به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 15
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    جمعه 19 آبان 91 [ 15:22]
    سطح
    4
    Level completed: 88%, Points required for next Level: 6
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    3 months registered100 Experience Points
    تشکرها
    1
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array

خیانت و ترک منزل همسرم بعد از سه سال و قضیه مهریه...

سلام.
    موضوع زندگی من خیلی پیچیده است،
    از اولش بگم که من با همسرم دوسال دوست بودم و بعدش تو سن 23 سالگی با اون که 21 سالش بود ازدواج کردم.
    از همون هفته اول فهمیدم به شدت بی ادب و بی تربیته به راحتی به تمام خونواده ما توهین میکرد و... اینا مهم نبود سعی کردم زندگی رو جمع و جور کنم با دور کردنش از خانوادم
    بچه دار شدیم یه دختر. بعد از به دنیا اومدنش به یه سفر زیارتی رفت به قول خودش بعد از چند وقت فهمیدم که سفر زیارتی نبوده و با یه آقایی رفته بوده و خودش هم اعتراف کرد.
    این رو هم بگم که هیچ علاقه ای به دخترمون نداشت و هرروز قبل از ما از خونه بیرون میزد و...
    خیانت اولش رو بخشیدم چون میخواستم زندگیم خراب نشه.
    بعد از یک سال فهمیدم که با دونفر دیگه هم رابطه داره. تنها کاری که کردن این بود که دیگه خونه رو ترک کردم و به خونه پدرم همراه دخترم اومدم. دخترم الان 6 سالشه و من سه ساله که ترکش کردم
    تو این مدت بارها از من شکایت کرد و تهدید خانواده و...
    چون من دلیل محکمه پسندی برای اثبات خیانتش که البته برای خودم محرز شده بود نداشتم و به توصیه وکیل این قضیه رو مطرح نکردم
    ایشون دوست داره با من زندگی کنه و به کارای خودش ادامه بده. تو این چند سال هم با چند نفر دیگه رابطه داشته و اصلا معلوم نیست کجا میره و چیکار میکنه.
    اگه عدم تمکین ارائه بدم به دادگاه میگه که برمیگردم سر زندگی، تا حالا 3 بار برش گردوندم اما هر سه بار بهم خیانت کرده و منم متوجه شدم (حس ششم خوبی دارم برای فهمیدن و بعدش پیگیری) خودش هم اعتراف کرده به همه موارد.
    گذشته از اینا قبلنا یه بار مهریه رو اجرا گذاشت که تو شورای حل اختلاف روی مهریه توافق کردیم و قرار شد ماهانه مبلغ مشخصی رو بهش پرداخت کنم. البته ایشون میخواست جدا بشه اما روز دادگاه که رسید دیگه نیومد
    این قضیه جداشدن توافقی دوبار تا حالا اتفاق افتاده و دقیقا روز آخر دیگه نمیاد و میره تا چندماه پیداش نمیشه
    حالا دوباره رفته تامین خواسته کرده همه حسابای منو خالی کردن و تقریبا دیگه هیچی واسم نمونده یه جورایی ورشکسته هستم
    مهریه‌ش 313 سکه بود دوباره رفته دادگاه و 100 تا سکه رو اجرا گذاشته دادگاه که رفتم گفتن که اون توافق و سندی که ثبت شده تو اداره ثبت جهت پرداخت مهریه رو قبول نمیکنیم و حتما باید قضیه با حکم دادگاه ثبت شده باشه. یعنی تو یک سال و نیم گذشته من دارم الکی بهش پول میدم و ازم کلاه برداری شده
    حالا میگن که برای 100 سکه همه قراره یک سوم درآمد من (450 تومن در ماه) رو کسر کنن و از اونطرف سندی هم ثبت کردیم که در ماه 185 تومن به عنوان مهریه بهش پرداخت بشه. این یعنی نابود شدن زندگی من
    و در ضمن نمیتونم طلاقشون هم بدم چون باید همه مهریه پرداخت بشه
    بارها هم مشاوره رفتیم و همه گفتن که جدا شدن از این خانوم بهترین راهه
    به شدت افسرده ام
    ایشون زندگی من و دخترم رو نابود کرده.
    میخوام منم یه زندگی عادی داشته باشم
    ازدواج کنم خوشبخت باشم
    نمیدونم چیکار کنم توروخدا یه راهی پیش پام بذارید....

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 25 دی 91 [ 14:53]
    سطح
    25
    Level completed: 60%, Points required for next Level: 40
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    1,833

تشکرشده 1,864 در 493 پست

Array

RE: خیانت و ترک منزل همسرم بعد از سه سال و قضیه مهریه...

