به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 57
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    پنجشنبه 14 شهریور 98 [ 04:45]
    سطح
    60
    Level completed: 96%, Points required for next Level: 8
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    111

تشکرشده 98 در 58 پست

Array

Cool شوهرم بیش از حد بهم خیانت کرده چه کنم؟

با سلام و خسته نباشید.من نزدیک به دو ساله که ازدواج کردم یعنی یک سال نامزد بودم و تقریبا یک ساله عروسی کردم. طی این مدت از شوهرم یه سری رفتار ناشایست از قبیل دروغگویی و بدقولی و خیانت دیدم طوری که از اول ازدواج و در دوران نامزدی بهم میگفت که خیلی بی ریختم و بعدها شروع به مقایسه ی من با دیگران کرد و حدود 3 ماه بعد عقدمون متوجه رابطه پنهانیش با دخترا شدم اعم از تلفنی و چت طوری که باهاشون قرار ملاقات میذاره و بهشون قول ازدواج میده و بیشتر در مورد مسایل جنسی حرف میزنه هر وقت من متوجه رابطه اش میشم باهاش قطع ارتباط میکنه و تا اینکه من میخام به روال عادی برگردم باز متوجه ارتباطش با یکی دیگه میشم.من تا 3 ماه پیش خیلی کمک کردم که درست بشه حتی خودش به قرآن قسم خورد و من فکر کردم که دیگه دنبال این کارا نمیره ولی بعد اون چند بار هم تکرار کرده منم مجبور شدم به خانوادم بگم و قهر کردم بعدچند روز برگشتم خونه مون و آخرین فرصت رو بهش دادم و براش سنگ تمام گذاشتم تا دیگه واسه کاراش بهانه نیاره ولی تقریبا یک هفته قبل عید باز با دختری از طریق چت ارتباط تصویری داشت و هم از طریق تلفنی و...شوهرم با این کارش آخرین فرصتشو از دست داد ولی من به خاطر عید موندم خونه با اینکه دیگه هیچ احساس و اعتماد و علاقه ای بهش ندارم و فقط به فکر جدایی هستم. من تا کنون ازش خواستم پیش روانشناس بریم ولی هر دفعه بهانه میآره و میگه من مشکلی ندارم و تو بدبینی یا دنیای مجازیست هر کاری دوست داشته باشم میکنم و بعضی وقتا میگه روانشناس میگه طلاق بگیرین و من طلاق بده نیستم...شوهرم30 ساله و کارشناس ارشد روانشناسی بالینی هست و فعلا بچه نداریم.در ضمن من تا بحال چندین بار به صورت مسالمت آمیز باهاش حرف زدم و دلیل کاراشو پرسیدم که یا انکار میکنه یا شروع به کوچک کردن کاراش میکنه و یا میگه مشکلش با منه اوایل میگفت به خاطر بداخلاقی من و اخیرا میگه به خاطر ظاهر من و اینکه دیگه به این کارا عادت کرده با اینکه من نه بداخلاقم و نه بد قیافه...به شدت نگران آینده ام با این مرد هستم آیا امکان درست شدنش هست؟ چقدر زمان میخاد؟ آیا اعتماد و علاقه ی من برگشتنیست؟ آیا نشانه ای از بیماری خاصی است؟ آیا ماندن به پای چنین مردی اتلاف عمر نیست؟ با اینکه هیچ امیدی بهش ندارم و مدام مورد بی مهری و بدقولی و دروغ قرار گرفتم ولی ازتون خواهش میکنم کمکم کنید.ببخشید که طولانی شد و ازتون ممنونم.

