به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 26 آذر 92 [ 02:19]
    سطح
    16
    Level completed: 78%, Points required for next Level: 22
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1 year registered500 Experience Points
    تشکرها
    30

تشکرشده 32 در 12 پست

Array

مشکل در کنترل روابطم با آقایون

سلام به همه ی دوستای عزیز.
    اول از هرچیز میخوام از همه ی کسانی که بی چشم داشت تجربه های خودشون و راهنماییهاشون رو در اختیار بقیه میذارن تشکر کنم.
    امیدوارم همه با کمک به همدیگه بتونیم تجربه های تلخ زندگیمون رو کمتر و کمتر کنیم.
    خیلی از حرفها رو که اینجا گفتم میتونستم بیشتر و اونطور که دلم میخواد با فعالیت توی بعضی تاپیک ها عنوان کنم!! اما دسترسی کامل به همه ی امکانات تالار رو ندارم متاسفانه.

----------------------------------------------------
    اول یک کم در مورد خودم میگم باز هم اگه نکته ای مبهم بود پاسخ میدم.

خیلی پرحرف یا شلوغ نیستم به خصوص توی جمع های غریبه تر.
    اما توی زمینه هایی که دوست دارم خوب صحبت میکنم.
    هرگز تمایلی به داشتن دوست پسر و این رابطه ها نداشتم و ندارم.
    23 سالمه. درسم تموم شده. فعلا دارم برای مقطع بعدی میخونم.

دوست دارم تعاملم با آقایون به این صورت باشه که اگر هم کلاسی هستیم، دو تا همکلاسی خوب باشیم، به همدیگه کمک کنیم، و ...اگر همکاریم همینطور... و الی آخر.
    اینطور میپسندم که توی روابطم نگاه جنسیتی نداشته باشم. خودم همیشه نگاهم اینه.

توی روابطم صمیمت و مهربونی دارم. البته نه بیش از حد!!
    حتی توی دوستهای دخترم هم هیچ وقت صمیمیت بیش از اندازه ایجاد نمیکنم،
    و خیلی دیگران رو وارد زندگیم نمیکنم.
    چون خونواده ی خوبی دارم و از همه نظر بی مشکلم.
    اینو گفتم چون خیلی از دخترها مشکلات و مسائلشون رو با دوستاشون در میون میذارن و بحران ها یا کمبودهاشونو با دوستاشون جبران میکنن.
    اما من اصولا روی خونوادم حساب میکنم نه دوستام.
    سعی میکنم کاری از دستم برمیاد البته حساب شده، برای دوستانم انجام بدم،
    و در عین حال توقع بالایی نداشته باشم و کلا متکی به دوستانم نیستم.

حتی با "هرپسری" سلام علیک ساده نمیکنم! چه برسه به اینکه بخوام به کسی روی زیادی بدم!

توی حوزه ی اخلاق آدم به نسبت کمالگرا و سخت گیری هستم!!
    اما کاری به عقاید کسی ندارم و راه خودمو میرم.

توی برخورد اول معمولا احترام و صمیمیت نسبتا بالایی دارم و گرم برخورد میکنم،
    البته منظورم این نیست که زیادی رو میدم ها! ابدا. فقط حداقل روی خوش رو نشون میدم. دختر و پسر هم نداره.
    البته با دخترا راحت تر و صمیمی ترم.
    از نظر ظاهری خوبم.
    زیاد حس نمیکنم محبوبم! در این زمینه اعتماد به نفسم خیلی پایینه و حتی میتونم بگم خیلی وقتها حس میکنم دیگران از من متنفرن!!
    ولی با هرکسی یه مدت برخورد دارم چه دختر چه پسر چه فامیلا... همه منو خیلی قبول میکنن و قبول دارن و روم حساب میکنن.
    غریبه تر ها یه جوری برخورد میکنن که انگار خیلی از شخصیت من شوکه شدن!
    شایدم به خاطر اینه که خودمو قبول ندارم و خیلی بیش از حد خاکی برخورد میکنم!!!
    و این قبول داشتنم رو توی حرفهاشون، به صورت مستقیم، و خیلی زیاد نشون میدن!!

