به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: کمکم کنین

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    پنجشنبه 20 مهر 91 [ 20:20]
    سطح
    5
    Level completed: 68%, Points required for next Level: 16
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    3 months registered250 Experience Points
    تشکرها
    1
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array

Question کمکم کنین

سلام...من دختری 22ساله هستم..نزدیک به 1سالونیمه که با یه پسری که تو 1کلاس کنکور باهم بودیم آشنا شدم..اما فبلش با 1 پسر 1سال دوست بودم (این موضوع رو ب اینی که الان باهاشم گفتم..اولش زیاد سمج نبود اما ب مرور حساسیتش بیشتر شد و گاهی ب حدی عصبانی میشه که یهو میگه تو کثیفی لیاقتمو نداری..اما باهاش حرف میزنم یا باهمیم آرومه...اما همش میگه گذشته مسخرتو نمیتونم فراموش کنم و ب هر شکلی تا حالا نگهش داشتم چون دیوانه وار دوستش دارم...خانواده هامونم در جریانن...بخاطرش حجابمو کامل کردمو چادر میذارم قید خیلی چیزارو هم زدم که آرامش داشته باشه..اما وقتی یاد دوستیم با اون پسر میفته روانی میشه..تروخدااا بگید چیکار کنم که همه چی خوبشه؟؟؟؟؟؟تروخدا جوابمو بدین..

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 11 دی 95 [ 13:07]
    سطح
    60
    Level completed: 38%, Points required for next Level: 124
    دستاوردها:
    SocialRecommendation Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    5,009

تشکرشده 4,547 در 875 پست

Array

RE: کمکم کنین

سلام دوست عزیز

به تالار همدردی خوش امدی
    .................................

اول اینکه عنوان پست تون باید نشانگر مشکلتون باشه .

ودوم اینکه شما میگید ما بهت کمک کنیم. که چطوری دوست پسرت رو نگه داری .

چه گونه رفتار کنی . یعنی این رابطه های که آخرش معلومه رو با کمک ما بهش پرو بال بدیم.

..............................
    برخلاف قوانین تالار همدردی میباشد .

این تالار مشاوره ازدواج است . نه مشاوره رابطه دوستی

3. 3 کاربر از پست مفید پدربزرگ تشکرکرده اند .

پدربزرگ (پنجشنبه 20 مهر 91)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    5
    دستاوردها:
    تشکرها
    1
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array

سلام ممنون خوب ما قراره تا 4ماه دیگه ازدواج کنیم!!!!برا همین گفتم چیکار کنم که حلشه این مشکل....

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 10 بهمن 91 [ 16:01]
    سطح
    7
    Level completed: 46%, Points required for next Level: 27
    دستاوردها:
    تشکرها
    15

تشکرشده 3 در 2 پست

Array

من فکر میکنم گذشته هر کسی به خودش مربوطه واین اقا زیاد داره حساسیت به خرج میده.تو رابطه ایی هم که شک وارد شه اون رابطه دیر یا زود از هم میپاشه عزیزم. اینو مطمئن باش.شک بدترین چیزه.من نمیدونم تا چه حد راجبه رابطه گذشتت به این اقا گفتی.ولی تا این حد حساسیت این اقام بی مورده.همه ما تو گذشتمون یه اشتباهاتی رو داشتیم مهم اینه که دیگه اون اشتباه تکرار نشه.ببین من بر اساس تجربم دارم این حرفو بهت میزنم.من یه تجربه تلخ دارم از یه ادم شکاک تو زندگیم که دقیقا همین طوری منو محدودم میکرد.نزدیک به 2 سال باهاش بودم مثل تو دیونه وار عاشقش بودم.دققا 1 ماه مونده به عقدمونم همه چیز بهم خورد.وبرای فراموش کردنشم خیلی سختی کشیدم.بنظره من اصلا احساسی فک نکن.اشتباه منو تکرار نکن بیشتر به این فک کن که شک این اقا در چه حدیه.ایا قابله کنترل هست یا نه.؟؟چرا نباید تورو ازادت بزاره؟؟عشق هیچ وقت محدودیت ایجاد نمیکنه.تو عشق هیچ وقت بی اعتمادی وجود نداره.من هم خودمو خیلی محدود کردم سعی کردم طبق روش اون پیش برم ولی هیچ تاثیری نداشت.وقتی به خودت اعتماد داری پس هیچ دلیلی هم برای محدود کردن تو وجود نداره.مگه تو دختره....{منظوری ندارم }که نیاز به کنترل داشته باشی.خودت بهتر صلاح خودتو میدونی.مشکل از اونه عزیزم به خاطره طرزه فکره اشتباهش.به خاطره دید اشتباهش اون باید دیدشو عوض کنه نه تو تو که اشتباهی نکردی.خیلی زشته که بهت میگه تو کثیفی خیلی.این یعنی اینکه افساره خودت رو دادی دسته اون.هیچ وقت ادم نباید خودشو به خاطره عشقش محدود کنه عشق که محدودیت نمیاره.اگه اون اوایل رفاقتتون بود اره.ولی این اقا هنوز بعد 1.5 بهت شک داره.اگه نتونه الان شکشو برطرف کنه و نفهمه که بیمورده فردا تو زندگی خیلی خیلی بدترم میشه.مطمئن باش تو خونه زندانیت میکنه مثل الان که محدودت کرده.وبهت بی احترامی میکنه.عشق اصل اولش اعتمادو احترامه.اکه اینا نباشه اون عشقم یواش یواش چه الان چه بعد ازدواج از بین میره.من نمیگم به حرفاش گوش نکن گاهی اوقا ت گوش کن.ولی هیچ وقت خودتو محدود نکن.با محدود کردنه خودت در واقع داری به اون ثابت میکنه که تو باید کنترل بشی.تو نباید ازاد باشی جون دختره محکمی نیستی وممکنه فردا با کسی دیگه ام ارتباط برقرار کنی.ببین عزیزم من کاملا حاله تورو درک میکنم ولی من اگر هنوز هم الان تو اون رابطه اشتباه بودم هیچ وقت خودمرو محدود نمیکردم.محدود کردنت کاره اشتباهیه هیچ وقت به فکرای اشتباه اون بها نمیدادم.خودت واسه خودت ارزش قائل شو نزار اون بهت بی احترامی کنه.سعی کن توجیهش کنی که اون رابطه چیزه مهمی نبوده.اگر توجیه شد که مشخص میشه ادم منطقیه اما اگر توجیه نشد بدون که مشکل از اونه .نه از تو اون زیادی حساسه.و باید این مشکلشو رفع کنه.

