به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 14 آبان 91 [ 11:15]
    سطح
    4
    Level completed: 70%, Points required for next Level: 15
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    3 months registered100 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

دو راهی ماندن و رفتن

دوستان ازتون خواهش میکنم کمکم کنید..

من دختری 26 ساله هستم که مدت دوسال هست که با پسری از اشنایانمون زیر نظر خانواده هامون در ارتباط هستیم. ایشون 38 سالشونه و پسر بسیار فعال و پرتلاشی هستن و همینطور خیلی جذاب و مهربون رفتار می کنن. وتا این دو سال من معطل کردم چون موضوعی هست که من رو دائما دو دل میکنه که ایا به این ازدواج راضی بشم یا نه.

ایشون خیلی با من سنگین و متین رفتار میکنه و حتی من چند بار که منزل ایشون رفتم ( با اطلاع خانواده) حتی دست من رو هم نگرفته. اما یک موضوعی هست. ما در مورد روابط نزدیک که صحبت کردیم ایشون میگن نیاز دارن که سالی یک بار رابطه نزدیک سه نفره داشته باشن.( یعنی با حضور یک خانوم دیگه). حتی میگن اون نفر سوم رو من انتخاب کنم. میگن که صادق و روراست هستن و من رو خیلی دوست دارن که این موضوع رو الان دارن میگن. چون خیلی از اقایون این کار رو انجام میدن و روح همسرشون هم خبردار نمیشه. میگن تنها سالی یک بار و این تنها خواسته شونه .خیلی ادم معتقدی هست و بسیار هم مراقب من. همش میگن مراقب خودت باش. وقتی یک روز باهاش تمس نگیرم فرداش میگه نگرانتون شدم . کاش یه خبری می دادین. راستش توی این مدت من هم به ایشون علاقه مند شدم اما این موضوع رو نمیدونم چیکار کنم؟ اصلا نمیدونم خواسته ایشون درسته یا نه؟؟ خواهش میکنم راهنماییم کنین. من در مورد این موضوع نمیتونم با کسی صحبت کنم.

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 04 اردیبهشت 92 [ 02:14]
    سطح
    12
    Level completed: 16%, Points required for next Level: 42
    دستاوردها:
    3 months registeredTagger Second Class500 Experience Points
    تشکرها
    60

تشکرشده 59 در 27 پست

Array

RE: دو راهی ماندن و رفتن

دوست عزیز منظور این اقا این هست که هز 3 نفر باهم سکس داشته باشید یا اینکه شخص دیگه ای رو صیغه کنند؟ به خودت برگرد و ببین میتونی همچین چیزی رو بپذیری بهتر با این اقا پیش 1 مشاور برید و بیشتر باهاش صحبت کنی و دلیل این کار رو بپرس؟

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 14 آبان 91 [ 11:15]
    سطح
    4
    Level completed: 70%, Points required for next Level: 15
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

منظورش مورد اوله البته با صیغه در همون زمان. من واقعا موندم که اصلا این موضوعی عقلانی هست؟ به هیچکس نمیتونم چیزی بگم.

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 29 اردیبهشت 98 [ 09:11]
    سطح
    80
    Level completed: 68%, Points required for next Level: 163
    Overall activity: 5.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    6,262

تشکرشده 5,821 در 1,048 پست

حالت من
    Ashegh
    Array

khazan عزیز
    همنو بهتر که دراینباره به کسی چیزی نگید
    ایشون به شما اعتماد کرده که این خصوصیتشو بهتون گفته
    چه این ازدواج سربگیره و چه نگیره، نباید درباره راز ایشون با کسی حرفی بزنید

<strike> با ایشون صحبت کنید و بگید صادقانه و به دور از هر استرس و ترسی به شما واقعیت رو بگن که آیا:
    قبلا هم این تجربه رو داشتند؟

اگر داشتند:
    بپرسید چه لذتی تو اون رابطه بوده که هنوزم دوست دارند تجربش کنند.آیا بعدش همچنان به اون افراد علاقه داشته و بازم میخواسته که باهاشون همون رابطه رو تکرار کنه