آدم معتقدی هستم.
    همیشه توی صحبت کردنا، رفت و آمدا و خلاصه همه ی رفتارهام حتی صمیمیتم، یه نوع سنگینی خاصی رو سعی میکنم داشته باشم!
    اصلا دست خودم نیست البته! اعتقاداتم رفتارامو شکل میدن و من آدم سبک رفتاری نیستم به هیچ وجه.
    حتی از نظر نگاه کردن به جنس مخالف یا لبخند زدن همش حساب شده !!

و به همین دلیل هم این مشکل برام جای سوال داره نمیدونم کجای کارم غلطه...
    حالا اصل مشکلم!!
    مشکل من با آقایونه.

تا امروز زندگیم نشده یکی از پسرایی که حتی من فقط باهاشون یه بار یه سلام ساده کردم بعد مدتی نخواد بهم نزدیک بشه و دوست بشه!! و اینو یا از رفتارای خودشون میفهمم یا دیگران به گوشم رسوندن.
    همه ی روابطم با آقایون به همین علت بعد از مدتی قطع میشه!

در مواردی که به دلیلی کمی صمیمیتر بودم، دیگه خیلی بدتر!
    طرف میاد ادعای علاقه و عشق میکنه و ... من نمیدونم چیکار باید بکنم.
    چون خودم این حس برام پیش نمیاد، میخوام به طرف هم بفهمونم فقط یه دوست خوب معمولی باش ! ولی نمیشه...
    ناراحت میشه و اکثرا میگن شما فکر میکنید من نیتم بده یا ادم بدیم ( فکر کنم چون همه میدونن توی زمینه های اخلاقی خیلی معتقد و به نسبت سخت گیرم اینجوری فکر میکنن!)
    و خلاصه آخرش مجبور میشم کلا ارتباطم رو قطع کنم.

البته اینکه میگم کمی صمیمتر با حفظ همه ی حریم هاست،
    منظورم اینه که وقتی فقط دوست خوبتری بودم مثلا کاری از دستم میومده کردم، احترام ها و حرمتا رو رعایت کردم و الخ، همه ی اینا با رعایت حجب و حیای کامل! بدون دلبری! بدون ناز و عشوه و ...!
    اصلا من حتی طرز صحبت کردنم یکذره لوس بودن یا ... نداره... رفتارمم همینطور.
    ظاهرم همیشه مرتبه اما ساده هستم. نه آرایش نه هیچ چیز جلب توجه کننده ی دیگه.
    خصوصا توی محیطی که آقا زیاد باشه بیشتر هم رعایت میکنم!!

واقعا نمیدونم... کلافه شدم دیگه... حالا نه اینکه با پسرای زیادی در ارتباط باشم...
    ولی با هرکسی که ارتباط داشتم ، از همکلاسی بگیر تا توی جمع های دیگه، حتی در حد دو تا هم آزمایشگاهی! این اتفاق افتاده... از همه نوع شخصیتی هم بودن... از مذهبی تا ضد مذهبی!
    شاید چون همونطور که گفتم به کار کسی کار ندارم. و توی زندگیم هم میانه رو هستم، روی ارزشای خودم خیلی پایبندم ها! ولی ارزشهام مخلوطن! نه این وریم نه اونوری!
    و توی فامیل و آشناها هم که پسرا اصلا شانس نزدیک شدن ندارن به خاطر آبرو و اینها! پسرهای مجرد منو به عنوان یه دختر مغرور میشناسن و معمولا یه حالت لجبازی باهام دارن!!!

