به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 28
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    پنجشنبه 16 مرداد 93 [ 20:58]
    سطح
    20
    Level completed: 46%, Points required for next Level: 54
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    1
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array

Question هر روز بدتر از دیروز.....

دوستای عزیز من 4ساله ازدواج کردم میتونم بگم شوهرم از اولش تا الان تغییر خیلی زیادی داشته و تو این یک سال گذشته روز به روز زندگیمون از همه لحاظ سردتر شده من جوری بودم که فکر اینکه خار به پای شوهرم بره اشکم سرازیر میشد و وااااقعا از جونم هزار بار بیشتر دوستش داشتم اما از وقتی تو یک دعوامون خونوادش اومدن دخالت کردن دیگه نتونستم باهاش مثل سابق باشم چون اونا طرف اون رو گرفتن وحتی پدرش به من که صدام درنمیومد سیلی زد شوهرم تا یه مدت از زجری که به من داده بود عذاب میکشیدو هر کاری میکرد که جبران کنه اما فایده نداشت چون ما تو یه اپارتمان زندگی میکنیم و هروز تنم با دیدنش میلرزه من از این خونه متنفرم هروقت چند روزی نیستم و باز میخوام برگردم احساس میکنم دارن میبرنم جهنم اما فعلا امکان رفتن از اینجا نیست همش وقتی تنهام گریه میکنم افسرده شدم اما همه ی این چیزارو تا به حال به خاطر خوبیای شوهرم تحمل کردم اما یک سالی هست که خیلی عوض شده مثل پدرش عصبی و زورگو شده باورتون میشه تو این 4سال به جز یه مسافرت 2 روزه همین حوالی هیییچ مسافرتی نرفتیم؟؟؟؟؟؟؟ دعوامون ادم به دشمنش که میشه هرچی توی دهنشه بهم میگه بهم میگه مثل هرزه ها میخوای باشی همش دوست داری دنبال یللی تللی باشی تو باید با یه عرقه ازدواج میکردی که دائم ببردت مسافرت و تو خیابونا ولو باشه تو لیاقت نداری .... هرچی فحش و بد و بیراه که ادم به دشمنش نمیده و تو دعوا میده همیشه منو متهم به دروغگویی میکنه و شکاکه همش وقتی میرم جایی از ترس مزاحم یا...... تنم میلرزه الان من 22 سالمه و اون 29 بچه نداریم خدارو شکر چون با اینهمه مشکل فقط بچه رو بدبخت میکردیم امروز که دعوامون شد من رفتم بیرن (ارایشگاه)سوای اینکه کلی تهمت بهم زد که معلوم نیست کجا بودم بهم گفت به خاط اینکاری که کردی یه بلایی سرت میارم که..... میخواست منو بترسونه که کاری میکنه/(فک کنم خیانت منظورش بود نمیدونم اخه من به خاطر اینکه ادم پاکی بود انتخابش کردم واسه همین این فکر برام عجیبه......)دیگه نمیدونم چیکار کنم شما بهم بگین

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    20
    دستاوردها:
    تشکرها
    1
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array

RE: هر روز بدتر از دیروز.....

پس کجایین دوستای عزیز ؟ همین الان که خونه ی مادرش اینا مهمونی بود و کل فامیلشون بودن رفت اونجا و من وتنها گذاشت قبلشم کلی فحش و تهمت و بد و بیراه....

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 29 بهمن 92 [ 21:59]
    سطح
    5
    Level completed: 40%, Points required for next Level: 30
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered250 Experience Points
    تشکرها
    1,336

تشکرشده 1,148 در 268 پست

Array

عزیزم آرامش خودتو حفظ کن
    به نظرم نباید بهش اجازه می دادی تنهایی برود و هرطوری شده باید همراهش میرفتی. این طوری که تنها برود مهمونی هم عادت می کنه و هم اینکه ارزش و احترامت پیش بقیه کم می شود.
    اگه می تونی الان لباستو عوض کن و به خودت برس و پاشو برو اونجا. به روی خودت هم نیار. سعی کن تو این جور جمع های خانوادگی همیشه همراه شوهرت باشی
    راجع به مشکل کلی ات هم بعدا وقت زیاده. دوستان هم می آن کمکت می کنند.

