به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 17
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 14 مرداد 91 [ 20:20]
    سطح
    11
    Level completed: 20%, Points required for next Level: 40
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    4

تشکرشده 4 در 2 پست

Array

همسرم به من بی میل شده

سلام

من ۶ ماهه که ازدواج کردم ، همسرم همسن خودمه و از خانواده نسبتا مذهبی هست و نماز می خونه و روزه می گیره اما در عین حال مشروب هم می خوره و قبل ازدواج روابط جنسی هم داشته و کلا بی بند و بار بوده از نظر من !
    مشکل من سردی همسرم هست . ایشون کلا آدم سردیه اما جدیدا دیگه خیلی شورشو در اورده . احساس می کنم ازدواجم اشتباه بوده و حس یه آدمی رو دارم که گولش زده باشن . من فکر می کردم ایشون آدم مومن و معتقدی هست و این یکی از دلایل اصلیم برای انتخابشون بود اما متاسفانه انگار من فقط ظواهر امر رو دیدم . خانواده ما با اینکه خیلی مذهبی نیست اما خیلی از اصول رو بیشتر رعایت می کنیم . اینم بگم که ایشون خیلی خانواده نازنینی داره ، چه پدرشون ، چه مادرشون .

وقتی علت سردی و بی میلی رو ازش می پرسم می گه تو توی مسائل زناشویی اونطوری نیستی که من می خوام ! خوب ایشون به دلیل روابطی که قبل ازدواج داشته خیلی حرفه ای هست و من بی تجربه ‌! تا حدودی سعی کردم مطابق میلش کنار بیام اما ایشون زیاده خواهه.
    خیلی ناراحت و نگرانم ! راستش من بیشتر از اینکه مسائل جنسی برام مهم باشه احساسات برام مهمه و همسرم احساس چندانی بهم نشون نمی ده . حس می کنم بود و نبودم تو زندگیش یکسانه . بهش هم گفتم که برام مهمه که احساساتتو بهم ابراز کنی اما فایده نداره .
    کلا چند وقتی هست مثل خواهر برادرها زندگی می کنیم و این خیلی عذابم می ده ، همسرم علتشو مشکل جنسی من می دونه و میگه تا وقتی مشکلت حل نشه همینطوری خواهد بود ! و این مسئله منو خورد کرده ، نمی دونین چقدر عذاب می کشم.
    کلا دلسرد شدم از اینجور زندگی ، صبح تا عصر سر کارم و خونه اومدن برام مثل عذاب شده ، در کنار کسی که هیچ علاقه ای بهت نداره و تحقیرت کرده و هزار جور عیب و ایراد روت گذاشته . مجبوری براش غذا درست کنی و همه چیزشم محیا کنی ، خونه رو هم تمیز کنی در حالیکه منم مثل ایشون کار می کنم . حس می کنم نقش کلفت رو دارم توی اون خونه !
    وقتی با همسرم به مهمونی میریم حس می کنم اون از بودن با من خجالت می کشه ! من دختر ارومی ام و خیلی هم خجالتی ام . خیلی از کارایی رو هم که اون می کنه نمی کنم ، مثل مشروب خوردن یا رقصیدن! کلا توی اینجور جمع ها اصلا احساس راحتی نمی کنم . و الان دیگه کمتر توی جمع دوستاش ظاهر می شم و اونم اصرار نمی کنه و تنهایی میره ! بهم هم میگه تو منزوی هستی

شک دارم که با دوست دخترهای سابقش هم ارتباط داشته باشه ، البته چیزی ازش ندیدم تا بحال اما چند بار تا رفتم گوشیشو بردارم و مثلا به جایی زنگ بزنم فوری گوشی رو ازم گرفت و من بیشتر شک کردم که چه خبره توی اون گوشی که توی دستشویی هم که میره با خودش می بره گوشیشو .

تو رو خدا راهنماییم کنین خیلی نگرانم و روم نمیشه این مشکلمو جایی مطرح کنم . خانوادم نمی تونن حتی تصور همچین چیزهایی رو بکنن !

