به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 18
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 06 تیر 91 [ 16:37]
    سطح
    13
    Level completed: 66%, Points required for next Level: 17
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    93

تشکرشده 100 در 9 پست

Array

تبعیض خانواده شوهر بین شوهرم و برادر کوچکترش

تقریبا دو سالی هست که عقد کردیم .تا یک سال پیش همسرم بیکار بود تو یک سالی که اوایل عقدمون بیکار بود و فقط کارای موقتی یکی دوماهه داشت به خدا دریغ از دستگیری خانواده شوهر که هیچ .گاهی حقوقی هم که از این کارای پاره وقت در می اورد مادر و خواهرش با هر ترفندی میگرفتن. من تو دوران عقدمون اصلا احساس نامزد داشتن نداشتم .نه جایی می رفتیم . نه عیدی که می شد عیدی ای داشتم و.....
    پارسال شهریور عروسی کردیم دو ماه قبل عروسیمون که همسرم همچنان بیکار بود پدرشون زمینی داشتن که تو یه روستا بود اون زمینو 20 میلیون فروختن وما هم که کلی ذوق کردیم که یه پولی به ما میرسه.اما برادر شوهرم که 3 سال از شوهرم کوچیکتره و کارمند دولت پاشو کرد تو یه کفش که باید پراید رو بفروشن و به جاش ماشین مدل بالاتر بگیرن. و ما هرچه گفتیم که نزدیک عروسیه و ما این پول رو لازم داریم اما ....خلاصه پدر و مادر گرامیشون به خواته پسر کوچیکشون تن دادن.ویک پرشای صفر گرفتن و تازه هم میگفت که باید سندش به نام من بخوره که کمکم داشتن اینو هم راضی میشدن که من به شوهر عزیزم گفتم که بگو اگه این سندو به نامش بزنین من هم خونه ای که تازه ساختین رو میخوام با سند. که وقتی اینو گفت همه ساکت شدن و سند به نام پدر شوهرم خورد.در ضمن یادم رفت پدر شوهرم یک خونه بسیار بسیار بزرگ رو همون موقع تازه ساخته بود و چون دستشون خالی بود و پول خرید وسیله خونه نداشتن فعلا خالی بود.بعد از این قضیه به شوهرم گفتم بگو حالا که بیکاری و پول اجاره خونه نداریم یک سالی اون خونه رو بدن به ما که تو هم یه کاری پیدا نی و بریم.اون گفت من نمیگم. تا یک شب که همه جمع بودن به مادرشوهرم گفتم اگه اشکال نداره ما چن ماه بریم اونجا بشینیم و اون با شنیدن حرف من هزارتا رنگ عوض کرد و گفت که ما که خودمون می خوایم بشینیم منم گفتم هروقت شما خواستید ما پا میشیم.گفت باشه بهت جواب میدم.اما.
    الان یک سال از اون شب گذشته و مادرشوهر گرامی من هنوز که هنوزه به ما جواب نداده.........
    یک ماه فقط یک ماه قبل عروسیمون شوهرم به واسطه یکی از دوستام یه کار خیلی خوب پیدا کرد تو یه شهر دیگهو ما تصمیم گرفتیم از اون شهر بیایم اینجاییی که هشتیم.
    اما قصه اون خونه.خانواده شوهرم هنوز به اون خونه نرفتن و شهریور پارسال برادرشوهرم نامزد کرد و 16 شهریور عروسیشه. با کمل بی رحمی و ناباوری من هفته گذشته مادرشوه گفت که رضا(برادرشوهرم)میخواد بره اون خونه بشینه اخه دستش خیلی خالیهخدای من اون 4 ساله داره کار میکنه کاری که حقوقش بالای یه تومنه.در صورتی که شوهر بیچاره من بیکار بود اما به ما خونه ندادن اون وقت به اونا.....ناگفته نمونه اون ماشینی که خریده بودن کلا زیر پای برادرشوهرمه و ما هروقت بخواهیم باید از یک هفته قبل بهشون بگیم تا مبادا نیاز داشته باشن.حالا بماند که حلقه عروی و نشونهجاریمو از پولی که تو عروسی ما جمع شد دادن نه از جیب برادرشوهرم.
    به خدا 11 میلیون عروسی جمع شد که ما یک هزارتومن هم ندیدیم.گاهی وقنا شوهرم میگه شاید من واقعا پسرشون نیستم..
    دیروز دوباره سر قضیه ماشین با شوهرم بحث کردیم شوهرم زنگ زد گفت ماشینو میخوام.بهم قول داده بود بریم بیرون. اما اون با کمال پررویی گفت که من لازم دارم بعدش هم من سر شوهربیچاره خالی کردم.به خدا حالم ازشون بهم میخوره .از اون جاری خودشیرینم. از اینکه می بینم یکی حقمو می خوره از خودم بدم میاد ...یکی بهم بگه من چه کنم شبا از بس فکر میکنم تا صب بیدارم.حساب میکنم 20 میلیون ماشین .80 میلیون خونه روی هم 100 میلیون این عادلانس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟///من معتقدم یه روز ما سواره میشیم اونا پیاده شما چی میگید؟؟؟؟؟؟؟؟

