به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 23
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 21 خرداد 92 [ 16:12]
    سطح
    16
    Level completed: 40%, Points required for next Level: 60
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1 year registered500 Experience Points
    تشکرها
    11

تشکرشده 12 در 8 پست

Array

ایا با وجود مشکلات موجود طلاق بگیرم ؟

وقتی بقیه موضوع ها را خوندم دیدم شاید 90 درصد مشکلات همه در زندگی من هست . البته به این نتیجه هم رسیدم که ایراد از بنده بیشتر بوده که در زندگی به اینجا رسیدم :
    زنی 30 ساله مهندس برق کارمند دولت همسرم 29 ساله کارشناس ارشد کشاورزی و مدیریت تقریبا کارمند !!
    تو دانشگاه اشنا شدیم . و بعداز دو سال خواستگاری زنش شدم. البته دلایل اصلی من : خانواده ،صداقت ؛ و علاقه ایشان بود که البته در هر سه مورد اشتباه کرده بودم.
    مشکلاتی که تا حالا باهاش داشتم:
    اوایل ازدواج درسش تموم نشده بود . کاری نداشت . سربازی نرفته بود . من در خانه پدر شوهر ساکن شدم . مادر ایشان بر خلاف ظاهر و تصور مردم مشکلات رفتاری زیادی دارد که رفتارش در طی 2 سال زندگی با آنها دقیقا فیلم سیندرا بود . (در صورتی که من از موقعیت خانوادگی هم سطح ایشان هستم) ولی بقدری در زمان حضورم در این خانه به من ظلم شد که اگر تعریف کنم حتما گریه می کنید . البته به خاطر شوهرم تحمل کردم. بعد از 2 سال پدر همسرم خانه ای در شهرستان برا ی ما اماده کرد. ولی حالا من با کمک پدر شوهرم در اداره استخدام شده بودم (چون شوهرم سر کار نمی رفت و درامد دیگه ای نداشتیم) نقل مکان کردیم شهرستان ولی من همچنان تهران کار می کردم . !!! در این فاصله حدود یک سال تا گرفتن انتقالی رفت و امد می کردم و در پانسیون زندگی کردم . چون مادر شوهرم منو خونشون راه نداد!!!!! البته حاظر بودم بمیرم ولی اون خونه نرم
    البته در این فاصله شوهرم لطف زیادی به من کرد مثلا مهمانی های مجردی مفصل یا گشت و گذارهای .....که البته من از دور و نزدیک می شنیدم و می دیدم...رابطه منو با دوستام ممنوع کرد . رابطه منو با خانوادم به هم زد . اجازه کمتر کاری به من میداد . سخت گیری هایی که هیچ دلیلی نداشت. وبعدا خودش فراموش کرد .
    بعد از اومدن به خونه یک نصف شب تلفنش زنگ خورد و بعد اس ام اس خیلی دلواپس شدم . گوشیو نگاه کردم اس ام اس های عاشقانه یک زن .... که البته وقتی توضیح خواستم ..دروغ دروغ دروغ..... بعد دعوا بالا گرفت بعد که دروغش ثابت شد کتک مفصلی خوردم که بینیم شکست و......البته دلم ...
    هنوزم عذر خواهی نمی کنه میگه اشتباه میکنی تهمت بوده . مدرکی برای اثبات وجود نداره و کتکی که خوردی حقت بوده
    بعد از مدتها متوجه شدم که چت سکسی میکنه . سایت های سکسی میبینه. و........
    باهاش صحبت کردم و گفتم دوست ندارم احساس بدی به من دست میده ولی فایده نداره....اگه زیاد برای حل موضوع اصرار کنم به دروغ متوصل می شه و به قول خودش خرم میکنه...
    البته کتک زدن برای چند مورد دیگه هم تکرار شد.....
    هر کار خلافی که فکر کنین .. مشروب خوردن با رفقا ... مصرف تریاک البته با ادمهای بزرگ ... !!!!!!
    حتما فکر می کنید من چه زنی باید باشم که..شوهرم جای دیگه میره و....
    یه توضیح راجع به خودم:
    یه دانشجوی فعال و پر انرژی مقام اول تکنوازی ساز. مقام جشنواره خوارزمی . شاگرد مدرسه تیزهوشان . از نظر ظاهری قیافه و هیکل بدی ندارم حداقل 70 درصد پسرهای دانشگاه ازم خواستگاری کردن .
    خونم همیشه تمیزه و فکر می کردم باید همیشه برای همسرم اماده باشم (از نظر سکسی....) با ادمهای باارزشی دوست بودم که به لطف شوهرم با هیچ کدوم ارتباط ندارم.
    حالا می پرسید اون چه ادمیه:
    مردی که از نظر مقام سیاسی و اجتماعی تو هم سنهای خودش خیلی موقعیت خوبی داره البته به لطف پدرش (ایشان بسیار ادم بزرگیه من خیلی دوسش دارم . موقعیت اجتماعی و سیاسی خوبی داره)خانواده به ظاهر مذهبی (ولی در عمل هیچ کدوم از بچه ها رفتار مذهبی ندارن)
    هر کس ظاهر ماجرارو می بینه فکر میکنه مشکلی نیست . ولی متاسفانه زندگی ما همش ظاهره فقط برای مردم.
    دیگه خسته شدم هر کاری می کنم نتیجه عکسه چون شوهرم ذره ای صداقت نداره و حتی صحبت صمیمانه ای که با هم داریم فکر می کنه مناظره سیاسیه و باید برنده بشه . و بینهایت خود خواهه . من تو این بازی بازنده بودم .
    از مشکلات ریز و درشت صرفه نظر کردم ..با هیچ اشنا و دوست و فامیلی رفت و امد ندارم . حرفی برای گفتن با هم نداریم. علایق و خواسته هامون با هم زمین تا اسمون متفاوته (تو همه چی)...
    یادم رفت یک چیز قشنگ مشترک داریم : یک پسر

