به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 16 تیر 87 [ 20:09]
    سطح
    37
    Level completed: 22%, Points required for next Level: 117
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

Exclamation roie nazaraie khobeton hesab mikonam.EDAME TOPICE KHASTEGARIE IEK HAMKAR

.align]salam be hame dostaie khobe in khaneie ba safa . hamegi khaste nabashid .bebakhshid windozam farsi sazesh moshkel dare.
    iek mah gozasht va hamkaram az mamoriat bar gashtan. teie ie sohbate kotah ishon dobare masaleie khastegari ro matrah kardan . man ham ke hanoz be khatere konkor forsati baraie fekr kardan nadaram be ishon goftam ke be in dalil man felan nemitonam be in mored fekr konam . ishon ham paziroftan ta masale ro be 3 mahe bad mokol konan . va goftan ke montazeram hastan . albate teie in iek mahi ke mamoriat bodan pishnahade kari be ishon shode ke baraie3 mah miran tehran ta roie porojei kar konan va beheshon pishnahad dadan ke mitonan kolan entegali begiran tehran . dar in khosos ham nazare mano miporsidan ke man chon hanoz javabam malom nist emtena mikardam vali ba esrare ishon goftam ke nemitonam be zendegi dar ie jaie dige fekr konam.az tarafi ba inke dars daram in mozo fekramo mashgol karde az ehsas haie khodam ham sar dar nemiaram. dar hali ke fekr mikardam baram mohem nist ziad, vagti mozoe raftanesho shenidam depres bodam vagti shenidam movagatie khoshhal shodam va az vagti bargashtan shadab tar shodam. az doste samimim nazar khastam mige : ajale nakon in 3 mah forsate khobi hast ke behesh fekr koni . vali mamanam mige: to ke az aval zaheresh be delet naneshaste velesh kon .( bebakhshid ino migam :akhe man zaheran az ishon kheili zibatar hastam)man ham nemidonam pak gati kardam ke chi mikham . az tarafi be in fekr mikonam age man javabam NA bashe mire . az vajeie RAFTAN badam miad. khahesh mikonam rahnamaim konid.

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 21 فروردین 91 [ 17:04]
    سطح
    60
    Level completed: 40%, Points required for next Level: 120
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    730

تشکرشده 755 در 381 پست

Array

RE: roie nazaraie khobeton hesab mikonam.EDAME TOPICE KHASTEGARIE IEK HAMKAR

ترجمه

align]سلام به همه دوستای خوب اين خانه اى با صفا . همگى خسته نباشيد .ببخشيد ویندوزم فارسى سازش مشكل داره.
    يك ماه گذشت و همكارم از ماموريت بر گشتن. طى اى صحبت كوتاه ايشون دوباره مسائل خواستگارى رو مطرح كردن . من هم كه هنوز به خاطره كنكور فرصتى براى فكر كردن ندارم به ايشون گفتم كه به اين دليل من فعلا نمى تونم به اين مورد فكر كنم . ايشون هم پذيرفتن تا مسأله رو به ۳ ماهه بدموکول كنن . و گفتن كه منتظرم هستن . البته طى اين يك ماهى كه ماموريت بودن پيشنهادِ كارى به ايشون شده كه برای 3 ماه ميرن تهران تا رويى پروژه كار كنن و بهشون پشنهاد دادن كه ميتونن كلا انتقالی بگيرن تهران . در اين خصوص هم نظرِ منو ميپرسيدن كه من چون هنوز جوابم معلوم نيست امتناع ميكردم ولى با اصرارِ ايشون گفتم كه نمى تونم به زندگى در یک جاى ديگه فكر كنم.از طرفى با اينكه درس دارم اين موضوع فكرمو مشغول كرده از احساس هايى خودم هم سر در نميارم. در حالى كه فكر ميكردم برام مهم نيست زياد، وقتى موضوعِ رفتنشو شنيدم افسرده بودم وقتى شنيدم موقتی خوشحال شدم و از وقتى برگشتن شاداب تر شدم. از دوست صمیمیم نظر خواستم ميگه : عجله نكن اين ۳ ماه فرصت خوبى هست كه بهش فكر كنى . ولى مامانم ميگه: تو كه از اول ظاهرش به دلت ننشسته ولش كن .( ببخشيد اينو ميگم :آخه من ظاهرا از ايشون خيلى زيباتر هستم)من هم نميدونم پاك قاطى كردم كه چى ميخوام . از طرفى به اين فكر ميكنم اگه من جوابم نه باشه ميره . از واژه رفتن بعدم مياد. خواهش ميكنم راهنماییم كنيد.

