به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 10 بهمن 91 [ 16:01]
    سطح
    7
    Level completed: 46%, Points required for next Level: 27
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    3 months registered250 Experience Points
    تشکرها
    15

تشکرشده 3 در 2 پست

Array

تردید در انتخاب بخاطز شکاک بودن دوست پسرم

سلام راستش من این قضیه رو نو چندتا سایت مطرح کردم هرکسی جواب خودشو داشت قانع شدم ولی خیلی دوست دارم نظر شمارو هم بدونم.من اتفاقی اینجارو پیدا کردم من 2 سال پیش با پسری اشنا شدم به نیت ازدواج تو این 2 سالی که باهم ارتباط داشتیم احساس کردم خیلی شکاکه.ولی همیشه تحمل کردم وامید داشتم که خوب شه و از طرفی هم هیچ شناختی نسبت به این جور ادما نداشتم.کلا بین ما یه سری مشکلاتی پیش اومد که شاید از نظر اون مشکل بود.اولیش این بود اونوقت تازه 1 ماه باهم اشنا شده بودیم یه حرفه خیلی زشتی بهم زده بود{جک بود جکشم خیلی زشت بود}خیلی ام ناراحت شدم.فرداش رفتم خونه دوستم.باهاش حرف زدموگفتم...بعدشارزگوشیم تموم شدوخاموش شد.باخودم گفتم یه خورده تنبیهش کنم بعدازظهر که برگشتم گوشیموروشن کردم.اونم بهم گفت با کی بودی باکی قرارداشتی..ازاینجورتهمتا.م م هرچی قسم خوردموگریه کردم باورنکرد.سرهمین قضیه 1ماه باهم تموم کرد.بعددوباره برگشت یه بار اس یه اقایی رواشتباه براش فرستادم.که متنش این بود{نمیبخشمت به خاطریکدنده بودنت توروقران دست ازسرم بردار}زنگ زد جریانواسش تعریف کردموگفتم خودم میتونستم این مشکلوحلش کنم شمارشم همون لحظه بهش دادم.قانع نشدسر همین 1ماه دوباره تموم کرد.بعداماه برگشت.اون همیشه گوشیموچک میکرد.1بارداشت همین کارو میکرد که گوشیمو ازش گرفتم.اونم بهم گفت حتما با کسی دوست هستیو راستشوبگو.حالاهرچیم قسم خوردم باور نکرد.تقریبا 1ماه باهم جروبحث داشتیم.سیم کارتمم ازم گرفت.اسم هرکدومم گذاشت گندکاریه 1.2.3.جداازگوشی چک کردن.رفت وامداموچک میکرد.مثلامیگفت 10مین دیگه باید خونه باشی.بعد زنگ میزدخونه.میگفت بعدازدواج سرکارنروباشکاه نرو.یا همش میگفت هر شب خواب خیانت میبینموپامیشم گریه میکنم.یاهرجامیری باهم بریم.اون خیلی حساس وعاطفی بود.منم خیلی بهش محبت میکردم.اونم هیچ وقت هیچی برام کم نمیذاشت.همشم میگفت میترسم از دستت بدم. منم همیشه مثل یه دخترنازش میکردم یعنی تا این حدمحبت میخواست از من خودشم این شکلی بود.اخریشم این بود.قبل اشنایی با این اقا یه پسری منودوستم داشت.وقتی مجیدسیم کارتموازم گرفت اون پسربعد1سال زنگ زد وگفت که باهام رابطه داشته.وبهم تهمت زد.مجیدم خیلی راحت پذیرفت بدون هیچ تحقیقی حتی بهش گفتم من از اون شکایت میکنمو به دادگاه میکشونم.باهم میریم دمه مغازش ولی قبول نکرد.بهم گفت واسه اشتباهی که کردی معذرت خواهی کن تاببخشمت.منم که خیلی ناراحت شده بودم باخواهرم رفتم دمه مغازش بهشم گفته بودم اونم بهم گفت خواستی با این کارت گولم بزنی و..میخوام بونم ازنظرروانشناسی اون واقعاشکاک بود یامن اشتباه کردم؟.ماقراربودعقدکنیم وخانوادهمونم کاملادرجریان بودن.وهمه چیزتموم شده بود.خواهشا راهنماییم کنید..بنظرشما میشه با یه همچین مردی ازدواج کردوخوشبخت شد؟؟؟؟اون واقعا شکاک بود؟؟؟؟یادمه 1باربهم گفت کجای لباست دوربین بزارم تاخیالم راحت شه.وجدازاین مشکلات دیگه ای هم بود.خواهش میکنم راهنماییم کنید؟