2. کاربر روبرو از پست مفید حدیث67 تشکرکرده است .

kamr (شنبه 07 دی 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 31 شهریور 91 [ 01:06]
    سطح
    10
    Level completed: 74%, Points required for next Level: 13
    دستاوردها:
    تشکرها
    9

تشکرشده 9 در 5 پست

Array

RE: این عادلانس؟ شما جای من...چه کار می کردید؟؟

سلام عزيزم
    من مطمئنم يه روزي ورق برمي گرده فقط به خدا توكل كن و اميدوار باش بازخوبه شوهرت خودش قبول داره كه باهاش بي عدالتي ميشه و پيش شما اعتراف مي كنه اگه به كارهاي خونواده اش تن مي داد و هرچي و هركاري اونها مي كنن قبول داشت چي اونوقت خيلي مي سوختي مث من كه خودمون داشتيم خونه مي ساختيم و ماشين مي گرفتيم و حسابي زير بدهي بوديم و جناب اقاي شوهر پولهاي بدبختشو پنهوني مي داد و مادرش كه هيچ احتياجي هم به پول ما نداشت
    غصه نخور حساس هم نباش فكر مي كنم چون برادرشوهرت حقوق بالا داره مادرشوهرت زير پاش خوابيده مث مادرشوهر من كه زير پاي شوهر من خوابيده و زندگيمونو به هم ريخته بزار يه دو سه سالي بگذره يواش يواش داد جاريت هم درمياد شما به زندگي خودت و به سلامتي شوهرت بچسب باز هم ميگم اصلا حساس نباش بي خيال باش ميگذره
    من حسرت مي خورم كه اي كاش شوهرم حداقل شايد يك بار فقط يه بار هم كه شده نامردي هاي مادرش و خواهراشو مي ديد و اعتراف مي كرد
    حديث جان اگه 67 هستي منم هم سن تو ام يه روزي ورق برميگرده عزيزم اينو مطمئن باش

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 21 تیر 91 [ 09:00]
    سطح
    11
    Level completed: 40%, Points required for next Level: 30
    دستاوردها:
    تشکرها
    2
    تشکرشده 2 در 1 پست
    Array

عزيز دلم حالا حالا مونده كه از اين بي انصافي ها ببيني و حرص بخوري ولي فقط شوهرت رو بچسب و اينكه خدا رو شكر متوجه بي توجهي ها و تبعيض هاي خونوادش مي شه اين خودش يه دنيا ارزش داره
    اگه جاي من بودي چي!!!!!
    پدر شوهرم به شوهرم 40 تومان برا خريد خونه داد به دو تا برادر ديگش كه هنوز عقد بودن 70 تومان
    برا اونا ماشين خريد برا ما حتي دو تومن حاضر نشد قرض بده !!!!! و تازه كلي هم فحشمون داد . از اينا گذشته پدر شوهرم چه توقعات بيجا و مسخره اي از من داره بيا و ببين احساس ميكنه من كلفتشم!!!!
    شوهرم هم با همه خوبيها و مهربونيهاش و ديد باز و پخته اي كه داره وقتي اين تبعيض ها رو مي بينه ميگه بابام حساب كتابش نعوذبالله از خدا هم دقيقتره مطمئنم يه فكرايي پيش خودش داره كه برا فلاني ماشين ميخره ولي برا من نمي خره يا يه توجيهات بيخودي برا خودش ميكنه بيا و ببين

