به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 16
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 26 فروردین 91 [ 02:11]
    سطح
    13
    Level completed: 74%, Points required for next Level: 13
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    5

تشکرشده 5 در 3 پست

Array

Question با احساس کمبود محبت در زندگی مشترکم چگونه کنار بیام؟

مینو هستم ۲۸ ساله حدود۴ ساله که ازدواج کردم.ازدواجم به صورت سنتی بود.خانواده ام بسیارراضی به این وصلت بودند.اوایل ازدواجم خوب بود ولی به مرور زمان بداخلاقی های همسرم وبدرفتاریهای خانوادش شروع شد.خیلی اذیت شدم واقعا دچارکمبود محبت شده بودم.به مرورزمان به مردی ۳۲ ساله ومتاهل علاقه مند شدم واو هم علاقه ی زیادی به من پیداکرده.و پیشنهاد ازدواج به من دادن.من قصد ندارم که با ایشون ازدواج کنم وقصدم خیانت به همسرم نیست ودلم نمیاد زندگی اون اقا هم از هم بپاشه.مشکلم اینه که چون شوهرم وخانوادش خیلی منو ناراحت میکنن من شدیدابه این اقا وابسته شدم وخیلی وقتا دلم میخواد ازهمسرم جدا بشم وبااین اقا ازدواج کنم ولی ازعواقب کارم میترسم.به نظر شما چه کارکنم.قطع رابطه با اون اقا ویا جدا شدن ازهمسرم وازدواج با فرد مورد علاقم.درضمن من خیلی برای بهبود زندگیم تلاش کردم ولی نتیجه نداشت وبا اون اقا هم به تصادفی اشنا شدم واز قبل شناختی نداشتم.

عضو فعال

آخرین بازدید
    سه شنبه 28 فروردین 03 [ 01:56]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsRecommendation Second ClassVeteranOverdriveTagger Second Class
    تشکرها
    8,332

تشکرشده 10,022 در 2,339 پست

حالت من
    Ashegh
    Array

RE: با احساس کمبود محبت در زندگی مشترکم چگونه کنار بیام؟

مینو جان
    خوش امدی به همدردی

قبل از هرچیزی بگم خیلی حواست رو جمع کن.داری پا در راهی میذاری که خیلی خیلی راه خطرناکیه و آخرش از همین الان مشخصه

چی شد که اخلاق همسرت و خانوادش عوض شد؟

من صریحا به شما میگم قطع رابطه با اون اقا و تلاش درست و منطقی برای بهبود زندگی.

وجود اون اقا حتی در فکر شما هم نمیذاره شما تمام تلاشت رو برای بهبود زندگیت بکنی.

چرا که هربار با همسرت مشاجره میکنی اون اقا و محبتهاش میاد جلو چشمت و قطعا با خودت میگی اگر با فلانی ازدواج کنم دیگه این مشکلات رو ندارم.

برقراری رابطه با خانواده همسر نیاز به سیاست داری.
    توجه کن هر فردی رگ خوابی داره که شما در مورد خانواده همسرت نتونستی این رگ رو پیدا کنی

نوشته های شما طوری هستش که میخوای دیگران رو متهم کنی و با اون اتهام اشتباهات بزرگ خودت رو بپوشانی.

دوست عزیزم خیلی اشتباه کردی که وارد این رابطه شدی.اگر واقعا میخواهی که زندگیت درست بشه با اون اقا قطع رابطه کن.

اون اقا اگر کیس مناسبی بود هیچ وقت به همسرش خیانت نمیکرد.مطمئن باش کسی که طعم خیانت را چشیده باشه و قبحش براش بریزه بازهم اگر امکانش فراهم بشه این کار رو میکنه

هم شما به همسرت داری خیانت میکنی و هم ایشون به همسرش.فکر میکنی اگر با این اقا ازدواج کنی عاقبت دو ادم خیانت کرده به شریک زندگیشون چی میشه؟!!!!!

فکر میکنی کار درستی کردی که وارد زندگی زن دیگری شدی ؟
    فکر نمیکنی شاید با دیدن شما اون اقا دیگه نتونه عشق واقعی رو به همسرش داشته باشه؟
    فکر نمیکنی اگر فردا روزی با اون اقا ازدواج کنی مدام انگ این بهت بخوره که تو در زمانی که متاهل بودی دنبال مرد دیگری بودی..نکنه الانم باشی؟

یا خودت نگران نیستی شاید دوباره اون اقا همونطور که به همسرش حیانت کرده به شما هم بکنه؟

گفتی نمیخوای به همسرت خیانت کنی اما عزیزم این کار شما دقیقا اسمش خیانته.