4. 2 کاربر از پست مفید shabe niloofari تشکرکرده اند .

shabe niloofari (یکشنبه 21 آبان 91)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    20
    دستاوردها:
    تشکرها
    1
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array

من زیاد وقت ندارم ....هرلحظه بهم میگه گورتو گم کن ادم نرمالی نیست تا 3روز پیش قربون صدقه الان فقط فحش و.......
    احساس پا در هوایی میکنم الان ازش متنفرممممم قرار نبود بره گفت اگه بریم با هم میریم.... فقط تو فکر انتقامم ازش بهش حس بدی دارم مخصوصا ازینکه رفته فقط میخوام جبران کنم

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 05 تیر 93 [ 00:07]
    سطح
    28
    Level completed: 67%, Points required for next Level: 50
    دستاوردها:
    1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    319

تشکرشده 338 در 136 پست

Array

خیلی متاسف شدم که چنین موقعیتی دارید .... اگر امکان داره در مورد دعوایی که باعث فاصله افتادن شما و همسرتون شده توضیح بدید که چی بوده شاید علت این سردی ها و ... به اون دعوا ها برگرده.

http://ahlekhaneh.ir

7. 3 کاربر از پست مفید mostafavi9090 تشکرکرده اند .

mostafavi9090 (یکشنبه 21 آبان 91)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    20
    دستاوردها:
    تشکرها
    1
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array

همیشه همینطور بوده دعواهامون از یه جای الکیه البته ایندفعه نه اینبار دعوا از اینجا شروع شد که به پول نیاز داشتیم و اون هی امروز و فردا میکرد از مردم واسه کارمون قرض کرده بودیم این بود که من میگفتم زودتر پولشونو بده اینم بگم وضع مالیش خوبه از امروز فرداهاش به شک افتادم بعد گفت که پولشو به یکی از دوستاش قرض داده و الان نداره و همیشه اینکارو میکنه گفتم یعنی منی که اب خوردنمم بهت اطلاع میدم نباید بدونم با پول این زندگی که واسه اینده مونم هست چیکار میکنی؟اونم بهونه اورد گفتم باشه من 4سال هرچی گفتی گفتم چشم حالا یکمم به حرفش گوش نکنم میفهمه خلاصه من فرداش یه مانتو رنگ روشنم که فیت تنم بود پوشیدم بریم بیرون (به خاطر حساسیتش تاحالا مانتو 2 سایز بزرگتر گشاااد و خییییییییلی بلننننننننند و همیشه ام رنگ مشکی که جلب توجه نکنم میپوشیدم)دیگه اینو که دید سکته کرد ما با بابای...... و مامانش تو یه اپارتمان زندگی میکنیم اونم میدونه من میترسم از پدرش و اینکه 2باره بپره وسط اومد تو حیاط شروع کرد دعوا و اینکه داد بززنه من رفتم تو خونه ..... خلاصه از اینجا شروع شد و از اونجایی که چندین زن دوستاش به شوهراشون خیانت کردن به همه زنا بدبینه ایندفعه تو دعوا میگفت کجا رفته بودی و کجا قرار داری و تو میخوای مثل هرزه ها باشی و ....... میخوای منو بکشی بری حال کنی و ...... دارم دیوونه میشم.کمکککککککککککککککککک کککککککککککککککککککککککک ککککک:(:(

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 25 دی 91 [ 14:53]
    سطح
    25
    Level completed: 60%, Points required for next Level: 40
    دستاوردها:
    تشکرها
    1,833

تشکرشده 1,864 در 493 پست

Array

نقل قول نوشته اصلی توسط asallll
    دوستای عزیز من 4ساله ازدواج کردم میتونم بگم شوهرم از اولش تا الان تغییر خیلی زیادی داشته
    به تدریج به این سمت سوقش دادی. با رفتارهات