ولی عزیزم واسه خودت ارزش قائل شو وخودت رو بی جهت محدود نکن که شاید خوب شه .چون احتمال اینکه با این کار بدترم بشه زیاده.فقط امیدوارم اشتباه نکنی عزیزم.چون شکاکی وشک تو یه رابطه بدترین چیزه.

6. کاربر روبرو از پست مفید nafase تشکرکرده است .

nafase (جمعه 21 مهر 91)

عضو فعال

آخرین بازدید
    سه شنبه 28 فروردین 03 [ 01:56]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsRecommendation Second ClassVeteranOverdriveTagger Second Class
    تشکرها
    8,332

تشکرشده 10,022 در 2,339 پست

حالت من
    Ashegh
    Array

دوستان عزیز

لطفا تا قبل تغییر در عنوان تاپیک پست ارسال نکنید.

آذین عزیز

در ارسال بعدیت همینجا یک عنوان بگو تا مدیران برات قرار بدن.یادت باشه عنوانت باید گویای مشکلت باشه.

ارسال پست در تاپیکهایی که عنوان مبهم دارن خلاف مقرراته.

موفق باشی

8. 3 کاربر از پست مفید maryam123 تشکرکرده اند .

maryam123 (پنجشنبه 20 مهر 91)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    5
    دستاوردها:
    تشکرها
    1
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط nafase
    من فکر میکنم گذشته هر کسی به خودش مربوطه واین اقا زیاد داره حساسیت به خرج میده.تو رابطه ایی هم که شک وارد شه اون رابطه دیر یا زود از هم میپاشه عزیزم. اینو مطمئن باش.شک بدترین چیزه.من نمیدونم تا چه حد راجبه رابطه گذشتت به این اقا گفتی.ولی تا این حد حساسیت این اقام بی مورده.همه ما تو گذشتمون یه اشتباهاتی رو داشتیم مهم اینه که دیگه اون اشتباه تکرار نشه.ببین من بر اساس تجربم دارم این حرفو بهت میزنم.من یه تجربه تلخ دارم از یه ادم شکاک تو زندگیم که دقیقا همین طوری منو محدودم میکرد.نزدیک به 2 سال باهاش بودم مثل تو دیونه وار عاشقش بودم.دققا 1 ماه مونده به عقدمونم همه چیز بهم خورد.وبرای فراموش کردنشم خیلی سختی کشیدم.بنظره من اصلا احساسی فک نکن.اشتباه منو تکرار نکن بیشتر به این فک کن که شک این اقا در چه حدیه.ایا قابله کنترل هست یا نه.؟؟چرا نباید تورو ازادت بزاره؟؟عشق هیچ وقت محدودیت ایجاد نمیکنه.تو عشق هیچ وقت بی اعتمادی وجود نداره.من هم خودمو خیلی محدود کردم سعی کردم طبق روش اون پیش برم ولی هیچ تاثیری نداشت.وقتی به خودت اعتماد داری پس هیچ دلیلی هم برای محدود کردن تو وجود نداره.مگه تو دختره....{منظوری ندارم }که نیاز به کنترل داشته باشی.خودت بهتر صلاح خودتو میدونی.مشکل از اونه عزیزم به خاطره طرزه فکره اشتباهش.به خاطره دید اشتباهش اون باید دیدشو عوض کنه نه تو تو که اشتباهی نکردی.خیلی زشته که بهت میگه تو کثیفی خیلی.این یعنی اینکه افساره خودت رو دادی دسته اون.هیچ وقت ادم نباید خودشو به خاطره عشقش محدود کنه عشق که محدودیت نمیاره.اگه اون اوایل رفاقتتون بود اره.ولی این اقا هنوز بعد 1.5 بهت شک داره.اگه نتونه الان شکشو برطرف کنه و نفهمه که بیمورده فردا تو زندگی خیلی خیلی بدترم میشه.