به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 01 شهریور 91 [ 13:55]
    سطح
    7
    Level completed: 86%, Points required for next Level: 7
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    3 months registered250 Experience Points
    تشکرها
    1
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array

میخوام بعد از 7 سال رابطه رو تموم کنم کمک کنید

سلام.
    دختری هستم که در کشور آلمان زندگی میکنم 3 سال هست که آلمان درس میخوندم و الان کار میکنم 7 سال پیش با یه پسر تو ایران که هم دانشگاهی بود آشنا شدم 4 سال تو ایران با هم ارتباط داشیم و 3 سال هم که من اینجا هستم با هم در ارتباط بودیم و ایشون هم چندین با اینجا اومدن و ما صیغه می کردیم هر 6 ماه یکبار. و تو این مدت هم کلی باهم لذت می بردیم و خوب بود. الان ایشون تو ایران توی شرکت نفت استخدام شدن و دیگه نمی خوان بیان آلمان و من هم که اینجا کار میکنم دیگه قصد ندارم برگردم ایران و نتیجه این که باید این رابطه تموم بشه. اما چطوری با خودم کنار بیام؟ با کسی که 7 سال براش وقت گذاشتم از 23 سالگی تا الان. ایران که بودم بیشتر وقتها با هم بودیم دعوا هم میکردم ولی با هم بودیم اینجا هم که اومدم کمه کم روزانه 3 ساعت با اینترنت بصورت تصویری با هم صحبت می کردیم و تو این 3 سال هم 3 بار اومده المان پیش من و رفته. خیلی هم هوسبازه تا الان عاشقش بودم میگفتم با من باشه با 10 تا دیگه هم بود مهم نیست اما الان نمی تونم و می دونم با این پستی که در شغل جدید گرفته خوب حال میکنه خودش هم میگه که تازه کار خوب پیدا کرده پول هم داره و میخواد تازه جوونی کنه و لذت ببره. من چه جور کسی رو که اینقد دوستش داشتم و دارم رو فراموش کنم؟ من که یک هشتم وقتی که برای این میزاشتم توی آلمان برای زنگ زدن با خانوادم نمی زاشتم همش مشغول چت با ایشون بودم و اگه خانوادم زنگ میزدن میگفتم الان کار دارم نمی تونم حرف بزنم بعدن زنگ بزنید. کمک کمک کمک
    چی کار کنم
    چه طور این رابطه ساله رو تموم بکنم؟؟؟

2. کاربر روبرو از پست مفید mahsanori تشکرکرده است .

mahsanori (چهارشنبه 05 مهر 91)

عضو فعال

آخرین بازدید
    چهارشنبه 16 اردیبهشت 94 [ 09:58]
    سطح
    92
    Level completed: 2%, Points required for next Level: 980
    Overall activity: 9.0%
    دستاوردها:
    SocialTagger First ClassOverdrive1000 Experience Points10000 Experience Points
    تشکرها
    14,388

تشکرشده 15,106 در 3,401 پست

حالت من
    Shad
    Array

RE: میخوام بعد از 7 سال رابطه رو تموم کنم کمک کنید

mahsanori عزیز سلام

به تالار همدردی خوش آمدی

اول از همه بگم که چقدر خوبه اومدید اینجا و مشکلتون رو مطرح کردید امیدوارم کنار مشاوره دوستان راه درست رو پیدا کنی

دوست عزیزم اشتباه هفت سال رابطه را نمیخواهم گوشزدت کنم اما شما از اول رابطه دچار احساسات بودید و در کنار این احساسات واقعیت را ندیده گرفتید

در حال حاضر قبول این رابطه اشتباه اول قدم شما هست

و بعدش کنترل افکار منفی هست که با کمک تکنیک توقف ذهن امکان پذیره

لینکهای زیر رو بخون و انجام بده

ترمیم و التیام شکست عاطفی

مقابله با مشکلات پایان یافتن یک رابطه

سعی کن محکم با این قضیه کنار بیای تا بقیه عمرت درگیر همچین رابطه ای نشی

مراقب خودت باش

4. 4 کاربر از پست مفید ویدا@ تشکرکرده اند .

ویدا@ (شنبه 08 مهر 91)

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 10 شهریور 91 [ 21:52]
    سطح
    7
    Level completed: 50%, Points required for next Level: 50
    دستاوردها:
    تشکرها
    13

تشکرشده 13 در 5 پست

Array

عزیزم منم مث شما یه رابطه 5 ساله رو با یه پسر تجربه کردیم ، در حد عشق بازی و تماس جنسی ، که به درخواست اون بود و به قول خودش برای نشون دادن احساسات ، هرچند منم قبول کردم به خاطر ابراز احساسات شدیدش ، آخرشم مث شما ، وقتی بحث ازدواج و قطعی کردن رابطه رسید نتونست کاری انجام بده و همه حرفاش پوچ شد ، الان ارتباطمون قطعه ، شما هم به نظر من قدر خودتو بدون ، سعی کن با کسی ارتباط داشته باشی که تو رو واقعاً بخواد ، به نظرت مردی که فقط تو رو برا لذت میخاد میتونه آدم خوبی باشه ؟ من الان فهمیدم که مردا تو برهه های زمانی مختلف به خاطر نیاز ی که دارن ابراز محبت میکنن ، چون به جواب این محبت و نوازش و حرفای خوب نیاز دارن ، سعی کن این ارتباطو قطع کنی ،