2. 4 کاربر از پست مفید etemade shekaste تشکرکرده اند .

etemade shekaste (یکشنبه 24 دی 91)

عضو فعال

آخرین بازدید
    سه شنبه 28 فروردین 03 [ 01:56]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsRecommendation Second ClassVeteranOverdriveTagger Second Class
    تشکرها
    8,332

تشکرشده 10,023 در 2,339 پست

حالت من
    Ashegh
    Array

RE: شوهرم بیش از حد بهم خیانت کرده چه کنم؟

دوست عزیز
    خوش اومدی به همدردی

چیزی که برام خیلی عجیبه اینه که شما چرا با دیدن یکسری مشکلات از سمت همسرتون در دوران نامزدی بازهم تن به ازدواج دادید؟این نمیپرسم که سرزنشتون کنم برای این میپرسم که طرز برخورد شما رو با مشکلات قبل و بعد ازدواج باهم مقایسه کنم

نکته بعدی اینکه شما باید با همسرتون یش مشاور برید.چرا که ایشون خودش روانشناسه اونم بالینی.شاید براش سخت باشهیش هم صنف خودش بیاد.
    شما خودت به تنهایی نرفتی؟

مشکلات شما باهم چی بوده؟

شما چقد رخودت رو در این موضوع مقصر میدونی؟
    مگه شما بداخلاق بودید؟هنوزم هستید؟

ظاهر شما چه ایرادی داره؟(منظورم نقصه.نه زیبایی و چاقی و لاغریو ..)

شما از کجا فهیمید باهاشون قرار ملاقات میذاره؟خودت دیدی؟

فکر میکنی چرا همسرت هم شما رو با دیگران مقایسه میکنه و هم با اونا ارتباط داره..در عین حال هم میخواد که شما رو داشته باشه؟

سوالام زیاد شد.اما لطفا جواب بده

گاهی برای رشد کردن باید سختی کشید،گاهی برای فهمیدن باید شکست خورد،گاهی برای بدست آوردن باید از دست داد،چون برخی درسها در زندگی فقط از طریق رنج و محنت آموخته میشوند.

4. 8 کاربر از پست مفید maryam123 تشکرکرده اند .

maryam123 (یکشنبه 27 فروردین 91)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    60
    دستاوردها:
    تشکرها
    111

تشکرشده 98 در 58 پست

Array

سلام ممنون پارسال چون نامزد بودیم و چون خودم ایشون رو انتخاب کرده بودم بدون اینکه خانوادم کوچکترین رضایتی داشته باشن نمیتونستم موضوع رو با کسی در میان بذارم.حتی اوایل نامزدی از ارتباطش با سایر دخترها میگفت البته قبل از ازدواجش از قبیل گرفتن دستشون و خریدن چیپس و پفک براشون و...3ماه بعدش تو گوشیش مسیجایی که مفهوم جنسی داشت رو دیدم زنگ زدم یه دختره جواب داد و گفت که شوهرم بهش گفته مجرده و...بعد 2هفته که اومد خونه ی ما همه چی رو خیلی با مسالمت گفتم و اون بهانه آورد واسه کارش و گفت نیتش خیر بوده و از این حرفا.به ظاهر بخشیدمش ولی چون نمیتونستم مشکلمو با کسی در میان بذارم اقدام به خوردن 8قرص خواب آور قوی کردم و...بار دومی که تو نامزدی متوجه ارتباطش شدم یک هفته قبل عروسیمون بود و چون کارتهای عروسی پخش شده بود باز مجبور بودم حرفی نزنم.باز گفت نیتش خیر بوده و میخاست دختره ازدواج کنه که کرد و به دختره هم این حرفا رو یاد داده بود واسه همین کمی باورم شد ولی دروغ گفته نه دختره ازدواج کرده و نه رابطه شون قطع شده بود و حتی تا 3ماه پیش هم ادامه داشت/ بعد از عروسی هم بیش از 10 مورد دیگه چت و ارتباط تلفنیشو دیدم.توی چت واسه دخترا نوشته مجرده و باهاشون چت تصویری برقرار میکنه و ازشون عکس میخاد و میگه میخاد باهاشون وصلت کنه و در مورد مسایل جنسی حرف میزنه من همه ی اینا رو دیدم. شوهرم بعد از همه ی این کاراش میگه که کار بدی کردم و قول میده درست بشه ولی به یک هفته نمیکشه که باز روز از نو روزی از نو. تنها ایراد من عینکی بودنم بود که چشامو عمل کردم و لاغر بودنم که بعد از عروسی هم 5 کیلو کمتر شدم.ولی همه اندام و قیافه ی منو تعریف میکنن ولی شوهرم حتی به خندیدن و خوردن و...ایراد میگیره حتی پیش خانواده ی خودش.من به تنهایی پیش روانشناس رفتم که احتمال داد مشکل شخصیتی داره و اینکه عادت کرده و معتاده و تا خودش اراده نکنه درست شدنش معجزه میخاد چون تو ذهنش رخنه کرده و...شوهرم قبل از اینکه خواستگاری من بیاد بیش از 20 مورد رو میخاست که چندتاشون از نظر خودش خیلی خوشگل بودن و چون هرکی رو خواسته بهش نرسیده دیگه خسته شده و هدفش از ازدواج فقط ازدواج شده و اینکه مقوله ی ازدواجشو زودتر ببنده.من اصلا بداخلاق نبودم ولی با دیدن خیانت های مکرر شوهرم بداخلاقی میکنم و ایشون هر دفعه یه بهانه ی جدید واسه کاراش میاره

