به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 25
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    جمعه 07 مهر 91 [ 01:40]
    سطح
    7
    Level completed: 68%, Points required for next Level: 16
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    3 months registered250 Experience Points
    تشکرها
    8

تشکرشده 8 در 5 پست

Array

عدم تحریک جنسی مرد در رابطه

سلام.من 2 ساله که عقد کردم.اما از همون شب عقد احساس کردم همسرم هیچ جذابیت جنسی واسم نداره.این قضیه تا الان ادامه پیدا کرده و دیگه داره داغونم می کنه.همسرم 2.5سال از من بزرگتره و قبلا یک بار عقد کرده بوده.من فکر نمی کرم این موضوع واسم مهم باشه.اما الان احساس می کنم جذابیتی واسم نداره .یعنی این احساس از همون شب عقد شروع شد.به طوری که شب اول گرفتم خوابیدم.هیچ حسی نداشتم.الان هم تو یک شهر زندگی نمی کنیم.تقریبا هر 10 روز یک بار همدیگرو می بینیمو.اما اصلا دلم واسش تنگ نمیشه.اگه هم می رم پیشش واسه احساس مسئولتمه بیشتر.شایدبه طور متوسط در هفته 1 بار رابطه جنسی داشته باشیم که در اکثر مواقع من رضایت کامل ندارم و بعضی موقع ها برای رضایت اون این کارو انجام می دم.نیاز جنسی من بالاست.اما ایشون منو تحریک نمی کنه.دیگه دارم دیوونه می شم.خانواده داره فشار میاره که ازدواج کنیم.اما من از زیر یک سقف رفتن با کسی که تقریبا دلم واسش تنگ نمیشه می ترسم.مشکلات دیگری هم داریم.اما نسبت اون مشکلات در برابر این مشکل 20 به 80 هست.الان فکر می کنم بیشتر بهش وابسته هستم تا دوستش داشته باشم.
    .لصفا کمکم کنید ...لطفا....

2. کاربر روبرو از پست مفید helpmoshaver تشکرکرده است .

helpmoshaver (یکشنبه 02 مهر 91)

عضو فعال

آخرین بازدید
    جمعه 03 فروردین 03 [ 04:10]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsRecommendation Second ClassVeteranOverdriveTagger Second Class
    تشکرها
    8,332

تشکرشده 10,022 در 2,339 پست

حالت من
    Ashegh
    Array

RE: عدم تحریک جنسی مرد در رابطه

سلام

خوش امدید به همدردی

دقیقا بگید شما ایشون رو فاقد جذابیتهای لازم میبینید یا خودتون در این رابطه ناتوان هستید؟

سن خودتون و ایشون؟تحصیلات و شغلتون؟

چطور باهم آشنا شدید؟

چرا ایشون رو انتخاب کردید با وجود یکبار عقد کردنش و 2.5 سال از شما بزرگتر بودنش؟

ایشون دوشیزه بودن با شما ازدواج کرن یا نه؟

چرا قبل از عقد بیشتر دوستش داشتین و لی الان دیدتون کاملا برگشته؟

میشه بگید از دیدگاه شما وابستگی یعنی چی؟دوست داشتن یعنی چی؟

چرا بهش وابسته هستید؟(یعنی چه چیزی در ایشون هست که شما رو بهش وابسته میکنه؟)

4. 3 کاربر از پست مفید maryam123 تشکرکرده اند .

maryam123 (یکشنبه 02 مهر 91)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    7
    دستاوردها:
    تشکرها
    8