اگر نداشته:
    بپرسید فکر میکنه چه لذتی تو اینکار هست و آیا کسی کی این رابطه رو داشته براش شرح داده و باعث تحریکش شده و حس کنجکاویشو برانگیخته که اینم همچین رابطه ای رو بخواد</strike>

ویرایش :فرشته مهربان >>> در اینگونه شرایطی و کلاًروابط جنسی بیان جزییات و پرداختن به روابط و ..... خودش لذت بخش و تحریک کننده و ... تقویت کننده هست ، همچنین هیچ نسبت شرعی و قانونی بین ایندو نیست و این نوع سئوال پرسیدن منجر به حرفها و حتی تحریکات جنسی ای می شود که حریم شکنی را در پی دارد و ..... پیامدش مورد احتیاط هست .

البته سوال کردنهای شما به خاطر این هست که احساس میکنی میخوای باهاش بمونی
    اگر اصلا نمیخوای و این رابطه رو به هیچ عنوان قبول نداری بهتره از همین الان جواب منفی بدی

من حس میکنم ایشون بالاخره میخواد این مدل رابطه رو داشته باشه

البته هرکس یه جور طرز فکر داره
    ولی من فکر نمیکنم این کارو خانومی بتونه قبول کنه...مگر اینکه همسر این آقا هم بتونن با این فکر کنار بیاین

در نهایت باید از ایشون بپرسید:
    آیا راضی میشند که این عمل برعکسش هم انجام شه؟؟؟

ببینید طرز برخوردشون با این حرف شما چی هست

5. 3 کاربر از پست مفید نادیا-7777 تشکرکرده اند .

نادیا-7777 (یکشنبه 14 آبان 91)

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 25 آذر 91 [ 12:24]
    سطح
    4
    Level completed: 98%, Points required for next Level: 1
    دستاوردها:
    تشکرها
    5

تشکرشده 6 در 4 پست

Array

همه موارد ديگه ومعيارهاي ازدواجتون به مي خوره؟
    ايشون از شما 12 سال بزرگترن احتمالا از شما با تجربه ترن ، نوعي از تجربه هم مي تونه تجربه در رابظه باشه شايدم فقط يك فانتزي ذهنيه براشون.

هر چي كه هست خيلي عرف نيست و شايد ما نتونيم خيلي راهنمايي بكنيم چون زياد چنين مواردي نديديم و نشنيديم حتي اگر وجودداشتن در اطرافمون

به نظر تحملش براي يك خانوم آسون نمياد ، تضميني هم وجود نداره كه اگر لذت بخش باشه براشون فقط به يكبار در سال بسنده بشه

ولي اگر از هر نظر براتون فرد ايده الي هستن خوبه به يك مشاور حاذق كه مراجعان زيادي داشته مراجعه كنيد كه احتمالا نظرشون واقع بينانه تر و دور از احساس يا تعصبه

من اگر جاي شما بودم حتما تحقيق كاملي هم در مورد ايشون انجام ميدادم (از جهت اختلاف سني و ازدواج نسبتا دير هنگامشون)

7. کاربر روبرو از پست مفید yadegari تشکرکرده است .

yadegari (یکشنبه 14 آبان 91)

در انتظار تایید ایمیل ثبت نام
    آخرین بازدید
    یکشنبه 20 دی 94 [ 22:37]
    سطح
    64
    Level completed: 54%, Points required for next Level: 140
    دستاوردها:
    Tagger First Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    2,872

تشکرشده 3,054 در 793 پست

Array

ببخشین خانم سوال می کنم ، شما دین دارین ؟ مسلمونین ؟
    اگه دین دارید پس باید بدونین که این کار اشتباهه ، اگه ندارین و سبک زندگی غربی دارین بازهم باید بگم که در نظر همون غربی ها هم این رابطه خالی از اشکال نیست .
    .
    ضمناً این هوس بازی ها ممکنه با چراغ سبز نشون دادن شما ، ابعاد تازه ایی پیدا کنه .
    .
    مطمئن باشین اگه قصد ایشون واقعی باشه ، یعنی خواستار همچین رابطه ایی باشند ، معتقد که نیستند هیچی ، بلکه خیلی هم بی اعتقاد هستند.
    .
    ببخشید که این حرف رو می زنم ولی ایشون عدد یک بار در سال رو از کجا بدست آوردند ؟ قبلاً تجربه ایی داشتند ؟
    این نفس انسان بسیار سرکشه مواظب باشین بازیچه اش قرار نگیرین.
    حتی شخص دیگه ایی رو هم صیغه کنن ، باز هم میشه ..... استغفرالله..........