یه مثال بیارم!
    مدتی توی ازمایشگاه روی موضوعی کار میکردم یه دانشجوی دیگه هم برای خودش کار میکرد، صحبتمون هم در حد سلام علیک و گاهی هم کار و درس بود. همین!
    بعد از مدتی دیدم با عصبانیت باهام برخورد میکنه اصلا اهمیت ندادم. چون برام مهم نبود!
    ولی بعدا از طریق یکی متوجه شدم که این آقا گفته بود خانوم فلانی انگار نه انگار خیلی سرد باهام برخورد میکنه!!
    به من علاقه مند شده بود، بماند که بعدا هم واسطه و اینها فرستاد و کلی اصرا به اینکه خودشو اثبات میکنه و ... خودش علاقه پیدا کرده بود و از من از همه جا بیخبر هم توق پیدا کرده بود گرمتر برخورد کنم!!!

دوستان کجای کارای من میتونه غلط باشه آخه؟؟ چیکار کنم؟!

خودم هرچی فک میکنم نمیفهمم
    واقعا نمیفهمم و از این اتفاقای تکراری هم خسته شدم.
    فکر میکنم دو روز دیگه توی محیط کار چیکار کنم؟؟
    یا باید کلا ارتباط نداشته باشم و انگ مغرور بودن بخورم!
    (چون همونطور که گفتم، رفتارم خیلی سنگینه و اکثرا تصور پیش میاد که مغرورم یا سردم .
    تا با کسی برخورد نکنم، نمیفهمه واقعا مغرور نیستم و و نمیفهمه فقط اهل شل بازی نیستم!
    اما کافیه برخورد پیدا کنم دیگه انتظار و توقع پشت انتظار .... )
    این قضیه منو خیلی اذیت میکنه. آدم بی شیله پیله ای هستم، واقعا هیچوقت نه خواستم و نه تونستم کسی رو اذیت بکنم. دوست دارم همه ی روابطم با مهر باشه. همین.
    کل عمرم راه خودمو رفتم به هیچکس کاری نداشتم و ندارم.
    از دلخوری و کینه و قهر و این بچه بازیها هم خوشم نمیاد اصلا، بنابراین این جریانات منو خیلی اذیت میکنن. منی که همیشه از حاشیه فراریم.
    و موضوع ساده ای هم نیست برام. حتی گاهی فکر میکنم فردا ممکنه این مشکلات توی رابطه با همسر احتمالیم(!) هم تاثیر بذارن؟! و یه جوری خودشونو نشون بدن؟!

ببخشید اگه خیلی از خودم تعریف کردم!
    فقط خواستم منو یکم بشناسید که بتونید بهتر بهم بگید مشکل چیه...
    منتظر نظراتتون هستم.

2. کاربر روبرو از پست مفید آوین تشکرکرده است .

آوین (جمعه 24 شهریور 91)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 11 بهمن 91 [ 02:46]
    سطح
    24
    Level completed: 72%, Points required for next Level: 29
    دستاوردها:
    3 months registered1000 Experience Points
    تشکرها
    3,685

تشکرشده 3,700 در 587 پست

Array

RE: مشکل در کنترل روابطم با آقایون

سلام

اوين جان خيييييييييلي طولاني نوشتي

بهتره مشكل اصليت كه نگرانت كرده رو كمي خلاصه تر بنويسي كه دوستان راحت تر بخونن, از همه چيز و همه جا نوشتي و يه جاهايي حالت دردو دل پيدا كرده دوست عزيزم

ولي در حالت كلي اينايي كه تو نوشتي مشكل نيست و خصوصيات اخلاقيته, همين كه خودت هستي خيلي هم خوبه اما اكه خصوصيتي اذيتت ميكنه بكو تا دوستان راهنماييت كنن

فكر ميكنم تو جامعه ما هم با اين همه تنوع اخلاق و ادمها و... هم ادمها قدرت تشخيص خوب و بد رو دارن و نبايد فكر كني قضاوتت ميكنن و كسي كه تورو بخواد بايد با همين خصوصيات تورو بشناسه و دوستت داشته باشه

موفق باشي

4. 2 کاربر از پست مفید z o h r e h تشکرکرده اند .

z o h r e h (دوشنبه 09 مرداد 91)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    16
    دستاوردها:
    تشکرها
    30

تشکرشده 32 در 12 پست

Array

سلام ! ممنون!
    والا من دیدم خیییییییلی پستای از این خییییییییییلی طولانی تر هم دیدم تو سایت!!
    قصدم درد دل نبود.
    فکر کنم اگر کسی بخواد منو توی مشکلم در روابطم با آقایون کمک کنه،
    حتما خواهد پرسید : کلا چه جوری با دیگران رابطه برقرا میکنی؟ چه جور شخصیتی داری؟!
    چطور با مردها برخورد میکنی؟
    بنابراین سعی کردم توضیح بدم که روشن باشه.
    مشکلم رو هم آخر پستم گفتم که!!

