به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 24
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 03 آبان 91 [ 23:33]
    سطح
    12
    Level completed: 50%, Points required for next Level: 25
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    4

تشکرشده 4 در 4 پست

Array

با قهر پدرم و همسرم چه کنم ؟

سلام خیلی خوشحالم که اینجا رو پیدا کردم .من واقعا نمی تونم مشکلم رو با کسی در میون بزارم .به اینجا اعتماد کردم .
    نمیدونم چطوری و از کجا بگم .
    من 29 سالمه و4 ساله که ازدواج کردیم.من و همسرم خارج از کشور زندگی میکنیم .به خاطر کار همسرم اومدیم اینجا . همسرم یک آدم خیلی لجباز و غد هست و دست بزن هم داره .2 سال پیش که رفتیم ایران دعوای بدی کردیم(سر یک مساله خیلی الکی همسرم گیر میده و لجبازی میکنه و عصبانی میشه) طوری که خیلی من و کتک زد .این اتفاق خونه پدرش افتاد . بعد دعوا پدرش من و رسوند خونه پدرم .پدرم وقتی اومد خونه من داشتم گریه میکردم و دستم خونی بود و بدنم کبود شده بود .همه چی رو برای بابام تعریف کردم .قبلا هم به پدرم گفته بودم که همسرم من رو کتک میزنه ولی بابام کوتاه اومده بود و خودش رو قاطی دعواهای ما نمی کرد و همیشه به من میگفت تو باید کوتاه بیای .ولی این دفعه خیلی ناراحت شد و با عصبانیت به خونه پدر همسرم رفت و اونجا با همسرم دعواش شده بود و بهش گفته بود تو مرد نیستی که این طور زنت رو کتک میزنی و با همسرم دست به یقه شده بودن که پدر همسرم جداشون کرده بود . بعد از اون ماجرا ما 2 هفته قهر بودیم و بعد یکی از فامیل ،من و همسرم رو آشتی داد و ما دوباره از ایران خارج شدیم .و بعد از یک سال برگشتیم ایران .
    وقتی رسیدیم ایران هر چه من اصرار کردم که همسرم به خونه پدرم بیاد و قهر و کینه رو کنار بزاره این کارو نکرد .(خیلی خیلی مغروره) .اون زمانی که ایران بودیم به من خیلی سخت میگشت .فامیل از این ماجرا خبر نداشتن و همه از من می پرسیدن همسرت کجاست؟!!! منم هر دفعه باید یک دروغی میگفتم .بین خونه پدرم و خونه پدر اون همش در رفت و آمد بودم. از طرفی مامانم اینا خیلی دلشون می خواست که همسرم بیاد پیششون و قهر رو تموم کنن .منم اصلا دلم نمی خواست خونه مادر شوهرم بمونم .برام خیلی سخت بود .یک روز همسرم نمیذاشت من برم خونه پدرم(تو خونه پدرم مهمونی بود ) و هرچی من اصرار داشتم که خودت هم بیا اونا دوست دارن دلشون برات تنگ شده همش احوالت رو می پرسن ، راضی نمیشد و دوباره رگ لجبازیش گرفته بود .تو خونه پدرش دعوای خیلی بدی کردیم و مادرش هم به طرفداری از پسرش اومده بود و سر من داد و بیداد میکرد و به پدر من فحش میداد .منم نمی تونستم اون وضع رو تحمل کنم .خلاصه مادر و پسر 2 تایی به جون من افتاده بودن کتک میزدند و منم مامانش رو زدم .مادرش می گفت نمیزارم دیگه با پسرم زندگی کنی و وسط دعوا آتیش بیاره معرکه بود . مامانش که به من و پدرم فحش میداد و من جوابش رو میدادم ، همسرم من و بد کتک میزد و میگفت مامان جون قربونت برم ببین دارم میزنمش !!!! ......بعد از اون جریان همسرم با من قهر بدی کرد که چرا به مامانش بی احترامی شده !!!! منم خیلی ناراحت بودم ولی نمی تونستم به طلاق راضی شم و همسرم راضی به آشتی نبود .من از مامانش معذرت خواهی کردم و براش هدیه گرفتم چون می دونستم تا از سد مامانش رد نشم نمی تونم با همسرم زندگی کنم ( بماند که این کار چقدر برام سخت بود و خدا میدونه که چی کشیدم ).خلاصه با کلی التماس با همسرم آشتی کردم و الان 1 سال و نیم که ما ایران نیستیم ولی احتمال داره تا چند وقت دیگه برگردیم .
    من با وجود اینکه دلم برای پدر و مادرم هلاکه ولی فکر این که دوباره چه اتفاقاتی در ایران خواهد افتاد دلم نمی خواد بریم ایران ولی همسرم راضی نمیشه . هنوز با پدر من قهره .و منم با اون اتفاقات دلم نمی خواد برم خونه مادر شوهرم .ولی خواستم قبل از هرچیز اینجا مشاوره بگیرم تا بتونم اوضاع رو خوب مدیریت کنم . ببخشید اگه خیلی طولانی شد .

