به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 30
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    جمعه 27 مرداد 91 [ 14:49]
    سطح
    8
    Level completed: 94%, Points required for next Level: 3
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    3 months registered250 Experience Points
    تشکرها
    7

تشکرشده 7 در 5 پست

Array

امتحان تقدیر قسمت

سلام خوبید خسته نباشید .من در سن 22 سالگی ازدواج کردم با خانومم .اگه میشه راهنمای کنید لطفا خرابم عجیب من الان 6 سال ازدواج کردم من یی رفیق داشتم که گرفتار بود چند سری کمکش کردم براش کار زدم باهاش خیلی ندار بودم خیلی کمکش کردم من بعد این که برام مشکل پیش اومد تنها موندم رفیقم پسر نداشت 2تا دختر داشت که یی کیشون خیلی خوب بود حتی یی سری براش خواستگارم بردم خیلی با معرفت بود خانوادش رو می چرخوند تا من گرفتار شدم به من پیام می داد در دو دل می کرد منم دوسشون داشتم بعضی وقتها پول می ریختم براشون .به مشکل خوردم هر روز حرف میزد که من بدتر نشه حالم از خانوادم هم دور بودم به خاطر مشکلم خلاصه همین حرفها باعث شد علاقم بیشتر بشه بهش اون نیتی نداشت بعد فکر نکنید خیلی پاکه بعد گرفتار هم شدیم الان چند ساله با هم هستیم چند سری گفت جدا شیم من قبول نکردم گفتم ازدواج کنیم باز قبول نکرد من نه می تونم جدا شم نه بی خیال اگه رفیقم بفهمه می گه خیانت کردی من یا اون قصدمون این نبود ولی نمی دونم چی شد اون هم پاکه هم خوب ولی الان ازدواج مجدد در ایران حرام هست چون ننگه اگه خانوادم بفهه رفیقام فامیل بعد دوستم چیکار کنم تصور این که یکی با اون شوهر کنه هم ندارم اونم میگه من به زن وبچت خیانت نمی کنم اگه من جدا بشم اون یی بلای سرش بیاد چی میگه ازدواج نمی کنم اون تا حالا تو زندگیش خوشی نداشته من عذاب وجدان گرفتم اخرتم چی میشه اون خواستگار داشت به خاطر من نرفت گیر افتادم سری نماز میگم خدا این چه امتحانیه ما که نمی خواسیم اینجوری بشه اگه بفهمن ابروم میره اونم خود کشی میکنه ما همدیگرو می خوایم چون الان بعد می دونن چیکار کنیم غیرتمم قبول نمی کنه کسی بهش دست بزنه شوهر کنه کمکم می کنید.قرار گذاشتیم چند روز دیگه جدا شیم .به همین ماه رمضون ما قصدی نداشتیم گرفتار شدیم .اون خیلی پاکه خوبه

2. کاربر روبرو از پست مفید samparsa تشکرکرده است .

samparsa (دوشنبه 23 مرداد 91)

عضو همراه

آخرین بازدید
    جمعه 19 تیر 94 [ 19:52]
    سطح
    83
    Level completed: 49%, Points required for next Level: 255
    Overall activity: 61.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassSocial1000 Experience Points10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    9,194

تشکرشده 9,663 در 1,930 پست

Array

RE: امتحان تقدیر قسمت

دوست عزیز سلام به همدردی خوش اومدی.

اول از همه عنوان تاپیکت مبهمه..شما باید یه عنوان واضح که اصل مشکلت رو بیان کنه بنویسی.میتونی تو ارسال بعدیت عنوان جدید رو بگی تا مدیرا عوضش کنن.اینجوری بازدیدا و جوابای تاپیکت بهتر هم میشه.

دوست من خدا به ما ادما عقل داده و گفته ازش استفاده کنید..چون عقل کافی نبود بهمون دین و پیغمبر داد و گفت اینم راه و روش و نقشه زندگیتون..برای اینکه موفق بشید از اینا استفاده کنید.

وقتی گفته دوتا نامحرم نباید با هم ارتباط داشته باشن حتی به بهونه کمک و درددل یه چی میدونسته که گفته..و گرنه خدا از روی بخیل بودن که واسه ادما چارچوب نذاشته..

حالا شما راه غلط رفتی و برای خودت توجیه هم کردی..الان که به نتیجه اسف بارش رسیدی نباید بندازی گردن خدا.

ارتباطتت رو با این دختر بطور کامل کامل کامل و یه دفعه ای قطع کن..مطمئن باش هیچ اتفاقی نمی افته و نه تو میمیری و نه اون.

ممکنه برای هردوتون سخت باشه مثه تلخی یه دارو اما به شیرینی سلامتیتون میارزه.

