کار داره چون ناچاره .اما منو مقصر میدونه و به من انگ بدبینی میزنه و میگه تو روابط اجتماعیت غلطه .راستش من از اینکه این افکار رو به من داره خیلی ناراحتم.شما منو راهنمایی کنید کجای کار من اشتباه بود

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 28 آبان 91 [ 01:44]
    سطح
    4
    Level completed: 34%, Points required for next Level: 33
    دستاوردها:
    3 months registered100 Experience Points
    تشکرها
    1
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array

RE: دردسری به نام دیگران در زندگی مشترک

فکر کنم در مورد این سایت اشتباه کردم ما که هیچ همدردی ندیدیم دست گلتون درد نکنه .اینجا هم پارتی بازیه؟!

3. کاربر روبرو از پست مفید Shabnam56 تشکرکرده است .

Shabnam56 (سه شنبه 30 آبان 91)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 29 بهمن 92 [ 21:59]
    سطح
    5
    Level completed: 40%, Points required for next Level: 30
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered250 Experience Points
    تشکرها
    1,336

تشکرشده 1,148 در 268 پست

Array

سلام،خوش اومدی
    از اول نباید اجازه می دادی که روابط کاری تا این حد صمیمی بشود که این خانم به خودش اجازه دخالت در زندگیتونو بده. حالا هم خیلی با سیاست عمل کن. اصلا نباید واکنشی نشان بدهی که همسرت فکر کنه مشکل از بدبینی تو است و احتمالا از این به بعد پنهان کاری کند. سعی کن تا جایی که ممکنه توی قرار ملاقات ها با اون خانم همراه همسرت باشی و جلویش طوری رفتار کنید که بفهمد چقدر همدیگه رو دوست دارید.اصلا هم طوری رفتار نکن تا فکر کند شما بهش حساس شدی. در واقع باید به این خانم و کلا به همه طوری عشق و خوشبختی ات رو نشان بدهی که هیچ کس به خودش اجازه ندهد برای زندگیت نسخه تجویز کند. در رابطه با همسرت هم می توانی خواسته هایت رو در خصوص روابط ها و حد و مرزها کلی مطرح کنی که اون هم باید خیلی سیاستمدارانه و با ظرافت های زنانه باشد.

5. کاربر روبرو از پست مفید shabe niloofari تشکرکرده است .

shabe niloofari (یکشنبه 28 آبان 91)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 19 بهمن 91 [ 14:00]
    سطح
    22
    Level completed: 18%, Points required for next Level: 82
    دستاوردها:
    3 months registered1000 Experience Points
    تشکرها
    925

تشکرشده 957 در 224 پست

Array

نقل قول نوشته اصلی توسط Shabnam56
    .من و همسرم یه دوست خانمی داشتیم که به سبب امور کاریمون اندکی بیشتر بهش نزدیک شدیم به طوری بعضی شبها شام بیرون میرفتیم و خلاصه صمیمی شدیم تا اینکه این خانم یه روز به همسر من گفته بود شما با خانم ها صحبت میکنی و میخندی همسرت ناراحت میشه!!(البته عرض کنم من صد درصد به همسرم اعتماد دارم و همسرم مدلش انسان شوخ طبعیه)
    یک هفته بعد که موضوع بالا را با شوهرم مطرح کرد و من به شوهرم عنوان کردم که چرا این خانم در مسایلی که بهش ربطی نداره دخالت میکنه و حد ومرزهای دوستی رو رعایت نمیکنه از اونجایی که شوهرم همیشه رفتار دیگران را بحق و مشکل را از طرف من میدانه ما دعوای سختی کردیم ومن از این خانم که باعث دعوای من وشوهرم شد متنفر شدم
    سلام عزیزم خوش اومدی به همدردی ..
    یه سوال : شما واقعا اون حرف رو به اون خانم زده بودین که اونم اومد به همسرتون گفت ؟؟

عزیزم چرا شوهرت رفتار دیگران رو به حق میدونه و فکر میکنه که مشکل از شماست ؟؟ چه چیزی باعث شده اعتماد شوهرت به رفتار شما از بین بره ؟ قبلا هم سابقه داشته سر چنین مسائلی بحث کنید با هم یا رفتاری با کسی داشته باشی که درست نباشه ؟؟
    به نظرم این موضوع خیلی مهمه .. چرا باید همسرت همیشه حق رو به دیگران بده .. این ریشه تو رفتارهای خودت داره عزیزم ..

7. کاربر روبرو از پست مفید الف-ح تشکرکرده است .

الف-ح (سه شنبه 30 آبان 91)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 30 آبان 91 [ 20:17]
    سطح
    9
    Level completed: 54%, Points required for next Level: 23
    دستاوردها:
    3 months registered250 Experience Points
    تشکرها
    149

تشکرشده 158 در 43 پست

Array

اره شبنم جان اشتباه کردی.منم اومدم اینجا مشکلم رو گفتم ولی کارشناس یا ستاره دارها نظری ندادند.اینجا برای خودشون همدردیه.در حالیکه انلاین بودند ومشکل من رو هم خوندن. در حالیکه همون لحظه تاپیک یکی از خوداشون با سرعت نور از طرف کارشناسها بالا میرفت

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)