جز این موارد موارد دیگه ام بوده مثلا یه بار رفته بود برام اش بگییره بعد نتونست برگشت.میاد بهم میگه چون واست اش نگرفتم دیگه منو دوست نداری؟؟؟؟خیلی ام جدی .فقط بخاطر اش نگرفتن من واقعاشوکه شدم به خاطر این حرفش.یا یه بار گوشیم داخل کیف بود صندلی عقب.خواهرم چند مرتبه زنگ زد یه خورده صدای ظبط زیادبود نه من صدای زنگوشنیدم نه اون.بعدخودش میره سراغ گوشیم میبینه که خواهرم چندبارزنگ زده هر2تامون متوجه نشدیم.خودشم دید گوشیم روسایلنت نبود.بعدمیادگیرمیده توچراصدای زنگومتوجه نشدی.خودشم کنار من نشسته بودا.گفتم خوب توام کنارمن نشسته بودی دیدی که صدای زنگ درنیومد.نه من شنیدم نه تو.حالا به همین گیردادتوچرا اون روز صدای زنگونشنیدی بااینکه خودشم کنارمن نشسته بودوصدای زنگونشنید.یا یه بار زنگ زد بهم گفت من میخوام برم دوش بگیرم.منم میخواستم برم خونه همون وقت.براش زنگ زدم بهش بگم میخوام برم خونه.خیلی زنگ خوردبرنداشت قطع کردم بهش اس بدم که بهش بگم دارم میرم خونه.بعددیدم یهوخودش زنگ زد.گفت چرا قطع کردی؟گفتم زنگ زدم بهت بگم دارم میرم خونه خیلی زنگ خورد برنداشتی داشتم بهت اس میدادم.گفت نه توزنگ زدی میخواستی مطمئن شی ببینی من رفتم دوش بگیرم یا نه که بری بیرون هرکاری که دلت میخوادبکنی.از این جور مشکلات باهم زیا داشتیم بنظرتون اون لحظه من باید چیکار میکردم؟؟؟؟

عضو فعال

آخرین بازدید
    جمعه 03 فروردین 03 [ 04:10]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsRecommendation Second ClassVeteranOverdriveTagger Second Class
    تشکرها
    8,332

تشکرشده 10,022 در 2,339 پست

حالت من
    Ashegh
    Array

RE: تردید در انتخاب بخاطز شکاک بودن دوست پسرم

دوست عزیز سلام

مهم نیست که شما اون لحظه باید چیکار میکردی و چیکار میکردی

چیزی که کاملا مشخص و واضحه اینه که این شخص به درد ازدواج نمیخوره.از طرفی شما هم اصلا امادگی برای ازدواج رو نداری و نیازه که مهارتهای زیادی رو در این زمینه یاد بگیری

خیلی از ازدواجهایی که از دوستی به ازدواج ختم شدن دچار این مشکلت کم و بیش هستن.به همین دلیل کارشناسا(چه مذهبی و چه غیر مذهبی) با این نوع دوستی ها مخالف هستن

شکاک بودن مسئله ای نیست که به این راحتیا حل و فصل بشه.از طرفی شما هم اگر قصدت واقعا ازدواج بود این راهی که در پیش گرفتی خیلی غلط بوده.
    نیت ازدواج میدونی یعنی چی؟یعنی بعد از چند جلسه خواستگاری سعی کنید همدیگرو بشناسید...نه اینکه شما گریه کنی و قسم بخوری و ایشون برای شما که هیچ نسبتی باهات نداره خط و نشون بکشه !

