به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 49
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 29 آبان 91 [ 02:30]
    سطح
    7
    Level completed: 84%, Points required for next Level: 8
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    3 months registered250 Experience Points
    تشکرها
    20

تشکرشده 20 در 7 پست

Array

آیا ازدواج با این مرد درست است یا غلط؟؟؟؟؟؟

با عرض سلام به همگی
    لطفا کمکم کنید بد جور دچار تردید شدم.
    حدود 5-6 ماهه که در با آقایی آشنا شدم. آدم پاک، با ایمان، مهربان، متعهد و با شخصیتی هستند. از لحاظ تحصیلات و کار و شغل فرد مقام داری هستند.ارتباط ما نزدیک شد و ایشون به من ابراز علاقه کردند. منم گفتم خوب اگه واقعا بهم علاقمندی خوب ارتباطمونو هدفدار کنیم. اما گفتش که نه. من نمیتونم باهات ازدواج کنم مشکلی دارم که نمیشه و به درد تو نمی خورم اما همیشه به عنوان یک دوست می تونی روم حساب کنی
    خلاصه هر روز که می گذشت بیشتر علاقمند و وابسته میشدیم به طبع منم بهش علاقمند شده بودم چون از هر نظر مطابق میل من هستند. بعد از یه مدت گفت اون چیزی که گفتم تو در مورد من نمیدونی وقتش رسیده که بهت بگم چون واقعا ازت می خوام که زنم بشی و پرده از راز زندگیش برداشت. گفت تا حالا بهت نگفتم چون می ترسیدم نظرت در مورد من عوض بشه و از دستت بدم. اما من متاسفانه زن و یک بچه دارم.
    گفت میتونی بری تحقیق کنی حتی از زنم که تو تمام این سال براش چه کارهایی که نکردم. اما اون ناسازگاره و اصلا علاقه ای به من نداره.
    بهش گفتم ارتباطمونو قطع کنیم چون من عذاب وجدان دارم و بهش داریم خیانت می کنیم. گفت نه. قبل از اینکه من با تو آشنا بشم از اون جدا شدم اما چون باردار بود دادگاه حکم طلاقو صادر نکرد به تو هیچ ربطی نداره. منو اون از اول ازدواجمون مشکل داشتیم اما همش می گفتم درست میشه.اصرار کردم برش گردونه گفتش نه اون درست بشو نیست حتی اگه جوابتم به من منفی باشه من اشتی نمی کنم باهاش.
    خلاصه اینکه من با خودش مشکلی ندارم و تو این چند ماه چیزی ازش ندیدم اما با بچش نمیتونم کنار بیام. بهش گفتم بچه رو به مادرش بده و هر چند وقت یکبار یا تو ببینش یا بیارش خونه اما دلش نمیاد میگه گناه داره. نمیتونم بخاطر دل خودم از بچم بگذرم
    منم دوسش دارم از همه نظر مطابق میل منه. یک مرد فوق العاده عاطفی و مهربونه که تو زندگیش کمبود محبت زیادی رو حس کرده و به گفته خودش زن سابقش فقط واسه پول باهاش ازدواج کرده. اما نمیتونم با موضوع بچه کنار بیام. ازتون راهنمایی می خوام اولا بهم بگید منی که یک دخترم اصلا به صلاح هست با یک مرد مطلقه ازدواج کنم یا نه؟
    دوم اینکه چطور قانعش کنم که بچشو به مادرش بده؟ با زبون خوش باهاش حرف زدم گفتم دختره به مادر احتیاج داره حتی گفتم اگه پسر بود اشکال نداشت اما دختره با مادرش باشه به نفعه خودشه. من جای مادرش قبول ندره و ازین حرفها
    ببخشید خیلی طولانی شد لطفا راهنماییم کنید

2. کاربر روبرو از پست مفید elham_v تشکرکرده است .