مهریه را که در هر صورت باید بدین.

اگر وکیل داشتید چطور بهتون نگفت که مهریه باید در دادگاه تکلیفش معلوم بشه؟
    الان میتونید اون مبلغی که دادید را پیگیری کنید
    بالاخره ثبت شده و حساب کتاب داره

روابط نامشروعش هم راحت قابل اثبات است
    از هتلی که با اون آقا رفته
    تا پرینت تلفن و sms هاش و ....

یا شما خیلی شل گرفتی یا موضوع جور دیگه ای است

3. 4 کاربر از پست مفید پیدا تشکرکرده اند .

پیدا (پنجشنبه 18 آبان 91)

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 10 دی 02 [ 10:23]
    سطح
    94
    Level completed: 75%, Points required for next Level: 259
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassSocialVeteranOverdrive10000 Experience Points
    تشکرها
    3,682

تشکرشده 4,954 در 1,249 پست

Array

با سلام

راستش من نمیدونم فقط حس ششم شما موضوع خیانت رو تایید کرده یا دلایل محکم دارید!!!!

اگه دلایلتون محکم هست و اطمینان دارید قطعا پیدا کردن مدرک کار مشکلی نیست مگر اینکه اون خانم توبه کرده باشه و الان در حال تکرار اشتباهاتش نباشه که اونوقت کل قضیه فرق میکنه. اگه واقعا مدرک داشته باشید فکر نمیکنم مجبور باشید تمام مهریه رو پرداخت کنید و بعد طلاق بدید(البته در این زمینه کسی که وکالت خونده و یا این مسیر رو طی کرده باید نظر بده)

چرا با یک وکیل مجرب مشورت نمیکنید؟مطمئنا اگه پولها رو با فیش به حساب اون خانم ریخته باشید و به صورت دستی به ایشون نداده باشید اثبات پرداخت اون پولها کار دشواری نیست.

البته در کل یه مقدار احساس میشه شما فقط مشکوک هستید و هنوز دلایل محکم برای اثبات گناهکاری ایشون ندارید یه مقدار در این زمینه هم توضیح بدید واقعا مطمئن هستید به حرفهایی که گفته شده یا فقط حس ششم شما اینطوری میگه!!!!!!!!!

5. 3 کاربر از پست مفید فکور تشکرکرده اند .

فکور (پنجشنبه 18 آبان 91)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    4
    دستاوردها:
    تشکرها
    1
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array

من خیلی شل گرفتم. خوب اون زمان وکیل نداشتم بعدش وکیل گرفتم که دیگه دیر شده بود.
    فکر میکردم دارم فداکاری میکنم اما چه فایده؟
    الان فقط میخوام ازش جدا بشم واسم مهم نیست که چی به سر زندگیم بیاد فقط میخوام اسمش رو از زندگی خودم و دخترم حذف کنم
    خونواده خیلی بدی داره اگه برم برای خیانتش شکایت و اقدام کنم هیچکدوم از فامیلمون و پدر و مادر دیگه امنیت نخواهند داشت
    اون مبلغ رو دادگاه میگه از 100 تا سکه کم میکنیم!!! یعنی بازم نمیتونم طلاقش بدم

نقل قول نوشته اصلی توسط فکور
    با سلام

راستش من نمیدونم فقط حس ششم شما موضوع خیانت رو تایید کرده یا دلایل محکم دارید!!!!

اگه دلایلتون محکم هست و اطمینان دارید قطعا پیدا کردن مدرک کار مشکلی نیست مگر اینکه اون خانم توبه کرده باشه و الان در حال تکرار اشتباهاتش نباشه که اونوقت کل قضیه فرق میکنه. اگه واقعا مدرک داشته باشید فکر نمیکنم مجبور باشید تمام مهریه رو پرداخت کنید و بعد طلاق بدید(البته در این زمینه کسی که وکالت خونده و یا این مسیر رو طی کرده باید نظر بده)

چرا با یک وکیل مجرب مشورت نمیکنید؟مطمئنا اگه پولها رو با فیش به حساب اون خانم ریخته باشید و به صورت دستی به ایشون نداده باشید اثبات پرداخت اون پولها کار دشواری نیست.