خلاصه بگم:
    ارتباطتت رو با این اقا قطع کن و برای زندگیت تصمیم جدی تری بگیر.
    اگر میتونی این رفتارش رو تحمل کنی (که کار خیلی دشواریه) ازش بخواه خیلی رسمی و فقط با خانواده اقدام کنه

3. 9 کاربر از پست مفید maryam123 تشکرکرده اند .

maryam123 (سه شنبه 28 شهریور 91)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    7
    دستاوردها:
    تشکرها
    15

تشکرشده 3 در 2 پست

Array

ممنونم از راهنماییت واقعا نمیدونم بایذ چیکار کنم.همش با خودم کلنجار میرفتم ومیرم که این اقا مورد خوبی واسه ازدواج هست یا نه؟؟؟؟میتونم ازدواج موفقی باهاش داشته باشم یا نه؟؟؟کلاروزای سختیه.من 24 سالمه ظاهرم خوبه .خانواده خیلی خوبیم دارم.تحصیلکرده ام خواستگارم تا حالا زیاد داشتم.ولی نتونستم مرد ایده المو پیدا کنم.این اقا بنظرم ایده ال بود ولی این اخلاقارو هم داره.همش فکر میکنم نکنه با ازدواج با اون بدبخت بشم.یا اگر اونو کامل ردش کنم نکنه دیگه یه موقعیت خوب برای ازدواج برام پیش نیاد.الانم خواستگار دارم ولی هیچ کدوم به دلم نمیشینه.تا کی باید منتظر بمونم تا شاید دوباره مرده ایده المو پیدا کنم.

چند وقت پیش من یه خواستگار داشتم ولی زیاد خالی بند بود از رفتاراش متوجه شدم.از ظاهرشم خوشم نمیومد ولی در کل پسره خوبی بود.با اینکه خانوادم موافق بودن ولی بهش جواب رد دادم. ولی از طرفی هم دلم پیش این اقاست.چیکار کنم؟؟؟؟؟

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 29 اردیبهشت 98 [ 09:11]
    سطح
    80
    Level completed: 68%, Points required for next Level: 163
    Overall activity: 5.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    6,262

تشکرشده 5,821 در 1,048 پست

حالت من
    Ashegh
    Array

اگر این مرد با این اخلاق و رفتارش ایده آلته عزیز دلم
    پس دیگه چرا انقدر استرس داریو متشنجی؟؟

مطمئن باش بعد ازدواج ، ادمهای شکاک خوب که نمیشن هیییییییییییچ
    بدتر اندر بدتر هم میشن

قبل ازدواج باید کااااااااااملا خوب شن بعد وارد ازدواج شن
    وگرنه میزنن هم پدر زنشون رو درمیارن هم بچه هاشونو

یه چرخی تو همین تالار بزن ببینی زنای اینجور مردا، چجوری دارند زجه میزنند و فقط دارند به طلاق فکر میکنند
    حتی با داشتن فرزند

به هرحال اگرم خیلی عاشقش هستیو نمیتونی ازش دل بکنی
    بگو حتما باید درمان شه ، بعد ازدواج

خودت به خودت رحم کن
    نذار طوری بشه که بعد چند وقت بگی:

از ماست که بر ماست
    خودم کردم که .......

6. 5 کاربر از پست مفید نادیا-7777 تشکرکرده اند .

نادیا-7777 (چهارشنبه 29 شهریور 91)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    7
    دستاوردها:
    تشکرها
    15

تشکرشده 3 در 2 پست

Array

اخه مشکل اینجاست که اون هیچ وقت قبول نکرده و نمیکنه که مشکل از جانب اونه.همش میگه تو تو تو.همش میگه تو اشتباه میکنی تو دیگه اشتباه نکن.با وجود اینکه من خیلی بهش محبت میکردم.از نظرم ایده اله به خاطر اینکه خیلی خیلی خیلی بهم محبت میکرد یعنی افراطی بود البته جدا از این اخلاقای بدش.وموقعیتو ظاهرش همه این چیزاش برام جذا ب بود.از طرفی هم قبول نمیکنه که مشکل از اونه .به خدا خسته شدم .دیگه به عقلم نمیرسه که چی خوبه چی بد

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    7
    دستاوردها:
    تشکرها
    15

تشکرشده 3 در 2 پست

Array

من فکر میکردم وقتی مشکلمو تو این سایت مطرح کنم خیلیا میام نظرشونو بهم میدن.ولی میبینم که به غیر از نادیاو مریم عزیز دیگه هیچکس هیچ نظری نداره