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 02 بهمن 91 [ 00:56]
    سطح
    16
    Level completed: 19%, Points required for next Level: 81
    دستاوردها:
    تشکرها
    562

تشکرشده 568 در 180 پست

Array

سلام. بهترین کاری که میشه کرد اینه که خودتون رو کنار بکشید وکمی ازشون فاصله بگیرید به نظر من شوهر شما نسبت به برادرش کمی مغرورتره وخوشش نمیاد که به کسی رو بیاندازه .ولی تجربه بهم ثابت کرده که اینجور ادما پیشرفت بیشتری به نسبت دیگران تو زندگی میکنن چون سعی میکنن کمتر از دیگران کمک بگیرن وبه اصطلاح ماهی گرفتن رو یاد میگیرن نه هاپولی کردن صید دیگران رو همسری منم همینطور بود اولا خیلی زور داشت واسم میدیدم چه طور همیشه کوتاه میومده ودیگران میلیونی بالا میکشیدن ولی بعد بیخیال شدیم سرمون رو انداختیم پایین وزندگیمونو کردیم سخت بود ولی گذشتماشین پدرشوهرم پیکان بود که تو نامزدی اگه برادرشوهرم میداد میرفتیم بیرون یه دور میزدیم البته با تحمل اخم وتخم ایشون .برادر شوهرم هنوز اون پیکان رو داره وما سه تا ماشین صفر و.............حرص نخور فکرتون رو بذارین واسه پیشرفت.

6. 2 کاربر از پست مفید هیام تشکرکرده اند .

khaleghezey (شنبه 07 دی 92), هیام (چهارشنبه 31 خرداد 91)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    13
    دستاوردها:
    تشکرها
    93

تشکرشده 100 در 9 پست

Array

هیام جان اره عزیزم شوهر من خیلی نسبت به خانوادش مغروره.اویل خیلی بهش میگفتم که توام مث داداشت باش و به جای اینکه اخماتو در مقابل کاراشون پایین بندازی حرفتو بزن.اما می گفت خوب دلشون نمی خواد به من بدن من که نمی تونم مجبرشون کنم.
    راستش ما یه مقداری پول پس انداز کردیم شوهرم میگفت ماشین بگیریم اما من ترجیح دادم پول بدون استفاده تو بانک باشه اخه اگه ما ماشین بگیریم اونا خیلی خوش بحالشون میشه. از طرفی وقتی میبینم که اونا خیلی راحت صاحب یه ماشین 20 تومنی شدن اونوقت من و شوهرم باید از خیلی چیزامون بگذریم ویه ماشین بگیریم دلم میسوزه.
    ولی بیشتر از همه دلم ازین میگیره که اصلا به روی خودشون نیاوردن یا حتی یک بار به احترام اینکه شوهرم بزرگتره پیشش نگفتن که تو ناراحت نمیشی اگه ما خونه بدیم بهشون. راستش من اصن از اولشم دوست نداشتم اونجا بریم چون خیلی نزدیکشونه اما به خاطر این گفتم که این روزا رو میدیدم گفتم اگه به ما ندادن و به برادرش دادن بزا حداقل بگیم شما نخواستین ما بیایم بشینیم نه اینکه بگن خودتون نخواستین.

8. 2 کاربر از پست مفید حدیث67 تشکرکرده اند .

حدیث67 (پنجشنبه 01 تیر 91)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 02 بهمن 91 [ 00:56]
    سطح
    16
    Level completed: 19%, Points required for next Level: 81
    دستاوردها:
    تشکرها
    562

تشکرشده 568 در 180 پست

Array

RE: تبعیض خانواده شوهر بین شوهرم و برادر کوچکترش

حدیث عزیز همینکه همسرتون اقراربه این تبعیض داره واست کافیه .همیشه بگذار ایشون در این مورد صحبت کنن . همیشه تاییدش کن ولی شما شروع کننده نباش .بالاخره خانوادشن.مردا بر خلاف خانما خیلی چیزارو باهم قاطی نمیکنن .وقتی میتونید ماشین بخرید چرا زیر بار منت کسی برید .وای فکرشو بکن شما یه ماشین به نام خودتون داشته باشین مال خودتون جاریه چه حرصصصصی بخوره میبینید اگه ماشین پدر شوهر زیر پای شما بود شما واسه ماشین پول جمع نمیکردین و پس انداز نداشتین موفق باشین

عضو فعال

آخرین بازدید
    سه شنبه 28 فروردین 03 [ 01:56]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsRecommendation Second ClassVeteranOverdriveTagger Second Class
    تشکرها
    8,332

تشکرشده 10,023 در 2,339 پست

حالت من
    Ashegh
    Array

سلام حدیث جان

مشکل اصلی در دید خود شماست.