و تو این یک سال گذشته روز به روز زندگیمون از همه لحاظ سردتر شده من جوری بودم که فکر اینکه خار به پای شوهرم بره اشکم سرازیر میشد و وااااقعا از جونم هزار بار بیشتر دوستش داشتم اما از وقتی تو یک دعوامون خونوادش اومدن دخالت کردن دیگه نتونستم باهاش مثل سابق باشم چون اونا طرف اون رو گرفتن وحتی پدرش به من که صدام درنمیومد سیلی زد شوهرم تا یه مدت از زجری که به من داده بود عذاب میکشیدو هر کاری میکرد که جبران کنه اما فایده نداشت
    به جای این که درکش کنی و تلاشش را برای جبران سیلی پدرش قدرشناسی کنی، بهش گفتی و نشون دادی که فایده نداره و بخاطر یک سیلی اون هم از کس دیگه ای، باید تا آخر عمرش تاوان پس بده!! هر کس دیگه ای هم بود، خسته می شد و تغییر مسیر می داد.

چون ما تو یه اپارتمان زندگی میکنیم و هروز تنم با دیدنش میلرزه من از این خونه متنفرم هروقت چند روزی نیستم و باز میخوام برگردم احساس میکنم دارن میبرنم جهنم

بهتر بود که همسرتون خونه جدا برای شما تهیه می کرد. اما فعلا در این شرایطی که امکانش نیست، همسرت خونه را مثل بهشت می بینه، در کنار همسرش و پدر و مادرش، شما خونه را مثل جهنم می بینید و اون این را می فهمه و حس می کنه و حتما بارها هم بهش گفتی. هر کس باشه تا یک حدی تحمل می کنه
    .
    اما فعلا امکان رفتن از اینجا نیست همش وقتی تنهام گریه میکنم افسرده شدم اما همه ی این چیزارو تا به حال به خاطر خوبیای شوهرم تحمل کردم اما یک سالی هست که خیلی عوض شده مثل پدرش عصبی و زورگو شده باورتون میشه تو این 4سال به جز یه مسافرت 2 روزه همین حوالی هیییچ مسافرتی نرفتیم؟؟؟؟؟؟؟ دعوامون ادم به دشمنش که میشه هرچی توی دهنشه بهم میگه بهم میگه مثل هرزه ها میخوای باشی همش دوست داری دنبال یللی تللی باشی تو باید با یه عرقه ازدواج میکردی که دائم ببردت مسافرت و تو خیابونا ولو باشه تو لیاقت نداری .... هرچی فحش و بد و بیراه که ادم به دشمنش نمیده و تو دعوا میده همیشه منو متهم به دروغگویی میکنه و شکاکه همش وقتی میرم جایی از ترس مزاحم یا...... تنم میلرزه الان من 22 سالمه و اون 29 بچه نداریم خدارو شکر چون با اینهمه مشکل فقط بچه رو بدبخت میکردیم امروز که دعوامون شد من رفتم بیرن (ارایشگاه)سوای اینکه کلی تهمت بهم زد که معلوم نیست کجا بودم بهم گفت به خاط اینکاری که کردی یه بلایی سرت میارم که..... میخواست منو بترسونه که کاری میکنه/(فک کنم خیانت منظورش بود نمیدونم اخه من به خاطر اینکه ادم پاکی بود انتخابش کردم واسه همین این فکر برام عجیبه......)دیگه نمیدونم چیکار کنم شما بهم بگین

