به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 20 شهریور 91 [ 22:13]
    سطح
    11
    Level completed: 74%, Points required for next Level: 13
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

دلسرد شدن از شوهرم بعد از عقد

من دانشجوی کارشناسی ارشد همستم 6 ماه پیش با روش سنتی آقایی به خواستگاری من آمدند دوره ی آشنایی ما حدود 3 ماه طول کشید درحین این آشنایی ایشان در مورد کارشان و شرایط زندگی خودشان واقعیت ها را نگفتند نمی گویم دروغ گفت نه همه چیز یا حداقل چیز هایی که لازم بود را نگفتند. با وجود پرسش های زیاد و پی گیری مکرر من واقعیت ها ر ا در مورد کارشون تحصیلتاتشون و موقعیت اقتصادی شون بهم نگفتند.بعد از 3 ماه آشنایی ما با هم عقد کردیم که تازه یه سری مسائل در مورد شغلشون در مورد موقعیت اقتصادی شون و ....متوجه شدم که اگر این مساول را قبل از عقد متوجه می شدم هیچ وقت حاضر به ازدواج با ایشان نمی شدم.از طرفی با این شرایط موجود و اینکه ایشون تحصیلاتشون از من پایین تر (فوق دیپلم )و نه تکلیف کارشون مشخصه و نه هیچ چیز دچار پشیمونی از تصمیمم شدم و حتی بحدی رسیده که فکر می کنم شوهری که من می خواستم ایشون نیستند در واقع ایشون هیچ یک از شرایطی که من برای همسر آینده ی خودم در نظر داشتن را ندارند.و به تنفر از ایشون رسیدم.حالا از حق نگذریم ایشون اخلاق خوبی دارند خونواده ی عالی دارند ولی فکر می کنم با وجود خوبی های ایشون باز هم هیچ علاقه ای به ایشون ندارم .خواهش می کنم کمک کنید تا از این دوگانگی نجات پیدا کنم [/size]و تصمیم درست در مورد زندگیم بگیرم/

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 04 شهریور 91 [ 19:12]
    سطح
    25
    Level completed: 58%, Points required for next Level: 42
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    514

تشکرشده 500 در 163 پست

Array

RE: دلسرد شدن از شوهرم بعد از عقد

سلام دوست عزیز

میشه بگی راجب چه چیزها به شما دروغ گفته .

و شما چه معیارهای برای زندگی داشتی که دراین آقا ندید.

شما که عرض کردید 3 ماه نامزد بودید وتحقیق کردید ومتوجه شدید که حرفایی زده صحت ندارد پس چرا تن به ازدواج دادی که حالا پشیمان بشی.

نکنه دنبال چیزه دیگری بودی که بعداز عقد بتونی بگیری.؟؟؟؟

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    11
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

من 3 ماه نامزد نبودم آشنایی ما در حد 2 بار رو در رو صحبت کردن و دو ماه تلفنی حرف زدن بود که آن هم خیلی محدود بود.اینکه راجب چی دروغ گفتن:در مورد تحصیلات ایشان لیسانس نبودند ولی گفتند لسیانس دارند.بعد در مورد کاردروغ نگفتن ولی واقعیت را پنهان کردند.گفتند که در شرکتی کار در شهر دیگری می کنند که قرار است نمایندگی این شرکت یا یک شعبه از این شرکت به محل سکونت من بیاورند(ما همشهری هستیم)که حالا متوجه شدم اصلا نمایندگی شرکت در کار نیست و ایشان به عنوان بازار یاب این شرکت به شهر محل سکونت ما می آیند که با این بازار یابی آن حقوقی که قبلا گفتن را هم نمی گیرند.از طرفی دیگر گفتن خونه و ماشین دارن که بعدا متوجه شدم ماشین با پدرشان شریکی هستند و خونه ای در کار نیست فقط ایشان ثبت نام برای خانه های مسکن مهر دارند.معیار من داشتن اخلاق خوب راستگویی و ایمان فرد مقابلم و یک کار مناسب حالا نه با حقوق آنچنانی فقط همین قدر که مطمئن باشم در حد متوسط زندگی من تامین است.و اختلاف سطح تحصیلاتی را نمی پسندم چون فکر می کنم باعث مشکل می شود.

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 30 شهریور 00 [ 12:26]
    سطح
    73
    Level completed: 70%, Points required for next Level: 122
    دستاوردها:
    VeteranTagger Second Class10000 Experience Points
    تشکرها
    640

تشکرشده 935 در 291 پست

حالت من
    Shad
    Array

دروغ گفتن و پنهان کاری یک مسئله دیگه هست که شاید نشه به این راحتی ازش عبور کرد ولی از لحاظ مادی و شغلی و تحصیلی به نظر من سختگیری کار خوبی نیست .