البته در کل یه مقدار احساس میشه شما فقط مشکوک هستید و هنوز دلایل محکم برای اثبات گناهکاری ایشون ندارید یه مقدار در این زمینه هم توضیح بدید واقعا مطمئن هستید به حرفهایی که گفته شده یا فقط حس ششم شما اینطوری میگه!!!!!!!!!
    همونطور که خدمتتون عرض کردم خودش هم به این قضیه اعتراف کرده هر دفعه. متاسفانه اینکه بخوام دوباره با ایشون زندگی کنم به خاطر اخلاق و رفتار تند و بی ثباتشون و خیانت های متنوابشون غیر ممکنه.
    همه پول ها رو با فیش واریز کردم و مدرکشون رو دارم
    هر دفعه رو کاملا مطمئن شدم که خیانت کرده
    با دومش خودش و پسره حتی اومده بود به من میگفت به زنت علاقه دارم طلاقش بده تا باهم باشیم!!! بعدش که پای طلاق رسید بهم زده بودن!!! و دوباره من گیر افتادم

متاسفانه هیچ جا نمیخوان قبول کنن که یه خانوم هم ممکنه خیانت کنه وقتی میگی همه به چشم حدس و گمان به حرفت نگاه میکنن
    و فقط کافیه یه زن بگه شوهرم خیانت کرده اصلا سوالی نمیپرسن که مطمئنی یا نه؟! فوری راهکار پیش پاش میذارن
    اثبات خیانت ایشون ممکنه سخت نباشه اما عواقب بعدیش و از بین رفتن امنیت خانواده من هستش
    من میخوام ازش جدا بشم مهم نیست برام که خیانت کرده. خودشه و خدای خودش 6 ساله برای دخترم هم مادر بودم هم پدر. نیازی به وجودش که هیچ وقت هم نبود نیست....

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 10 دی 02 [ 10:23]
    سطح
    94
    Level completed: 75%, Points required for next Level: 259
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassSocialVeteranOverdrive10000 Experience Points
    تشکرها
    3,682

تشکرشده 4,954 در 1,249 پست

Array

شما بعد از پیدا کردن مدرک مجبور نیستید اونا رو تو دادگاه و قانونا ارائه بدید میتونید به خود اون خانم نشون بدید و ازش بخواین با حفظ آبرو و محترمانه از زندگیتون بیرون برن چون با ارائه اون مدارک علاوه بر دشمنی خانواده ایشون یک ننگ برای دختر شما در آینده میشه بهتره مدارک رو داشته باشید ولی فقط برای رسیدن به توافق برای طلاق(و نه برای ارائه به دادگاه) چون تا جایی که من میدونم این روابط جنبه جرم داره و مجازاتهای قانونی هم داره پس در صورت وجود مدارک در دست شما این امکان هست که اون خانم به جای رازداری شما و عدم درخواست مجازات قانونی مبلغی از مهریه رو ببخشه و محترمانه بره پی زندگیش...

اگر وکیل دارید حتما میتونید راهنمایی بهتری از ایشون بگیرید چون شما الان بین موندن و رفتن گیر نکردید فقط به دنبال راه حلی برای اتمام این زندگی هستید پس باید کسی که به قانون احاطه داره به شما کمک کنه...

8. 5 کاربر از پست مفید فکور تشکرکرده اند .

فکور (پنجشنبه 18 آبان 91)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 30 شهریور 98 [ 12:22]
    سطح
    69
    Level completed: 44%, Points required for next Level: 228
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    1,196

تشکرشده 1,600 در 571 پست

Array

شما قبل از هرچیزی محکم بودن و شجاع بودن رو تو زندگی یاد بگیرید و بعد برید سمت طلاق و مسائل اون
    رفتار شما به شدت ضعیف هست و همین باعث جری شدن همسر شما شده .
    اینکه برای خودتون رویا ساختید که اگه فلان کار رو بکنم چه جور می شه اشتباه محض هست
    محکم باشید و پیگیر روابط همسرتون باشید
    وکیلتون رو هم عوض کنید و یه وکیل مناسب تر اختیار کنید چون وکیل شما از شما بدتر هست

10. 5 کاربر از پست مفید داود.ت تشکرکرده اند .