elham_v (شنبه 08 مهر 91)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 11 بهمن 91 [ 02:46]
    سطح
    24
    Level completed: 72%, Points required for next Level: 29
    دستاوردها:
    3 months registered1000 Experience Points
    تشکرها
    3,685

تشکرشده 3,700 در 587 پست

Array

RE: آیا ازدواج با این مرد درست است یا غلط؟؟؟؟؟؟

سلام

من متوجه نشدم ايشون و خانمشون از هم جدا شدن يا نه؟

ادم پاك و متعهد بودن ايشون رو از چه رفتارهايي تشخيص داديد؟

4. 10 کاربر از پست مفید z o h r e h تشکرکرده اند .

z o h r e h (یکشنبه 09 مهر 91)

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 19 بهمن 91 [ 13:47]
    سطح
    17
    Level completed: 3%, Points required for next Level: 97
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    418

تشکرشده 428 در 112 پست

Array

سلام الهام جان
    این آقا هنوز رسما طلاق نگرفته اند؟ اینطور که گفتید فقط زندگیشون دچار مشکل شده وگرنه جدایی اتفاق نیافتاده.
    عزیزم شما مگه می خوای هووی اون خانم بشی؟!!!!!!!

چند ساله این آقا ازدواج کرده؟
    با خانمش در این مورد صحبت کردی؟
    چقدر همسر سابق این آقا رو می شناسی؟
    مگه این آقا وضع مالیش بده نتونسته انتظارات مالی خانمش رو برآورده کنه؟

الهام خانم، اگه این آقا رسما جدا شده، تحقیقات در موارد بالا رو شروع کنید در غیراینصورت هرچه زودتر رابطتون رو کات کنید تا بیشتر از این به زندگی این آقا و همسر و دخترش لطمه نزدید.

6. 11 کاربر از پست مفید sunlife تشکرکرده اند .

sunlife (شنبه 08 مهر 91)

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 15 اسفند 93 [ 13:27]
    سطح
    33
    Level completed: 53%, Points required for next Level: 71
    دستاوردها:
    1 year registeredTagger Second Class1000 Experience Points
    تشکرها
    747

تشکرشده 434 در 128 پست

Array

سلام .. الهام خانم شما و اقا چند سالتونه ؟!!

خیلی از زنو شوهرا دعوا میکنند حتی اقدام به جدایی هم می کنند شاید خدا این بچه رو راهی برای اشتی این دو نفر قرار داده باشه ولی تا زمانی که شما باشید ..

و نیاز عاطفی اونو برطرف کنید سمت همسرش نمیره

به فکر یه بچه باشید .. رابطه تونو باهاش یک مرتبه قطع کنید شاید سمت همسرش برگرده

8. 11 کاربر از پست مفید سنجاب بازیگوش تشکرکرده اند .

سنجاب بازیگوش (یکشنبه 09 مهر 91)

کارشناس افتخاری

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    79
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 5
    دستاوردها:
    SocialVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    4,934

تشکرشده 5,973 در 1,154 پست

Array

خواهر عزيزم،
    شما نوشتيد:
    حدود 5-6 ماهه که در با آقایی آشنا شدم. آدم پاک، با ایمان، مهربان، متعهد و با شخصیتی هستند.
    اين مدت براي شناخت مشخصاتي كه گفتيد كافي نيست!!

از لحاظ تحصیلات و کار و شغل فرد مقام داری هستند.ارتباط ما نزدیک شد و ایشون به من ابراز علاقه کردند. منم گفتم خوب اگه واقعا بهم علاقمندی خوب ارتباطمونو هدفدار کنیم.

اما گفتش که نه. من نمیتونم باهات ازدواج کنم مشکلی دارم که نمیشه و به درد تو نمی خورم اما همیشه به عنوان یک دوست می تونی روم حساب کنی

اين جمله يك جمله واقعي است! و تمام جملات بعدي رو زير سوال مي بره! ايشون همون موقع هم مي تونست به شما بگه كه چه مشكلي با همسرش داره و لازم نبود اين مدت شما رو اذيت كنه...