در واقع شما توضیحاتی که من از شخصیتم دادیم رو به اشتباه مشکلم تصور کردید!!!!!!!!!!!
    مشکل من این نیست که بخوام با کسی ارتباط داشته باشم! یا کسی خصوصیات منو قبول کنه!!!!
    اتفاقا کاملا برعکسه!!!!!!!!
    مشکل من اینه که با همه ی آقایونی که تا الان تعامل داشتم از هر نوعی ناچار شدم کلا قطع رابطه کنم چون تقاضای دوستی دارن یا صمیمی تر شدن یا لاس زدن یا یا یا
    واسه همین توضیحات دادم که من برخوردام سبک نیست. و و و باقی چیزایی که گفتم.
    امکان اینکه بتونم تعامل خوبی داشته باشم در حد یه همکار یه همکلاسی یه دوست عادی پیش نمیاد... یه معاشرت اجتماعی معمولی.
    و نمیدونم مشکل از برخورد خودمه؟؟؟ یا چی!؟
    من یا باید بیش از حد و حدود صمیمی بشم که دوست ندارم یا باید قطع رابطه کنم!
    ینی تا الان مردایی که باهاشون برخورد داشتم کاری کردن که مجبور بشم یکی از این دو راه رو انتخاب کنم.

در هر حال مرسی!

6. 2 کاربر از پست مفید آوین تشکرکرده اند .

آوین (دوشنبه 09 مرداد 91)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 30 شهریور 00 [ 12:26]
    سطح
    73
    Level completed: 70%, Points required for next Level: 122
    دستاوردها:
    VeteranTagger Second Class10000 Experience Points
    تشکرها
    640

تشکرشده 935 در 291 پست

حالت من
    Shad
    Array

ماشالله ...... میرین رو منبر دیگه پایین بیا نیستین ...
    .
    به نظر من شما در ارتباط با افراد پیرامونتون بیشتر حواستون هست که رو رفتار و گفتار و حد و حدودتون دقیق بشین که از معیارهاتون خدای نکرده خارج نشین و این باعث میشه طرف مقابل ناخودآگاه فکر کنه یا از طرف شما مشکلی هست یا اینکه تو حرف زدنشون مشکلی بوده که خدای نکرده حریم ها رو شکسته باشه. به خاطر همین حالت تدافعی به خود میگیرن ! همین امر باعث میشه که از دید عوام غیر نرمال فرضتون کنن
    .
    کتابی خونده بودم که گفته بود ارتباط کلامی 20 درصد مفهوم ارتباط رو منتقل میکنه و 80% ارتباط از طریق زبان بدنی منتقل میشه... درسته که شما از لحاظ گفتاری کاملا بدون مشکل برخورد میکنین ولی احتمالا از طریق زبان بدن به طرف مقابل میگین که (به من نزدیک نشو !!! یا برای نزدیک شدن به من حد و حدود های خاصی رو باید رعایت کنی).
    .
    امیدوارم درست متوجه شده باشم مشکل شما رو ...

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    16
    دستاوردها:
    تشکرها
    30

تشکرشده 32 در 12 پست

Array

واقعا که خیل بامزه بود برداشتتون!!!!
    دوست عزیز سلام علیکم!
    شما که میفرمایین رو منبر میرم پایین نمیام!
    به قول شما بنده این همه از اون بالا پایین نیومدم که همچین برداشت اشتباهی نشه!!!
    تعجب میکنم!!
    من کجا گفتم منو غیر نرمال میبینن؟!!!!!!!!! یا من نرمال نیستم!؟ !!!!!!!!!!!!!!!!