عضو همراه

آخرین بازدید
    چهارشنبه 29 شهریور 96 [ 22:02]
    سطح
    77
    Level completed: 39%, Points required for next Level: 245
    Overall activity: 1.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsTagger Second ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    3,300

تشکرشده 3,560 در 934 پست

Array

RE: همسرم به من بی میل شده

سلام خانومی
    شما چند سالتونه و شوهرتون چند سالشون هست؟
    میزان تحصیلات خودتون و همسرتون چقدره؟
    چه مدت نامزد بودید و چطور با همسرتون آشنا شدید؟ چقدر از قبل همو میشناختید و طریقه آشنایتون چی بود؟
    در مورد سردی جنسی ، در بین حرفهای شما ( و اعمال ایشون البته ) تناقضی دیدم. این که قبلا رابطه هایی داشته و شما مشکوک هستید که الان هم داره با این خیلی در تناقض هست که الان با شما رابطه ای نداره. میشه بگید این سردی روابط از کجا شروع شد و الان حدودا چقدر با هم رابطه دارید؟ (مثلا هفته ای یک بار؛ دو هفته یک بار؛ یک ماه یک بار ) . کیفیت روابطی که داشتید چطور بوده و میزان رضایت دو نفر در چه حد بوده؟
    فرمودید که می گن تا وقتی که اونطوری که من میخوام نباشی ...
    ایشون گلایه شون از رابطه شما اگر بخواهیم سربسته بگوییم چه هست؟
    و سوال نهایی این که آیا ایشون مشکل جسمی و یا روحی خاصی دارند؟ مثل بیماری قند و یا زیاده روی در مصرف الکل و افسردگی...
    تا حد امکان به سوالاتم پاسخ بدید ( اگر فکر کردید لازم هست که جایی رو جهت فاش نشدن هویت پاسخ ندید، ندید ) تا من با توجه به مطالعات و اطلاعات محدودی که در این زمینه دارم اگر بتونم کمی به روشن شدن موضوع کمک کنم

3. 8 کاربر از پست مفید نیلا تشکرکرده اند .

نیلا (چهارشنبه 24 خرداد 91)

عضو فعال

آخرین بازدید
    چهارشنبه 09 بهمن 92 [ 23:55]
    سطح
    70
    Level completed: 92%, Points required for next Level: 35
    دستاوردها:
    1000 Experience Points10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    12,283

تشکرشده 12,256 در 2,217 پست

Array

سلام،

به تالار همدردی خوش آمدید.

اول از همه از شما تشکر می کنم که خیلی خوب و کامل مشکلتون رو توضیح دادید.
    امیدوارم دوستان هم راهنمایی های خوبی به شما بکنند.

به هر حال ظاهراً ایشون با تجربه تر از شما هستند و ممکن است بی تجربه بودن شما کمی باعث بی میلی ایشون شده باشد. البته این بی تجربه بودن شما نشان از نجابت و پاکدامنی شما دارد که تحسین برانگیز است. با این حال با توجه به مشکل پیش آمده، به نظرم بد نیست که با مطالعه منابع معتبر در رابطه با رابطه جنسی و زناشویی اطلاعات خود رو بالا ببرید. و همینطور سعی کنید با شوهرتون صمیمی تر بشوید و ببینید که او از شما چه درخواستهایی دارد و همینطور خواسته های خودتون رو به او بگویید. در اصل زن و شوهر باید این مسائل رو با هم و در کنار هم بیاموزند و با هم پیشرفت کنند.
    می توانید مطالبی که در بخش مهارت های ارتباطی هست رو بخوانید تا بتوانید رابطه بهتری با شوهرتون برقرار کنید: کلیک کنید
    همینطور مقالاتی که در همین تالار راجع به مسائل زناشویی هستند (جستجو کنید).
    سایت تنظیم خانواده هم به مسائل جنسی می پردازد: کلیک کنید

موفق باشید.

5. 9 کاربر از پست مفید hamed65 تشکرکرده اند .

hamed65 (شنبه 27 خرداد 91)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    11
    دستاوردها:
    تشکرها
    4

