به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 32
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 19 شهریور 91 [ 13:41]
    سطح
    8
    Level completed: 38%, Points required for next Level: 31
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    3 months registered250 Experience Points
    تشکرها
    2

تشکرشده 2 در 2 پست

Array

مشکل با ظاهر یک فرشته

سلام دوستان عزیز لطفا کمکم کنید
    من عاشق رشته داروسازی بودم ولی رفتم مهندسی به خاطر همین همیشه دوست داشتم همسرم داروسازی بخونه
    خواستگاری دختری رفتم که این رشته رو میخونه
    از هر نظر واقعا فرشتست خودش خانوادش و ...
    تمام معیارهای منو داره و با هم تفاهم کامل داریم
    تنها مشکل من ظاهره یعنی اون ظاهرهایی که بیرون میبینم و منو جذب میکنه و دلمو میلرزونه نداره
    البته قیافش برام قابل قبوله ولی مثلا من دوست داشتم دستهای همسرم کشیده باشه و ناخنهای خوشگل داشته باشه که نیست
    اینم بگم من اونو بدون هیچگونه آرایش و با چادر چند بار دیدم
    به خاطر همین میترسم اگه ازدواج کنم تو رابطه جنسی به مشکل بخورم و لذت نبرم و اگه نکنم تا آخر عمر حسرت از دست دادت این موقعیتو بخورم
    واقعا گیجم

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 30 شهریور 00 [ 12:26]
    سطح
    73
    Level completed: 70%, Points required for next Level: 122
    دستاوردها:
    VeteranTagger Second Class10000 Experience Points
    تشکرها
    640

تشکرشده 935 در 291 پست

حالت من
    Shad
    Array

RE: کمککک

2del .. دودل نباش ... آرایش معجزه میکنه برای دخترا ...
    فکر میکنی اونایی که بیرون دلتو میلرزونن همینجوری از خواب پاشدن اومدن بیرون ؟ مث ما پسرا ؟
    .
    اگه دختر خوب و نجیبیه و خانوادش مورد تایید هستن حتما برو خواستگاریش.

3. 10 کاربر از پست مفید saeeded تشکرکرده اند .

saeeded (چهارشنبه 10 آبان 91)

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 10 دی 02 [ 10:23]
    سطح
    94
    Level completed: 75%, Points required for next Level: 259
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassSocialVeteranOverdrive10000 Experience Points
    تشکرها
    3,682

تشکرشده 4,954 در 1,249 پست

Array

با سلام

به نظر من

ظاهر فرد باید حداقل براتون قابل تحمل باشه.الزاما نباید زیباترین فردی باشه که تا الان دیدید چون هرچی هم زیبا باشه باز هم زیباتر از اون وجود خواهد داشت پس اگر تنها معیارتون بوده باشه خیلی زود دلسرد میشید.

ضمنا به نظر من مهمترین معیار شما زیاد منطقی نیست یعنی مهمترین معیار شما رشته داروسازی هست اونم به خاطر اینکه خودتون موفق نشدین این رشته رو بخونید!

کلا دقت کنید فرد هم از لحاظ اخلاقی و هم از لحاظ ظاهری به دلتون بشینه (اگر از ظاهرش بدتون میاد بهتره بیشتر فکر کنید)و البته هیچ کس نمیتونه به جای شما تصمیم بگیره نهایتا خودتون باید همه نظریات رو جمع بندی کنید و تصمیم نهایی رو بگیرید.

آقا سعید هم درست میگه چهره هایی که خیلی جذاب به نظر میان حتما آرایش زیاد دارن چون یک زن خیلی زیبا هم اگه هیچ آرایشی نداشته باشه برای کسی خارج از خونه انقدر جذابیت ایجاد نمیکنه مخصوصا اگه حجابش هم کامل باشه.چهره هایی که بیرون خیلی جذاب هستن اغلب آرایش زیاد دارن و حجاب خاصی هم ندارن یعنی زیبایی موهاشون و همینطور اندامشون رو به نمایش گذاشتن که رو هم رفته خیلی به نظر جذاب میاد.

سعی کنید از ایشون به اندازه کافی شناخت پیدا کنید چون آدمها از اولش خصوصا توی رودروایستی خصوصیات اخلاقی منفی شون رو بروز نمیدن.

5. 11 کاربر از پست مفید فکور تشکرکرده اند .