عضو فعال

آخرین بازدید
    سه شنبه 28 فروردین 03 [ 01:56]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsRecommendation Second ClassVeteranOverdriveTagger Second Class
    تشکرها
    8,332

تشکرشده 10,023 در 2,339 پست

حالت من
    Ashegh
    Array

سلام
    نگران نباش
    مهریه ات چقدره؟

همسرت تو خانواده از کی حرف شنوی داره؟

ارتباطش با خانوادش چطوره؟

شما باید حتما پیش مشاور خانواده بری

کدوم شهرید؟
    گاهی برای رشد کردن باید سختی کشید،گاهی برای فهمیدن باید شکست خورد،گاهی برای بدست آوردن باید از دست داد،چون برخی درسها در زندگی فقط از طریق رنج و محنت آموخته میشوند.

7. 3 کاربر از پست مفید maryam123 تشکرکرده اند .

maryam123 (یکشنبه 27 فروردین 91)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    60
    دستاوردها:
    تشکرها
    111

تشکرشده 98 در 58 پست

Array

ما از دو شهر مختلف بودیم وآشناییمون از دانشگاه بود و بعد از عروسی من اومدم شهر اینا و اینجا غریبم و به غیر از خانواده ی شوهر کسی رو ندارم/من قبل از اینکه خانواده خودمو در جریان وضع زندگیم قرار بدم رفتم با مادرش صحبت کردم تقریبا 4ماه پیش که آخرش برگشت بهم گفت از پشت تلفن نمیخورنش که با این حرفش همه ی دنیا روی سرم خراب شد و برگشتم خونه برای بار دوم اقدام به خودکشی کردم ولی باز هیچ اتفاقی نیفتاد و شوهرم قبل از اینکه دستم خوب شده باشه رفت سراغ کاراش.نشستم باز باهاش حرف زدم و باز حرفای تکراری شنیدم میگم چرا واسه دخترا حرفای احساسی و جنسی میزنی؟میگه قصدی ندارم فقط شوخی ساده بود و میخاستم عصبانیش کنم.دیگه با این حرفاش طاقتم تموم شد قهر کردمو رفتم و همه چی رو به خانوادم گفتم و اونا میگن باید منطقی رفتار کنیم اصلا دنبالم نیومد ولی زنگ زد از پدرم معذرت خواهی کرد با احترامی که بین پدرم و شوهرم بود به خودم گفتم دیگه تکرار نخواهد کرد و اومدمو یه زندگی ایده آل درست کردم به دور از هر مشاجره و کلا از هر نظر بی نظیر و داشتم میبخشیدمش که 10 روز مانده به عید در کمال ناباوری من باز با دختری رابطه ی تلفنی و چت تصویری داشت آخرین فرصتشو از دست داده بود من باز قهر کردمو رفتم و اینبار با بهترین دوست شوهرم که دانشجوی دکتراست مشکل رو در میان گذاشتم و اون ازش قول گرفت که دیگه تکرار نمیکنه و به درخواست دوستش برگشتم خونه ولی دیگه نبخشیدمش و باهاش خوش رفتاری نکردم ولی اومدمو متوجه شدم دو تا ایمیل جدید واسه خودش باز کرده که من رمزشو نداشتم ولی هفته پیش که پیدا کردم دیدم باز تو چت با دخترابه دوستش گفته که دلیل اصلیش بین خودشو خداست!!!!مهریه من نزدیک به 200 تاست