توصيه مي شه اين رابطه رو قطع كنيد حتي اگر ايشون از همسرش جدا شد!
    اما در هر صورت شما تصميم گيرنده هستيد...در تعريفتون از شخصيت و تعهد تجديد نظر كنيد

10. 20 کاربر از پست مفید sci تشکرکرده اند .

sci (شنبه 08 مهر 91)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 26 شهریور 95 [ 14:54]
    سطح
    40
    Level completed: 86%, Points required for next Level: 28
    Overall activity: 16.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsTagger Second ClassVeteran
    تشکرها
    566

تشکرشده 594 در 190 پست

Array

وای نه اصلا....اصلا.....ابدا
    ولش کن یه مدت رابطتو کلا قطع کن . من بهت قول میدم برمیگرده سر خونه و زندگیش.شک ندارم. خب دختر خوب معلومه که وقتی یهمرد در حالی که زن داره و بچه داره یه دختر قبولش کنه میره دنبال اون.
    بعدش مگه روز اول ازش نپرسیدی متاهلی یانه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اگه گفته مجرده که خب معلوم میشه دروغگو هم هست اگرم گفته متاهله که اصلا ادامه این رابطه ازهمون موقع اشتباه بوده
    بخدا اکثر مردای متاهل که درعین حال متاهلی تو فکر ازدواج مجدد هستن بهونه هاشون اینه لطفا گول نخور و دلت نسوزه:
    1.زن اولم مشکل روانی داشت
    2. زن اولم پرخاشگر بود و زبون بدی داشت
    3.زن اولم ناسازگاره و بامن نمیسازه
    و..............
    اینا همش اغراق گوییه. باور نکن و خودتو تو آتیش زندگی قبلیش ننداز.

میگی خیلی خوبه اما میخوام بدونم شما که مجردی و هیچ مشکلی نداری چیت کمه که باید بری با یه مرد مطلقه(خوشبینانه چون اون الان متاهله) و حتی خوب(بازم خوشبینانه) اما با یه عالمه مشکلات ناشی از زندگی گذشتش مثل سایه زن اول....بچش که اگه ولش کنه خلاف شرف و اخلاقه بیاردش پیش تو زندگی تو خرابه..... بسازی. هان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    بهتر نیست بیشتر رو اعتماد به نفست کار کنی و خودتو باور کنی. یعنی تو امید نداری بخت اولت بهتر از یه مرد متاهلو بچه دار باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چرا آخه عزیزم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ببخشید اگه تند رفتم. احساس کردم یکی باید خواهرانه اینا رو بهت بگه

12. 7 کاربر از پست مفید روژان20 تشکرکرده اند .

روژان20 (شنبه 08 مهر 91)

عضو همراه

آخرین بازدید
    جمعه 01 تیر 97 [ 15:49]
    سطح
    84
    Level completed: 54%, Points required for next Level: 233
    Overall activity: 18.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsVeteran10000 Experience PointsTagger Second Class
    تشکرها
    3,189

تشکرشده 3,297 در 818 پست

Array

من نمیتونم باهات ازدواج کنم مشکلی دارم که نمیشه و به درد تو نمی خورم

وقتش رسیده که بهت بگم چون واقعا ازت می خوام که زنم بشی و پرده از راز زندگیش برداشت. گفت تا حالا بهت نگفتم چون می ترسیدم نظرت در مورد من عوض بشه و از دستت بدم. اما من متاسفانه زن و یک بچه دارم.

اون آقا زن و بچشو مشکلی بر سر راه رسیدن به شما می دیده.و سعی کرده این مشکلو از سر راهش برداره.
    به نظر من هم رابطه رو قطع کن.

14. 9 کاربر از پست مفید رایحه عشق تشکرکرده اند .