داود.ت (شنبه 20 آبان 91)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    4
    دستاوردها:
    تشکرها
    1
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array

بهتره طور دیگه ای عرض کنم. خانواده ایشون خودشون از ماهیتش خبر دارن اما به هرقیمتی جلو اینو میگیرن که من بخوام کاری انجام بدم.
    درسته وکیل من واقعا هیچ کاری واسه من انجام نداد جز پول گرفتن. واسه همینه که الان وضعم اینه
    وقتی هم که به همسرم میگم که مبلغی بگیره و جدا بشه مبالغ خیلی بالا و نجومی رو میخواد که هیچ وقت نمیتونم تهیه کنم با این وضع اقتصادی
    پدر من بیماری قلبی داره فقط کافیه مثل گذشته ها که بارها این کارو کرده یک بار به در خونه ما بیان برای آبروریزی، اگه خدای نکرده بلایی سر پدرم بیاد کی پاسخگوئه؟

خوب البته وصلت با یه قوم بی فرهنگ همین عواقب رو هم داره. اشتباه از من بوده اما الان دنبال راه حلم
    چهارسال پیش عموی خود ایشون رو به خاطر یه همچین مساله ای کشتن

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 30 شهریور 98 [ 12:22]
    سطح
    69
    Level completed: 44%, Points required for next Level: 228
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    1,196

تشکرشده 1,600 در 571 پست

Array

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid61
    بهتره طور دیگه ای عرض کنم. خانواده ایشون خودشون از ماهیتش خبر دارن اما به هرقیمتی جلو اینو میگیرن که من بخوام کاری انجام بدم.
    درسته وکیل من واقعا هیچ کاری واسه من انجام نداد جز پول گرفتن. واسه همینه که الان وضعم اینه
    وقتی هم که به همسرم میگم که مبلغی بگیره و جدا بشه مبالغ خیلی بالا و نجومی رو میخواد که هیچ وقت نمیتونم تهیه کنم با این وضع اقتصادی
    پدر من بیماری قلبی داره فقط کافیه مثل گذشته ها که بارها این کارو کرده یک بار به در خونه ما بیان برای آبروریزی، اگه خدای نکرده بلایی سر پدرم بیاد کی پاسخگوئه؟

خوب البته وصلت با یه قوم بی فرهنگ همین عواقب رو هم داره. اشتباه از من بوده اما الان دنبال راه حلم
    چهارسال پیش عموی خود ایشون رو به خاطر یه همچین مساله ای کشتن
    بهترین کار اینه شما یه وکیل خبره بگیرید ، تمام مسائل ممکن رو پیش بینی می کنه و راه حل بهتون می ده
    ترس به خودت راه نده ، دختره شما رو شناخته و داره از این ترست سوء استفاده می کنه
    یا باید تا آخر عمرت باج بدی یا عواقبشو در نظر بگیری

13. 2 کاربر از پست مفید داود.ت تشکرکرده اند .

داود.ت (شنبه 20 آبان 91)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 25 دی 91 [ 14:53]
    سطح
    25
    Level completed: 60%, Points required for next Level: 40
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    1,833

تشکرشده 1,864 در 493 پست

Array

طلاق دادن زن که کار خیلی سختی نیست. مخصوصا زنی با شرایط همسر شما.
    قرار نیست که همه فامیل بیایند دادگاه و ... شما مشکلات اخلاقی ایشون را در دادگاه ثابت کنید که کارتون سریعتر پیش بره. زیادی احتیاط می کنی. یک کم محکم تر!!!!!!!

شاید یکی از دلایل رفتارهای همسرتون، همین قاطعیت نداشتن و محکم نبودن شماست. شش سال هست که رفتی خونه پدرت؟ شش ساله داری این وضعیت را تحمل می کنی؟
    همسرت کجاست؟ خونه مشترکتون؟

15. 2 کاربر از پست مفید پیدا تشکرکرده اند .

پیدا (شنبه 20 آبان 91)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    4
    دستاوردها:
    تشکرها
    1
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط پیدا
    طلاق دادن زن که کار خیلی سختی نیست. مخصوصا زنی با شرایط همسر شما.
    قرار نیست که همه فامیل بیایند دادگاه و ... شما مشکلات اخلاقی ایشون را در دادگاه ثابت کنید که کارتون سریعتر پیش بره. زیادی احتیاط می کنی. یک کم محکم تر!!!!!!!

شاید یکی از دلایل رفتارهای همسرتون، همین قاطعیت نداشتن و محکم نبودن شماست. شش سال هست که رفتی خونه پدرت؟ شش ساله داری این وضعیت را تحمل می کنی؟
    همسرت کجاست؟ خونه مشترکتون؟

نه خوشبختانه خونه مشترک نداریم وگرنه تا حالا تصاحبش کرده بود.
    نمیدونم کجاست هر روز یه شهری هر لحظه یه جایی. هرجایی که بتونه بره و بمونه میره....

17. کاربر روبرو از پست مفید Hamid61 تشکرکرده است .

Hamid61 (جمعه 19 آبان 91)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)