به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    جمعه 05 اردیبهشت 93 [ 16:49]
    سطح
    17
    Level completed: 84%, Points required for next Level: 16
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    1
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array

خیانت تمام نشدنی!

با سلام به همگی
    من خیلی وقت هست که عضو این فروم هستم و همیشه موضوعات مربوط به خیانت رو دنبال میکردم چون خودم سالهاست که با این موضوع دست و پنجه نرم میکنم ولی امروز که میخواستم وارد سایت بشم پسوردم رو فراموش کردم و یه کاربری جدید ساختم ..میخوام بگم با فضای فروم غریبه نیستم
    من 33 سالمه و 9 سال هست که ازدواج کردم با کسی که عاشقانه دوستش داشتم و با تمام مخالفتهای خانواده بالاخره حرف خودم رو به کرسی نشوندم و به ارزوم رسیدم...تا 3سال بعد از ازدواجم زندگی خوبی داشتم ولی بعد از اون برای اولین بار با دیدن اس ام اس توی گوشی همسرم فهمیدم که تا حالا تو خواب خرگوشی بودم و ایشون با دوست دختر قبل از ازدواجشون دوباره رابطه دارن!چه به روز من اومد بماند که همه خیانت دیده ها میدونن چی کشیدم موضوع رو به کسی نگفتم ..التماس التجا که منو ببخش هرگز تکرار نخواهد شد!و البته که تکرار شد اونم با یه گوشی و خط پنهانی که بازم بر حسب اتفاق دیدم...دوباره همون حرفها همون تعهدها!حتما براتون سواله چرا اینقد پوست کلفتم و بی غیرت!علتش اینه که من توی یه شهر کوچک زندگی میکنم ..پدرم سالها پیش فوت کردن و مادرم تنها زندگی میکنن و فوق العاده عصبی و بیمار هست و من حتی کوچک ترین مشکلاتم رو نمیتونم با مادر در میون بگذارم چون واقعا توانش رو ندارن یعنی واقعا به طلاق نمیتونم فکر کنم .
    اما 4 روز پیش دوباره ناغافل یه گوشی دیگه دستش دیدیم نتونستم ببینم چی توش هست چون نزاشت اصلا ببینمش وقتی کلی باهاش بگو مگو کردم در نهایت به من گفت به تو مربوط نیست!جالبه نه؟میدونم اخر حقارته ولی فعلا چاره ای ندارم چون علاوه بر مشکلاتی که با خانوادم دارم هیچ منبع درامدی ندارم و این جدا شدنم سخت تر میکنه
    الان واقعا درمونده و پریشونم هیچ انگیزه ای برای زندگی کردن ندارم

2. کاربر روبرو از پست مفید سها2 تشکرکرده است .

سها2 (پنجشنبه 11 آبان 91)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 21 بهمن 92 [ 18:58]
    سطح
    43
    Level completed: 47%, Points required for next Level: 107
    دستاوردها:
    Social1 year registeredTagger Second Class1000 Experience Points
    تشکرها
    3,824

تشکرشده 3,762 در 695 پست

Array

RE: خیانت تمام نشدنی!

نقل قول نوشته اصلی توسط سها2
    !حتما براتون سواله چرا اینقد پوست کلفتم و بی غیرت!
    اتفاقا من اصلا اینطور فکر نکردم بلکه شما رو فردی قوی دیدم که می خواد برای زندگی خوب تلاش کنه !

اما از این تعجب می کنم که چرا به جای اینکه یک گام به جلو برداری به عقب برداشتی؟
    دوست عزیز شاید در شرایط شما نباشم اما می توانم درکت کنم که چه سختی رو داری تحمل می کنی ولی سعی کن قوی باشی و به خطا نری!

توصیه اکید من این است که به همسرت تا یه مدتی کاری نداشته باش و اصلا بهش گیر نده و به هیچ عنوان موبایلش رو چک نکن که در غیر اینصورت فقط اون رو حریصتر می کنی !
    سعی کن قوی باشی و میدان را برای خودت نگهداری!
    بعضی موقع ها با توجه نکردن و بی اهمیت جلوه دادن می تونیم موفق تر عمل کنیم .