تشکرشده 8 در 5 پست

Array

RE: رابطه سرد

من ناتوانی تو خودم احساس نمی کنم.اتفاقا برعکس.چون تمایلم به رابطه بالاست این مشکل وجود داره.
    ما سال 84 با هم آشنا شدیم.ایشون کارشناسی ارشددر شهر من قبول شدند و این رابطه ادامه پیدا کرد تا سال 89 که عقد کردیم.من به این رابطه جدی نگاه نمی کرم.حتی یک بار بهش گفتم باید به فکر ازدواج باشه و رابطه 5 ماه قطع شد.تو این مدت وقت داشتم که یه چند وقتی به دور از رابطه فکر کنم.خیلی فکر کردم و همه جوانب کارو در نظر گرفتم.یعنی به ویژگی های ایشون امتیاز دادم و به نتیجه رسیدم که مورد مناسبی برای ازدواج هست.اما فکر نمی کردم مسایل جنسی واسه من اینقدر اهمیت داشته باشه و بعد از ازدواج این حس در من به وجود بیاد.من خیلی زیاد روی عقلم تصمیم گرفتم.فکز کزدم یه دوست داشتن ساده در کنار ویژگی های خوبی که داره کافیه.از جمله خانواده خوب.تحصیلات خوب.اخلاق خوب.باهوش بودنش.و اینکه منو خیلی زیاد دوست داره.الان هر دو تامون دانشجوی دکتری هستیم.من 30 و ایشون 32 سالشه.ایشون دوشیزه بودن و قضیه ازدواج قبلی شون برای من هنوز هم مشکلی نداره.علت بیان کردنش دادن اطلاعات کامل بود.اما فکر می کنم علت اینکه تمایلی به رابطه ندارم به جذابیت های ظاهری برگرده که شاید یک قسمت مهمش مال سنه.مثلا ایشون یک مشکل پوستی داشتن که این قضیه واسه من خیلی مهم بود.هردفعه بهش نگاه می کردم جلوی چشمم بود.بارها به شوخی و جدی گفتم که بره دکتر و مشکلشو حل کنه.بهش گفتم من غیر تو کسیو ندارم.دوست دارم واسم بهترین باشی.اما کو گوش شنوا!یک بار هم که دیگه به اجبار من رفت دکتر داروهاشو مصرف نکرد.مسائل ظاهری واسش مهم نیست.و این به احساس بد من کمکم می کنه.نعریف من از وابستگی بیشتر ترس از نبودنشه.ترس از این که که نمی دونم اگه نباشه چی میشه.من واقعا نمی تونم بگم دوستش دارم یا نه.باهاش بهم خوش می گذره.می گیم.می خندیم. اما بیشتر شبیه یک دوست تا همسر.هیچ وقت نمی تونم بهش بگم دوستت دارم .با قربون صدقش یرم.نه اینکه نخام.احساس می کنم اون لطافتی که باید به عنوان یک زن داشته باشه رو نداره.وقتی یک زوجو می بینم که طرف داره با عشق تو چشم همسزش نگاه می کنه یا دست همدیگرو گرفتن حسودیم میشه.من هیچ وقت دلم واسش تنگ نمیشه.با اینکه بارها بهم میگه دلم واست تنگ شده اما من هر دفعه برای اینکه دروغی بهش نگم"منم همین طور" بحثو عوض می کنم.می دون ریشه همه اینها تو رابطه جنسیمونه.حتی دعواهایی که می کنیم.اما ...

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 17 آبان 95 [ 15:15]
    سطح
    96
    Level completed: 65%, Points required for next Level: 355
    Overall activity: 3.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocialVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    6,844

تشکرشده 7,555 در 2,378 پست

Array

می تونین از این عدم جذابیت ظاهری همسرتون بیشتر بگین. اینطور که می گین مشکلتون توی ظاهر خانمتونه. اول اینکه خودتون به خودتون و بهداشت و نظافتو نمی دونم به وقت ارایشگاه رفتنو هرروز اصلاح کردن صورت و لباسای تمیز توی خونه پوشیدن و اینا می رسین؟ یعنی وقتی توی خونه با همسرتون هستین سعی می کنین که لباسای خوب و تمیز و البته راحت و خوشرنگ بپوشین و از این چیزا؟ منظورم اینه که اون توقعاتی که از همسرتون دارین خودتون پیشقدم می شین توشون و خودتون رعایتشون می کنین؟
    خانمتون مشکل ظاهریش چیه؟ مثلا به لباساش توی خونه اهمیت نمی ده یا دیر به دیر می ره ارایشگاه یا اضافه وزن داره یا اندامش مورد علاقه ی شما نیست یا هر چی ؟ ببینین مشکل ظاهری که می گین چیه. خیلی از مشکلات قابل حله و می شه رفع بشه.
    اگه ظاهر همسرتون بهتر بشه (چیزایی که قابل رفعه و قابل حله حل بشه. نه اینکه یکهو یه چیزایی بخواین که ممکن نیست) شما می تونین عاشقشون بشین و مشکل رابطه اتون حل می شه؟

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 28 تیر 92 [ 13:42]
    سطح
    19
    Level completed: 63%, Points required for next Level: 37
    دستاوردها:
    1 year registeredTagger Second Class1000 Experience Points
    تشکرها
    59