9. 6 کاربر از پست مفید omid65 تشکرکرده اند .

omid65 (یکشنبه 14 آبان 91)

سرپرست سایت

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    SocialRecommendation Second ClassCreated Blog entryVeteranOverdrive
    نوشته های وبلاگ
    4
    تشکرها
    27,661

تشکرشده 35,995 در 7,403 پست

Array

khazan عزیز

به همدردی خوش آمدی

خوشحالم که به ما اعتماد کرده ای ، و خوشحال تر اینکه عقلانیت به خرج داده و در رابطه با این تردید رو به مشاوره آورده ای

عزیز جان ، تردیدت کاملاً بجا هست ، و نکته مهمی مطرح کرده ای .

این روندی که ایشون اشاره کرده ، به هیچ وجه روند طبیعی و اخلاقی نیست ، حتی برای کسی که تنوع طلبی داشته باشه ، این یک انحراف و ضد هنجار هست ، حتی در محیطهای غرب که با تولید فیلمهای پورن چنین روابطی را تبلیغ می کنند نیز این روند در روابط سالم و در خانواده مردود هست و ناهنجار است . و کسانی که چنین روندی دارند رسماً جزء فواحش به حساب می آیند .

عزیزم ، این وضعیت نشان دهنده خیلی چیزها در طرز تفکر و همچنین گرایشات ایشون هست . با آنچه ایشون مطرح کرده ، شک نداشته باشید که مشتری فیلمهای پورن هست ( که در حوزه تجارت سکس تولید می شود و آنچه ترویج می شود کاملاً غیر طبیعی هست و گذشته از هدف تجارتی ، با بررسی علمی هدف تخریب روح و جسم نوع انسان را نیز در پی دارد و از اهداف خاص صهیونیستی که در تفکراتشون انسانهای نژادهای دیگر حیواناتی بیش نیستند که باید نابودشان کرد و از آنها بهره کشی کرد هست ) و احتمالاً چنین روابطی را تجربه نیز کرده است ، پس باید انتظار استفاده وی از این فیلمها و ... را داشته باشید و حتی مجاب کردن شما که خوب است و .....

دقت داشته باشید کسانی که در این وادی می افتند ، اولین و مهمترین اتفاق در زندگیشون این است که کم کم ذائقه جنسی آنها اختلال پیدا می کند ، و رفته رفته دچار خستگی و دلزدگی و عدم لذت پایدار در نوع فانتزی انتخابی می شوند و نوع دیگری می طلبند و روز به روز دامنه این طلب تنوع در فانتزیهای معمولاً غیر انسانی و اخلاقی بیشتر می شود . مثلاً اگر این را پذیرفتید ، علاوه بر اینکه خود را آماده فشارهای روحی و رنج زیاد کنید ، باید منتظر این باشید که چند وقت بعدش بخواهد شما به سکس ضربدری تن دهید ، یعنی آقای دیگری نیز بیاید وسط که با شما وارد رابطه شود و .....

در غرب تأثیرات این وضعیت و کسانی که گرفتار این نوع روابط و اختلالات ناشی از آن شده اند به جایی رسیده که از رابطه با انسان و حتی هم جنس نیز خسته شده و دیگر لذتی نبرده و به حیوان رو آورده اند و .....

در هرصورت این کاملاً غیر طبیعی و ضد هنجار و غیر انسانی و نشانه اختلال در گرایشات و میل جنسی هست و لازمه شما دقت داشته باشید .

نکته دیگر اینکه اگر ایشون بطور طبیعی می گفت در کنار شما مایل است زن دیگری به صورت صیغه ای داشته باشد و آنهم برای ارضاء امیال جنسی و .... ( نه به این صورتی که گفته ) بعید هست که برای شما قابل پذیرش باشد حتی از نظر عرف هم واکنشهای منفی نسبت به چنین چیزی وجود دارد ، چه رسد به این نوع رابطه که هیچ جایگاهی ندارد .