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 12 مرداد 91 [ 11:05]
    سطح
    15
    Level completed: 70%, Points required for next Level: 30
    دستاوردها:
    تشکرها
    107

تشکرشده 108 در 56 پست

Array

RE: با قهر پدرم و همسرم چه کنم ؟

سلام ستاره درخشان

فقط در حضور خانواده هاتون توی ایران مشکل دارید یا دعوا و کتک و مشکلات دیگه رو تو زندگی عادیتون هم دارید؟

3. کاربر روبرو از پست مفید Negin A تشکرکرده است .

Negin A (شنبه 06 خرداد 91)

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 20 خرداد 91 [ 09:59]
    سطح
    11
    Level completed: 60%, Points required for next Level: 20
    دستاوردها:
    تشکرها
    6

تشکرشده 6 در 2 پست

Array

واقعا ناراحت شدم پستت رو خوندم. نمي دونم باهمسرت در شرايط عادي صحيت كردي كه ازش بخواهي اخلاقشو تصحيح كنه ؟ شده يكبار با مادر شوهر يا پدرشوهرت دوستانه به گفتگو بشيني كه من اگر دختر خودتونم بودم دوست داشتيد اينطور باهاش رفتار بشه؟ به نظر من تا زماني كه مشكلت رو با خانواده شوهرت حل نكردي اصراري براي داشتن يك رابطه بين همسر و خانواده خودت نداشته باش. اينجوري خيلي از حريم ها شايد ناخواسته شكسته بشه. سعي كن با نرمي و آرامش در شرايط خيلي آرام با اونها به گفتگو بشيني.

5. کاربر روبرو از پست مفید لاريسا تشکرکرده است .

لاريسا (شنبه 06 خرداد 91)

عضو فعال

آخرین بازدید
    سه شنبه 28 فروردین 03 [ 01:56]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsRecommendation Second ClassVeteranOverdriveTagger Second Class
    تشکرها
    8,332

تشکرشده 10,023 در 2,339 پست

حالت من
    Ashegh
    Array

ستاره درخشان عزیز

مشکل شما فراتر از دعوای همسر و پدرته...به نظرم باید روی همسرت و انداختن فکر کتک زدن از ذهنش کار کنی...

اگر این مشکل حل شد اونوقت بیا و در مورد اختلاف همسر و پدرت صحبت کن

چون تا وقتی که همسرت دست بزن داره و شما با وجود کتکی که خوردی و تحقیری که شدی میری عذر خواهی میکنی محال ممکنه بتونی رضایتش رو جهت برقرار روابط مجدد جلب کنی...

گاهی برای رشد کردن باید سختی کشید،گاهی برای فهمیدن باید شکست خورد،گاهی برای بدست آوردن باید از دست داد،چون برخی درسها در زندگی فقط از طریق رنج و محنت آموخته میشوند.

7. 2 کاربر از پست مفید maryam123 تشکرکرده اند .

maryam123 (سه شنبه 16 خرداد 91)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    12
    دستاوردها:
    تشکرها
    4

تشکرشده 4 در 4 پست

Array

دوستای خوبم ممنونم از پاسختون .
    من و همسرم از همون دوران عقد خیلی با هم دعوا میکردیم .
    من مشکل کتک زدن همسرم رو حل کردم .با خودش صحبت کردم اون بهم گفت زمانی که من عصبانی هستم تو فقط سکوت کن من هیچ کاری نمیکنم .بعضی اوقات خیلی سکوت کردن برام سخته ولی تحمل میکنم تا کار به اونجاها نکشه .
    الان تو این 1 سال و نیم اصلا کتک زدن نبوده .خدا رو شکر خوبه .من همه تلاشم رو کردم .خیلی بهش محبت میکنم و کوتاه میام.

ولی لجبازیش رو نتونستم درست کنم و یک مشکل دیگه اینکه وقتی با هم اختلاف نظر داریم اگر من کوتاه نیام و حرفش رو قبول نکنم میگه ما نمی تونیم با هم زندگی کنیم .نقطه ضعف من رو گرفته ، فهمیده من نمی خوام زندگیم رو از دست بدم و از این سلاح استفاده میکنه . قبلا کتک بود حالا این . و همیشه برای آشتی من باید پیش قدم بشم . همش می خواد من رو ادب کنه تا من اون طوری بشم که اون می خواد .
    خانواده همسرم هم با این کارش مخالف هستن به خصوص پدر شوهرم که مرد خوبیه .بهم میگفتن فقط سکوت کن موقع عصبانیتش .