شما و همسرت با هم یه عهدی رو بستید.(باهم....نه با پدرش یا مادرش یا با برادرش)

قرار شده دوشادوش هم زندگی رو بسازید.
    در واقع شما و همسرت الان یک خانواده مستقل هستید.چرا چشم به کمک این و اون داری؟

من به شوهر عزیزم گفتم که بگو اگه این سندو به نامش بزنین من هم خونه ای که تازه ساختین رو میخوام با سند

دوست عزیز

اجازه بده همسرت در مورد این مسائل خودش به تنهایی تصمیم بگیره.اونا خانوادش هستن و همسرت خیلی بهتر اونا رو میشناسه.
    ضمن اینکه دخالت در مسائل مالی توسط زن کار درستی نیست و اجازه نمیده مرد بتونه روی پای خودش بایسته.پس دخالت در روابط اونا و اینکه همسرت چه کنه و چه کنه در ارتباط با اونا ممنوع.

اینم یه نمونه دیگه که اصلا نیازی به مطرح کردن این جمله نبود:

بعد از این قضیه به شوهرم گفتم بگو حالا که بیکاری و پول اجاره خونه نداریم یک سالی اون خونه رو بدن به ما که تو هم یه کاری پیدا نی و بریم

در واقع خانومی شما به علت داشتن یکسری توقعات از همسرت داری اون رو با خانوادش رو به رو همدیگه قرار میدی . این اصلا کار درستی نیست .چون اگر حرفی پیش بیاد این خود شمایی که در دید دیگران خیلی شخصیتت خراب میشه

پس جدا بهت توصیه میکنم از این پیشنهادا به همسرت نده.

اشتباه خطرناک دیگه شما !

مطرح کردن موضوع با مادر همسرت بود:
    به چند دلیل:

1.خودت رو خراب کردی

2.قطعا دید مادر همسرت هم بهت تغییر کرده

3.تو منگنه گذاشتیشون

4.خواستی براشون تععین تکلیف کنی

5.خودت باعث شدی مادر همسرت بهت بی احترامی کنه و یک سال بگذره و جوابی نداده باشه

با کمل بی رحمی و ناباوری من هفته گذشته مادرشوه گفت که رضا(برادرشوهرم)میخواد بره اون خونه بشینه اخه دستش خیلی خالیه

دوست عزیزم

به شدت وارد مسائل خاله زنکی شدی !!

مال و اموال خودشونه...اختیارش دست خودشونه.شما خودت دوست داری کسی انقدر برای اموال شخصی شما نقشه بکشه؟

اتشباهات شما زیاده.سعی کن مدیریت کنی مسائل رو.
    انقدر نشین چرتکه بنداز ببین کی چقدر بهش رسیده !!

شما هم مثل جاریت راه های خود شیرینی بلد باش.شمشیرت رو وقتی از رو ببندی اوضاع همین میشه.کمی با سیاست تر رفتار کن.

من معتقدم یه روز ما سواره میشیم اونا پیاده شما چی میگید؟؟؟؟؟؟؟؟

من معتقدم شما با این روحیه و این طرز فکر به همین زودیا یه جنگ و آشوب بزرگی رو به پا میکنی...

باید در این شرایط به همسرت ارامش فکری و روحی بدی .الان بهترین موقیعت برای جا کردنت در دل همسرته...وقتی از خانوادش دلخوره شما سیاست داشته باش

بگو اگر اونا رفتاراشون غلطه اما من ..زنت..پا به پای تو در سختی ها و مشکلات هستم.