2. 2 کاربر از پست مفید tavalod تشکرکرده اند .

tavalod (یکشنبه 03 اردیبهشت 91)

Banned
    آخرین بازدید
    شنبه 19 دی 94 [ 18:27]
    سطح
    51
    Level completed: 89%, Points required for next Level: 22
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    2,084

تشکرشده 1,278 در 497 پست

Array

RE: ایا با وجود مشکلات موجود طلاق بگیرم ؟

عزیزم واسه چی همسرت رابطتت رو با فامیلت قطع کرد؟
    مشکلت با مادر شوهرت چیه؟
    واسه چی پدر شوهرت برای شما خونه در شهرستان گرفت مگه کار شما تهران نبود؟

4. کاربر روبرو از پست مفید tamanaye man تشکرکرده است .

tamanaye man (پنجشنبه 24 فروردین 91)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    16
    دستاوردها:
    تشکرها
    11

تشکرشده 12 در 8 پست

Array

ممنون که مشکلمو خوندید :با رفتار بدی که داشت فامیل از ما بریدن . با خانواده من بد رفتاری می کرد و اغلب اجازه رفتن به شهرستان به من نمی داد (خانواده من شهرستان هستن ) دلیلش فقط این بود که من به خانوادم علاقه مند بودم (به هرچی علاقه داشته باشم به عنوان نقطه ضعف استفاده می کنه) بعد از یک مدت که من بیخیال شدم و بی تفاوت اونم دیگه بی خیال شد. در کل حس استقلال را در من کشتو حکمرانی کرد
    مادر شوهرم زمانی که من خونشون بودم با من مشکل داشت و به دلایل مختلف ( تعریف پدر شوهرم از من. حضور من در اون خانه و....)البته اون با هیچ کس نمی سازه و سالهاست که به خاطر اون با کسی رفت و امد صمیمانه ندارن.
    ولی من در عوض کارهاش را می کردم و هیچ وقت جواب بی ادبی هاش را ندادم.(البته اگر کار می کردم می گفت چرا می کنی اگر نمی کردم می گفت چرا نمی کنی و خیلی مسائل دیگه )
    حالا که اومدن شهرستان و اینجا طبقه پائین ما هست . از اون زمان خیلی می گذره از من عذر خواهی کرده و.....
    سیاست پدرش این بود که به شهرستان خودش ببره و دیگه اینکه توانایی مالی برای اینکه برای پسرهاش تو تهران خونه بسازه یا بگیره نداشت.