میشه بگی چه تلاشهایی ربرای بهبود زندگیت کردی؟

فکر میکنی ماها کم از دست خانواده همسرمون میکشیم؟

بهتره چرخی در تالار بزنی و تاپیکهای مربوط به ازار و اذیت خانواده همسر رو بخونی و ببینی همه دارن تلاش میکنن تا ببینن چه طور میتونن خودشون رو در دل خانواده همسر جا کنن.

دوست عزیزم یک کلام

وارد بازی وحشتناکی داری میشی

اگر نگران زندگیت و آبروت هستی همین الان با اون اقا قطع رابطه کن و سیم کارتتم عوض کن.
    اگر تونستی این تصمیم رو بگیری بیا بگو تا با کمک کارشناسا و بچه ها یکی یکی مشکلاتت رو با خانواده همسرت و خود همسرت حل کنیم

واگرنه...

گاهی برای رشد کردن باید سختی کشید،گاهی برای فهمیدن باید شکست خورد،گاهی برای بدست آوردن باید از دست داد،چون برخی درسها در زندگی فقط از طریق رنج و محنت آموخته میشوند.

3. 10 کاربر از پست مفید maryam123 تشکرکرده اند .

maryam123 (شنبه 26 فروردین 91)

Banned
    آخرین بازدید
    جمعه 10 آبان 92 [ 13:08]
    دستاوردها:
    500 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    285

تشکرشده 366 در 142 پست

Array

جای علت و معلول رو توی تعریف داستانت عوض کنی بهتره!

5. کاربر روبرو از پست مفید Rude Boy تشکرکرده است .

Rude Boy (جمعه 25 فروردین 91)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 07 آبان 99 [ 01:26]
    سطح
    69
    Level completed: 15%, Points required for next Level: 342
    دستاوردها:
    Veteran10000 Experience Points
    تشکرها
    1,477

تشکرشده 1,571 در 419 پست

Array

...وقصدم خیانت به همسرم نیست...
    سلام.خانم محترم.فکر میکنید الان هنوز خطایی مرتکب نشدید!!؟ تا اینجا هم کاری که شما کردی خیانت بزرگی محسوب میشه.

تا شوهرتون از ماجرا بویی نبرده زودتر تمومش کنید. اون آقا هم که بهش دلبسته شدید یک حیوون کثیفی بیش نیست(عذر میخوام ولی برای مردی که دنبال یه زن متاهل میره واژه های مناسبتری نمیشه به کار برد!)
    البته قبح کار شما هم در حد همون آقاست!

هرقدر هم که شوهر شما بد باشه(که بعید میدونم انقدرها هم بد باشه) این مجوزی واسه خیانت شما و رابطه با یه مرد دیگه نمیشه!
    همین الان که داری اینارو میخونی واسه اتمام ماجرا اقدام کن.هر لحظه که بگذره اوضاع خطرناکتر میشه.

7. 7 کاربر از پست مفید mehrdad_m تشکرکرده اند .

mehrdad_m (شنبه 26 فروردین 91)

Banned
    آخرین بازدید
    شنبه 19 دی 94 [ 18:27]
    سطح
    51
    Level completed: 89%, Points required for next Level: 22
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    2,084

تشکرشده 1,278 در 497 پست

Array

عزیزم من با اینکه شما رو نمیشناسم ولی نگران تو و آیندت و عابروی خودت و پدر و مادر بی گناهت شدم .