وقتی ارتباطتت کامل قطع شد از توقف فکر استفاده میکنی..یعنی اگه اس ام اس یا یادگاری ازش داری میریزی دور.اگه جای خاطره انگیز رفتین دیگه نمیری و هر وقت فکرش اومد تو ذهنت سریع فکرتو منحرف میکنی ازش..

بعد از یه مدت که التهابت کمتر شد باید رابطتت با همسرتو یه بررسی اساسی کنی..ببینی کی و چرا این رابطه سست شده که به یه سمت دیگه کشیده شدی؟؟

باید برای شاداب و لذتبخش بودت رابطت با همسرت تلاش کنی.اما لازمش قطع ارتباط با این دختره.

موفق باشی

4. 11 کاربر از پست مفید بهار.زندگی تشکرکرده اند .

بهار.زندگی (دوشنبه 23 مرداد 91)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    8
    دستاوردها:
    تشکرها
    7

تشکرشده 7 در 5 پست

Array

سلام خسته نباشی من شرمنده این حرف رو میزنم ناراحت نشید من نماز می خونم قرانم من حالیمه محرم نا محرم من پیش مجتهد رفتم که رساله داشت ازش سوال کردم تو قم گفت رشیده باشه میشه صیغه کرد من تو فکر خیانت نیستم و نکردم اون پاکه و مرده خصلتش مردونس ما برا چیزه دیگه دوست نشدیم وگرنه دادشم اگه بخوای زیاده من برا حوس دوست نشدم اونم ولی گرفتار شدیم من کلی قم رفتم پرسیدم حلال حرام رو

6. کاربر روبرو از پست مفید samparsa تشکرکرده است .

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 01 مهر 91 [ 03:25]
    سطح
    8
    Level completed: 32%, Points required for next Level: 34
    دستاوردها:
    تشکرها
    41

تشکرشده 41 در 12 پست

Array

آقای محترم
    اگر فقط بخواهی این نکته رو در نظر بگیری که چی حلال هست چی حرام ، از این سردرگمی نجات پیدا نمی کنی . به نظر من آدمها بعضی وقتها باید به وجدانشون رجوع کنند و یه کم منطقی فکر کنند . شما اگر هر کاری با اون خانم می خوای انجام بدی مثل صیغه یا ازدواج ، حتماً باید همسرت در جریان باشه . باهاش منطقی صحبت کن .
    وقتی اینو در نظر می گیری که پنهانی صیغه کنید ، این موضوع رو هم باید مدنظر داشته باشی که همسرت بالاخره می فهمه .
    مردونگی فقط به این نیست که از این بترسی که اون خانم چی میشه یا بری پیش مجتهد ، مهم اینه که به عهدی که با همسرت بستی پایبند باشی .
    اون خانم هم مقصر هست وقتی که می دونست شما متاهلی و این رابطه سرانجامش یا خیانته یا جدایی بازم هم ادامه داد .
    بهتره با هم صحبت کنید و برای مشاوره حضوری اقدام کنید . موفق باشید

8. 7 کاربر از پست مفید غزاله افشار تشکرکرده اند .

غزاله افشار (دوشنبه 23 مرداد 91)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    8
    دستاوردها:
    تشکرها
    7

تشکرشده 7 در 5 پست

Array

اون بنده خدا اصلا فکر ازدواج نیست قبولم نمیکنه که ازدواج کنیم منم چند سری گفتم ولی اون من بخوام نخوانم جدا میشه برای اون سخت هستش چون نه تو خانواده دل خوشی داره نه فامیل دل خوشیش من بودم اون به خاطر خانومم میره که من خوشبخت باشم تو زندگیم اختلاف نیوفته .من عذاب وجدان دارم خیانت نکردم ولی اگه من نبودم اون خوشبخت بود

10. کاربر روبرو از پست مفید samparsa تشکرکرده است .

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 25 تیر 92 [ 11:29]
    سطح
    29
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 1
    دستاوردها:
    1 year registeredTagger Second Class1000 Experience Points
    تشکرها
    370

تشکرشده 371 در 137 پست

Array

آقای محترم شما تا زمانی که اشتباهتونو نپذیرید نمیتونید مشکلتونو حل کنید

اولین قدم پذیرش هست ولی متاسفانه شما اصرار به اشتباهتون دارین و خودتون و اون خانومو توجیه میکنید

از نظر خانمها کار شما خیانته اسمش، چه حلال باشه چه حرام
    هردوی شما اشتباه کردین که وارد این رابطه شدید و اشتباه بعدیتون اینه که نمیخواین بپذیرید کارتونو تا بتونید قدمی در جهت اصلاحش بردارین.