9. کاربر روبرو از پست مفید etemade shekaste تشکرکرده است .

etemade shekaste (یکشنبه 27 فروردین 91)

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 09 اردیبهشت 91 [ 23:25]
    سطح
    13
    Level completed: 28%, Points required for next Level: 36
    دستاوردها:
    3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    8

تشکرشده 8 در 3 پست

Array

به نظر من با دوست شوهرتان باز هم مشورت کنید یا حداقل به صورت چند وقت مداوم پیش ی مشاور خوب بروید شاید شما بتونید به همسرتون کمک کنید
    فقط یک سوال دارم رابطه جنسیتون از ابتدای اشنایی تا الان چه تغییری کرده؟

11. 2 کاربر از پست مفید ocarina تشکرکرده اند .

ocarina (چهارشنبه 30 فروردین 91)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    60
    دستاوردها:
    تشکرها
    111

تشکرشده 98 در 58 پست

Array

قبلا از لحاظ جنسی خیلی همدیگرو مراعات میکردیم و تامین میشدیم ولی حدود یک ماهه باهم هیچ رابطه ای نداریم البته به خاطر کارای شوهرم و متقابلا تنفر من ازش.ما در یک خانه دچار طلاق کاذب شدیم شرایطی بدتر از طلاق قانونی.من نمیتونم ببخشمشو نمیتونم اینو قبول کنم که من به خاطرش برم یش روانشناس و بیام ببینم این دنبال کارای خودشه و هیچ اراده ای برای درست شدن نمیکنه. دوستش میگه اگه از طلاق متنفر نبودم میگفتم جدا بشین/من با شوهرم اتمام حجت کردم و تو دوراهی موندم که زندگی و چرا زندگی؟یا طلاق و تمام؟

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 09 اردیبهشت 91 [ 23:25]
    سطح
    13
    Level completed: 28%, Points required for next Level: 36
    دستاوردها:
    3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    8

تشکرشده 8 در 3 پست

Array

من فکر کردم برات خییلی زندگی کردن باهاش مهمه به خاطر همین پیشنهاد مشاور دادم من درکت میکنم اخه هر کسی با هزار امید ارزو ازدواج میکنه دوست داره شوهرش مال خودش باشه و پیشش احساس ارامش کنه شاید وقتی میبینه تمام ارزوهاش کم کم دارن نقش براب میشن باورش نشه و بخواد واسه بدست اوردنشون هر کاری بکنه ولی شوهرت ارزش تورو نداره و اصلا بلد نیست تورو خوشبخت کنه باید ی کاری بکنی قدرتو بدونه

14. کاربر روبرو از پست مفید ocarina تشکرکرده است .

ocarina (چهارشنبه 30 فروردین 91)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 05 تیر 91 [ 18:24]
    سطح
    37
    Level completed: 96%, Points required for next Level: 6
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    472

تشکرشده 490 در 114 پست

Array

دوست من
    اگه میخای به زندگیت کمک کنی قهر رو بذار کنار .صبوری لازمه . تو که تا اینجا اومدی بقیه اش هم برو ولی به زندگیت برس به خودت به اخلاق و رفتارت
    بخدا سخته میدونم ولی حداقلش اینه که مطمئن میشی واسه زنگیت کوتاهی نکردی
    یه سوال
    شوهرت فیلم پرنو نگاه میکنه ؟
    یا قبلا به دیدن این فیلمها عادت داشته ؟

به نظرت علت مقایسه هاش همینه

شوهرت خیالپردازی جنسی زیاد داره واسه همینه که خیلی کنجکاوی میکنه و دنبال رابطه های جدیده
    عزیزم اشتباه میکنی یه ماهه رابطه جنسی ندارن
    اتفاقا باید از لحاظ جنسی حسابی بهش برسی تا اونو راضی نگه داری