بخاطر سن کمت ممکنه مهارتهای لازم را نداشتی و باعث شدی از همسرت دور بشی. می تونی درستش کنی. باید همت کنی.
    با خانواده همسرت توی یک واحد آپارتمان زندگی می کنید یا توی یک ساختمان و آپارتمانهای جدا؟
    فشارهای زیادی که به همسرت آمده، ممکنه بخشی از جانب شما باشه، بخشی بخاطر مسایل شغلی و مخصوصا اقتصادی این ماههای اخیر، باعث عصبی شدنش شده. سعی کن تا دیر نشده و به این رفتارها عادت نکرده، آرامش را به خانواده ات و همسرت برگردونی.
    زندگی کردن با یک فرد افسرده که مدام هم گریه می کنه، عذاب آوره. این هم یکی از دلایل عصبی شدن همسرته.
    خیلی وحشتناکه که بری وسط حیاط با شوهرت داد و بیداد راه بندازین و دعوا و فحش و ... وقتی همسرت عصبانی هست، تو چرا مانتو تنگ می پوشی و می ری بیرون و بی خبر می ذاریش که بدتر بشه؟ اگه به این منوال ادامه بدی یک زندگی پرسر و صدا و همیشه دعوا و سخت واسه خودت درست می کنی. مسئولیت یک زن در آرامش خانواده خیلی زیاده. خانواده ات را آرام کن.

10. 2 کاربر از پست مفید پیدا تشکرکرده اند .

پیدا (یکشنبه 21 آبان 91)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    20
    دستاوردها:
    تشکرها
    1
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array

من میدونم زیاد اشتباه داشتم و تک تک حرفاتون درسته
    تو دوتا واحد جدا تو یه ساختمون زندگی میکنیم
    این تنها باری بود که خلاف میلش کاری کردم یعنی اون لباسو.... اما تو عمرم هیچ اشتباهی نکردم یا دروغی بهش نگفتم که بخواد بهم تهمت بزنه و شکاک باشه
    شما هیچ میدونین از ترس یه همچین ادم وقیحی که هر کاری از دستش برمیاد(پدرش)و اون سیلی به منی که هیچ اذیت و ازاری برای کسی ندارم چه فشار و شوکی به من وارد کرده؟؟
    من دیگه اون دختر شوخ و شاد وزنده نیستم عصبی وترسو شدم و تا یه چیز میشه دستام میلرزه و تپش قلب میگیرم دلم یه زندگی اروم میخواد فکر نمیکنم این زندگی عاقبتی داشته باشه تموم حرمت و احتراما شکسته شده و هیچ عشقی وجود نداره.

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    20
    دستاوردها:
    تشکرها
    1
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array

ای خدا.......... چرا کمکم نمیکنین؟من بعد خدا هیشکیو ندارم که راهنماییم کنه

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 05 اسفند 91 [ 13:11]
    سطح
    7
    Level completed: 58%, Points required for next Level: 21
    دستاوردها:
    3 months registered250 Experience Points
    تشکرها
    88

تشکرشده 88 در 44 پست

Array

سلام

با اینکه زیاد راجع به علت اختلافتون توضیح ندادی به نظر من این تنشی که تو زندگی شما هست بر میگرده به اختلاف فکری در آداب و معاشرت شما با خانواده شوهرت.

نزدیکی بیش از حد محل سکونت شما با پدر شوهرتون هم مقداری مشکل ساز شده.

توصیه من اینه که

1-سعی کن فعلاً حتماً با هماهنگی شوهرت کارهای بیرونت رو انجام بدی

2-رفت و آمدت رو به خونه پدر شوهرت فعلاً طوری تنظیم کنی که هر وقت اونا یا شوهرت خواستن بری اونجا.

3- سعی کن فعلاً جلوی هر گونه بهانه گیری رو از اونها بگیری.

4- سعی کن از مادر شوهرت بدگویی نکنی. اگر هم اشتباهی می بینی فعلاً اون رو پیگیری نکن.

5- اگر مشکلی تو خونه پیش میاد تو در گفتن اون به شوهرت پیشقدم نباش مگر اون ازت بپرسه.

6- در دفاع از خودت پای دیگران رو پیش نکش و سعی نکن انتقام بگیری.

اگر برای مدت کوتاهی (مثلاً یک ماه) این کارا رو انجام بدی نتیجه اش رو می بینی.

موفق باشی

14. کاربر روبرو از پست مفید Parsa y تشکرکرده است .

Parsa y (یکشنبه 21 آبان 91)

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)