تشکرشده 4 در 2 پست

Array

مرسی که جوابمو دادین .
    جفتمون ۲۵ سالمونه و لیسانس هستیم . هر دو هم کار می کنیم . نامزدی به اونصورت نداشتیم . خواهر ایشون از دوستان یکی از آشناهای ما بود و از طریق ایشون با هم آشنا شدیم و خواستگاری اومدن ، ما هم تحقیق کردیم و بنظر خانواده خیلی خوبی بودن ، ایشون هم ظاهرا همه ویژگی های مد نظر من رو داشتن . مدت آشنایی تا ازدواجمون خیلی کم بود، حدود دو ماه . اوائل خیلی رابطه خوبی داشتیم اما کم کم روابطمون سرد شد . الان شاید هر هفته ای یک بار اونم از روی اجباره ، ایشون می گن لذتی نمی برن از این رابطه ، راستش من از روابطمون اون اول خیلی راضی بودم و فکر نمی کردم مشکلی باشه اما ظاهرا ایشون برعکس من بوده . گلایه ایشونم اینه که تو خیلی فعال نیستی توی این رابطه و همه کارها به عهده ی منه و من هم دیگه خسته شدم . من خیلی سربسته حرفاشو گفتم اما واقعا حرفهایی که بار آخر زد خیلی برام ناراحت کننده بود ، انگار یه جورایی غرورمو شکست . تقصیر من چیه که ایشون قبلا رابطه داشته ؟ و این در حالی هست که من تلاشمو می کردم در این رابطه اما ایشون چی ؟ ایشون هیچ وقت به خواسته های من عمل نمی کنه ! در ضمن بار آخر گفت که دلسرد شده و اگه من تلاشی در جهت اصلاح خودم نکنم عواقبشم خواهم دید ! یه جورایی تهدیدم کرد

ناراحتی خاصی هم نداره ، مثل اینکه قبل ازدواج افسرده بوده و یه مدت دارو مصرف می کرده اما الان نه . زندگی نرمالی هم داریم با دغدغه هایی که همه دارن .

7. 3 کاربر از پست مفید aieh تشکرکرده اند .

aieh (چهارشنبه 24 خرداد 91)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 99 [ 21:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 23.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    15,723

تشکرشده 11,395 در 3,444 پست

Array

نقل قول نوشته اصلی توسط aieh
    مرسی که جوابمو دادین .
    جفتمون ۲۵ سالمونه و لیسانس هستیم . هر دو هم کار می کنیم . نامزدی به اونصورت نداشتیم . خواهر ایشون از دوستان یکی از آشناهای ما بود و از طریق ایشون با هم آشنا شدیم و خواستگاری اومدن ، ما هم تحقیق کردیم و بنظر خانواده خیلی خوبی بودن ، ایشون هم ظاهرا همه ویژگی های مد نظر من رو داشتن . مدت آشنایی تا ازدواجمون خیلی کم بود، حدود دو ماه . اوائل خیلی رابطه خوبی داشتیم اما کم کم روابطمون سرد شد . الان شاید هر هفته ای یک بار اونم از روی اجباره ، ایشون می گن لذتی نمی برن از این رابطه ، راستش من از روابطمون اون اول خیلی راضی بودم و فکر نمی کردم مشکلی باشه اما ظاهرا ایشون برعکس من بوده . گلایه ایشونم اینه که تو خیلی فعال نیستی توی این رابطه و همه کارها به عهده ی منه و من هم دیگه خسته شدم . من خیلی سربسته حرفاشو گفتم اما واقعا حرفهایی که بار آخر زد خیلی برام ناراحت کننده بود ، انگار یه جورایی غرورمو شکست . تقصیر من چیه که ایشون قبلا رابطه داشته ؟ و این در حالی هست که من تلاشمو می کردم در این رابطه اما ایشون چی ؟ ایشون هیچ وقت به خواسته های من عمل نمی کنه ! در ضمن بار آخر گفت که دلسرد شده و اگه من تلاشی در جهت اصلاح خودم نکنم عواقبشم خواهم دید ! یه جورایی تهدیدم کرد

ناراحتی خاصی هم نداره ، مثل اینکه قبل ازدواج افسرده بوده و یه مدت دارو مصرف می کرده اما الان نه . زندگی نرمالی هم داریم با دغدغه هایی که همه دارن .

درود آبجی خوش اومدی

خوب چرا توی همون جلسه خواستگاری در مورد نماز و اعتقادات و مشروب خوری و رقص و اینجور چیزا سئوال نکردی؟خوب شاید تجربشو نداشتی گذشته نمیشه کاریش کرد فعلا

چیزی که به ذهنم میرسه اینکه اولا حرفش واقعا زشت بود شعار من اینه توی زندگی متاهلی طرف مقابلم همسرمه دوست دخترم نیست که هرجور میخوام باهاش حرف بزنم.و شما هم ببخشید اینجوری میگم تنبلی نکن برو مطالعه کن توی مسائل جنسی سئوال کن حتی برو پیش متخصص خجالت نداره کاریه که همه انجام میدن و البته اینم بگم حرف ایشون درسته که از اینکه شا کار یانجام نمیدین خسته شدن خجالتو بزارین کنار باهاش حرف بزنین بگین از چه کاری لذت میبرین و ازش بپرسین اون چی دوس داره روش های زیادی هستش که میتونین امتحان کنین پس اینکارو انجام بده بهونه نیار مطالعه کن و امید داشته باش.