مطمئن باش اگه صبور باشی و به شوهرت برسی گذر زمان کمک میکنه ولی خیلی سخته

16. 2 کاربر از پست مفید saint mary تشکرکرده اند .

saint mary (چهارشنبه 30 فروردین 91)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    60
    دستاوردها:
    تشکرها
    111

تشکرشده 98 در 58 پست

Array

نه دیگه زیاد مهم نیست ولی اوایل برام مهم بود اگر هم قرار باشه به این زندگی ادامه بدم دو سال تمام به هر نحوی که بتونم عذابش میدم مهریه مو ازش میگیرم چون هیچ اطمینانی بهش ندارم و مطمینم چنین آدمایی درست نمیشن و شخصیتشون عوض نمیشه مثل هر کس دیگه ای که امکان نداره شخصیتش عوض بشه.من برای زندگی و خوشبختی و رسیدن به اهداف والا این همه شهرو رد کردم و از خانوادم دور شدم و روشون وایسادم و با این آقا ازدواج کردم ولی بیش از این نمیتونم تحمل کنم. البته من و شوهرم هم دانشگاهی بودیم و شروع رابطه از یه شوخی از طرف من بود و بعدش وابستگی من و دک شدن از طرفش یک هفته باهام بود و بعد به دلایل مختلف میرفت مثلا یه بار بهم گفت دیگه از دختر خالش خواستگاری کرده و دیگه به من فکر نمیکنه و رفت و بعد دو هفته که که دختره جواب رد داده بود برگشت.شوهرم از یه طرف به خاطر شرایط خوبم منو میخاست و از طرف دیگه دلش پیش خیلیها گیر کرده و هنوز هم که هنوزه همون دختر خالشو به سر من میکوبه و منو با خیلیا مقایسه میکنه.من که چادری بودم ازم میخاد از تمام ارزشهام بگذرمو مثلا مثل بقیه آرایش افراطی داشته باشم ولی من عذاب وجدان میگیرم من خونه ی خدا رو از نزدیک دیدم شرمم میاد.شوهرم خیلی آسون به من رسیده چون من بیشتر دوستش داشتم و تمام تلاشمو برای رسیدن بهش کردم.احساس میکنم علاقه ای هم بهم نداره و از طلاق و مهریه میترسه وگرنه تا الان طلاقم میداد.بهم میگه دوران نامزدی خیلی منو با دیگران مقایسه کرده و میگه به خاطر ظاهرمن اینکارو کرده و الانم واسش عادت شده و وقتی حرف طلاق به میون میاد بهم میگه بهانه الکی آوردم تو ظاهرت مشکلی نداره!!ولی من ظاهرم متوسطه و حتی بالاتر واقعا نمیدونم از بین این همه دلیل و بهانه کدومش دلیل اصلیشه؟بعضی وقتا میگه که خودش مشکل روانی داره و... در کل دوست عزیز من به این نتیجه رسیدم که با یکی باید ازدواج کرد که خانواده هم موافقت کنن و با یه همشهری ازدواج کنی و اگه نشد بیخیال ازدواج بشی.

ممنون ازت saint mary ولی به خدا خیلی خستم دیگه دوسش ندارم خیانتهاش بدقولیهاش بی تعهدیش و دروغهاش عذابم میدن.قسمش به قرآن و عمل نکردن و اینکه حداقل از من که زنشم و نزدیکترینش چرا خجالت نمیکشه؟دوسال اول ازدواجمون اینطوری پیش رفته دو سالی که باید اعتماد سازی میشد عشق و علاقه ها بیشتر میشد نه اینطور... دوران مجردی و نامزدی فیلم س.ک.س میدید ولی بعد عروسی یکی دوبار.به نظرتون این مرد 30 ساله که مثل پسر15ساله رفتار میکنه درست میشه؟

18. 2 کاربر از پست مفید etemade shekaste تشکرکرده اند .

etemade shekaste (جمعه 05 خرداد 91)

صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)