4. 6 کاربر از پست مفید چشمک تشکرکرده اند .

چشمک (سه شنبه 24 مرداد 91)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    17
    دستاوردها:
    تشکرها
    1
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array

چشمک عزیز
    باور کنید از اخرین باری که متوجه شدم خیانت میکنه حدود یک سال ونیم میگذره و از اون موقع سعی کردم اصلا کنکاش نکنم و حتی یکبار هم گوشیش رو چک نکردم ولی اینبار من یک گوشی دیگه دستش دیدم که البته غافلگیر شد چون من بیرون از خونه بودم و برای برداشتن چیزی بی خبر برگشتم خونه که دستپاچه شد و قایمش کرد و با اصرارهای من هم اجاره نداد ببینمش.کاملا قیافه یک ادم مدعی رو گرفته و حتی سعی نکرد مثل دفعه های قبل یه دروغ سر هم کنه!
    و این بی نهایت من رو عذاب میده
    میدونم این موضوع خیانت اینقدر تکراری هست که شاید کسی رغبت نکنه برای این مورد بازم نظر بزاره ولی چه کنم که بی نهایت مستاصل و نا امیدم و واقعا الان نمیدونم چه برخوردی با همسر خائنم داشته باشم

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    17
    دستاوردها:
    تشکرها
    1
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array

خیلی دلم شکست این همه بی تفاوتی اونم توی این فروم؟

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 30 فروردین 00 [ 04:41]
    سطح
    64
    Level completed: 82%, Points required for next Level: 54
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    166

تشکرشده 162 در 60 پست

Array

خب یه بار باهاشون با مهربونی و محبت صحبت کنید. ببینید مشکلشون چیه! چرا دارن این کار و می کنن؟ آیا چیزی تو زندگی باشما اذیتشون می کنه که به سمت این کار سوق پیدا کردن؟ شما خودتون چه فکری می کنید؟ موردی هست تو زندگیتون که فکر کنید دلیلش می تونه این باشه هرچند شما بهشون این حق رو ندید؟؟؟

8. 3 کاربر از پست مفید marzieh411 تشکرکرده اند .

marzieh411 (یکشنبه 05 شهریور 91)

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 01 مهر 91 [ 03:25]
    سطح
    8
    Level completed: 32%, Points required for next Level: 34
    دستاوردها:
    3 months registered250 Experience Points
    تشکرها
    41

تشکرشده 41 در 12 پست

Array

نظر من این هست که پنهان کاری تا جایی کاربرد داره که طرف مقابل اشتباهاتش رو متوجه بشه و دیگه تکرار نکنه . بهتر نیست که با یک بزرگتر توی فامیل که مورد قبول ایشون هست مشورت کنید تا با همسرتون صحبت کنه و ببینه چی می خواد یا برنامه اش چیه ، شاید اگر بفمید بتونید حلش کنید .از طرف دیگه هم سعی کنید یک حرفه رو یاد بگیرید یا ادامه تحصیل بدید که اگر خواستید برای ادامه زندگیتون تلاش کنید نزارید به حساب اینکه هیچ منبع درآمدی ندارید و در این صورت حتی اگر همسرتون اصلاح هم نشد و یا هر اتفاقی افتاد شما نسبت به آینده خوش بین تر خواهید بود . به امید حل مشکل شما

10. 4 کاربر از پست مفید غزاله افشار تشکرکرده اند .