میگم هرچقدر هم که حدود رابطه ام رو با آقایون حفظ میکنم، بیشتر میخوان نزدیک بشن و طلب صمیمی تر شدن دارن با وجودی که از رفتارهای من کاملا مشهوده که اهل معاشرتی غیر از روابط کاری و درسی نیستم!
    و توی اولین قدمهای نزدیک شدن دائما اصرار میکنن که من هدفم بد نیست و ... چون دقیقا منو میشناسن میدونن اهل دوست پسر و لاس زدن و امثالهم نیستم.
    بنابراین در تمام ارتباط های کاریم و درسی با آقایون یا در فعالیت های دیگه،
    به خاطر توقعاتشون و تقاضاهای دوستی و الخ برای ناچار شدم به کل قطع ارتباط کنم،
    یا اینکه مجبور شدم اصلا با آقایون حتی سلام علیک هم نکنم که بعدا ازین مشکلات ایجاد نشه!
    میخوام بدونم عدم تعادل توی روابطم با آقایون به چه دلیل میتونه باشه، وقتی همه ی جوانب رو تا جایی که خودم حس میکنم رعایت میکنم؟؟؟؟؟؟ چرا واقعا!؟
    این همه توضیح دادم...
    گفتم شاید یکی نقصی که خودم نمیفهمم توی برخوردم کشف کنه به منم بگه!
    من ادم اجتماعی هستم و این قضیه ارتباط با آقایون! برام مشکل زا شده.
    حالا یا مردا خیلی بد شدن و نمیتونن حدشون رو رعایت کنن! یا شانس من هرچی دور و اطراف منه اینطوری از آب درمیاد... !!!

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 03 آبان 91 [ 02:52]
    سطح
    14
    Level completed: 16%, Points required for next Level: 84
    دستاوردها:
    3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    199

تشکرشده 199 در 73 پست

Array

اوین جان
    حالا چرا اصلا این موضوع که اقایون به سمت شما جذب میشن اینقدر ناراحت کننده هست براتون؟!!
    از طرفی من فکر نمی کنم مردا همه بد شده باشن!!!
    شاید بی توجهی زیاد شما رو به منظور میگیرن. ناراحت نشو عزیزم ولی من فکرمیکنم بی توجهی بیش از حد به دیگران خودش یه جور جلب توجه محسوب میشه.شاید دچار این سوتفاهم میشن

10. 2 کاربر از پست مفید زیبا خانوم تشکرکرده اند .

زیبا خانوم (دوشنبه 09 مرداد 91)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 19 تیر 92 [ 23:18]
    سطح
    33
    Level completed: 43%, Points required for next Level: 86
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    1,263

تشکرشده 1,270 در 233 پست

Array

به عنوان یک کاربر ساده عرض میکنم، فکر میکنم خیلی سخت گرفتید، توی محیط های کاری و در دوران دانشجویی خانم هایی داشتیم که به نظرشون در پس هر کلام و سلامی از سوی آقایون درخواست هایی خبیثانه نهفته.
    و خب به گوش ما ها هم می رسید که مثلا اگر شخصی از کنارشون رد میشد کلی تفسیر و تاویل در موردش می کردند، که منظور داشت و مرض داشت و این چیزا.
    اینکه بعضی آقایون سعی دارن با این عنوان که هدفم بد نیست به شما نزدیک بشن بهترین کار همون قطع ارتباطه، فکر نمی کنم مشکلی در این مورد وجود داشته باشه.