لطفاًمراقب باشید در انتخابتان .

همچنین نوع ارتباط شما حتی زیر نظر خانواده برای شناخت بدون رسمیت اشکال داشته ، نتیحه اینکه شما وابسته شده اید و اگر با توجه به دلایل تخصصی به ایشان جواب رد دهید دوره ای رنج عاطفی را باید تحمل کنید . نکته قابل توجه دیگر نیز فاصله سنی زیاد شما هست ، و دلایل عدم ازدواج ایشان تا این سن .......

این را هم در نظر داشته باشید ، که هیچ کنجکاوی ای برای دانستن جزییات و اینکه چه لذتی برایش دارد و .... نکنید ، یعنی حریم نگه دارید و نگذارید نزد شما عادی شود و همنطور اینکه بیان جزییات و لذت آن و هیجانی که دارند برای شرح آن خودش تقویت کننده مثبت هست ( او را بیشتر سوق می دهد ) که شما نباید باعث تقویت شوید ، حتی رفتار شما نباید تقویت کننده منفی باشد( یعنی با بحث و درگیری در مورد این موضوع ،قبح مسئله را بیشتر از بین ببرید و تکرار این مسائل و حرفها بیشتر شود ).

.

.

.

11. 9 کاربر از پست مفید فرشته مهربان تشکرکرده اند .

فرشته مهربان (یکشنبه 14 آبان 91)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 11 دی 95 [ 13:07]
    سطح
    60
    Level completed: 38%, Points required for next Level: 124
    دستاوردها:
    SocialRecommendation Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    5,009

تشکرشده 4,547 در 875 پست

Array

سلام دوست عزیز طبق تجربه ای که دارم و در این مدتی که از خدا عمر گرفتم مشابه این گونه

مردها رو دیدم.

این علایم که میگه دوست دارم سه نفری رابطه جنسی داشته باشیم. بر میگرده به افکار آقا که زن رو یک وسیله

لذت فقط میبینه نه چیزه دیگری .و سرچشمه اینگونه رفتارها دیدن فیلم های پرونو میباشد .

من نمیدونم چطور میشه اسم این آقا رو گذاشت آدم (معتقدی)یعنی آدمهای معتقد چنین در خواستهای دارند !!!!!

اینگونه پیشنهادات یعنی از نظر بنده کسی دیگر رو مد نظر دارد که بعداز ازدواج خودش رو نشان میده و جای اعتراضی هم برای شما نمیگذارد

چون قبلش به شما گفته که من دوست دارم 3 نفر باشم.

بنظر شما چنین چیزی امکان دارد که . یه خانمی به همسرش بگه من دوست دارم در رابطه مون یک آقایی دیگر هم حضور داشته باشد .

چنین مردی وجود داره که قبول کنه . من فکر نکنم پیدا بشه در عجبم که شما به این موضوع دارید فکر میکنید .

دوست عریز شما ازدواج نمیکنید اسم این ازدواج نیست .

شما وسیله ای هست برای لذت بردن یک آقا . شما با این پیشنهاد هیچ موقه نمیشید همسر .که نامتون رو گذاشت همسر.

من همه مدل پیشهناد دیده بودم. این دیگه واقعا دور از انسانیته .برای اون آقا متاصفم

13. 10 کاربر از پست مفید پدربزرگ تشکرکرده اند .

پدربزرگ (چهارشنبه 24 آبان 91)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 04 اردیبهشت 92 [ 02:14]
    سطح
    12
    Level completed: 16%, Points required for next Level: 42
    دستاوردها:
    3 months registeredTagger Second Class500 Experience Points
    تشکرها
    60

تشکرشده 59 در 27 پست

Array

دوست من اینکه منظورش رابطه 3 نفره بوده واقعا عجیبه و نشونده اینه که ذهن این اقا دچار درگیری های جنسی هست و همونطور که دوستان اشاره کردن بعدها ممکنه خواسته های دیگه ای داشته باشن در ضمن اگر کسی به اندازه ذره ای معتقد باشه هرگز به این نوع رابطه فکر نمیکنه فکر میکنم شما به خاطر جذابیت های این اقا حاضر نیستین بپذیرید که ازدواج با ایشون چقدر ممکنه اشتباه باشه

15. 4 کاربر از پست مفید کارو تشکرکرده اند .