درضمن اینقدم روی این شوووهر بیچارت عیب نزار

دوتعریف جدید و جالب ﮐﻪ خوب است به عمقش فکر کنیم:
    ﻋﺼﺒﺎﻧﯿﺖ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺗﻨﺒﯿﻪ ﺧﻮﺩ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﮐﯿﻨﻪ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺧﻮﺭﺩﻥ ﺯﻫﺮ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﺸﺘﻦ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﻫﯿﭻ ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﺳﻌﺎﺩﺕ ﻧﻤﯽ ﺭﺳﺪ،
    ﻣﮕﺮ ﺁﻧﮑﻪ ﺩﻭ ﺑﺎﺭ ﺯﺍﺩﻩ ﺷﻮﺩ:
    ﯾﮏ ﺑﺎﺭ ﺍﺯ ﻣﺎﺩﺭ خویش
    ﻭ ﺑﺎﺭ ﺩﯾﮕﺮ
    ﺍﺯ خویشتن ﺧﻮﯾش ،ﺗﺎ ﺣﻘﯿﻘﺖ ﺩﺭﻭﻧﺶ ،
    در زﺍﯾﺶ ﺩﻭﻡ، ﻫﻮﯾﺪﺍ ﺷﻮﺩ
    ﻭ ﺣﯿﺎﺕ ﻭﺍﻗﻌﯽ ﺍﻭ ﺁﻏﺎﺯ ﮔﺮﺩﺩ !

9. 2 کاربر از پست مفید khaleghezey تشکرکرده اند .

khaleghezey (چهارشنبه 24 خرداد 91)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 30 شهریور 00 [ 12:26]
    سطح
    73
    Level completed: 70%, Points required for next Level: 122
    دستاوردها:
    VeteranTagger Second Class10000 Experience Points
    تشکرها
    640

تشکرشده 935 در 291 پست

حالت من
    Shad
    Array

گذشته رو نمیشه تغییر داد ... سعی کنین برا بهبود روابطتون تلاش کنین.
    .
    خب طبیعیه که مردا تو روابط دوست دارن که شریکشون پر هیجان و پر تحرک باشه و طوری نباشه مثلا فکر کنن " با یه جسم بی روح" ارتباط دارن. راه های زناشویی و "hot" بودن رو میتونین از همین اینترنت سرچ کنین مخصوصا سایت مردمان از این تیپ مقالات زیاد دیدم. سعی کنین رو خودتون کار کنین و روشهای جدید رو یاد بگیرین.
    .
    مسئله جنسی و رضایت طرفین رو خیلی جدی بگیرین ! مطمئنا همین مشکل تو زندگیتون میزنه تو یه شکل دیگه عود پیدا مینه بعد بیا جمعش کن.
    .

11. 7 کاربر از پست مفید saeeded تشکرکرده اند .

saeeded (شنبه 27 خرداد 91)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    11
    دستاوردها:
    تشکرها
    4

تشکرشده 4 در 2 پست

Array

مرسی khaleghezey ، راستش من خیلی بی تجربه بودم و ازدواجم هم خیلی ناگهانی پیش اومد . همسرم هم خانواده مذهبی داره اینه که اصلا احتمال نمی دادم که ایشون اهل اینجور کارا باشه و فکر می کنم اگه هم می پرسیدم ایشون مستقیم نمی گفت نه ! یه سری چیزا فقط با شناخت بدست میاد دیگه
    در مورد مسائل جنسی هم باور کنین سعیمو کردم اما ایشون یه انتظارات نامعقولی داره . ایشون زیاده خواهه ، نمی دونم دیگه چطوری توضیح بدم براتون . من نمی تونم یه سری درخواست هاشو قبول کنم و خوب ایشون قبل ازدواج رابطه جنسی داشته و خیلی چیزا رو تجربه کرده .

بعدم کلا رابطه عاطفی من با ایشون ضعیف شده بخاطر اینجور مسائل و اصلا حس خوبی نسبت به کل ماجرا ندارم . حس می کنم برام از هر غریبه ای غریبه تره . نمی دونین که چطوری منو تحقیر کرد . بعد می بینم یکبار نشده بیاد یه ابراز محبتی بکنه ! آخه من به چی این زندگی امیدوار باشم ؟ گاهی که دیر میاد خونه حتی ازش نمی پرسم کجا بودی و چیکار می کردی در حالیکه قبلا هزار جور سوال پیچش می کردم .