فکور (جمعه 17 شهریور 91)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 17 بهمن 91 [ 23:23]
    سطح
    18
    Level completed: 93%, Points required for next Level: 7
    دستاوردها:
    3 months registered1000 Experience Points
    تشکرها
    372

تشکرشده 373 در 113 پست

Array

سلام دودل گرامي

به نظر من ظاهر ميتونه يكي از فاكتورهاي مهم براي انتخاب همسر ((به خصوص براي آقاييون)) باشه... البته ظاهر در درجه پايين تري از اخلاق و موقعيت اجتماعي قرار ميگيره
    براي شما هميشه ظاهر اولويته چندمه انتخابتونه؟؟؟؟

اينكه ظاهر يه فرد مورد قبول نيست، چند تا چيز رو شامل ميشه
    - يه وقتهايي هست طرف خيلي ي ي خيلي ي ي خوشگل نيست، اما قيافه مقبول و معمولي داره
    - يه وقتهايي از نظرت طرف زشته و اصلا كششي به سمت چهره اش نداري
    - يه وقت هايي طرف وقتي به خودش برسه و آرايش كنه زيبا ميشه ((اما بي ارايش زياد چنگي به دل نميزنه))

مورد اول و دوم در صورتي كه طرف شخصيت والايي داشته باشه به نظرم كيس هاي مناسبي براي ازدواجن ((البته اگه اولويت اولتون براي ازدواج ظاهر و رفع غرايز جنسيتون نباشه))

اگه اين خانم از هر لحاظ شرايط و خصوصيات خوبي دارن، و قيافه اش هم معموليه ((حداقل چهره اش 70 درصد به اون چيزي كه دوست داري نزديكه)) اين موقعيت رو از دست نده و سعي كن با زيبايي باطنش عيبهاي صورتش رو ناديده بگيري ... خلاء هاش رو با اخلاق خوبش پر كن
    اما اگه هييييييييييييييييچ كششي به سمت چهره و اندامش نداري به نظرم اين رو جدي بگير، نكنه بعده ها همش چشمت دنبال خانوم هاي خوشگل باشه ... و حتي خدايي نكرده زمينه خيانت هم مهيا بشه!!...

مثلا وقتي ميبينيش احساس ميكني كه بعده ها دوست داري باهاش رابطه جنسي بر قرار كني يا نه ؟؟؟

ميشه در مورد ظاهر خودتون سوال كنم؟؟؟ .... به عنوان يه مرد چه طور چهره اي دارين؟؟؟؟ ... متوسط رو به پايين؟ معمولي؟ يا جذاب و زيبا؟

در ضمن تازگي همه دخترها ناخن ميكارن... هزينه كمي هم داره ... فكر نكن تمام دخترهايي كه ناخن هاي زيبا دارن خدادادي اين طوري بودن
    اين خانم اگه مشكلشون ناخن هاشونه به راحتي قابل بر طرف شدنه ...
    البته من از مرجع تقليدم هم سوال كردم، گفت وضو و غسل هم با اين ناخن هاي كاشته شده مشكلي نداره و صحيحه

7. 5 کاربر از پست مفید rama25 تشکرکرده اند .

rama25 (جمعه 17 شهریور 91)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    8
    دستاوردها:
    تشکرها
    2

تشکرشده 2 در 2 پست

Array

نقل قول نوشته اصلی توسط فکور
    با سلام

به نظر من

ظاهر فرد باید حداقل براتون قابل تحمل باشه.الزاما نباید زیباترین فردی باشه که تا الان دیدید چون هرچی هم زیبا باشه باز هم زیباتر از اون وجود خواهد داشت پس اگر تنها معیارتون بوده باشه خیلی زود دلسرد میشید.

ضمنا به نظر من مهمترین معیار شما زیاد منطقی نیست یعنی مهمترین معیار شما رشته داروسازی هست اونم به خاطر اینکه خودتون موفق نشدین این رشته رو بخونید!

کلا دقت کنید فرد هم از لحاظ اخلاقی و هم از لحاظ ظاهری به دلتون بشینه (اگر از ظاهرش بدتون میاد بهتره بیشتر فکر کنید)و البته هیچ کس نمیتونه به جای شما تصمیم بگیره نهایتا خودتون باید همه نظریات رو جمع بندی کنید و تصمیم نهایی رو بگیرید.

آقا سعید هم درست میگه چهره هایی که خیلی جذاب به نظر میان حتما آرایش زیاد دارن چون یک زن خیلی زیبا هم اگه هیچ آرایشی نداشته باشه برای کسی خارج از خونه انقدر جذابیت ایجاد نمیکنه مخصوصا اگه حجابش هم کامل باشه.چهره هایی که بیرون خیلی جذاب هستن اغلب آرایش زیاد دارن و حجاب خاصی هم ندارن یعنی زیبایی موهاشون و همینطور اندامشون رو به نمایش گذاشتن که رو هم رفته خیلی به نظر جذاب میاد.