11. 5 کاربر از پست مفید maryam123 تشکرکرده اند .

khaleghezey (شنبه 07 دی 92), maryam123 (شنبه 03 تیر 91)

عضو همراه

آخرین بازدید
    پنجشنبه 26 مهر 97 [ 09:20]
    سطح
    74
    Level completed: 52%, Points required for next Level: 193
    Overall activity: 11.0%
    دستاوردها:
    Social1000 Experience PointsVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    8,610

تشکرشده 8,998 در 1,493 پست

Array

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam123

باید در این شرایط به همسرت ارامش فکری و روحی بدی .الان بهترین موقیعت برای جا کردنت در دل همسرته...وقتی از خانوادش دلخوره شما سیاست داشته باش

بگو اگر اونا رفتاراشون غلطه اما من ..زنت..پا به پای تو در سختی ها و مشکلات هستم.

حدیث عزیز سلام

به تالار همدردی خوش آمدی

ضمن تایید حرفهای بسیار خوب دوست عزیزمان مریم123 ، باید بهت بگم مهارت های شما برای زندگی

خیلی کم هست. تا وقتی چشمت به دستان دیگران باشه (خانواده شوهرت یا هر کس دیگه) باعث

میشه که عزت نفس و غرورت رو بشکنن و تحقیرت کنن و شما رو آدم طماع و حقیری بدونن!

من می دونم چی توی ذهن شما میگذره و می دونم رفتار اونها منصفانه نیست اما هر چیزی یک راهی

داره! اگر نگاه تو فراره همینی باشه که الان هم هست شما ممکنه همیشه پیاده باشید و اونها سواره!

حسادت و بخل و توقع کردن از آدمها میتونه آدمها رو به بدبختی و عدم آرامش سوق بده گل من.

پس به جای اینکه دائم دنبال قضاوت کردن و توقع از دیگران باشی خودت بساز!

وقتی می بینی این اخلاق ها رو دارن شما عزت نفست رو حفظ کن و اصلا چنین درخواست هایی نکن!

پس به جای چرتکه انداختن واسه مال مردم زندگیت رو خودت بساز!

از هیچ کس توقع نکن توی زندگیت تا احترامت حفظ بشه. سنگین برو و سنگین بیا.

شاید اونها پسرشون رو بهتر از تو می شناسن که تو سختی می گذارنش تا به فکر بیافته.

هیچ پدر و مادری بد بچشون رو نمیخوان عزیز دلم.

خونه و ماشین حق خودشون بوده. شاید میخواستن پسرشون رو به تکاپو بندازن که افتاده.

چرا توقع داری دیگران مالشون رو به شما بدن؟

توقعت رو از زندگی کم کن گلم و با عزت نفس رو پی خودت بایست. حتی اگر التماست هم کردن نگیر

ازشون.

کمی هم با مطالعه مقالات این سایت مهارت های ارتباطی ، شخصیتی و زندگیت رو بالا ببر تا همسرت

عاشقانه دوستت داشته باشه.

همیشه حمایتش کن اما از خانوادش (هر قدر هم که بد باشن) بدگوییی نکن.

موفق باشی

13. 3 کاربر از پست مفید bahar.shadi تشکرکرده اند .

bahar.shadi (دوشنبه 05 تیر 91), khaleghezey (شنبه 07 دی 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    13
    دستاوردها:
    تشکرها
    93