من تو شرایط خیلی بدی هستم . بعد از چند سال زندگی یهو به خودم اومدم که اصلا کجام . کجا می خوام برسم با این وضع .
    با ادمی روبرو هستم به غایت دورو و دروغگو . دلیل اینکه ایطور فکر می کنم اینه که با چشم خودم می بینم به بقیه چقدر دروغ میگه بدون اینکه حتی ذره ای شک کنه و یا تردید کنه . خیلی راحت این کارو می کنه.
    تعریفش از زندگی با یک زن چیز متفاوتیه . یعنی زندگی با یه نفر نباید باعث بشه که از هیچ کدوم از خواسته هاش دست بکشه.
    البته اگر باهاش صحبت کنی هیچ کدوم را قبول نداره و اگر هر حرفی باهاش می زنی باید حواست باشه که یک مناظره هست . باهات بازی می کنه.
    ادمهایی که مدت طولانی باهاش بودن یا از خیلی نزدیک باهاش در ارتباط هستن می دونن من چی میگم . ولی بقیه فکر می کنن عجب گلیه.

6. کاربر روبرو از پست مفید tavalod تشکرکرده است .

tavalod (پنجشنبه 24 فروردین 91)

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 21 تیر 99 [ 21:50]
    سطح
    93
    Level completed: 48%, Points required for next Level: 527
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsVeteran10000 Experience PointsTagger First ClassOverdrive
    تشکرها
    3,264

تشکرشده 3,442 در 1,036 پست

Array

سلام

راستش وقتی به این جمله قشنگت رسیدم یه احساس خیلی خوب بهم دست داد

یادم رفت یک چیز قشنگ مشترک داریم : یک پسر[align=center]

به خاطر همین چیز مشترک قشنگ تمام سعیتو بکن تا زندگیت رو از نو بسازی
    [align=center]خوشبخت کسی نیست که مشکلی ندارد
    بلکه کسی است که با مشکلاتش مشکلی ندارد .[/align]

8. 2 کاربر از پست مفید eghlima تشکرکرده اند .

eghlima (پنجشنبه 24 فروردین 91)

Banned
    آخرین بازدید
    شنبه 19 دی 94 [ 18:27]
    سطح
    51
    Level completed: 89%, Points required for next Level: 22
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    2,084

تشکرشده 1,278 در 497 پست

Array

عزیزم الان رابطتت با همسرت چطوره؟صمیمیت بیت شما هست؟با وجود این همه تفاوت که با همسرت داری چطور با هم ازدواج کردید؟

10. کاربر روبرو از پست مفید tamanaye man تشکرکرده است .

tamanaye man (پنجشنبه 24 فروردین 91)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    16
    دستاوردها:
    تشکرها
    11

تشکرشده 12 در 8 پست

Array

دقیقا به خاطر اون تلاش می کنم . و اینکه خیلی از مشکلاتو خودم باعث بودم.
    رابطه کاملا سطحی . چون حتی اجازه ندارم قهر کنم . منم دیگه حوصلشو ندارم. ( اخرین باری که خیلی شاکی بودم و باهاش قهر کرده بودم . منو کتک زد و بزور با من خوابید . باورتون میشه .....من فقط چون ناراحت بودم نمی تونستم باهاش بخوابم .
    رابطه سطحی یعنی بوسم میکنه . میگه عاشقمه . ولی عملا هیچ کاری برای دل من نمی کنه. تو کار خونه هیچ کمکی نمی کنه حتی اگه در حال مرگ باشی. حتی عمدا ریخت و پاش میکنه (وقتی باهات لجه )و بی نهایت بی انظباطه
    اما اینکه چرا ازدواج کردیم ... عزیزم تا با کسی زندگی نکنی نمی دونی کیه. به نظرم ادم سالمی میومد مثل الان که همه فکر می کنن خداس . و خانوادش خیلی مورد تائید بودن و هستن و اینکه دو سال از من خواستگاری می کرد و نه میشنید من فکر کردم خیلی دوسم داره . و

12. 2 کاربر از پست مفید tavalod تشکرکرده اند .

tavalod (چهارشنبه 23 فروردین 91)

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    پنجشنبه 23 آذر 91 [ 09:19]
    سطح
    94
    Level completed: 29%, Points required for next Level: 710
    دستاوردها:
    Veteran10000 Experience Points
    تشکرها
    16,488

تشکرشده 16,567 در 3,447 پست

Array

چه شوهر بدی ؟!!!