Banned
    آخرین بازدید
    شنبه 19 دی 94 [ 18:27]
    سطح
    51
    Level completed: 89%, Points required for next Level: 22
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    2,084

تشکرشده 1,278 در 497 پست

Array

ستاره درخشان خوش آمدی به تالار همدردی .

عزیز اولا بهت تبریک میگم که موفق شدی جلوی کتک کاری همسرت رو بگیری آفرین

بزرگترین قدم را برای بهبود زندگیت برداشتی .

10. کاربر روبرو از پست مفید tamanaye man تشکرکرده است .

tamanaye man (دوشنبه 08 خرداد 91)

عضو همراه

آخرین بازدید
    چهارشنبه 15 آذر 91 [ 02:06]
    سطح
    43
    Level completed: 45%, Points required for next Level: 111
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    4,800

تشکرشده 4,874 در 1,141 پست

Array

مادرشوهرتون به خانوادتون توهین کردن کتکتون هم زدن و گفتن نمیذارن با شوهرت زندگی کنی ، شوهرت هم میگفته مامان جون ببین دارم میزنمش!!!بعد رفتی هدیه خریدی و معذرت خواهی کردی؟؟؟؟؟؟؟؟

فکر نمی کنی مشکل به این بزرگی باید از ریشه حل میشد نه با یک هدیه روش سرپوش گذاشت؟؟؟؟؟؟

12. 2 کاربر از پست مفید گلنوش67 تشکرکرده اند .

گلنوش67 (سه شنبه 16 خرداد 91)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    12
    دستاوردها:
    تشکرها
    4

تشکرشده 4 در 4 پست

Array

گلنوش جون ، چون همسرم پاش رو کرده بود تو یک کفش که ما نمیتونیم با هم زندگی کنیم .

من مجبور بودم به خاطر اینکه شوهرم باهام آشتی کنه اول با مادرش آشتی کنم .وگرنه مادرش نمیذاشت و همسرم هم همین طور . همسرم داشت از ایران خارج میشد اگه من این کارو نمی کردم نمیتونستم باهاش برم .

خیلی روزهای بدی بود .من هیچی کم ندارم که بخوام التماس یک نفر کنم که باهاش زندگی کنم . ولی مجبورم کردن به این کار .
    البته همسرم مرد خیلی خوبیه .ولی ما مشکلاتی هم تو زندگیمون داریم .زمان هایی که قهر نیستیم خیلی با هم خوبیم و مشکلی نداریم.

زمان دعوا و عصبانیتش اون هر حرفی بخواد به من و خانواده من میزنه .فحش میده ...ولی من حق ندارم جوابش رو بدم .خیلی دلم میخواد این مشکلم هم حل بشه .چون خیلی بهم فشار میاد .بعدش هم اصلا نمیاد باهام آشتی کنه .من با وجود همه توهین ها باید خودم برم باهاش آشتی کنم تا بعد از کلی ناز کردن و نق زدن محلم بزاره .

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 01 مرداد 91 [ 14:51]
    سطح
    21
    Level completed: 43%, Points required for next Level: 58
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    102

تشکرشده 94 در 53 پست

Array

مهمترین اشکال شما عادت به منت کشی است این مانع اصلاح شوهرته...به خودت غلبه کن..ازچشمش میفنی وارزشت کم میشه بابام همیشه میگه مردها از زن ذلیل ومنت کش بدشون میاد حتی اگه داغون میشی به روت نیار وخودت را قوی نشون بده

15. 3 کاربر از پست مفید مادلین تشکرکرده اند .

مادلین (سه شنبه 16 خرداد 91)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    12
    دستاوردها:
    تشکرها
    4

تشکرشده 4 در 4 پست

Array

ممنون مادلین جان
    همسر من کلا آدم مغروری هست .از همون دوران عقد همیشه این کار رو کرده .وقتی قهر کردیم هیچ وقت نیومده آشتی . خیلی وقت ها شده که جلوی خودمو گرفتم و اصلا نرفتم طرفش .ولی صبرش خیلی خیلی زیاده .هرچقدر هم که صبر کنم نمیاد .شده 1 هفته ، 2 هفته ، 3 هفته ، و حتی 1 ماه صبر کردم نیومده و من مجبور شدم برم طرفش .باید چی کار کنم؟

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)