مطمئن باش تو خونه زندانیت میکنه مثل الان که محدودت کرده.وبهت بی احترامی میکنه.عشق اصل اولش اعتمادو احترامه.اکه اینا نباشه اون عشقم یواش یواش چه الان چه بعد ازدواج از بین میره.من نمیگم به حرفاش گوش نکن گاهی اوقا ت گوش کن.ولی هیچ وقت خودتو محدود نکن.با محدود کردنه خودت در واقع داری به اون ثابت میکنه که تو باید کنترل بشی.تو نباید ازاد باشی جون دختره محکمی نیستی وممکنه فردا با کسی دیگه ام ارتباط برقرار کنی.ببین عزیزم من کاملا حاله تورو درک میکنم ولی من اگر هنوز هم الان تو اون رابطه اشتباه بودم هیچ وقت خودمرو محدود نمیکردم.محدود کردنت کاره اشتباهیه هیچ وقت به فکرای اشتباه اون بها نمیدادم.خودت واسه خودت ارزش قائل شو نزار اون بهت بی احترامی کنه.سعی کن توجیهش کنی که اون رابطه چیزه مهمی نبوده.اگر توجیه شد که مشخص میشه ادم منطقیه اما اگر توجیه نشد بدون که مشکل از اونه .نه از تو اون زیادی حساسه.و باید این مشکلشو رفع کنه.

ولی عزیزم واسه خودت ارزش قائل شو وخودت رو بی جهت محدود نکن که شاید خوب شه .چون احتمال اینکه با این کار بدترم بشه زیاده.فقط امیدوارم اشتباه نکنی عزیزم.چون شکاکی وشک تو یه رابطه بدترین چیزه.

عزیزم اون اصلا بهم شک نداره...فقط فکر اینکه قبلا یک پسر توی زندگیم بوده آزارش میده....محدودمم نکرده فقط گفت حجابو دوست داره....چادرو خودم گذاشتم...با اصرار اون نبوده....ممنون واقعا برا راهنماییات

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam123
    دوستان عزیز

لطفا تا قبل تغییر در عنوان تاپیک پست ارسال نکنید.

آذین عزیز

در ارسال بعدیت همینجا یک عنوان بگو تا مدیران برات قرار بدن.یادت باشه عنوانت باید گویای مشکلت باشه.

ارسال پست در تاپیکهایی که عنوان مبهم دارن خلاف مقرراته.

موفق باشی

جدی مریم جون؟؟ببخش 2ساعته که امدم تو این سایت..چشم دیگه رعایت میکنم

10. کاربر روبرو از پست مفید aziin تشکرکرده است .

aziin (چهارشنبه 19 مهر 91)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 30 آبان 91 [ 20:17]
    سطح
    9
    Level completed: 54%, Points required for next Level: 23
    دستاوردها:
    تشکرها
    149

تشکرشده 158 در 43 پست

Array

یه عمری بد اوردی و از چشم دنیا دیدی
    هر چی بدی کشیدی تقصیر این دل تو و تقصیر سادگیته....

12. کاربر روبرو از پست مفید darya_aram تشکرکرده است .

darya_aram (پنجشنبه 20 مهر 91)

سرپرست سایت

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    SocialRecommendation Second ClassCreated Blog entryVeteranOverdrive
    نوشته های وبلاگ
    4
    تشکرها
    27,661

تشکرشده 36,001 در 7,404 پست

Array

دوستان

تا عنوان گویا و دقیق از طرف مراجع مشخص نشده ، راهنمایی ندهید

با تشکر

.

14. 2 کاربر از پست مفید فرشته مهربان تشکرکرده اند .

فرشته مهربان (پنجشنبه 20 مهر 91)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)