به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 29
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 13 شهریور 91 [ 13:04]
    سطح
    9
    Level completed: 54%, Points required for next Level: 23
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    3 months registered250 Experience Points
    تشکرها
    12

تشکرشده 13 در 3 پست

Array

Question متاهلم ولی با کس دیگه ای چت می کنم

سلام یک سال ازدواج کردم .1 سال قبلش هم عقد بودم
    در دوران عقدم خیلی زجر کشیدم یک هفته بعد از عقد به اصرار همسرم باهاش رابطه جنسی داشتم .این رابطه خیلی برام عذاب آور بود.ما از قبل می دونستیم که قرار هست یک سال بعد ازدواج کنیم و نباید اتفاقی بین ما صورت بگیره .اما اون این حرف هارو قبول نداشت و مسخره می کرد حرف های من رو.تا اینکه یک هفته بعد از عقد در شرایطی که اصلا انتظارش رو نداشتم و اصلا آمادگیش رو نداشتم بکارتم رو از دست دادم.چیز بیشتری از اون روز کذایی نمی تونم بگم ولی هر وقت یادم می افته ساعت ها به حال خودم می گریم و داغی که رو دلم گذاشت. رضایت من براش اهمیت نداشت هیچ چیز دیگه ای جز ارضای خودش براش اهمیت نداشت و بعد از انجام کارش هم من رو تو اون شرایط شوک و استرس تنها گذاشت و تخت خوابید. در اون لحظات با یک حیوان پست تفاوتی نداشت.
    بعد از اون روز خیلی دچار اضطراب ونگرانی از رابطه جنسی شدم .اما از من عذر خواهی کرد و به قول معروف به هر طریقی که می تونست تلاش کرد از دلم در بیاره.الان یک سال هست از ازدواجمون می گذره از همون زمان تا الان هیچ میلی برای برقراری رابطه با همسرم ندارم اگرچه بی نهایت دوستش دارم .خاطره اولین ارتباطمون از ذهن من پاک نمیشه.
    از این گذشته در بقیه ارتباط ها هم به همون صورت هست شاید کمی بهتر ولی روابط ما کاملا یک طرفه هست اون فقط به لذت خودش توجه می کنه و رفتارهای زننده ای با من می کنه طالب روابط خاصی هست و اگر موافق نباشم به زور کار خودش رو پیش می بره .خشونت فوق العاده زیاد،زورگویی،ضربه زدن،نسنجیدن موقعیت ....همه مواردی هستند که باعث شده از این رابطه زده شم.چندین بار در صحبت هاش به من گفته اگر در این موضوع تمکین نکنی من می تونم زن بگیرم .
    خسته شدم از این روابطی که جز دردو تحقیر چیزی برای من نداره.خسته شدم
    حرف زدن باهاش فایده ای نداره میگه من از روابط رمانتیک لذتی نمی برم.یا وقتی هم قبول میکنه بازهم در موقعیت کار خودش رو می کنه.من از طریق اون ارضا نمیشم.به خاطر همین متاسفانه رو اوردم به چت کردن .اول فقط برای ارامش چت می کردم الان به کسی که باهاش چت می کنم علاقه مند شدم .نمی دونم چه کار باید کنم؟شوهرم مرد خوبیه من رو دوست داره اون فقط در زمینه روابط جنسی با من مشکل داره من همیشه تمکین می کنم
    چون دوستش دارم و سعی میکنم رضایت داشته باشه اگر از این جهت راضی کنمش از جهات دیگه کم نمی زاره .اون رو راضی می کنم ولی خودم دچار عدم رضایت شدید میشم.
    دلم براش می سوزه.واسه زندگی مون سخت کار میکنه زحمت می کشه به من محبت می کنه و من با کس دیگه چت می کنم.دلم برای زندگی مون می سوزه
    به اون اقایی که باهاش چت می کنم علاقه مند شدم اونم همین طور .مجرده من 26 سالمه
    اون 29.از شوهرم 3 سال بزرگتره .پسر خوبیه.باهاش حرف میزنم آروم میشم .راحت میشم.ولی عذاب وجدان بعدش خفم میکنه.ولی بازم ازش دست نمی کشم
    بهم بگید چیکار کنم من؟

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 30 شهریور 98 [ 12:22]
    سطح
    69
    Level completed: 44%, Points required for next Level: 228
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    1,196

تشکرشده 1,600 در 571 پست

Array

RE: متاهلم ولی با کس دیگه ای چت می کنم

می دونه شما متاهل هستید ؟

3. 2 کاربر از پست مفید داود.ت تشکرکرده اند .