عزیزم هر اتفاقی که توی زندگی هر زن و شوهری میفته بدون شک باید بهت بگم که هر دو طرف مقصر هستن .50% زن و 50% مرد.اگه میگی تلاش کردی تا زندگیت رو سرو سامون بدی فکر نمی کنی شاید راه های اشتباه می رفتی تا به نتیجه نرسیدی؟

حتما همسرت مرد خوبیه که شما برای ازدواج انتخابش کردی و خانوادتون هم راضی بودن .احتمالا مشکلات بین شما باید بیشتر اخلاقی باشه که به امید خدا با اومدن به این تالار و به کمک دوستای خوبی که اینجا پیدا میکنی مشکلاتت رو حل میکنی .عزیزم این راهی رو که توش افتادی خیلی خطرناکه .دوست خوبم این کار رو نکن عواقب خوبی نداره . مریم جون خیلی حرف قشنگی زد
    اون اقا اگر کیس مناسبی بود هیچ وقت به همسرش خیانت نمیکرد.مطمئن باش کسی که طعم خیانت را چشیده باشه و قبحش براش بریزه بازهم اگر امکانش فراهم بشه این کار رو میکنه

هم شما به همسرت داری خیانت میکنی و هم ایشون به همسرش.فکر میکنی اگر با این اقا ازدواج کنی عاقبت دو ادم خیانت کرده به شریک زندگیشون چی میشه؟!!!!!

عزیزم همه تو زندگیشون مشکلات زیادی دارن .منم پیشنهاد میدم شما جریان زندگی خیلی ها رو این جا بخون اونوقت می فهمی که تو تنها مشکل نداری ولی فرقت با دیگرون این شده که راحت ترین راه رو که صد البته بدترین راه هست برای رهایی از مشکلت انتخاب کردی که بدترین عواقب رو داره

فکر میکنی همه اونایی ازدواج میکنن از اول میدونن که چه مشکلاتی ممکنه براشون پیش بیاد و ازدواج می کنن؟نه عزیزم .شما هم هنوز با این آفا زیر یک سقف زندگی نکردی تا بدونی با این شکل آشنایی چه مشکلات بدتری خواهی داشت .

9. 8 کاربر از پست مفید tamanaye man تشکرکرده اند .

tamanaye man (جمعه 25 فروردین 91)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    13
    دستاوردها:
    تشکرها
    5

تشکرشده 5 در 3 پست

Array

از همه ی شما عزیزان که من رو راهنمایی کردین تشکر میکنم.شما درست میگید.خود من شخصا درباره ی این مسایل و آبرو ریزی های بعد از اون فکر میکنم.البته ناگفته نمونه که همسر من بارها به من گفته که دوست داره چند تا زن داشته باشه و همیشه این موضوع رو میگه.
    دیدن فیلمهای مستهجن و ....که خیلی براشون عادیه.من به شوهر خودم هم زیاد اطمینان خاطر ندارم.
    ولی من از امروز تلاش میکنم که با این آقا قطع رابطه کنم.

یه سؤال دارم چرا توی جامعه ی ما(از جوامع و ملت های دیگه بیخبرم)اگر مردی خیانت کنه به همسرش, همیشه زن اون آقا مؤاخذه میشه که حتما به همسرش نرسیده که اینجور شده ولی اگر یه خانوم خیانت کنه هیچ وقت شوهرش به خاطر کاراش و بدی هاش مؤاخذه نمیشه؟

11. 3 کاربر از پست مفید 12minoo تشکرکرده اند .

12minoo (جمعه 25 فروردین 91)

عضو فعال

آخرین بازدید
    سه شنبه 28 فروردین 03 [ 01:56]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsRecommendation Second ClassVeteranOverdriveTagger Second Class
    تشکرها
    8,332

تشکرشده 10,022 در 2,339 پست

حالت من
    Ashegh
    Array

مینوی عزیز

خواهر خوبم

همسر شما داره این جمله رو بیان میکنه.شما که جلوتری و ارتباط هم برقرار کردی.
    دیدن فیلمهای مستهجن دلایل زیادی داره که چند تا تاپیک در این مورد هست...که چرا همسرم تصاویر و فیلمهای مستهجن میبینه

یکی از علت هاش عدم رضایت از روابط هستش.که قطعا این مشکل مقدار زیادیش از سمت شماست.چرا که کسی که دل در گرو کس دیگری گذاشته باشه چطور میتونه با کسی غیر از اون فرد روابط خوبی داشته باش؟

تلاش کن.همت کن.
    وقتی ارتباططت با اون اقا قطع شد که فکر نمیکنم و نباید زیاد طول بکشه.بیا اینجا و مشکلاتت رو دونه دونه مطرح کن .اونوقت میبینی که راه درست رو انتخاب کردی

---------------------------------------------------------------------

مینو جان زن مظهر پاکی و نجابته.زن مظهر مادر بودنه.اگر یک زن آلوده باشه یک جامعه آلوده میشه.
    باور کن اگر برای همسرت کم نذاری و همیشه راضی نگهش داری از هر نظر همسرت سمت زن دیگه ای نمیره.