6. 5 کاربر از پست مفید tanhayetanha تشکرکرده اند .

tanhayetanha (شنبه 08 مهر 91)

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 16 دی 91 [ 18:45]
    سطح
    8
    Level completed: 44%, Points required for next Level: 28
    دستاوردها:
    تشکرها
    25

تشکرشده 25 در 15 پست

Array

سلام عزیزم..همه ی ما همدردیم..منم یه ماهه که رابطمو قطع کردم اما واقعا به پوچی رسیده بودم چون قصدمون ازدواج نبود و اینکه با شخص دیگه ای بود و الان فقط احساس حماقت میاد سراغم البته گاهی دلتنگش میشم اما فایده ای نداره چون اون از اولم منو واسه هوسش میخواست...بالاخره میگذره و چون میگذرد ظلمه بگم غمی نیست اما سعی کن ارادتو قوی کنی....

8. 3 کاربر از پست مفید ملن تشکرکرده اند .

ملن (شنبه 08 مهر 91)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 05 تیر 93 [ 00:07]
    سطح
    28
    Level completed: 67%, Points required for next Level: 50
    دستاوردها:
    1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    319

تشکرشده 338 در 136 پست

Array

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsanori
    سلام.
    دختری هستم که در کشور آلمان زندگی میکنم 3 سال هست که آلمان درس میخوندم و الان کار میکنم 7 سال پیش با یه پسر تو ایران که هم دانشگاهی بود آشنا شدم 4 سال تو ایران با هم ارتباط داشیم و 3 سال هم که من اینجا هستم با هم در ارتباط بودیم و ایشون هم چندین با اینجا اومدن و ما صیغه می کردیم هر 6 ماه یکبار. و تو این مدت هم کلی باهم لذت می بردیم و خوب بود. الان ایشون تو ایران توی شرکت نفت استخدام شدن و دیگه نمی خوان بیان آلمان و من هم که اینجا کار میکنم دیگه قصد ندارم برگردم ایران و نتیجه این که باید این رابطه تموم بشه. اما چطوری با خودم کنار بیام؟ با کسی که 7 سال براش وقت گذاشتم از 23 سالگی تا الان. ایران که بودم بیشتر وقتها با هم بودیم دعوا هم میکردم ولی با هم بودیم اینجا هم که اومدم کمه کم روزانه 3 ساعت با اینترنت بصورت تصویری با هم صحبت می کردیم و تو این 3 سال هم 3 بار اومده المان پیش من و رفته. خیلی هم هوسبازه تا الان عاشقش بودم میگفتم با من باشه با 10 تا دیگه هم بود مهم نیست اما الان نمی تونم و می دونم با این پستی که در شغل جدید گرفته خوب حال میکنه خودش هم میگه که تازه کار خوب پیدا کرده پول هم داره و میخواد تازه جوونی کنه و لذت ببره. من چه جور کسی رو که اینقد دوستش داشتم و دارم رو فراموش کنم؟ من که یک هشتم وقتی که برای این میزاشتم توی آلمان برای زنگ زدن با خانوادم نمی زاشتم همش مشغول چت با ایشون بودم و اگه خانوادم زنگ میزدن میگفتم الان کار دارم نمی تونم حرف بزنم بعدن زنگ بزنید. کمک کمک کمک
    چی کار کنم
    چه طور این رابطه ساله رو تموم بکنم؟؟؟
     خود را برای مدتی سختی کشیدن آماده کنید
     فکر نکنید که فراموش کردن محال است چون عده زیادی از دخترها توانسته اند پس شما هم می توانید
     هر وقت به یادش می افتید سعی کنید بیشتر به عیوب و نقصها و کارهای بدی که احیانا انجام داده فکر کنید
     هر گونه نشانه ی او را از بین ببرید یا از خود دور کنید و جایی که شما را یاد او می اندازد نروید
     خود را به حدی مشغول کنید تا وقت فکر کردن به او را نداشته باشید و همچنین اوقات فراغت را با تفریح و بازی و مطالعه و ... پر کنید
     در نشست های دوستانه و فامیلی و سفرهای جمعی و کلاسهای مختلف بیشتر شرکت کنید
     از تنهایی بپرهیزید
     فعالیتهای ورزشی فکر شما را مشغول و انرژی شما را تخلیه می کند
     ارتباط محبت امیز با مادر و اعضای دیگر خانواده و یا دوستان صمیمی را تقویت کنید
     ارتباط عاشقانه قلبی با خدا و اهل بیت علیهم السلام برقرار کنید
     از دعا و گریه در درگاه خدا غافل نشوید چون هم سبک می شوید و هم ممکن است که خدا دل شما را از این علاقه خالی کند
     هرچه زودتر ازدواج کنید چون اولا: محبت جدید محبت قبلی را کم رنگ می کند ثانیا: نیاز شما را به عشق و محبت جنس مخالف رفع می کند
    -دختری ازدواج کرد و به خانه شوهر رفت ولی هرگز نمی توانست با مادرشوهرش کنار بیاید و هر روز با هم جرو بحث می کردند.
    اهل خانه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)