داود.ت (شنبه 04 شهریور 91)

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 01 اردیبهشت 97 [ 02:14]
    سطح
    81
    Level completed: 88%, Points required for next Level: 61
    Overall activity: 16.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassSocialVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    4,578

تشکرشده 5,967 در 1,568 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array

عزیزم در مورد ارتباط با اون آقا به مسکن های موقت فکر نکن. چون هر روز که می گذره مجبور می شی قویترشو مصرف کنی. این راهی که انتخای کردی فرار از پیدا کردن راه حله به بدترین شکل ممکنه.

اما در مورد روابطت با همسرت . زن و شوهر مدت زمانی طول می کشه که بتونن از لحاظ جنسی و تمایلاتشون با هم هماهنگ بشن. اگر بتونید قدم به قدم با هم پیش برید و دست هم رو بگیرید سریعتر این اتفاق می افته. لازمه که حتما در این زمینه مشاوره بگیری. باید یاد بگیری که چگونه مدیریت روابط زناشوییتون رو در دست بگیری. و اینکار رو هم از طریق یک مشاور بالینی حتما دنبال کن (لازم نیست حتما شوهرت هم باشه خودت به تنهایی هم می تونی بری دنبالش). مطمئنم موفق می شی مخصوصا که تازه اول راهی و یک ساله از ازدواجتون می گذره. اگر بتونی مدیریت رابطه رو بدست بگیری هم خودت لذت می بری و هم همسرت رو به لذت می رسونی.

و در اخر بهت تبریک می گم که همسری داری که مرد زندگیه و به دنبال هوی و هوسهاش نیست. مواظب باش که این نعمت رو با ناشکری از دست ندی.

5. 13 کاربر از پست مفید deljoo_deltang تشکرکرده اند .

deljoo_deltang (جمعه 03 شهریور 91)

عضو همراه

آخرین بازدید
    جمعه 19 تیر 94 [ 19:52]
    سطح
    83
    Level completed: 49%, Points required for next Level: 255
    Overall activity: 61.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassSocial1000 Experience Points10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    9,194

تشکرشده 9,663 در 1,930 پست

Array

سلام دوست عزیز به همدردی خوش اومدی.

چت کردن رو کاملا قطع کن و یاهو مسنجر رو پاک کن..فوری بدون لحظه ای تردید.
    .................................................. ...............

الان بدون مقایسه میتونی بهتر فکر کنی..

مطمئنا مرد تو یه حیوون پست و وحشی نیست..اون یه ادمه با خوی انسانی..حتی تو رابطه جنسی..اما یه جای کار داره میلنگه..

اینکه اون دنبال ارضاء خودشه به خود خودش بد نیست..به دید منفی به این موضوع نگاه نکن.چون همه ادما با رابطه جنسی دنبال ارضاء هستن اما همسرت راه صحیحش رو بلد نیست و حقوق تو رو زیر پا میذاره.

اون چیزی که ازارضاء جسمی مرد مهمتره ارضاء روانیشه..یعنی ممکنه مثلا یه مرد بارها رابطه جنسی داشته باشه اما بازم طالب این موضوع باشه چون ازنظر ذهنی به سطح مطلوب نرسیده.

تو اگه بتونی ازنظر روانی ارضاءش کنی ازنظر جسمی ملایمتر میشه.

راه حلها مختلفن.

باید باهاش صحبت کنی..بدون اه و زاری و خشونت یه بار بذار حرف دلشو بزنه..بذار بگه دقیقا طالب چه حسیه؟؟؟

نگفتم چه روشی..گفتم چه حسی..یعنی ببین با انجام اون روشا چه حس خوشایندی پیدا میکنه..مثلا قدرت؟؟؟

اونوقت رو اون موضوع کار کن...هم سعی کن اون حس خوشایند رو به نحوه های دیگه بدی و هم تو رابطتت تنوع بده.

سعی نکن همیشه نقش یه مفعول ترسیده که منتظر یه رابطه درداوره باشی
    ..سعی کن تو هم هیجان داشته باشی..داغ باشی..پرانرژی باشی..اینطوری خشونت اونم کم میشه.

ازروشهای دیگه جسمانی هم اگه درست نه مثه یه تیکه یخ سرد و بی روح استفاده کنی مسلما رو همسرت اثر مثبت میذاره.
    این نظرشخصی من بود.

و سایت تنظیم خانوادهمیتونه کمکت کنه.