خیلی ناامیدم

13. کاربر روبرو از پست مفید aieh تشکرکرده است .

aieh (شنبه 27 خرداد 91)

عضو همراه

آخرین بازدید
    چهارشنبه 29 شهریور 96 [ 22:02]
    سطح
    77
    Level completed: 39%, Points required for next Level: 245
    Overall activity: 1.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsTagger Second ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    3,300

تشکرشده 3,560 در 934 پست

Array

آیه عزیز
    با این توصیفی که شما کردین همسر شما مشکل خاصی ندارن و فقط به عنوان تنبیه این کار رو می کنن. حیف که ما بیشترمون موقع ازدواج وقت کافی برای شناخت همسر نمی ذاریم و بعد تا مدت ها باید با عواقبش دست و پنجه نرم کنیم . شما می تونین به مشاور حضوری مراجعه کنید؟
    چون به نظر من مشکل شما یه کم عمقی تر از مسئله سردی جنسی هست و شامل تفاوت دیدگاه ها و شک نسبت به وفاداری طرف مقابل هم میشه. در واقع من ریشه مشکل شما رو در عدم توانایی همسرتون در بیان خواسته هاش می بینم که با قطع روابط جنسی سعی در تنبیه شما داره. سعی کنید تمرکزتون رو به برقراری ارتباط و گفت و شنود صحیح خواسته ها معطوف کنید چون مشکل شما در واقع اینجاست.

15. 2 کاربر از پست مفید نیلا تشکرکرده اند .

نیلا (پنجشنبه 25 خرداد 91)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    11
    دستاوردها:
    تشکرها
    4

تشکرشده 4 در 2 پست

Array

باور کنین صد بار با هم حرف زدیم ، اما نتونستیم کنار بیایم ، ایشون خواسته هاشون غیر منطقیه و زیاد خواهه و بنده هم نمی تونم باهاش کنار بیام ایشون هم کوتاه نمیاد . هیچی راضیش نمی کنه ، تنوع طلبه ، واقعا از دست خودش و کاراش خسته شدم .

ایشون هیچ توجهی به من و زندگیم نداره و کلا آدم سردیه ، مسئولیت پذیر هم نیست ، وقتی از چیزی ناراحته اگه من نرم سراغش تا چند روز قهره وانگار نه انگار که من وجود دارم . باور کنین من همه ی سعیمو می کنم با وجود کار و گرفتاری مرتب ورزش می کنم هیکلم همیشه خوبه ، به خودم می رسم خیلی هم گرم و با احساسم به گفته اطرافیان ، بهش کلی می رسم و محبت می کنم اما اون کاملا بی احساسه و بی تفاوته. هزار دفعه بهش گفتم چرا به من محبت نمی کنی ؟ مگه دوستم نداری و اونم هیچ وقت جواب درستی نمیده . این خیلی آزارم میده، مگه یه آدم چقدر ظرفیت داره ، مدام بهانه میاره و کلا می گه من همینم که هستم ! هزار روش رو هم امتحان کردم ، محبت ، بی محلی ... اما متاسفانه جواب نگرفتم.

هر وقت مشکلی داره باید سنگ صبورش باشم و استرسشو کم کنم و کلی دلداریش بدم اونوقت هر موقع من میام چهار کلمه حرف بزنم می گه چقدر غرغر می کنی ! اصلا احساس آرامش ندارم تو این زندگی .همسرم هیچ وقت ازم تعریف نمی کنه ، هیچ وقت خوبی هامو نمی گه ! فقط ایراداتمو می گیره ! سر همین کاراش اعتماد بنفسمو خورد کرده . فکر می کنم برای پوشیدن عیب های خودش و چون نسبت به من احساس کمبود می کنه این برخورد رو داره . من توی یه خانواده فرهنگی بزرگ شدم و پدر و مادرم خیلی اهل بریز و بپاش و مهمونی و اینا نبودن . یعنی به نسبت خانواده ایشون ما رفت و آمدهای کمتری داریم . همسرم مدام اینو می کوبه تو سرم و میگه تو منزوی هستی. انگار از ازدواج با من پشیمونه اصلا !