سعی کنید از ایشون به اندازه کافی شناخت پیدا کنید چون آدمها از اولش خصوصا توی رودروایستی خصوصیات اخلاقی منفی شون رو بروز نمیدن.
    ممنون دوست عزیز
    ظاهرش برام قابل قبوله و بدم نمیاد حتی از بعضی اعضای ظاهرش خوشم میاد فقط جذابیت جنسی برام نداره که البته اصلا آرایش و اصلاح نمیکنه و حجابش چادر و کامله
    معیار اصلیم داروسازی نیست نجابت و خانواده و ... هست که داره

نقل قول نوشته اصلی توسط rama25
    سلام دودل گرامي

به نظر من ظاهر ميتونه يكي از فاكتورهاي مهم براي انتخاب همسر ((به خصوص براي آقاييون)) باشه... البته ظاهر در درجه پايين تري از اخلاق و موقعيت اجتماعي قرار ميگيره
    براي شما هميشه ظاهر اولويته چندمه انتخابتونه؟؟؟؟

اينكه ظاهر يه فرد مورد قبول نيست، چند تا چيز رو شامل ميشه
    - يه وقتهايي هست طرف خيلي ي ي خيلي ي ي خوشگل نيست، اما قيافه مقبول و معمولي داره
    - يه وقتهايي از نظرت طرف زشته و اصلا كششي به سمت چهره اش نداري
    - يه وقت هايي طرف وقتي به خودش برسه و آرايش كنه زيبا ميشه ((اما بي ارايش زياد چنگي به دل نميزنه))

مورد اول و دوم در صورتي كه طرف شخصيت والايي داشته باشه به نظرم كيس هاي مناسبي براي ازدواجن ((البته اگه اولويت اولتون براي ازدواج ظاهر و رفع غرايز جنسيتون نباشه))

اگه اين خانم از هر لحاظ شرايط و خصوصيات خوبي دارن، و قيافه اش هم معموليه ((حداقل چهره اش 70 درصد به اون چيزي كه دوست داري نزديكه)) اين موقعيت رو از دست نده و سعي كن با زيبايي باطنش عيبهاي صورتش رو ناديده بگيري ... خلاء هاش رو با اخلاق خوبش پر كن
    اما اگه هييييييييييييييييچ كششي به سمت چهره و اندامش نداري به نظرم اين رو جدي بگير، نكنه بعده ها همش چشمت دنبال خانوم هاي خوشگل باشه ... و حتي خدايي نكرده زمينه خيانت هم مهيا بشه!!...

مثلا وقتي ميبينيش احساس ميكني كه بعده ها دوست داري باهاش رابطه جنسي بر قرار كني يا نه ؟؟؟

ميشه در مورد ظاهر خودتون سوال كنم؟؟؟ .... به عنوان يه مرد چه طور چهره اي دارين؟؟؟؟ ... متوسط رو به پايين؟ معمولي؟ يا جذاب و زيبا؟

در ضمن تازگي همه دخترها ناخن ميكارن... هزينه كمي هم داره ... فكر نكن تمام دخترهايي كه ناخن هاي زيبا دارن خدادادي اين طوري بودن
    اين خانم اگه مشكلشون ناخن هاشونه به راحتي قابل بر طرف شدنه ...
    البته من از مرجع تقليدم هم سوال كردم، گفت وضو و غسل هم با اين ناخن هاي كاشته شده مشكلي نداره و صحيحه

ممنون دوست عزیز
    ظاهرش مورد اوله
    ظاهر خودمم خدا رو شکر خوبه

پارسال یک دختریو دیدم دفعه اول از ظاهرش بدم آمد ولی نمیدونم چرا دفعه دوم خوشم آمد و وقتی عاشقش شدم ظاهرش برام بهترین شد که بنا به دلایلی مثل خصوصیات اخلاقی بد ولش کردم
    این خانم هم 5 بار دیدم ولی تجربه گذشته برام تکرار نشد با اینکه از این بر عکس اون دفعه اول از ظاهرش بدم نیامد

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 13 آبان 91 [ 23:06]
    سطح
    12
    Level completed: 18%, Points required for next Level: 41
    دستاوردها:
    3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    148

تشکرشده 148 در 65 پست

Array

RE: مشکل با ظاهر یک فرشته

این خانم ظاهر بدون ارایشش اگه زیبا باشه ...با ارایش بسیار جذاب و زیبا میشه و شما ظاهر بدون ارایش را نباید با ظاهر دخترهای دارای ارایش خیلی زیاد مقایسه کنی...مطمئن باش بدون ارایش خیلی از این دختر ها واقعا زشت هستند

ارایش خیلی زیاد واقعا چهره مصنوعی از ادم میسازه و اینجا در غرب اگه دختری یک دهم دخترهای ایرانی ارایش کنه بش برچسب فاحشه میزنن..