تشکرشده 100 در 9 پست

Array

دوستان عزیز ممنون از راهنمایی هاتون ولی باید بگم این حرفایی که شما می زنید بیشتر شبیه به شعاره و اگر هم شما جای من بودید مطمئنا ناراحتی و دلخوری داشتین.قبل از هر چیزی باید بگم از اونجایی که من عاشقانه شوهرمو دوست دارم هرگز دلخورش نکردم و اگر هم اون چیزی میگه من میگم ما خدا رو داریم خدا با ماست. اما چون دل خودم خیلی پر بود اومدم اینجا و با شما دردو دل کردم و گرنه می رفتم سر شوهرم غر میزدم و خالی میشدم.
    متاسفانه ما تو دنیایی زندگی میکنیم که پر بی عدالتیه. من هیچ وقت از پدر شوهرم نخواستم خونه ای رو که با هزار بدبختی ساخترو بده به من اونوقت خودش تو یه خونه کوچیک زندگی کنه. اگر هم یک بار گفتم چون می دونستم خودشون فعلا پول خرید وسایل ندارن گفتم تا وقتی که شما نرفتین و خونه خالیه من بشینم اگه این پررویی لطفا یکی بگه. من نخواستم خونشو از چنگش در بیارم فقط پیشنهاد دادم . اما از اینم ناراحت میشم که وقتی به ما ندادن به پسر کوچیکشون بدن . شما گفتین اختیار مالشو داره درست . اما من میگم وقتی ما نباید از اونا توقع داشته باشیم اونا هم نباید داشته باشن که دارن.
    دیروز ما برای دو سه ساعت ازشون ماشین گرفتیم رفتیم جایی من کار داشتم رفتیم بدیم خواهرشوهرم گفت رضا ماشین و کار داشت چون ماشین نداشت 1500 تومن پول داد با تاکسی رفت؟؟؟؟؟؟شمایی که اینارو نوشتین وقتی اینو بشنوید چی میگید؟؟مایی که هر جا میریم باید با تاکسی بریم یا من کنار خیابون وایسم ماشین بگیرم هیچ وقت نشده چیزی بگن اونوقت یک روز که ایشون فقط 1500 تومن پول تاکسی داده رو میزنه به من داره میگه .باور کنید بغض تو گلوم گیر کرده. فقط از خدا میخوام کمک کنه.

عضو فعال

آخرین بازدید
    سه شنبه 28 فروردین 03 [ 01:56]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsRecommendation Second ClassVeteranOverdriveTagger Second Class
    تشکرها
    8,332

تشکرشده 10,023 در 2,339 پست

حالت من
    Ashegh
    Array

حدیث جان !

حرفهای ما شعار نیست.تجریباتمونه که داریم در اختیارت میذاریم

اگر هم یک بار گفتم چون می دونستم خودشون فعلا پول خرید وسایل ندارن گفتم تا وقتی که شما نرفتین و خونه خالیه من بشینم اگه این پررویی لطفا یکی بگه.

حدیث عزیز

بازم میگم.مطرح کردن این موضوع اصلا و ابدا کار درستی نبوده.صرف نظر از نیت شما کلا این نوعی تعیین تکلیف کردنه و باعث ایجاد تفکراتی میشه مثل:
    -عروسه به مال پدر شوهر نظر داره !!

شما اشتباه کردید که ماشین شریکی گرفتید.
    ادم یه موتور گازی داشته باشه اما مال خودش و اختیار کاملش رو داشته باشه

شمایی که ترجیح دادید ماشین مدل بالایی زیر پاتون باشه باید عواقبش رو هم به جون بخرید.

در مورد صحبت خواهر شوهرتون بیشتر میگم اینو.

شما هم با سیاست باش.

نمیشه که شما هم ماشین رو داشته باشید هم هیچ حرفی هم نشنوید.اگر اینطور بود مردم پول میذاشتن دو 3 تایی یه ماشین مدل بالا میخریدن...نمیشد به نظر شما!؟

اگر خواهر شوهر به شما مگیه با تاکسی رفته برادرم و ....شما با زیرکی بگو:

ای بابا؟ جدا؟من خیلی ناراحت شدم.خوب با اجازتون.خدا نگهدار

متاسفانه این مشکل رو شما خودتون برای خودتون درست کردید.

اگر ما ادمها تدبیر و درایت نداشته باشیم خدا دیگه مسئول مشکلات ما نیست.

اگر شما به یه ماشین مدل پایین تر رضایت میدادید...یا اصلا فعلا ماشین نمیگیرفتید تا اوضاع خودتون خوب بشه....

و یه نکته دیگه حدیث جان

سطح توقعاتت و نوع مطرح کردنشون شخصیت واقعی شما رو نشون میده.

پس در این مورد دقت کن چون از نظر من با موضوعاتی که با خانواده همسرت مطرح کردی کمی دیدشون رو نسبت به خودت جریحه دار کردی

کمی بیشتر دقت کن.

حدیث عزیز

خواهر خوبم.....بسیار بسیار بی سیاست داری عمل میکنی

16. 3 کاربر از پست مفید maryam123 تشکرکرده اند .

khaleghezey (شنبه 07 دی 92), maryam123 (دوشنبه 05 تیر 91)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)