رایحه عشق (شنبه 08 مهر 91)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    7
    دستاوردها:
    تشکرها
    20

تشکرشده 20 در 7 پست

Array

zohre جان سلام. در جواب سوال شما باید بگم که تو این مدت علی رقم علاقه ای که بهم اشتیم هنوز حتی نوک انگشتشم به من نخورده حتی موقع حرف زدن تو چشم منم نگاه نمیکنه.
    با اینکه خودش میگفت این خانم شدیدا سرد مزاج هستند اما حتی برای ارضا کردن نیازهاشون سراغ زن دیگه نرفتن.

sunlife نخیر ایشون هنوز همسر سابقشونو دارن و جدا نشدن. از منم نخواسته هووی این خانم بشم . منم اول فکرمی کردم من باعث اختلاف ایندو هستم اما گفت اصلا ربطی به تو نداره اختلافات ما از همون روزای اول شروع شد. مشکلاتشون به خاطر بد دهنی و توهینها و نفرینهای خانمش و علاوه بر اون سرد مزاجی خانمشه. میگفت من با مشکل سرد بودنش دیگه کنار اومدم اما از دست فحاشی هاش دیگه خسته شدم و تحملم سر اومده. همون هفته بعد از ازدواجمون ازم خواسته طلاقش بدم اما هر بار منصرفش کردم. الان حدودا 5-6 ساله که ازدواج کردن و گفت تو این مدت تغییر نکرده. گفتم شاید بچه دار بشه و خوب بشه اما بازم نشد و هنوز هیچ نشده داره بچه رو به من بد بین می کنه و پیش اون فحش بارم می کنه وای به حال چند سال دیگه که بزرگ بشه ومخشو کامل بر علیه من میزنه.
    می گفت چه تو باشی و چه نباشی من دیگه باهاش زندگی نمی کنم. حرف اخیرش هم این بود که گفت اگه باهام ازدواج کنی که بچه رو میدم به مادرش و اگرم جواب تو خانوادت منفی باشه که میارمش و با هم زندگی می کنیم.
    دیگه بریدم وو نمیتونم تحملش کنم. فعلا ارتباطمونو کم کردیم هر وقت تکلیفشون معلوم شد بعد به خانوادهها می گیم و تحقیقاتمونو در مورد ایشون و خانمش شروع می کنیم.

سنجاب بازیگوش ارتباط ما کاری بود بعدش یکم دوستانه تر شد و بنده هیچ نیاز عاطفی ایشونو تا حالا براورده نکردم. بجز اینکه فقط درد دلی باهام میکنه و احترام متقابلیه که بهم میذاشتیم. این آقا از بس تو این چند سال به زنش محبت کرده و جوابی ندیده که به قول خودش حسرت حتی یه خسته نباشید خشک و خالی هم به دلش مونده . از صحبتهاش معلومه که ادم عاطفی هستش اما با این وجود از من نخواسته کاری کنم که کمبوداشو جبران کنه.
    من 26 سالمه و این آقا 32 سالشه
    بله قبول دارم که اختلافات خانوادگی بین همه زن و شوهرا هست ولی هر چی باهاش صحبت مبیکنم که به خاطر بچت باهاش زندگی کن می گه دیگه امکان نداره. بهش پیشنهاد دادم گفتم حضورا برن پیش مشاور خانواده رفته بود. اونم گفته بود بازم تو بودی که تا الان تحمل کردی. حرمت ها شکسته شده دیگه فایده نداره

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 26 شهریور 95 [ 14:54]
    سطح
    40
    Level completed: 86%, Points required for next Level: 28
    Overall activity: 16.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsTagger Second ClassVeteran
    تشکرها
    566