عضو فعال

آخرین بازدید
    یکشنبه 11 بهمن 94 [ 04:40]
    سطح
    98
    Level completed: 63%, Points required for next Level: 379
    Overall activity: 13.0%
    دستاوردها:
    VeteranSocial25000 Experience PointsTagger First Class
    تشکرها
    15,041

تشکرشده 10,678 در 2,786 پست

حالت من
    Moteajeb
    Array

همیشه لازم نیست بیمار چند قلم دارو بخوره تا خوب بشه،گاهی با یکی دو قلم دارو خوب می شه.نسخه شما هم با همین

دو پست بسته شده.فقط باید فکر کنی و تصمیم بگیری.بقیه هم چیزی بگن از همین دو پست تبعیت می کنن منتها با رنگ و

لعاب متفاوت.

10. 2 کاربر از پست مفید فرهنگ 27 تشکرکرده اند .

فرهنگ 27 (پنجشنبه 30 شهریور 91)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 25 دی 91 [ 14:53]
    سطح
    25
    Level completed: 60%, Points required for next Level: 40
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    1,833

تشکرشده 1,864 در 493 پست

Array

بر اساس نوشته شما می شه گفت که این آقا شکاک است. اما شما هم نه تنها تلاشی برای رفع این مشکل نکردید که بهش دامن زدید.

با شرایط پیش آمده کارتون خیلی سخت هست و بعیده که بتونه دیوار فرو ریخته اعتماد ایشون را آجر به آجر دوباره بچینید.

اس ام اس صمیمانه با ضمیر مفرد به یه آقایی زدم که نمی بخشمت بخاطر ...
    دقیقا زمانی که سیم کارت شما دست ایشون هست آقایی که یکسال پیداش نبود پیداش می شه و ... خب اولش باید بگم که خیلی بدشانسی و باید سعی می کردی مساله را براش روشن کنی.

به هر حال اون هم با همین نکاتی که شمردی الان با خودش می گه ایا قابل اعتماده؟ ایا کس دیگه و چیز دیگه ای هم بوده که ازم محفی کرده؟

فرض کن که اون آقا تاپیک بزنه و اینها را بنویسه. به نظرت جواب دوستان چیه؟

12. 2 کاربر از پست مفید پیدا تشکرکرده اند .

پیدا (پنجشنبه 30 شهریور 91)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    7
    دستاوردها:
    تشکرها
    15

تشکرشده 3 در 2 پست

Array

مسئله رو روشن کنم؟؟؟اون اصلا قابل توجیه نبود.حرف حرف خودش بود.به هیچ صراطی مستقیم نبود.هر چیزی که خودش فک میکرد همون درست بود منطق منطق خودش بود.تنها چیزی رو که میخواست بشنوه این بود که فقط بهش بگم اشتباه کردم همین. حالا نکردمم باید بگم کردم تا اروم شه.اصلا نباید هیچ توضیحی بدم فقط باید بگم کردم.من راجبه این قضیه شاید با هزار نفر مشورت کردده باشم.90 درصدشون میگفتن که ما اگر جای اون بودیم هیچ وقت یه همچین برخورداییرو از خودمون نشون نمیدادیم.حتی 2 تا از خواستگارامم امتحان کردم.باهم خوبیم هیچ مشکلی نداریم یهو میاد بهم میگه حس میکنم داری یه اشتباهاتی میکنی.همین طوری الکی.

یه زره سر خیابون ازش فاصله میگرفتم بهم میگفت بیا نزدیکترم وایستا.پشت خطی نداشته باش گوشیت اشغال نباشه.زیا دبیرون نرو هر جا میری با من برو.کلی از این بد بختیای دیگه.من خودم میدونم اون شکاک بود ولی نمیدونم چرا نمیتونم با دلم کنار بیام.یه وقتایی میگم برم باهاش ازدواج کنم شاید خوب شد..

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 25 دی 91 [ 14:53]
    سطح
    25
    Level completed: 60%, Points required for next Level: 40
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    1,833

تشکرشده 1,864 در 493 پست

Array

نه خوب نمی شه. نکن.

15. 2 کاربر از پست مفید پیدا تشکرکرده اند .

پیدا (پنجشنبه 30 شهریور 91)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)