ضمن برادر عزیز تو این رابطه اگه همانطور که گفتید قصدتون خیرخواهی بود میتونستید رابطه رو کنترل کنید که نکردید و خواستید بره تو فاز عشق و عاشقی

همون موقع که این رابطه داشت شکل میگرفت فکر نکردید شما در قبال یه خانم دیگه متعهد و مسئولید؟

anyway قصدم سرزنش نیست خواستم کمکتون کنم که بدونید اشتباه کردین و بپذیرین اشتباهتونو تا با کمک خودتون و دوستان و کارشناسها مشکلتون حل شه

12. 4 کاربر از پست مفید taranee تشکرکرده اند .

taranee (چهارشنبه 25 مرداد 91)

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 01 مهر 91 [ 03:25]
    سطح
    8
    Level completed: 32%, Points required for next Level: 34
    دستاوردها:
    تشکرها
    41

تشکرشده 41 در 12 پست

Array

دل خوشی اون خانم به خاطر همسر شما از بین نمیره ، به خاطر اشتباه شما و خودش ضربه می خوره ، چون دوستی حالا در هر سطح با یک فرد متاهل عاقبت خوبی نداره .
    عذاب وجدان شما وقتی برطرف میشه که به این فکر کنی که شما در هر صورت قادر به خوشبختی اون نبودید چون این خوشبختی رو باید رو ویرانه های زندگی با همسر اولتون می ساختید .
    آدمها همیشه وقتی یک غصه تو دلشون هست فکر می کنند که دیگه نمی تونند تو زندگی شاد باشند در صورتیکه گذشت زمان همه چی رو حل میکنه . محکم کردن روابطتون با همسرتون هم میتونه بهتون کمک کنه زودتر موفق بشید فراموشش کنید

14. 3 کاربر از پست مفید غزاله افشار تشکرکرده اند .

غزاله افشار (چهارشنبه 25 مرداد 91)

عضو همراه

آخرین بازدید
    جمعه 19 تیر 94 [ 19:52]
    سطح
    83
    Level completed: 49%, Points required for next Level: 255
    Overall activity: 61.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassSocial1000 Experience Points10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    9,194

تشکرشده 9,663 در 1,930 پست

Array

من شرمنده این حرف رو میزنم ناراحت نشید من نماز می خونم قرانم من حالیمه محرم نا محرم من پیش مجتهد رفتم که رساله داشت ازش سوال کردم تو قم گفت رشیده باشه میشه صیغه کرد من تو فکر خیانت نیستم و نکردم اون پاکه و مرده خصلتش مردونس ما برا چیزه دیگه دوست نشدیم وگرنه دادشم اگه بخوای زیاده من برا حوس دوست نشدم اونم ولی گرفتار شدیم من کلی قم رفتم پرسیدم حلال حرام رو
    سلام.سلامت باشی
    ناراحت نشدم..دلیلی برای ناراحتی من وجود نداره..سود و زیان کارتون هم به من نمیرسه.

امان از این من خودم میفهمم من خودم میفهمم...همینه که ما رو زمین میزنه...برادر من مگه خیانت شاخ و دم داره؟؟
    همین که دو تا نامحرم بهم دل دادن و قلوه گرفتن کجای همون دینی هس که بهش استناد میکنی؟؟؟

منم نگفتم نمیشه صیغه کرد.صیغه هم یه راهه..مثه بقیه راه ها اما باید شرایطش رو بررسی کرد.

ولی الان ازدواج مجدد در ایران حرام هست چون ننگه اگه خانوادم بفهه رفیقام فامیل بعد دوستم چیکار کنم
    حرام نیست..ننگ هم نیس...فقط برای همه مورد قبول نیس..چون شرایط خاص خودشو داره اما ازش سوء استفاده شده..
    حالا شما سوالت چیه؟؟میخوای صیغه کنی؟؟میخوای از معایب صیغه باخبر بشی؟؟؟میخوای واسه زندگیت راه حل پیدا کنی؟؟؟سوالت چیه؟؟؟

ولی اون من بخوام نخوانم جدا میشه برای اون سخت هستش چون نه تو خانواده دل خوشی داره نه فامیل دل خوشیش من بودم اون به خاطر خانومم میره که من خوشبخت باشم تو زندگیم اختلاف نیوفته .من عذاب وجدان دارم خیانت نکردم ولی اگه من نبودم اون خوشبخت بود
    چیکار اون داری..مگه قیم یا وکیل وصیشی؟؟؟اونم خدا رو داره خودشو داره..خونوادشم داره..اگه تو بذاری اگه به تو دل نبنده چشماش رو خوبیای خونوادشم باز میشه...

شما هر دختری که دلخوشی نداره رو میخوای باهاش دوس بشی تا به زندگی امیدوار بشه؟؟؟این چه امیدیه؟؟؟اینکه یه دختر بدونه اینده ارتباطش با یه مرد بی سرانجامه کجاش امیدواریه؟؟؟

اون میدونه کارش غلطه..خیلی بیشتر از تو هم دلش واسه خودش میسوزه تو چرا جلوشو میگیری.