آن وقت در مقابل این شوهر بد ، یک دختر موفق که در ساز مقام اول داره و جزو تیزهوشان است و کلی افتخار و مدال به سینه داره رو داریم ...........

خوب سئوال اینه

چرا این دختر منفعل شده ؟!‌
    چرا در زندگی نتوانسته استعداد خودش را در زمینه ی فراگیری مهارت زندگی - فن بیان - آداب همسرداری و.....شکوفا کنه ؟!‌
    و...........

در این که رفتار همسرت نقص داره باهات بحث نمی کنم .

در مورد خودت با تو حرف می زنم .

کسی که ظرافت های ساز و نت و موسیقی و ارزش تکنوازی رو می شناسه و می تونه غوغا به پا کنه. باید به همان ظرافت و با همان دقت ، نت موسیقی زندگی خودش را در بیاره و پیاده کنه و سازش را به دست بگیره و اجرا کنه آنقدر که در جشنواره ی زندگی برنده بشه و بدونه که اجرا کننده خودشه و خودش .

نه نوازنده ی دیگری هست و نه ساز دیگری .

سر دوربین را بچرخان سمت خودت و شروع کن به آموختن و نواختن . منتظر بیرون نباش . خودتی و خودت .

14. 11 کاربر از پست مفید ani تشکرکرده اند .

ani (چهارشنبه 23 فروردین 91)

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 02 اردیبهشت 91 [ 10:23]
    سطح
    14
    Level completed: 59%, Points required for next Level: 41
    دستاوردها:
    3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    209

تشکرشده 208 در 54 پست

Array

16. 2 کاربر از پست مفید ليلا موفق 2 تشکرکرده اند .

ليلا موفق 2 (پنجشنبه 24 فروردین 91)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    16
    دستاوردها:
    تشکرها
    11

تشکرشده 12 در 8 پست

Array

هر جور این سازو کوک کردم نشد . میدونم ایراد از نوازنده است . ولی هنوز نمی دونم ایرادش کجاست؟
    نه اینکه اون موفق نبوده . موفقیت های اون بعد از ازدواج خیلی بیشتر از من بوده .خیلی. ولی من هر روز عقب تر هستم. تو روزمرگی غرق شدم . حتی احساس نواختن در من مرده
    من مشکلات زندگیمو برای کسی تا حالا نگفتم . البته خیلی کم برای خواهرم که اون ایران نیست و از من بزرگتره و یک دوست
    هر دو اعتقاد دارن که دلیل تغیرات نزولی من اون بوده و اینکه من بعد از ازدواج دیگه خودم نبودم.
    من دنبال ره حلم برای همین اینجام. مشاوره حضوری با همسرم نمی تونم برم چون اونو میشناسن (حاضر نمی شه یا اگه بشه حقیقتو اونجا نمی گه . و اینکه من ابروشو ببرم براش گرون تموم می شه)

البته موفقیت از نگاه عامه .من موفقیت های اون اصلا بنظرم مهم نیستند. پیدا کردن موقعیت و جایگاه اونم با هر ترفندی و گاهی انجام دادن خیلی کارها که من اصلا حالم از گفتنش بد میشه ....
    بدست اوردن پول اونم از هر طریقی ..
    داره فوق لیسانس میخونه ولی لای هیچ کتابی را تا حالا باز نکرده اماهمه نمره هارو با پارتیمی گیره . خودش میگه اینم بلاخره یه تواناییه !!!!!

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    پنجشنبه 23 آذر 91 [ 09:19]
    سطح
    94
    Level completed: 29%, Points required for next Level: 710
    دستاوردها:
    Veteran10000 Experience Points
    تشکرها
    16,488

تشکرشده 16,567 در 3,447 پست

Array

تو به اون کار نداشته باش

ساز دست توست . نوازنده اش هم خودت هستی .

مطالب علمی و آموزشی تالار را بخون و اگر سئوال داشتی بپرس . ضمن اینکه باید روی مهارت هات همگام با کسب آگاهی کار کنی . آنقدر تمرین کنی تا عادات قدیم به عادات جدید تبدیل بشوند .

19. 2 کاربر از پست مفید ani تشکرکرده اند .

ani (چهارشنبه 23 فروردین 91)

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)