سلام دوستان دلم ميخواد بدونم واقعا يك پدر و مادر چقدر فرزندشان را دوست دارند
پدر و مادر همسر من افراد بسيار ثروتمندي هستند فرزندان اين خانواده همه به جز همسر من كه كارمند بوده همه از وضع مالي خوبي برخوردارند

ما ساليان سال ما مشكلاتي درگير بوديم كه واقعا مجبور شديم از غريبه ها پول قرض كنيم تا بتونيم به زندگي خودمون سرو ساموني بديم اين پدر و مادر عزيز كه د ر سن بالايي هم قرار دارند به چشم مشكلات مارو مي بينند و خيلي راحت از كنارش ميگذرن زماني كه خواستيم خونه بخريم در حالي كه كمك اونها براي خودشان هيچ بود و براي ما واقعا كمك هيچ كمكي نكردند و ما از ديگران قرض كرديم
جالبه بدونيد بارها من بهشون گفتم كه همسرم شبها خوابش نمي بره ميترسه نتونه سر ماه قرضهاشو بده خيلي راحت گفتند خدا كمك ميكنه يه روز بهشون گفتم بايد بازم وام بگيريم چون موعد يه چك رسيده گفتند خوبه ديگه خونه خريدن اين چيزها رو داره

اوايل فكر ميكردم كه واقعا دلشون ميخواد ما خودمون از پس همه چيز بر بيايم بعد فهميدم كه اينطور نيست واقعا بخيل هستند
جالبه اينكه بدونيد تو حرفهاشون ميگن پدر مادر هرچي دارن براي بچه هاشونه آخر همه اينها ميرسه به بچه ها به همسرم ميگم يكبار كه اينو گفتن بگو من الان نياز دارم بعد به چه درد من ميخوره ولي همسرم خيلي مظلومه ميگه مال خودشون نمي خوام

جالبه كه كلي زمين و آپارتمان دارن كلي در ماه در آمد دارن ولي ميگن خرج خيلي گرون شده همه چي سر سام آور شده حالا هيچكدوم از بچه ها اينجا نيستند هر كدوم يه جاي اين دنيا هستند فقط ما اينجاييم هر كاري هم دارن سر ما بيچاره ريخته از دكتر گرفته تا كاراي مختلف ولي تا جايي كه بتونن از زير يه عيدي معمولي هم در ميرن تا ندن
از دستشون خيلي عصباني هستم
مادر من وقتي خانم برادرم براش كاري انجام ميده يا براي پدر مادرم وقتي ميزارن سريع يه چيزي كادويي ميخره ميره منزلشون ميگه خوب اينا كمك حال من هستند بايد جبران كنم

حالا پدر مادر همسرم اگه يه لحظه دير كني شروغ به داد و بيداد ميكنند كه چرا دير اومديد بعد زنگ ميزنند به همه بچه ها اونا با ما دعوا ميكنند همسرم هم چون مظلومه حرف نمي زنه مدام بهش ميگم آخه اين چه اخلاقيه كه از خودت از شخصيتت دفاع نمي كني

ميگه وظيفه منه چيكار كنم خوب من ميگم وقتي ما در كنار شما هستيم چطور راضي ميشيد كه ناراحت باشيم مدام دنبال وام و قرض باشيم اگه قراره بعد از مرگتان كلي پول به ما برسه الان يه بخش اونو كه به هيچ جاي شما هم بر نمي خوره به ما كمك كنيد

و جالبتر اينكه ميگن خدارو شكر كه بچه ها مون دستشون به دهنشون ميرسه و نيازي به ما ندارن
شما بگيد اگه بچه حرفي نزنه دردشو نگه شما يي كه پدر مادرهستيد بايد خودتون را به گوچه علي چپ بزنيد

همسرم ميگه وقتي كسي نمي تونه خودش بخوره چطور انتظار داري كه به ديگري كمك كنه
ولي من ميگم وقتي اينهمه از آدم انتظار دارن پس خودشون هم بايد مايع بزارن

ميخوام بدونم با اين پدر و مادر چطور بايد رفتار كرد تا كي بايد براشون كلفتي و نوكري كرد تا اونها هم بلخره دوست داشتنشون را يه جوري نشون بده من دنبال پول نيستم ولي وقتي اونها اينطوري از ما توقع دارن كه وقت و زندگي و هر چي داريم براشون بزاريم اونها هم بايد يه حركتي انجام بدن

شماباشيد با اينها چه ميكنيد بدتر از همه حرفهاي چرتي كه ميزنند مثلا ما هر چي داريم براي بچه هامون ما كه با خودمون نمي خواهيم به اون دنيا ببريم