متاسفانه دخترهای ایرانی این قدر زیاد ارایش میکنن که توقع مردها را در زیبایی بردن بالا و با این ارایش های وحشتناک خودشون را تبدیل به فاحشه می کنند

اگه به زیباییش شک داری از مادر و خواهرت کمک بخواه که بسنجند که چقدر زیباست.. ازشون بخواه یک بار دختر را با لباس های خونه ببینند...اگه قانع نشدی قید این ازدواج را بزن ولی مقایسه این خانم بدون ارایش با اکثر دخترهایی که تو خیابون میبنی که موها را بیرون زدند و ارایش کردند اشتباه محضه!!

10. 8 کاربر از پست مفید لبخند :-) تشکرکرده اند .

لبخند :-) (جمعه 17 شهریور 91)

Banned
    آخرین بازدید
    جمعه 10 آبان 92 [ 13:08]
    دستاوردها:
    500 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    285

تشکرشده 366 در 142 پست

Array

یک) اگر داروسازی دوست داشتی، راه حلش ازدواج با یک داروساز نیست!!!

دو) وقتی که ظاهر برات اونقدر مهم بوده که اومدی اینجا مشاوره بگیری، نشون میده ظاهره ایشون رو نپسندیدی! پس برو سراغ مورد بعدی!

12. 3 کاربر از پست مفید Rude Boy تشکرکرده اند .

Rude Boy (جمعه 17 شهریور 91)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    8
    دستاوردها:
    تشکرها
    2

تشکرشده 2 در 2 پست

Array

نقل قول نوشته اصلی توسط لبخند :-)
    این خانم ظاهر بدون ارایشش اگه زیبا باشه ...با ارایش بسیار جذاب و زیبا میشه و شما ظاهر بدون ارایش را نباید با ظاهر دخترهای دارای ارایش خیلی زیاد مقایسه کنی...مطمئن باش بدون ارایش خیلی از این دختر ها واقعا زشت هستند

ارایش خیلی زیاد واقعا چهره مصنوعی از ادم میسازه و اینجا در غرب اگه دختری یک دهم دخترهای ایرانی ارایش کنه بش برچسب فاحشه میزنن..

متاسفانه دخترهای ایرانی این قدر زیاد ارایش میکنن که توقع مردها را در زیبایی بردن بالا و با این ارایش های وحشتناک خودشون را تبدیل به فاحشه می کنند

اگه به زیباییش شک داری از مادر و خواهرت کمک بخواه که بسنجند که چقدر زیباست.. ازشون بخواه یک بار دختر را با لباس های خونه ببینند...اگه قانع نشدی قید این ازدواج را بزن ولی مقایسه این خانم بدون ارایش با اکثر دخترهایی که تو خیابون میبنی که موها را بیرون زدند و ارایش کردند اشتباه محضه!!
    ظاهرش بدون آرایش و اصلاح و با حجاب کامل برام معمولیه یعنی جذابیت جنسی نداره

14. کاربر روبرو از پست مفید 2del تشکرکرده است .

2del (جمعه 17 شهریور 91)

Banned
    آخرین بازدید
    جمعه 10 آبان 92 [ 13:08]
    دستاوردها:
    500 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    285

تشکرشده 366 در 142 پست

Array

دوستان لطفا با صحبت در مورد تفاوت های ظاهر با آرایش و بی آرایش و بعدا خوشگل میشه و بعدا خوشت میاد و باید باطن رو بپسندی، سعی در بدبخت کردن اون دختر نداشته باشن!

16. 6 کاربر از پست مفید Rude Boy تشکرکرده اند .

Rude Boy (جمعه 17 شهریور 91)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    8
    دستاوردها:
    تشکرها
    2

تشکرشده 2 در 2 پست

Array

نقل قول نوشته اصلی توسط Rude Boy
    یک) اگر داروسازی دوست داشتی، راه حلش ازدواج با یک داروساز نیست!!!

دو) وقتی که ظاهر برات اونقدر مهم بوده که اومدی اینجا مشاوره بگیری، نشون میده ظاهره ایشون رو نپسندیدی! پس برو سراغ مورد بعدی!
    خب دوست عزیز اگه ظاهرشم مورد پسندم بود که نمیامدم اینجا مشاوره بگیرم
    کور از خدا چی میخاد دو تا چشم بینا

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)