موفق باشی

7. 12 کاربر از پست مفید بهار.زندگی تشکرکرده اند .

shabe niloofari (شنبه 07 اردیبهشت 92), بهار.زندگی (دوشنبه 13 شهریور 91)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 13 شهریور 91 [ 13:04]
    سطح
    9
    Level completed: 54%, Points required for next Level: 23
    دستاوردها:
    3 months registered250 Experience Points
    تشکرها
    12

تشکرشده 13 در 3 پست

Array

نمی دونست من متاهلم من بعد از 3 ماه چت کردن بهش گفتم متاهلم

نمی تونم دلم می خواد ولش کنم ولی نمی تونم
    deltang به خدا قدم به قدم پیش رفتم هرچی می خواد قبول می کنم خودم رو باهاش هماهنگ می کنم به خودم تلقین می کنم همه چیز خوبه و مشکلی نیست ولی هیچی تغییر نمیکنه.اون هیچ تغییری نمی کنه.هر وقت حرفی از این موارد میشه و متوجه می شم مردای دیگه چقدر برای خانمشون ارزش قائل میشن و چقدر باب میل اونها رفتار می کنند عصبی می شم.خودم رو با اونا مقایسه می کنم می بینم من هیچ بدی ندارم هیچ مشکلی ندارم پس چرا برای من ارزش قائل نمیشه چرا حرمت نمی زاره.صد دفعه گفتم به من احترام بزار .اما انگار با سنگ حرف می زنم

بهار.زندگی نمی تونم ولش کنم نمی تونم چت نکنم هزار بار یاهو پاک کردم دوباره ریختم
    نمی دونم دقیقا طالب چه حسیه ولی میگه فقط این جوری راضی میشم.بهار عزیز فکر می کنم سنش کمه فکر می کنم اگر بایک مرد بزرگتر از خودم ازدواج کرده بودم این مسائل رو بهتر می فهمید .همین پسری که باهاش چت می کنم خیلی فرق می کنه خیلی محترمه.خیلی آرامش بخشه.بااینکه فقط سه سال ازش بزرگتره
    شوهرم مرد بدی نیست فقط خودخواهه یعنی هیچ وقت به جدایی فکر نمی کنم ولی از این زندگی الانم بیزارم.

نمی دونید چقدر احساس بد بختی می کنم .با خودم می گم همه مشکل دارن هر کسی به نحوی در گیره منم از همه لحاظ ازش راضیم خودم رو باهاش وقف بدم .
    یک ماه دوام می یارم ولی بازم احساس خلع می کنم دوست دارم مورد احترام باشم .دوست دارم مورد نوازش قرار بگیرم
    منظورم در طی ارتباطه.
    در مواقع دیگه به من کم و بیش احترام می زاره و محبت زیادی به من داره.
    با یک اشتیاق و خوشحالی میشینم پای چت مثل یک دختر کم سن و سال 17 ساله نمیدونم این اشتیاق چرا در من ایجاد شده؟نمی تونم از این شوقم بگذرم.

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 21 بهمن 92 [ 18:58]
    سطح
    43
    Level completed: 47%, Points required for next Level: 107
    دستاوردها:
    Social1 year registeredTagger Second Class1000 Experience Points
    تشکرها
    3,824

تشکرشده 3,762 در 695 پست

Array

سلام دوست عزیز

به خاطر کمبود محبتی که پیدا کردی یعنی می خواهی به زندگت آتیش بزنی و دست به دامن بقیه بشی !!!
    به نظر منم خیلی سریع یاهو مسنجرت رو حذفش کن و دیگه هیچوقت باهاش چت نکن ..
    درواقع به مرور زمان همسرت هم نسبت بهت رفتارش رو درست می کنه اما کاری نکن که بعدا برات جز پشیمانی هیچی نداشته باشه ....

10. 6 کاربر از پست مفید چشمک تشکرکرده اند .

چشمک (دوشنبه 13 شهریور 91)

عضو فعال

آخرین بازدید
    چهارشنبه 16 اردیبهشت 94 [ 09:58]
    سطح
    92
    Level completed: 2%, Points required for next Level: 980
    Overall activity: 9.0%
    دستاوردها:
    SocialTagger First ClassOverdrive1000 Experience Points10000 Experience Points
    تشکرها
    14,388

تشکرشده 15,106 در 3,401 پست

حالت من
    Shad
    Array

نابود عزیز سلام

نظر منم اینه با تمام سخت بودنش باید چت را از زندگیت حذف کنی

دوست عزیزم خودت هم این رفتار خودتو تایید نمیکنی چون عذاب وجدان داری

پس بهتره اول از این ارتباط در بیای و بعد برای بهبود زندگیت قدم برداری

یه لحظه فکر کن همسرت این رفتار و باهات داشته بعد ببین چقدر تحملش سخته

دوست عزیزم هنوزم دیر نشده با اراده محکم میتونی از پسش بربیای

موفق باشی

12. 7 کاربر از پست مفید ویدا@ تشکرکرده اند .

ویدا@ (شنبه 04 شهریور 91)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 30 شهریور 98 [ 12:22]
    سطح
    69
    Level completed: 44%, Points required for next Level: 228
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    1,196

تشکرشده 1,600 در 571 پست

Array

واقعا خسته کننده هست ، بحثی که بارها شده باز گفته بشه

اونم موضوعی به نام محبت اینترنتی !