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    16
    دستاوردها:
    تشکرها
    30

تشکرشده 32 در 12 پست

Array

نقل قول نوشته اصلی توسط زیبا خانوم
    اوین جان
    حالا چرا اصلا این موضوع که اقایون به سمت شما جذب میشن اینقدر ناراحت کننده هست براتون؟!!
    از طرفی من فکر نمی کنم مردا همه بد شده باشن!!!
    شاید بی توجهی زیاد شما رو به منظور میگیرن. ناراحت نشو عزیزم ولی من فکرمیکنم بی توجهی بیش از حد به دیگران خودش یه جور جلب توجه محسوب میشه.شاید دچار این سوتفاهم میشن
    زیبای عزیز
    بی توجهی نمیکنم،
    همونطور که گفتم اتفاقا اجتماعی، گرم و صمیمی هستم در کنار رعایت حد و حدود.
    ازین مسئله ناراحت نمیشم که کسی جذبم بشه. مسئله اتفاقاتی هست که بعدش پیش میاد و منو ناچار میکنه یا قطع ارتباط کنم یا اینکه خواسته ی طرف برای دوستی رو قبول کنم . مورد دو رو اصلا قبول ندارم. مورد یک هم مگه تا کی میشه ادامه داد به این قطع ارتباط ها؟! توی محیط کار میشه با همه قهر بود؟!

تا حالا یک پسر ندیدم که منطق پذیرش نظر رد من رو داشته باشه.
    یا به هر طریقی میخوان خودشون رو اثبات کنن تا راضی بشم، یا چون من بعد از رد خواسته شون فراموش میکنم همه چیزو و سعی میکنم عادی باشم، امیدشون رو از دست نمیدن و فکر میکنن دارم ناز میکنم!
    یا اینکه دلخور میشن و حالت دعوا و کینه ای میگیرن...
    توی هر سه حالت من اذیت میشم طبیعتا!

نمیدونم ناشی از حس خودخواهی مردونه میشه یا چیز دیگه...
    نمیدونم اصلا به این دلیل باید قطع ارتباط کنم یا نه؟
    چون اینجوری با همه قطع ارتباط دارم میکنم کم کم!

یا راهی هست که این مشکل رو کنترل کنم که رابطه ها و حرمت ها حفظ بشه...؟؟؟
    شاید بهتر بود حضوری مراجعه کنم به مشاور. فکر کنم گستره تر از اینهاست در عین حال که خیلی پیچیده نیست!

به نظرم توی این سایت بیشتر نظر دهنده ها در مورد خیانت و مشکلات زن و شوهرها و دوست دختر پسرها و مشکلات دیگه ی روابط تجربه ی پاسخ گویی و راهنمایی دارن. من بعدش تصمیم گرفتم پست رو حذف کنم یا ویرایش امکانش نبود متاسفانه.

در هر حال سپاس از توجهتون.

نقل قول نوشته اصلی توسط arash1348
    به عنوان یک کاربر ساده عرض میکنم، فکر میکنم خیلی سخت گرفتید، توی محیط های کاری و در دوران دانشجویی خانم هایی داشتیم که به نظرشون در پس هر کلام و سلامی از سوی آقایون درخواست هایی خبیثانه نهفته.
    و خب به گوش ما ها هم می رسید که مثلا اگر شخصی از کنارشون رد میشد کلی تفسیر و تاویل در موردش می کردند، که منظور داشت و مرض داشت و این چیزا.
    اینکه بعضی آقایون سعی دارن با این عنوان که هدفم بد نیست به شما نزدیک بشن بهترین کار همون قطع ارتباطه، فکر نمی کنم مشکلی در این مورد وجود داشته باشه.

دوست عزیزم،
    این طور که میفرمایین نیست. من خودم آدم راحتی هستم و اجتماعی.
    ندید بدید یا بی روابط هم نبودم که پشت هر لبخندی خباثتی تصور کنم.
    افرادی که عرض کردم همشون مطرح کردن به صورت مستقیم یا با واسطه و درخواست دوستی داشتن.
    توی پست هم ذکر کردم این رو.
    نمیدونم... فعلا که همین کار رو میکنم. اما توی محیط کار این قضیه مشکل سازه.
    و این مسئله ای هم که میگید، نیت شوم پشت و اینها....!
    اتفاقا قطعا اگه دخترا پا بدن اکثر آقایون، نه همه، اما اکثرشون بدشون نمیاد برای تفنن و خوش گذرونی با دخترا باشن و لذت ببرن از چیزایی که خودتون بهتر میدونید.
    منتها وقتی به روشون بیاری، دست پیش رو میگیرن که پس نیفتن!! من ازین چیزا زیاد دیدم... هم برای خودم پیش اومده هم اطرافیان... اصولا با این دسته آدمها کاری ندارم! اونا هم با من کاری ندارن!