3. 4 کاربر از پست مفید آرزو تشکرکرده اند .

آرزو (چهارشنبه 29 خرداد 87)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 16 تیر 87 [ 20:09]
    سطح
    37
    Level completed: 22%, Points required for next Level: 117
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

az arezo jan ke zahmate tarjomeie in matn ro keshidan tashakor mikonam.
    kheili zahmat keshidid. montazere rahnamai haie dostaie khosh fekr va dost dashtanimon
    hastam.

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 21 فروردین 91 [ 17:04]
    سطح
    60
    Level completed: 40%, Points required for next Level: 120
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    730

تشکرشده 755 در 381 پست

Array

خانم sade
    خوب شما باید ببینید چه معیارهای برای ازدواج دارید معیارها و فاکتورهای مد نظرتون رو بنویسید و بعد نمره بدید اگر نمره قیافه برای شما ناچیز بود حتما به موارد مهمتر فکر کنید و درست تصمیم بگیرید تا بعدا پشیمان نشوید .

این مطلب را بخوانید :
    تحقيقات اخير نشان مي دهد، زنان براي اينكه زندگي موفق تري داشته باشند، مي بايست همسراني را برگزينند كه از لحاظ زيبايي در رده پائين تري نسبت به آنان قرار دارند. به گزارش "ايسكانيوز " گروهي از دانشمندان دانشگاه تنسي در آمريكا با انجام تحقيقاتي بسيار گسترده در ميان زوج هاي آمريكايي، به اين نتيجه رسيدند كه زنان براي موفقيت در زندگي مشترك بايد مردي را انتخاب كنند كه از نظر ظاهر كمتر از آنها جذاب باشد. به گفته اين محققان، در زوج هايي كه زن زيباتر از مرد است، زن و مرد بيشتر مراقب يكديگر بوده و خانواده از ثبات بيشتري برخوردار است. در تحقيقات اين پژوهشگران 82 زوج با متوسط سني 25 سال شركت كردند كه بيش از شش ماه از ازدواج آنان نگذشته بود. در مرحله اول يك سري آزمايشات گروهي از افراد آموزش ديده ، زيبايي و جذابيت زن و مرد را با امتياز بين 1 تا 10 ارزيابي كردند. در نتيجه، در يك سوم از زوج ها زن زيباتر بود، در يك سوم ديگر مرد زيباتر و در باقي زن و مرد يك اندازه جذاب بودند. در مرحله دوم، هر زوجي به بررسي مشكلات خانوادگي، كاري و شخصي خود پرداخت كه اين گفتگوها در نواري ويدئويي ضبط شد و پس از آن دانشمندان تحليل هاي لازم را بر روي آنها به عمل آوردند. شركت كنندگان در تحقيقات، بيشتر زماني به توافق مي رسيدند كه زن زيباتر از مرد بود. مردان در چنين خانواده هايي كمك و حمايت خود را به زن هاي خود پيشنهاد مي كردند. اين در حالي است كه اگر مرد زيباتر از زن بود، در صحبت هاي وي بيشتر اين جمله ديده مي شد: "اينها مشكلات تو هستند، خودت حلشان كن ." به عقيده متخصصان از اين سري پژوهش ها يك قانون كلي را مي توان برداشت كرد و آن اين است كه مردان به جذابيت زن بسيار سريع واكنش نشان مي دهند، در حالي كه زنان در مردان در درجه اول قابل اطمينان بودن و توان تامين خانواده را مي بينند.
    منبع
    http://www.magiran.com/npview.asp?ID=1625546

6. کاربر روبرو از پست مفید آرزو تشکرکرده است .

آرزو (جمعه 31 خرداد 87)

((( مشاور خانواده )))

آخرین بازدید
    پنجشنبه 06 اردیبهشت 03 [ 12:05]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 99.4%
    دستاوردها:
    VeteranCreated Blog entryTagger First ClassSocial50000 Experience Points
    نوشته های وبلاگ
    7
    تشکرها
    23,580

تشکرشده 37,082 در 7,004 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array

سلام
    لطفا جهت تبدیل متون فینگلیسی خود به فارسی از لینک زیر استفاده فرمائید:

http://www.bitaweb.com/fa/farsiNegar.html

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)