تشکرشده 61 در 29 پست

Array

به نظر من موضوع رو به همین صراحت که برای ما تعریف کردین براش بگین. در واقع با خودش حرف بزنید تا تلاش هاش رو انجام بده. مطمئن باشید اگه بدونه احساس شما به اون در خطره تلاشش رو میکنه. اونوقت واقعا شما هم تحت تاثیر قرار میگیرین. ما اصلا نمیدونیم که آیا واقعا ایشون فاقد یه سری جذابیت های زنانه است یا این شمایید که این حس ها رو در موردش دارین.
    دلیل جدایی قبلیش چی بوده؟
    واقعا کار درستی کردین که قبل عروسی دارین سعی میکنین این مشکل رو حل کنید. چون بعد عروسی حل یه سری مسایل سخت تره.

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    7
    دستاوردها:
    تشکرها
    8

تشکرشده 8 در 5 پست

Array

نقل قول نوشته اصلی توسط دختر بهار
    به نظر من موضوع رو به همین صراحت که برای ما تعریف کردین براش بگین. در واقع با خودش حرف بزنید تا تلاش هاش رو انجام بده. مطمئن باشید اگه بدونه احساس شما به اون در خطره تلاشش رو میکنه. اونوقت واقعا شما هم تحت تاثیر قرار میگیرین. ما اصلا نمیدونیم که آیا واقعا ایشون فاقد یه سری جذابیت های زنانه است یا این شمایید که این حس ها رو در موردش دارین.
    شما یا دختر نیستید یا دخترارو نمی شناسید.اگه بهش یگم که دیگه هیچی از زندگی نمی مونه.من سعی کردم به زبان نرم این حرفارو بزنم.اما این بخشی از مشکلاته.حتی اگر به خودش برسه با مشکلات پوستیشو برظرف کنه این حس من به طور کامل از بین می ره.ایشون از نظر من جذابیت های لازم رو نداره.حس واقعی من اینه که طراوت جوانی نداره.نمی دونم چطوز بگم.ببینید:"دارم احساس می کنم که از من بزرگتره و دارم احساس می کنم نباید بزرگ تر باشه "

تصحیح پست قبل :
    شما یا دختر نیستید یا دخترارو نمی شناسید.اگه بهش یگم که دیگه هیچی از زندگی نمی مونه.من سعی کردم به زبان نرم این حرفارو بزنم.اما این بخشی از مشکلاته.حتی اگر به خودش برسه با مشکلات پوستیشو برطرف کنه این حس من به طور کامل از بین نمی ره.ایشون از نظر من جذابیت های لازم رو نداره.حس واقعی من اینه که طراوت جوانی نداره.نمی دونم چطوز بگم.ببینید:"دارم احساس می کنم که از من بزرگتره و دارم احساس می کنم نباید بزرگ تر باشه "

9. کاربر روبرو از پست مفید helpmoshaver تشکرکرده است .

helpmoshaver (چهارشنبه 05 مهر 91)

عضو فعال

آخرین بازدید
    جمعه 03 فروردین 03 [ 04:10]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsRecommendation Second ClassVeteranOverdriveTagger Second Class
    تشکرها
    8,332

تشکرشده 10,022 در 2,339 پست

حالت من
    Ashegh
    Array

دوست گرامی

من فکر میکنم شما روی قضیه سن ایشون بیش از حدا دارید حساسیت نشون میدید.2 سال تفاوت سنی انقدر زیاد نیست که شما دارید راجع بهش صحبت میکنید.ضمن اینکه گفتید اگر مشکل پوستش رو حل کنه مشکل شما هم حل میشه.

ممکنه خانوم شما خیلی مسائل رو ندونه.مثلا فکر کنه همینجوری که هست شما راضی هستید.باید با همون لحن شوخی و در مواقعی جدی اما مهربان بهش خواسته هاتون رو بگید.
    مثلا اگر دوست دارید از لوازم ارایش خاصی استفاده کنه یا عطر خاصی رو میپسندید یا لباسی رو بهتره براش بخرید.تا کم کم با سلیقه شما آشنا بشه

مشکل پوستی ایشون مال سنشونه؟چون اشاره کرده بودید مشکلتون سن ایشونه.و به مشکل پوستیش اشاره کرده بودید.