خسته شدم از این زندگی بخدا ... توی خونه ی پدر و مادرم چه آرامشی داشتم ، همیشه زندگی آرومی داشتیم ، حسرت اون روزا رو می خورم و اعصابم خراب میشه که چرا اصلا ازدواج کردم که به این روز دچار بشم . چیز زیادی هم ازش نمی خوام فقط کمی محبت که اونم دریغ می کنه . مشاوره هم رفتم یه دوره ، موقعی که احساس کردم اوضاعمون دیگه خیلی داره بحرانی میشه ، توی اون مقطع من حقوقم بالا رفت و اوضاع کاریم کلا خیلی بهتر شد و همسرمم بطور مشکوکی رفتارش بهتر شد ! اما مگه اخه ما چند وقت ازدواج کردیم ؟ نمی دونین چه فکرایی تو سرم می گذره ! البته مشاورم گفت یه مقداری بد بینم اما با اوضاعی که همسرم داره چه انتظار دیگه ای میشه داشت ؟ خودش منو حساس کرده وگرنه من هیچ وقت بدبین نبودم، حتی یکبار که سر مسائل جنسی داشتیم صحبت می کردیم گفت یه دوست دختر داشته که خیلی عالی بوده و چنین و چنان ! انگار منو اتیش زد ، آخه توهین از این بالاتر ؟ بخدا می خواستم بهش بگم خوب شما که انقدر حسرت اون دوران رو می خوری بفرما برو سراغش دوباره که حسرت به دل نمونی الانم البته شک دارم که مبادا با کسی در ارتباطه !

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 99 [ 21:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 23.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    15,723

تشکرشده 11,395 در 3,444 پست

Array

درود بر دوستان عزیز

ببخشید اینجوری رک و راست میگم ولی فکر کنم شما وقتی همسرتون رو بغل میکنین توی هم آغوشی که دارین تصور میکنین ایشون با اینکه در آغوش شماست ولی داره فرد دیگه ای رو جای شما میزاره توی ذهنش اگه واقعا اینجوریه که خیلی خیلی خیلی بده انشاالله که اینجوری نیستش

ولی فکر کنم شوهرتون با حرفایی که زده به شا این حس رو تلقین کرده اینم بگم مردی که اینجوری صحبت کنه و واقعا گفته باشه هیکلش اونجوری بوده تا این حد راحت جلوی همسرش بگه از روی بچگی و بی تجربگیه بیشتر فکر کنم تا اینکه لذت باشه همه مردها از این حرفای مفت صد من یه غاز میزنن زیاد توجه نکن مثلا میخوان نشون بدن ما مردیم و جذابیت داریم

خواهشا پیش یه روانشناس برین اول سعی کنین روی خودتون کار کنین حس خوبی نسبت به نوشته هاتون ندارم اصلا ولی خواهشا توی اولین فرصت خودتون برین شده تنهایی

ایشالله به همین ماه عزیز درست میشه رابطتون یکمم صبور باش زمان خودش خیلی چیزارو درست می کنه شاد و پیروز سربلند باشی در پناه ایزد منان بدرود دوست من
    دوتعریف جدید و جالب ﮐﻪ خوب است به عمقش فکر کنیم:
    ﻋﺼﺒﺎﻧﯿﺖ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺗﻨﺒﯿﻪ ﺧﻮﺩ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﮐﯿﻨﻪ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺧﻮﺭﺩﻥ ﺯﻫﺮ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﺸﺘﻦ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﻫﯿﭻ ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﺳﻌﺎﺩﺕ ﻧﻤﯽ ﺭﺳﺪ،
    ﻣﮕﺮ ﺁﻧﮑﻪ ﺩﻭ ﺑﺎﺭ ﺯﺍﺩﻩ ﺷﻮﺩ:
    ﯾﮏ ﺑﺎﺭ ﺍﺯ ﻣﺎﺩﺭ خویش
    ﻭ ﺑﺎﺭ ﺩﯾﮕﺮ
    ﺍﺯ خویشتن ﺧﻮﯾش ،ﺗﺎ ﺣﻘﯿﻘﺖ ﺩﺭﻭﻧﺶ ،
    در زﺍﯾﺶ ﺩﻭﻡ، ﻫﻮﯾﺪﺍ ﺷﻮﺩ
    ﻭ ﺣﯿﺎﺕ ﻭﺍﻗﻌﯽ ﺍﻭ ﺁﻏﺎﺯ ﮔﺮﺩﺩ !

18. کاربر روبرو از پست مفید khaleghezey تشکرکرده است .

khaleghezey (شنبه 27 خرداد 91)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)