تشکرشده 594 در 190 پست

Array

همکار سابقم که هنوزم باهاش دوستم 2سال قبل تو ماموریت کاری با یه جنتلمن آشنا شد. مرده حدودا30ساله بود و دوستم28. اگه بدونی چکارا براش میکرد این میومد بهم میگفت و من خیلی براش خوشحال بودم که بالاخره مرد رویاهاشو پیدا کرده. هر کاری براش میکرد اینقدر معقول و متشخص بود که حتی دوستم یه بار منو هم بهش معرفی کرد که بیشتر برای این بود که منم ببینمشو نظر بدم.موقع حرف زدن متوجه شدم دانشگاهی فوقشو گرفته که دوست دیگه منم اونجا بوده. شبش به دوستم زنگ زئدم اسم این آقا رو گفتم خیلی تعریفشو کردو و گفت آره با خانومش دوتاشون تو دانشگاهمون بودن. من باورم نمیشد درست شنیدم باز پرسیدمو دوستم توضیح داد. و فهمیدم بعععععععععععله آقا یه خانم داره که خیلی خشکله خیلی متشخصه و رییس بانک هم هستش.تازه یه پسر 4 ساله هم دارن. حتی دوستم میگفت برا جشن ازدواجشون دعوت بوده و دیده که خیلی رابطه گرمی دارن...
    من اینقدر استرس گرفتم که همون شب رفتم خونه دوستم(همونکه با آقای جنتلمن آشنا شده بود) ماجرا رو بهش گفتم. خشکش زده بود. میگفت چرا پس تمام ساعتای روز جوابگوی تلفنمه حتی موقع خواب....چرا هیچوقت منو پشت خط نگهنداشته.... چرا هیچ رفتار مشکوکی ازش ندیدم....
    خلاصه فرداش رفت به آقاهه گفت مرده برگشت گفت اینقدر دوست دارم که میترسیدم از دستت بدم برا همین داشتم زندگی قبلیمو (که از زنم و زندگیم هم راضی نیستم )تموم میکنم. قصدم این بوده وقتی طلاق گرذفتم همه قضیه رو یکجا بهت بگم. دوستم با اینکه خیلی وابسته مرده شده بود ترکش کرد بماند که دو ماه افسرده بود و همش مرده تلاش میکرد ببینتشو دست ازسرش برنمیداشت.....آخرش کاملا رابطه قطع شد و دوستمم خوب شد
    تا اینکه دو ماه پیش مجددا سر مسیله کاری آقاهه رو میبینه. (دوستم دیگه مدتهاس بهش فکر نمیکنه و قضیه کاملا تموم شده بود) میگفت ازونجاییکه بخشیده بودمش مثل یه فامیل یا دوست قدیمی باهاش احوالپرسی کردم اونم خیلی خوشحال شد که منو دید و یه کم صحبت کردیم...میگفت آقاهه برگشت گفت تو فرشته ای. هر کس جای تو بود بخاطرموقعیت کاری و مالیم با اون مشکلم کنار میومد اما تو اینکارو نکردی و الان فهمیدم که تو چه کار خوبی کردی چون نه من میتونستم تو رو خوشبخت کنم و هم اینکه منم زندگی خوبی داشتم فقط یه بحران بود که بعد ازون قضیه برطرف شد و الان با خانومم خیلی زندگی خوبی دارم.
    قصدم از گفتن این موضوع که خودم درجریان همه جزیاتش بودم این بود که ببینی بقیه هم تو موقعیت تو بودن و آخر موضوعشون چی شده. امیدوارم این تجربه بهت کمک کنه دوستم.

17. 10 کاربر از پست مفید روژان20 تشکرکرده اند .

روژان20 (پنجشنبه 13 مهر 91)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    7
    دستاوردها:
    تشکرها
    20

تشکرشده 20 در 7 پست

Array

روژان جان ممنون از موضوعی که تعریف کردی.
    بله . من خودمم ادمی نیستم بخوام یک زندگی رو از هم بپاشونم . این اقا خانمش بارها و بارها گفته که طلاقم بده مرده راضی نمیشده. اینقدر این آقا تو محیط کارش خشک و رسمیه که من اصلا باور نمی کردم بخواد همچین پیشنهادی به من بده. الانم مجبورم نکرده که حتما زنش بشم. اما می گه چه تو باشی چه نباشی من طلاقش می دم.

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)