طراوت جوانی از دیدگاه شما چیه؟
    وقتی با شما اشنا شد چند وقت از جداییش مگذشت؟

مثلا اهل شوخی و خنده و شیطنت نیست؟(به غیر از مسائل ظاهری)

ایشون از ازدواج قبلیش ضربه روحی خورده؟

چرا نمیتونید باهاش صحبت کنید؟چرا فکر میکنید با صحبت کردن چیزی از زندگی نمیمونه؟

میشه یکمی از مشکلات دیگه تون هم بگید؟

11. 4 کاربر از پست مفید maryam123 تشکرکرده اند .

maryam123 (یکشنبه 02 مهر 91)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    7
    دستاوردها:
    تشکرها
    8

تشکرشده 8 در 5 پست

Array

مریم خانوم اگه شوهر شما به شما بگه به نظر من تو سنت بالاست یا به خاطر ظاهرت نمی تونم باهات رابطه جنسی برقرار کنم شما حتی اگر این خواسته اونو برطرف کنید آیا تا آخر عمر و در هنگام رابطه به این موضوع فکر نمی کنید که "نکنه هنوز از نظر اون جذاب نیستم!!" ؟آیا اعتماد به نفستون حفظ میشه؟این شرایطو واسه دختری در نظر بگیرید که فوق العاده باهوشه .طوری که من یک اشاره کنم تا ته خطو رفته.اون الان می دونه من با پوستش مشکل دارم.ایشون اهل بگو بخند هست وضربه روحی هم نخورده.این حس مال منه.داخلی !از درون.
    فکر کنم مشکل من اینجا حل نشه.اگر کسی یه مشاور خوب در اصفهان یا تهران یا شیراز سراغ داره به من معرفی کنه لطفا!!!!!!!!!!!تبلیغ فامیلاتون باشه تورو خدا!

13. 4 کاربر از پست مفید helpmoshaver تشکرکرده اند .

helpmoshaver (یکشنبه 02 مهر 91)

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 14 تیر 92 [ 15:54]
    سطح
    22
    Level completed: 77%, Points required for next Level: 23
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    478

تشکرشده 487 در 116 پست

Array

[align=justify]
    نقل قول نوشته اصلی توسط helpmoshaver
    نمی دونم چطوز بگم.ببینید:"دارم احساس می کنم که از من بزرگتره و دارم احساس می کنم نباید بزرگ تر باشه "

به این می گن تبدیل یه مسئله به یه مشکل!

راستی سلام. :)

دو تا نکته مثبت: اول اینکه خیلی عالیه که اینطور نسبت به همسرتون ملاحظه دارید و حرفی نمی زنید که به احساساتش صدمه ی ریشه ای بزنه. این یعنی یه مرد باهوش.

دوم اینکه خیلی خوبه که قصد دارید حضورا به مشاور مراجعه کنید. این یعنی برنامه ریزی جدی برای حل مسئله.

و یه پیشنهاد: سعی کنید از مسائل زندگیتون مشکل نسازید، چون مسئله رو می شه حل کرد، اما در مورد مشکل، چاره ای جز کنار اومدن ندارید!

موفق باشید.
    [/align]

15. 6 کاربر از پست مفید آزرمیدخت تشکرکرده اند .

آزرمیدخت (پنجشنبه 06 مهر 91)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 17 آبان 95 [ 15:15]
    سطح
    96
    Level completed: 65%, Points required for next Level: 355
    Overall activity: 3.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocialVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    6,844

تشکرشده 7,555 در 2,378 پست

Array

من مشاور خوب نمیشناسم. اینجا توی یکی از تاپیکا اسم چند تا از مرکز مشاوره ها رو گفتن و یکیشو یادمه که مرکز مشاوره پویا بود (بیشتر مربوط به مشاور ازدواج) توی خ انقلاب اول خ قدس. خودم هیچوقت نرفتمو اصلا نمی دونم خوبه اینجا یا نه و توی این مرکز کدوم مشاورش بهتره. امیدوارم دوستان بیان بیشتر کمک کنن
    اگه خانمتون باهوشه و با اشاره ای که کردین تا تهشو رفتن پس قاعدتا باید یه اقدامی واسه چیزایی که گفتین می کردن دیگه. البته اگه فرصتشو داشته باشن (ظاهرا درس می خونن الان) و هزینه مالیش زیاد نباشه.
    راستی ادم با هرکسی هم ازدواج کنه بالاخره هم خودش و هم اون طرف مقابلش در اثر گذر زمان جوانیشو از دست می ده.
    امیدوارم مشکلتون حل شه.
    موفق باشید.

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)