غزاله افشار (جمعه 27 مرداد 91)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 02 بهمن 91 [ 00:56]
    سطح
    16
    Level completed: 19%, Points required for next Level: 81
    دستاوردها:
    3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    562

تشکرشده 568 در 180 پست

Array

سلام
    چرا بجای اینکه سعی کنید بهشون نزدیکتر شید دارید ازش دور میشید؟

البته این نظر شخص منه نمیدونم درسته یا نه؟
    کنکاش وجستجو تو کارا ووسائل اطرافیان اکثرا نتیجه عکس میده منظورم اینه که بهش این پیام رو میده که:
    "من ازت انتظار خیانت و پنهان کاری رو دارم این حق شماس ومن منتظر دیدن علائم ونشانه هاشم "

بیاین ویه مدت رویه تون رو تغییر بدین وبجای اینکه خیانت رو اونقدر لایق خودتون وزندگیتون بدونید که بشینید واسش غصه بخوریدواز زندگی خسته بشین بگردین دنبال علت یا علتاش؟؟؟
    چرا شوهرم پیشم احساس ارامش نمیکنه؟مگه من اونقدر که اون نیاز داره مهربون نیستم؟
    چرا شوهرم از با من بودن لذت کافی رو نمیبره ؟مگه من چیم از دوستای یواشکیش کمتره؟

هیچ فکرشو کردین یا ازش پرسیدین چرا شما رو انتخاب کرد وواستون جنگید؟چرا واسه رسیدن به اون دوست دختر قبلیش اینکارو نکرد؟

ببین خانمی خیال کن همه شرایط رو داشتی که بعد از جداشدن بتونی راحت زندگی کنی وجداشدی پس 9سالت چی میشه؟ارزویی که داشتی وبهش رسیدی چی میشه؟مگه ارزو نداشتی با اونی که عاشقشی ازدواج کنی؟
    حالا صادقانه بگو همش تقصیر ایشون بود که رابطتون بد شد؟
    من تو رو محکوم نمیکنم دلم میخواد کمکت کنم منم مشکل داشتم وغیر از خونه همسرم جای دیگه نداشتم همه سعیم رو کردم و زندگیم خیلی بهتر شد البته مشکلم با شما فرق داشت ولی حل شد چون باید حل میشد.
    امیدوارم همه چی درست بشه .
    یه مدت فکرتو بگذار واسه حل مشکلت تو این همه صبر کردی اینم روش.

12. 6 کاربر از پست مفید هیام تشکرکرده اند .

هیام (جمعه 27 مرداد 91)

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 23 فروردین 92 [ 15:52]
    سطح
    17
    Level completed: 48%, Points required for next Level: 52
    دستاوردها:
    3 months registeredTagger Second Class1000 Experience Points
    تشکرها
    559

تشکرشده 569 در 163 پست

Array

من موافق این شیوه نیستم، اگر کوتاه اومدن قرار بود جوابی بده خوب تا الان باید همسر شما اصلاح میشد
    اینکه آیا تو زندگی چیزی براش کم گذاشتید یا نه رو فقط خودتون میتونید تشخیص بدید نه ما
    اگر فکر میکنید واقعا کمبودی داشته خوب این بحثش جداست باید سعی کنید کمبودهارو برطرف کنید هرچند که خیانت ش رو توجیه نمیکنه اما بازهم یه دلیل قانع کننده میتونه باشه
    اما اگر واقعا دلیلی وجود نداشته و از روی بوالهوسی اینکارو میکنه به نظرم دیگه نباید کوتاه بیاید ، میدونم که نمیشه طلاق بیگیرید اما میتونید جدی وایسید و اقلا به طلاق تهدیدش کنید؟
    راه دوم: فکر میکنم صحبت کردن شما با دختری که در ارتباط با همسر شماست میتونه نتیجه بخش تر باشه
    سعی کنید شمارشو پیدا کنید و جدی صحبت کنید، وجدانش رو به درد بیارید و بگید بخاطر تو زندگی من و شورم بعد اینهمه سال داره از هم میپاشه
    تو راضی هستی؟ من از زندگیش میرم بیرون اما آبروتونو همه جا میبرم ، یا یه چنین حرفایی بزنید شاید که دختره ازونطرف رابطه رو قطع کنه

14. کاربر روبرو از پست مفید کبـود تشکرکرده است .