این وسط به امید زن خودت که به توئه هم فکر کردی؟؟؟

حالا که خودتم پشیمونی چرا عقب نمیکشی؟؟؟

خوب تو میگی برای هوس دوس نشدی...درسته؟؟؟
    بیا بگو واسه چی دوس شدی؟؟؟چی بهت میده اون رابطه؟؟؟؟اون انرژی مثبتی که از این رابطه میگیری چیه؟؟

برادر من خوشبختی بوجود اومدنی نیست ساختنیه.بوجود اوردنیه..یعنی تو اگه با همسرت احساس رضایت نمیکنی بخاطر بی مهارتی هردوتونه..اونوقت اگه وارد یه رابطه جدید هم بشی بعد یه مدت همینطور سرخورده میشی..

اونوقت برای ارضاء خواسته های جدیدت سراغ یه نفر تازه میری..

بیا امتحان کن..ببین چه خوشگل میشه زندگی خودتو بسازی..هنر مرد به زندگی نگه داشتنشه...

ببین با یادگیری ساختن زندگیت چقد رشد میکنی..چقد کامل میشی.و همینطور زنت.

اگه تو زندگیت به جاهای سخت سخت رسیدی..اگه به زمستون رسیدی فرار چاره کار نیست..صبر کن تا بهار بشه...صبر کن و زندگیت رو بساز.

عنوان جدید رو هم بنویس.حتـــــــــــما

موفق باشی

16. 4 کاربر از پست مفید بهار.زندگی تشکرکرده اند .

بهار.زندگی (چهارشنبه 25 مرداد 91)

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 10 دی 02 [ 10:23]
    سطح
    94
    Level completed: 75%, Points required for next Level: 259
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassSocialVeteranOverdrive10000 Experience Points
    تشکرها
    3,682

تشکرشده 4,954 در 1,249 پست

Array

سلام

بهار زندگی میگه دو تا نامحرم نباید رابطه پنهانی داشته باشن شما میگی از مجتهد پرسیدی گفته میشه صیغه کرد یعنی شما الان صیغه کردید؟

منظورتون از با هم هستیم چی هست؟(یعنی شما طبق گفته مرجع تقلید صیغه کردید؟)

در ضمن به نظر من علت گره خوردن شما به ایشان دوری از خانوادتون بوده و علت وابستگی ایشان به شما هم نبود یک فرد مناسب دیگه هستش اگر خانواده شما نزدیک شما باشن و ایشان با فرد مناسبی ازدواج کنه هر دو به آرامش میرسید.

حضرت محمد گفته وقتی زن و مرد نامحرمی در یک مکان دور از دیگران باشند نفر سومی که در اینجا حاضر میشه شیطانه

هم شما و هم ایشان میدونید که این رابطه پایان خوشی نداره پس به حرفای بهار زندگی توجه کنید.زندگی سه نفر در معرض تباه شدن هست شما همسر شما و این خانم.

پاسخ من با بهار زندگی همزمان شد و احتمالا تکراری

18. کاربر روبرو از پست مفید فکور تشکرکرده است .

فکور (دوشنبه 23 مرداد 91)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 03 آبان 91 [ 02:52]
    سطح
    14
    Level completed: 16%, Points required for next Level: 84
    دستاوردها:
    3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    199

تشکرشده 199 در 73 پست

Array

جالبه واسم !!!!!!!!!!!
    بنده خدا اون خانوم نیست که اومده رو زندگی یکی دیگه.بنده خدا زنتونه داره بهش خیانت میشه.
    مردای ما از دین اسلام و حلال و حرام فقط چند همسری و صیغه رو یاد گرفتن.برادر من اینقدر قم و ایمان و و.... نکن لطفا.
    خدایی که حلال و حرام رو به تو گفت قبلش گفت من از حق خودم میگذرم اما از حق الناس نه.
    هر کار میخواین میکننین یه کلمه نفهمیدم نفهمیدم میگین فکر میکنین همه چی حل میشه؟!!! یعنی چی که نفهمیدین؟ خدا رو شکر از نظر ذهنی هم شما هم اون خانوم سالمین.بچه هم که نیستین ندونین خیانت چیه.
    اون صیغه و چند همسری هم که پیامبر گفته مال اعراب اون موقع هست و موارد خاص مثل جنگ و ... برای حمایت از زنان بی سرپرست.نه برای هوسرانی .
    متاسف میشم از دیدن این همه جهل و مومنان بی دین

20. کاربر روبرو از پست مفید زیبا خانوم تشکرکرده است .

زیبا خانوم (دوشنبه 23 مرداد 91)

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)