اون هم به دختر ها !

خیلی خسته کننده هست، از این بابت که شما تو یه روم 50 نفره برید ، 40 نفرش به شما محبت می کنند ، 40 نفرشون حداقل شما رو درک می کنند ! 40 نفرشون حداقل ، حق رو به شما می دن تو مشکلات ! 40 نفرشون خواهان حل مشکلاتت هستند ..... !

به نظر خودت ارتباط یه مرد مجرد با یه خانم متاهل درسته ؟
    اگه غلط هست ، این فرشته نجات شما چرا داره ادامه می ده ؟ رو چه حسابی به شما محبت می کنه ؟ چرا این فرشته نجات تا الان ازدواج نکرده ؟ چرا فقط فکر دوستی بوده ؟
    نکنه شما رو تازه پیدا کرده ؟ از این که بعد سال ها شما رو پیدا کرده خدا رو شکر می کنه
    دیگه از خوشحالی پیدا کردن نیمه گمشدش شب ها خوابش نمی بره ؟

این سوال رو بکنید چرا شما ؟

اگه این آقا اینقدر مسئولیت طلب هست و نسبت به همسر شما مسئولیت طلبیش و درکش بیشتر هست چرا تا الان ازدواج نکرده ؟

اینا رو به خودت جواب بده ، اون وقت فرق نجابت و متانت همسرت رو با یه مرد غریبه که برای فریب هر کاری می کنه رو می فهمی

اینکه همسرت می تونست مثل بقیه پسرهای هم سن خودش بره سمت دوس دختری و تجربه زیادی داشت خوب بود ؟
    بله دیگه ، حتما باید همسرتون یه مرد هرزه بود ، که دنبال دختر بازی و ... بود که با کوله باری از تجربه با شما برخورد می کرد تا قدر همسرتون رو بدونید

14. 15 کاربر از پست مفید داود.ت تشکرکرده اند .

داود.ت (شنبه 04 شهریور 91)

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 31 فروردین 92 [ 19:02]
    سطح
    15
    Level completed: 98%, Points required for next Level: 2
    دستاوردها:
    3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    564

تشکرشده 567 در 144 پست

Array

سلام
    آنقدر توضیحات دوستان کامل بود که حرفی نموند واسه گفتن.
    خودتان هم میدانید که این رفتار غلط هست واگر نه تاپیک باز نمیکردید و کمک نمی خواستید.ما که مجردیم دلمان نمیاد خارج از عرف به یه دختر مجرد ارتباط برقرار کنیم و مبادا احساساتش رو جریحه دار کنیم چه برسه به یه خانم متاهل.صد در صد طرفتون بیماره و یه بیمار خودش نیاز به کمک داره.
    امیدوارم رفتارتون رو اصلاح کنید.
    ما هم دعا می کنیم که از این رابطه غلط به زودی خارج بشید.مشاوره برید،کتاب بخونید
    پس بدون درنگ و تردید همین امروز چهارمیخه رابطه رو تموم کنید و در فکر اصلاح رابطه خودتون با همسرتون باشید. والسلام

16. 7 کاربر از پست مفید Amiran تشکرکرده اند .

Amiran (شنبه 04 شهریور 91)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 17 آبان 95 [ 15:15]
    سطح
    96
    Level completed: 65%, Points required for next Level: 355
    Overall activity: 3.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocialVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    6,844

تشکرشده 7,555 در 2,378 پست

Array

یه چیز دیگه اینکه شوهرت کسی بوده که دوسش داشتی و بهش اعتماد کردی. این اقا غریبه است. صرفا حرف زدن کار راحتیه و معلوم هم نیست که واقعا همونی باشه که می گه. مشکل شما فقط روابط جنسی با شوهرتونه. واضح بگم. هیچ دلیلی وجود نداره که خود این اقایی که باهاش دوست اینترنتی شدین صد بار بدتر از شوهرتون نباشه توی روابط جنسی.
    می گن رابطه اول توی روحیه خانما اثر می ذاره. خوب باشه توی روابط بعدی شون خوشحالن بد باشه یادشون نمی ره. شما به جای اینکه وقت خودتو و البته اون اقا رو تلف کنی سعی کن مشکلتو حل کنی. می گی تنها مشکلت با شوهرت سر روابط جنسیه. چرا سعی نمی کنی اینو حل کنی اول؟ ببین الان حال خودت چقدر بده بعد چت کردن. مشکل اصلیتم که سرجاش هست. برو مشاوره و سعی کن واسه این مشکل راهی پیدا کنی. موفق باشی.

18. 4 کاربر از پست مفید meinoush تشکرکرده اند .

meinoush (شنبه 04 شهریور 91)

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)