سلام.لیسانس کامیپوتر و الترونیک دارم.تا حالا توی عمرم دست هیچ دختری را نگرفته بودم فقط ی بار عاشق شدم عاشق ی خانم نتونستم بهشون بگم اما ی حایی میخاستن بهشون تجاوز کنن که من نگذاشتم.
همون خانم دوستش را به عنوان شاگرد خصوصی به من معرفی کرد.بعد از 9 ماه من به ایشون پیشنهاد ازدواج دادم.وبنا شد با هم حرف بزنیم.بعد از اینکه ج + گرفتم بنا شد چند ماهی صبر کنیم تا من برم خونه ایشون.گذشت تا تو این مدت این خانم ب من پیشنهاد داد که احساساتون را نشون بدیم منم قبول کردم.بار اول ما با هم چند بار سک داشتیم تا ی پیامی آمد و بهم گفت که با ان هم سکس داشته
بهش گفتم گفت نه بعد قبول کرد
گفتم موردی نداره گذشتت ماله قبله (مهم اینه که از وقتی مه به من تعهد داشتی کرای نکرده باشی )گذشت و دوماه گذشت من کاملا برگشتم به روال قبل. دوباره پیام امد.رفتم تو میلش و conversion history ایدش راخوندم درست بود دروغ بهم گفته بود وفتی بهش گفتم(حرفش را عوض کرد و گفت که از وقتی که به من ول داده ارتباطاش راقطع کرده و در حین حرف زدن با من با کسی حرف میزده.وقتی رفتم تو میلش و چتش را با ان شخص خوندم ریختم به هم اخه هیچش از حیا داخلش نبود تا 4 شب نتونستم بخابم.در ضمن قبل پیام دومی رفتیم خونشون خاستگاری
بنا شد دوباره بریم که حرف بزنیم که رفتیم بهش گفتم اسم پسره چیه
خندید گفت موردی نداره ماله گذشتس
وقتی چتو خوندم دیونه شدم بهش که گفتم گفت بیجا کردی خوندی(حق داشت من به حریم خصوصیش تجاورز کردم ) اما بعد حرف زدن اروم شدم و رفتیم پیش هم
من رفتم مشاوره گفتن باید حتما کات کنی و گرنه به مشکل برخورد میکنی
الان میخام کات کنم ولی هم دوسش دارم هم وقتی که فکر میکنم دروغ گفته دیونه میشم
عذاب وجدان هم دارم به خاطه سکس که باهش داشتم
و میترسم که اگه از من جدا بشه به راه بدی بیفته و آینده خودش را خرای کنه
به خدا موندم چی کار کنم
لطفا جواب بدین