سپاس.

سرپرست سایت

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    SocialRecommendation Second ClassCreated Blog entryVeteranOverdrive
    نوشته های وبلاگ
    4
    تشکرها
    27,661

تشکرشده 35,998 در 7,404 پست

Array

آوین عزیز

به تالار همدردی خوش آمدی

نگران نباش

شما مشکلی نداری

از اینکه روابط اجتماعی و کلاً رفتارت تنظیم شده و بر اساس اصولی مشخص هست و مبتنی بر اعتماد به نفسی قوی هست به شما تبریک میگم .

این جذب شدنها از سوی جنس متفاوت طبیعی هست ، همه دختر و پسرهایی که مدتی در مجاورت هم هستند جذب هم می شوند برای همین حفظ حدود و نزدیک نشدنها و حفظ روابط در حد کاری یا تحصیلی بطور رسمی و با حفظ محدودیتها مورد توصیه ما هست .

شما درست عمل می کنی و انتظار آقایونی که در تعامل با شما هستند برای صمیمیت بیشتر اشتباه هست . ضمن اینکه این سنگینی و وقار بطور طبیعی جاذبه شما را بیشتر هم می کند . لذا نگران نباشید و هرجا هم نیاز هست برای حفظ آرامش و حریمها روابط معمولی را قطع کنی قطع کن . اگر کسی هم قصد ازدواج داشته باشد می تواند جدی و رسمی مطرح کند و شما نیز بیان کنید که از طریق خانواده وارد شود .

در کل این وضعیت نشونه مشکل داشتن شما نیست بلکه حسن هست . لذا بهتره بیخیال باشید و روابطتتون جز در همون حد همکلاسی و همکار آنهم با محدودیت قابل توجه نباشد .

اگر شما فرد مهربانی هستید و هرجا پیش بیاد خدمت رسانی می کنید مطمئن باشید اغلب اوقات پسرها این رفتار را اشتباه برداشت می کنند و حمل بر توجه خاص و علاقه می کنند و وقتی میدان نمی دهید آنرا غرور و ناز کردن به حساب می آورند ،بهتره از هرگونه خدمت رسانی در رابطه با آقایان بپرهیزید و مهربانی خود را حتی در رابطه با همجنسان خود نیز کنترل شده خرج کنید .

موفق باشید

پاورقی
    =====

بعضی از دوستان به جای راهنمایی مراجع اقدام به نقد نموده اند لطفاً اگر راهنمایی ای به ذهنتان نمی رسد از ارسال پستهای احساسی بپرهیزید که جزء افتهای مشاوره هست

.

14. 2 کاربر از پست مفید فرشته مهربان تشکرکرده اند .

فرشته مهربان (دوشنبه 09 مرداد 91)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    16
    دستاوردها:
    تشکرها
    30

تشکرشده 32 در 12 پست

Array

فرشته ی مهربان از نظرتون خیلی ممنونم.
    در مورد خدمت رسانی و مهربانی... بله همینطوره! اینطوری هستم.
    ولی حد و مرز میذارم. و رفتارم طوری نیست که توش شیفتگی و نیتی از طرف من تصور بکنن.
    مگر اینکه خودشون تمایل قبلی به جذب من داشته باشن که بعد از دیدن کمک یا محبت از طرف من فکر کنن در باغ سبز نشون دادم!

آره به هر حال... بعضی آدمها فراموش کردن که پشت هر کمکی نیتی غیر از کمک نیست!
    متاسفانه.
    پس منم مجبورم که برخلاف دل و وجدانم عمل کنم.
    درست میگید.

باز هم سپاس.

16. 3 کاربر از پست مفید آوین تشکرکرده اند .

آوین (دوشنبه 09 مرداد 91)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)