کبـود (یکشنبه 29 مرداد 91)

Banned
    آخرین بازدید
    شنبه 19 دی 94 [ 18:27]
    سطح
    51
    Level completed: 89%, Points required for next Level: 22
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    2,084

تشکرشده 1,278 در 497 پست

Array

عزیزم درک میکنم شرایط خیلی سختی هست . نگران نباش با توکل به خدا درست میشه .

به نظرم به جای اینکه از همسرت فاصله بگیری سعی کن بهش نزدیک بشی .همسرت شما رو دوست داشته که با شما با عشق زندگیش رو شروع کرده .
    شاید مشکلی داره و شما ازش بیخبر هستید .مثلا ممکنه که یک دختر تهدیدش کرده باشه که اگه با من صحبت نکنی همه چیز رو به همسرت میگم و زندگیت رو به هم میریزم و ....و همسر شما ناخواسته وارد یک رابطه ای شده که خودش هم زیاد تمایلی بهش نداره .البته فقط یک مثال هست.

پس در چنین شرایطی هرچه از همسرت دوری کنی بدتر و بدتر میشه و ممکنه اگر واقعا رابطه دیگری باشه بیشتر جذب بشه .
    بهتره با محبت بهش نزدیک بشی باهاش صحبت کنی و یا یک نامه براش بنویسی و از عشقی که با هم داشتید شروع کنی و کم کم نگرانیت رو به خاطر این موضوعات اخیر بیان کنی و بهش بگو که میدونی که چقدر تو رو دوست دارم و زندگیمون رو دوست دارم و بگو میدونم که تو هم من رو خیلی دوست داری و به این شک ندارم و بهش این اطمینان رو بدی که باهاش دوست هستی و کمکش میکنی که هرطوری هست و هر مشکلی هست که از شما پنهان میکنه رو با شما در میون بگذاره .
    اصلا سعی نکن گریه زاری راه بندازی و بگی که من رو دوست نداری و ... چون واقعا در جواب این چیزها حرفی برای گفتن نداره جز فرار .
    سعی کن طی یک صحبت دوستانه و صمیمی وخیلی منطقی دست همسرت رو بگیری و بهش کمک کنی .

16. 5 کاربر از پست مفید tamanaye man تشکرکرده اند .

tamanaye man (یکشنبه 05 شهریور 91), اثر راشومون (سه شنبه 22 اسفند 91)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 05 شهریور 91 [ 11:11]
    سطح
    14
    Level completed: 34%, Points required for next Level: 66
    دستاوردها:
    3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    18

تشکرشده 16 در 5 پست

Array

سلام دوستم همدردی
    خیلی ناراحت شدم که اینجور گرفتار این خیانت شدی . اما باید سعی کنی که محکم باشی . خیلی حیفه که بعد از این همه سختی بخوای از علاقه وعشقت بگذری . به روزهای خوبی که باهم داشتین فکر کن تا کمی آرامتر بشی بعد با آرامش به آنچه پیش اومده فکر کنی و بهترین راه حل را پیدا کنی . به نظرم با اون خانومی که ارتباط داره صحبت کن بهش بگو با این همه عشق به اینجا رسیدی و اگه اون هم بخواد رو ویرانه های زندگی تو عشقی رو تجربه قطعا بدتر خواهد شد . به شوهرت هم با حوصله و گذشت نزدیک تر بشو و یادآوری کن که شما با کلی عشق شروع کردین حالا واسه هیچ باید اینقدر از هم فاصله بگیرید. سعی کن قوی باشی و به چیزهای بد فکر نکن . بدون با صبر و حوصله و با یه روش درست میتونی دوباره به روزهای خوب برگردی .
    به امید روزهای خوب . مراقب خودت باش .

18. 3 کاربر از پست مفید avana تشکرکرده اند .

avana (چهارشنبه 08 شهریور 91), اثر راشومون (سه شنبه 22 اسفند 91)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)