اگر هم رفت دیگه ایراد از خودش بوده.
    اگر یک زن خیانت کنه دیگه اون زندگی واقعا زندگی نمیشه.هیچ فکر کردی اگر خدایی نکرده در زمان خیانت فرزندی به وجود بیاد و معلوم نشه مال کدوم مرده چه به سر اون بچه بیچاره میاد؟

مشکل ما اینه که روی اصول دین حرکت نمیکنیم.اسلام گفته به زنانتون برسین تا منحرف نشن ..به زنها هم همینو گفته.
    یعنی برقراری عدالت.

مینو جان الان دنبال این چیزا نباش.به فکر خودت باش که داری میفتی در باتلاق

لطف در مراجعه بعدیت اشاره کن مشکل اصلی شما با همسرت و خانوادش چیه؟سر چه چیزهایی بحث میکنید؟

گاهی برای رشد کردن باید سختی کشید،گاهی برای فهمیدن باید شکست خورد،گاهی برای بدست آوردن باید از دست داد،چون برخی درسها در زندگی فقط از طریق رنج و محنت آموخته میشوند.

13. 3 کاربر از پست مفید maryam123 تشکرکرده اند .

maryam123 (شنبه 26 فروردین 91)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 08 خرداد 91 [ 23:57]
    سطح
    19
    Level completed: 14%, Points required for next Level: 86
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    128

تشکرشده 134 در 57 پست

Array

خواهر عزیز لطفا به توصیه دوستان توجه کن ....مخصوصا مریم جان

15. کاربر روبرو از پست مفید دلینا تشکرکرده است .

دلینا (شنبه 26 فروردین 91)

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 06 آبان 91 [ 13:49]
    سطح
    15
    Level completed: 31%, Points required for next Level: 69
    دستاوردها:
    تشکرها
    28

تشکرشده 28 در 18 پست

Array

مینو جان به تالار همدردی خوش اومدی
    شما خودتون ببنین خیلی ها تو زندگیشون مشکلات دارن و خیلی ها مثل شما هستن ولی هیچ وقت به شوهرشون خیانت نمیکنن
    درسته همش تقصیر شما نیست که به شوهرتون خیانت کردین مقصر شوهرتون بوده که واسه شما کم گذاشته و شما با رابطه با یه مرد دیگه این کمبود محبتو جبران کردین ولی این راهی که شما توش قدم گذاشتین اصلا راه درستی نیست هرچی بیشتر بگذره شما به اون آقا واابسته تر میشین و هم زندگیتون ممکنه از هم بپاشه هم بعدها پشیمون میشین
    خیلی خوب کاری کردین که تصمیم به قطع رابطه کردین.به قول دوست خوبم اون آقا آدم خوبی نمیتونه باشه اصلا
    سعی کن یکم منطقی تر فکر کنی و با مشورت با دوستان و مشاوارن مشکلتو کم کم حل کنی
    در مورد سوالی که پرسیدی من اصلا بهش اعتقاد ندارم و خیانت از هر دو طرف چه مرد چه زن اشتباه بزرگیه و باید هر دوطرف مثل هم مؤاخذه بشن و مقصر میتونه 90درصد همسر خود آدم باشه و10درصد هم خیال و شهوت پرستی باشه اختلاف سنی زیاد و درک نکردن هم دیگه به طور کاملا ناخواسته

17. 2 کاربر از پست مفید singl-love تشکرکرده اند .

singl-love (شنبه 26 فروردین 91)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    13
    دستاوردها:
    تشکرها
    5

تشکرشده 5 در 3 پست

Array

"اگر یک زن خیانت کنه دیگه اون زندگی واقعا زندگی نمیشه.هیچ فکر کردی اگر خدایی نکرده در زمان خیانت فرزندی به وجود بیاد و معلوم نشه مال کدوم مرده چه به سر اون بچه بیچاره میاد؟"
    دوستان اشتباه نشه رابطه ی ما فقط در حد تلفنی بوده نه بیشتر.

19. کاربر روبرو از پست مفید 12minoo تشکرکرده است .

12minoo (شنبه 26 فروردین 91)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)