5. 2 کاربر از پست مفید saeeded تشکرکرده اند .

saeeded (سه شنبه 02 خرداد 91)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    11
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

ممنون از راهنماییتون ولی شاید برام اهمیت داشتن ( بیشتر شغل) ولی سخنتگیری نکردم

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 04 شهریور 91 [ 19:12]
    سطح
    25
    Level completed: 58%, Points required for next Level: 42
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    514

تشکرشده 500 در 163 پست

Array

نقل قول نوشته اصلی توسط عفی
    من 3 ماه نامزد نبودم آشنایی ما در حد 2 بار رو در رو صحبت کردن و دو ماه تلفنی حرف زدن بود که آن هم خیلی محدود بود.اینکه راجب چی دروغ گفتن:در مورد تحصیلات ایشان لیسانس نبودند ولی گفتند لسیانس دارند.بعد در مورد کاردروغ نگفتن ولی واقعیت را پنهان کردند.گفتند که در شرکتی کار در شهر دیگری می کنند که قرار است نمایندگی این شرکت یا یک شعبه از این شرکت به محل سکونت من بیاورند(ما همشهری هستیم)که حالا متوجه شدم اصلا نمایندگی شرکت در کار نیست و ایشان به عنوان بازار یاب این شرکت به شهر محل سکونت ما می آیند که با این بازار یابی آن حقوقی که قبلا گفتن را هم نمی گیرند.از طرفی دیگر گفتن خونه و ماشین دارن که بعدا متوجه شدم ماشین با پدرشان شریکی هستند و خونه ای در کار نیست فقط ایشان ثبت نام برای خانه های مسکن مهر دارند.معیار من داشتن اخلاق خوب راستگویی و ایمان فرد مقابلم و یک کار مناسب حالا نه با حقوق آنچنانی فقط همین قدر که مطمئن باشم در حد متوسط زندگی من تامین است.و اختلاف سطح تحصیلاتی را نمی پسندم چون فکر می کنم باعث مشکل می شود.
    همسرشما شاید نشه گفت دروغ گفته.یه جورای در ذهنشان آینده رو پیش بینی کردن که در کار بازاریابی ودر آخر نمایندگیه اون شرکت رو میگیرن. یه جورای در تخیلاتش غرق بوده.

ماشینم که دورغ نگفته خوب شراکت خریده ومیتونه سهم پدرش رو بخره وماشین مال خودش بشه.

منزل هم همینطور که در آیند میبیند صاحب خانه میشه .وهمون میشه که صاحب منزل میباشد.

همسر شما فقط نوع بیانش رو پیشاپیش نتیجه گرفته به شما گفتند.وشما میگید دروغ گفته.

شما اگر کمی صبر کنید همه حرفهایی که زده به راست گویی تبدیل میشود.

کمی صبر کنید.اگر اخلاق خوبی داره وانسان احل زندگی هست وآینده نگر .بخاطر این مسایل اول زندگی با جدایی و مهره طلاق درشناسنامه آیندتون رو خراب نکنید.

این آقا برای بدست آوردن شما وطرز فکری که آینده رو پیش بینی کرده به شما واقعیت رو نگفته.

تحصیلاتم که عرض کردید براتون ملاک نیست.

8. 3 کاربر از پست مفید کبوتر تشکرکرده اند .

کبوتر (چهارشنبه 17 خرداد 91)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 15 خرداد 91 [ 19:13]
    سطح
    10
    Level completed: 48%, Points required for next Level: 26
    دستاوردها:
    تشکرها
    1
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array

دختر جان من مجبورم برای راهنمئی تو بگویم که شغل من هم وکالت دادگستری است وهم برای راه یابی به علت وعلل اینهمه طلاق رشته روانشناسی ومشاوره را بخوانم .در خصوص مورد شما هردو مورد حقوقی وروانی موجود است پیشنهاد میشود که با یک مشاور ویک وکیل مشورت کنید اگر درست تفهیم شوند پیشنهای د به جدائی میدهند پرونده های بسیاری در این رابطه دیده ام که با شرایط خیلی بد تری ناچار به متارکه شده اند مگر استثنا که ایمان مذهبی
    است

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 07 مرداد 96 [ 12:07]
    سطح
    38
    Level completed: 77%, Points required for next Level: 35
    دستاوردها:
    1000 Experience Points1 year registeredTagger First Class
    تشکرها
    1

تشکرشده 64 در 43 پست

Array
    دوست عزیز سخت نگیر ، یکی از دوستان درست گفتند ایشون تخیلاتشون رو بیان کردند و آینده ای که برای خودشون تصور میکردن که بعد ازدواج محقق خواهد شد ...
    من هم تو مدت زمان آشنایی با همسرم که سنتی بود و باهم تلفنی صحبت میکردیم سوالاتی که من میپرسیدم جوری جواب میداد که من نه نگم و باب میل من باشه و اون خود تخیلی و تصوری که از خودش در آینده داشت رو تو پاسخ ها میگفت ...
    مثلا میگفت اگه از کسی دلخور باشه منطقی باهاش صحبت میکنه در حالی که وقتی ناراحت باشه خیلی عصبانی میشه و یا سکوت میکنه یا هرچی به دهنش میاد میگه و طرف رو بدجوری ضایع میکنه .خودشم قبول داره رفتار اشتباهیه و اونجوری که دوست داشته باشه به من توضیح میداده و نمیتونه خود واقعی شو طبق تصوراتش تغییر بده .
    این میشه که تا یه مدت زن وشوهر باهم دعوا دارن و فکر میکنن همسرشون اونی نیست که گفته ...
    سخت نگیر بعد یه مدت باهم سازگار میشید .
    منو شوهرمم اوایل همینجوری بودیم اما الان خداروشکر بهتر باهم کنار میایم و تفاوت هامونو درک می کنیم .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)