به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    پنجشنبه 12 آذر 88 [ 07:11]
    سطح
    39
    Level completed: 88%, Points required for next Level: 18
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    11

تشکرشده 11 در 6 پست

Array

تالار گفتگوي اعتياد

سلام
    از تالار گفتگوي اعتياد ومواد مخدر ديدن كنيد، مخصوص مصرف كنندگان مواد است ، آناني كه به دنبال راهي براي رهايي از اعتياد هستند.
    www.c60.ir

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    پنجشنبه 12 آذر 88 [ 07:11]
    سطح
    39
    Level completed: 88%, Points required for next Level: 18
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    11

تشکرشده 11 در 6 پست

Array

RE: تالار گفتگوي اعتياد

در بازدید از تالار گفتگو سایت کنگره به پرسش و پاسخی برخورد کردیم که نمونه ای کامل از تبادل تجربه و احساس بود. كه بیانگر تاثیر مثبت آموزش است .با هم بخشهايي از آنرا مرور میکنیم

پرسش: سپهر

دوستان من 1 سال است که شیشه مصرف می کنم ولی زمان هایی شده که مصرف نکردم مثلا زمان هایی که با خانواده به مسافرت می رویم ولی اصلا من در خودم مشکلی ندیدم فقط یک خورده خواب زیاد فقط همین ولی اون دوستام که مواد مورفینی مصرف می کردند زمانی که نبود دیوانه می شدند پس به نظر من شیشه اعتیاد نداره ولی عوارض داره

پاسخ:نيكي

با سلام وعرض ادب
    احساس سوختن به تماشا نمی نشیند، اتش بگیر تا بدانی چه کشیدم یا به قول ان شاعر دلسوخته اگر غم را چواتش دود بودی جهان تاریک بودی جاودانه .........
    اگر دود حاصل ازشعله های سرکش مصرف یک شیشه ای راکه به پایپش در کوره دیوانگی میدمه، را میشد دید فقط حس بد خفقان را میشد تجربه کرد و به اجبار زندگی کردن در تاریکی و تاریکی وتاریکی این سیاه روزگاری را ، تیرگی نکبت باری که برای همیشه شب کور ماندن را نصیب میکنه ...
    از شیشه نوشتن راحته اما خدا نکنه کسی با این درد زندگی کنه که این درد نوشتنی نیست لمس کردنیه !!!!
    حرف از شیشه است ، وحشتناکترین مخدر قرن !! مخدری بی مرفین اما برای اینکه شیشه را بشناسی باید با یک مصرف کننده شیشه زندگی کرده باشی این نوشته مادریه که هجده ساله با اعتیاد فرزندش درگیره !! در طول این سالها با انواع واقسام مواد مخدر اشنا شدم از حشیش گرفته تا تریاک وشیره و قرص و هروئین والکل وکراک و اکس و در نهایت شیشه..
    خواستم بیماری را بشناسم تا معتادم را برای رهایی یاری کنم ، برای رها شدن از چنگال این اختاپوس هزار راه را رفتم تا بلکه بتونم به پسرم کمک کنم . خستگی ناپذیر و مصمم ، فکر میکردم من میتونم !! اما نه در جدال نابرابر بین عشق یک مادر وقدرت این هشت پا که نه ، هزار پای ملعون همیشه این اختاپوس مخدرات بود که برنده بود هر چند که در این جنگ گهگداری اتش بس اعلام میشد و معتاد من به طرف این حریف قدر نمیرفت و من در ان روزها احساس خوش و کاذب برنده شدن را داشتم....
    اما روزی رسید که این اختاپوس کریه المنظر ، مرموزترین و سحر امیزترین قدرت شیطانی خود را توسط شیشه به رخم کشید !!
    انهایی که میگویند چون شیشه مرفین ندارد پس اعتیاد اور نیست باید سری به تیمارستانها بزنند تا ببیند اثرات وحشتناک این روان گردان بیرحم را !!!
    باید در لحظه های پر توهم و جنون سرخ یک شیشه ای حضور داشته باشند تا ببینند مخربترین قدرت اهریمنی را !!!
    باید همراه یک شیشه ای سفر به دنیای سیاه کابوسهای به ظاهر واقعی کرده باشند تا درک کنند من چی میگم
    باید بدونند وقتی یک پدر در اثر مصرف شیشه فکر میکنه که دخنر کوچکش عروسکیه که او باید با چاقو تکه پاره اش کند یعنی چه ..
    همیشه نمیشه مصرف کننده ها را با هم مقایسه کرد درسته که بیماری مشترکه ، اما همانطور که دوزخ هفت طبقه است ، اعتیاد هم طبقه بندی داره به نظر من مصرف کننده تریاک تو اولین درجه است اما یک شیشه ای تو چاه ویل اعتیاد فرار داره تو اسفل السافلین جهنم دنیا ..
    پسرم اقا سپهر خودت را گول نزن که شیشه فقط عوارض پر خوابی داره !!! خدا نکنه ان روز بیاد که یک مصرف کننده شیشه به جایی برسه که در طول چهار روز فقط پایپ به دستش باشه و نگاه خیره وزل چشمهای سرخش به اون و دنیای بیخبری که نه دنیای وجشتناک کابوسهای تمام نشدنی، به جایی برسه که فقط ارزوی ده دقیقه خواب را داشته باشه اما دریغ از بسته شدن چشمها حتی برای یک لحظه ..
    شیشه الزایمر میاره ، لقوه میاره ، دیوانگی میاره ، روان پریشی یا همون اسکیزو فرنی میاره ،پرخاشگری میاره ،سکته مغزی میاره و هزار درد دیگه ..
    قبلا فکر میکردم شیشه درمان نداره و این باور مرا بسیار ازار داد، اما به خواست خدا با کنگره اشنا شدم و دیدم این درد را اینجا درمان کردند!!
    حضوراقا رضا ، پسر مهربون وبسیار خوبم که وجودش معطر از عطر خوش پاکیه وهمه عزیزانی که اینجا تونستند با روش درمان تدریجی شیشه را کنار بگذارند و به بهبود برسند ، بزرگترین نعمت بوده وهست برای عوض کردن باور غلط من و دیگر کسانی که نا امیدانه بار کمر شکن این درد را به دوش کشیدیم و فکر کردیم که درمانی در کار نیست ....

http://congress60.org/Default.aspx?PageID=604&RelatedID=hwhGhwawhwcQ

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)