کارو (دوشنبه 15 آبان 91)

((( مشاور خانواده )))

آخرین بازدید
    دیروز [ 10:03]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    VeteranCreated Blog entryTagger First ClassSocial50000 Experience Points
    نوشته های وبلاگ
    7
    تشکرها
    23,576

تشکرشده 37,078 در 7,002 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط khazan
    - مدت دوسال هست که با پسری ...... در ارتباط هستیم.

-ایشون 38 سالشونه

- پسر بسیار فعال و پرتلاشی هستن

- همینطور خیلی جذاب و مهربون رفتار می کنن.

- ایشون خیلی با من سنگین و متین رفتار میکنه

- حتی من چند بار که منزل ایشون رفتم ( با اطلاع خانواده) حتی دست من رو هم نگرفته.

- ایشون میگن نیاز دارن که سالی یک بار رابطه نزدیک سه نفره داشته باشن.( یعنی با حضور یک خانوم دیگه). حتی میگن اون نفر سوم رو من انتخاب کنم.

-میگن که صادق و روراست هستن و من رو خیلی دوست دارن که این موضوع رو الان دارن میگن.

- چون خیلی از اقایون این کار رو انجام میدن و روح همسرشون هم خبردار نمیشه.

میگن تنها سالی یک بار و این تنها خواسته شونه .

خیلی ادم معتقدی هست و بسیار هم مراقب من.

--- اصلا نمیدونم خواسته ایشون درسته یا نه ؟؟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!

با سلام واحترام
    به نظر می رسد که شما دچار وابستگی شدید عاطفی شده اید.
    بنده بعضی رئوس مطالب پست اول شما را تفکیک کردم. اینهانشان دهنده یک شخصیت گسیخته هست. در واقع فرد مورد نظر شما جدا از درخواستی که دارند ثبات شخصیت و همگونی شخصیت ندارند. و این بسیار می تواند آسیب زا باشد.
    یک فرد 38 ساله مجرد، به جای نیاز به همسر، احساس نیاز به ترکیب خاصی دارد. با این نیاز طی این 38 سال چگونه کنار آمده است!

- چگونه شما او را بسیار معتقد دیده اید؟ آیا این دوگانگی هایش برای شما قطعی نمی کند که او نمی تواند یک همسر مناسب برای شما باشد.

- به نظرم شما مردد در بین ماندن و رفتن نیستید. و قطعا می دانید که این فرد هرگز همسر مناسبی برای شما نمی تواند باشد. بلکه با وجود این یقین ، به خاطر وابستگی احساسی تمایل دارید که همه چیز را نادیده بگیرید.

به هر حال چنین کسی باید دنبال رابطه های این چنینی با کسانی همرنگ خودش باشد که بدیهی هست اصلا در چارچوب ازدواج و قالب خانواده نمی گنجد.

نقل قول نوشته اصلی توسط khazan
    -- --------!!!!! خیلی از اقایون این کار رو انجام میدن و روح همسرشون هم خبردار نمیشه.
    این خیلی آقایون را ایشون از کجا می شناسد، مگر اینکه طی این 38 سال علاقمند به پیگیری و تجربه این مسائل بوده باشد.
    هر کسی از کسب و کار خودش بیشتر اطلاع دارد. این خیلی آقایون حتما در ملا عام این کار را نمی کرده اند بلکه در حریم خصوصی انجام می دادند که این آقا در آن حضور داشته و آمار خیلی بودن آنها را هم دارد. و هم اینکه تجربه لذت بخشی برایش بوده است و هم مورد تائید و تاکیدش هست که دنبال کشیدن خیلی خانومها هم در این ورطه هست.
    در ضمن چگونه می شود که روح همسراشون با خبر نمیشه ولی این آقا این همه محرم این آقایون هست که با خبر میشه.

جهت مطالعه بیشتر در مورد تناسب زن و شوهر:
    انتخاب همسر در زیر نور قرآن از زبان مثنوی مثنوی

17. 6 کاربر از پست مفید مدیرهمدردی تشکرکرده اند .

مدیرهمدردی (دوشنبه 15 آبان 91)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)