به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2
    عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    جمعه 10 بهمن 93 [ 13:30]
    سطح
    57
    Level completed: 21%, Points required for next Level: 159
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Created Blog entryTagger Second ClassVeteran5000 Experience PointsSocial
    نوشته های وبلاگ
    2
    تشکرها
    1,724

تشکرشده 1,825 در 279 پست

Array

؛؛؛ واي خدا ، اينبار هم تو كارم مثل هميشه شكست خوردم !!! چرا ؟؟؟ ؛؛؛

بازم مثل هميشه تو كارم شكست خوردم !!! ديگه كلافه شدم ...

استخاره هم زدم ، خيلي خوب اومد ، نميدونم چرا اينجور شد ؟؟؟

من خيلي بدشانس هسم ، با هر كي دوستي ميكنم ، بهم نارو مي زنه !!!

ايكاش اين رشته رو انتخاب نمي كردم !!! ........ شوهرم هميشه منو كتك ميزنه !!! ......... همسرم نماز نميخونه !!! ........... مي خوام طلاق بگيرم !!! .......... دوست دخترم رفت با يكي ديگه !!! ........ دوست پسرم واقعا نامرده ، با من كه كارش تموم شده رفت با يكي ديگه !!! .........

اين خونه رو كه خريدم ، مشكل سند داشت ، بدبخت شدم !!! ...... ماشيني كه خريدم تصادفي بود !!! ....... نه چپ كرده بود !!! .... موتورش تعميري بود !!! نامرد كلاه گذاشت سرم !!! ....

واي خدا ، بدبخت شدم ، رفتم 3000 تا سكه خريدم ، يهو قيمتا اومد پائين ، واي قلبم !!! .......

الان فهميدم من و شوهرم ، به درد هم نمي خوريم ، چكار كنم ؟؟؟ من با اون خيلي فرق داريم !!! ....
    خانمم جلوي نامحرم ، خيلي راحته ، الان فهميدم با بعضي از اقوامش كه نامحرمن دست ميده ، واقعا منو آزارم ميده ، دارم دق ميكنم !!! .........

چند روز پيش تو يه شركت خارجي سرمايه گذاري كردم ، همه سرمايه ام رو برداشت و رفت ، حالا هيچ مدركي هم ندارم !!! ........
    بدون اجازه شوهرم ، گذاشتم بچه دار بشيم ، حالا اين فكر منو مثل خوره داره نابود مي كنه ،،، آخه اگه شوهرم بفهمه طلاقم ميده ... چكار كنم !!! ........

زندگيم به خاطر ندونم كاري هام ، داره مي پاشه از هم ، يكي بياد كمكم كنه !!! ........

هرچه نذر و نياز ميكنم ، مشكلم حل نميشه ، امام حسين (ع) تا كي من بيام گريه كنم ، آخه قربونت برم ، ميگن شما خيلي مهربوني ، ببين دارم تو مشكلاتم غرق ميشم !!! .......

خدايا ، اين چه زندگيه من دارم ، دست به هر چي ميزنم ، بدشانسي ميارم ، خدايا مگه من چكار كردم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

و و و و و و و و و و هزاران نمونه از اين مسائل و شكست ها ....... كه نمونه هاي عيني آن هم كم نيست تو جامعه ما .........

راستي چرا اينگونه هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تو همين تالار ، اگه يه سري بزنيم ، چند نمونه از موارد بالا يافت مي شه ؟؟؟؟؟
    اصلا جاي دوري نريم ، تو زندگي خودمون ، چند نمونه از نمونه هاي بالا و نمونه هاي ديگه يافت ميشه ، 10 تا ؟ صد تا ؟ الي ما شاالله ؟؟ واقعا چرا ؟؟

چرا تو اين عصر و جامعه ما و .... اينجوري شده ؟ چرا شكست ها زياد شده ؟؟؟

واقعا چكار كنيم تو كارها و حركت ها و ازدواج و معامله ها و انتخاب دوست رفيق و ..... موفق بشيم ؟؟؟؟؟؟

اگه دوست داريد جواب اين سوال را كه چكار كنيم موفق بشيم بدوني ، اين تايپيك رو فراموش نكن ، حتما تو پست هاي آينده سر بزن ،،، سر بزنيا .....

به اميد خداوند متعال ، حتما ادامه دارد ، منتظر باشيد

واي خداي من ، يادم رفت بگم نظر يادتون نره ( البته تو تايپيك نظر ندين ، چون ادامه داره ) خصوصي نظر بدين تا يه تايپيك كامل جامع برا همه و مراجعين داشته باشيم .... ( اگه يه نظر خوبي داديد به نام خودتون ثبت ميشه ... )

البته مدير عزيز انتقالش نديد ، چون بحث چالشي نيست ، بيان راههاي رسيدن به موفقيت در كارها و حركت ها هست ، بر اساس پنج محور اصلي كه تو پست هاي آينده مطرح ميشه ، اما با خودم گفتم اگه از نظرات دوستان ، البته به صورت پيام خصوصي استفاده كنم بهتره

پس دوستان ، اينجا نظر ندين تا تايپيك كامل بشه ، قربون معرفتتون ، خيلي باحال هسيد ، همدردي هاي عزيزم

2. 16 کاربر از پست مفید مهاجر بي نشان تشکرکرده اند .

مهاجر بي نشان (یکشنبه 21 اسفند 90)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    جمعه 10 بهمن 93 [ 13:30]
    سطح
    57
    Level completed: 21%, Points required for next Level: 159
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Created Blog entryTagger Second ClassVeteran5000 Experience PointsSocial
    نوشته های وبلاگ
    2
    تشکرها
    1,724

تشکرشده 1,825 در 279 پست

Array

RE: ؛؛؛ واي خدا ، اينبار هم تو كارم مثل هميشه شكست خوردم !!! چرا ؟؟؟ ؛؛؛

استخاره

استخاره در مراحل پنج گانه موفقيت ( كه در پستهاي بعدي اشاره مي شود ) هيچ جايگاهي ندارد ...

متاسفانه در جامعه ما ، كاري بخواهند انجام دهند ، فورا به فردي مراجعه مي كنند و استخاره مي زنند و اگر خوب آمد انجام مي دهند ، و ...
    اما بدانيم كه ما در مورد استخاره به اين نحوي كه رايج شده ، هيچ چيز سند محكمي نداريم ، البته نوعي استخاره در كلام اهل بيت (ع) بيان شده كه در مراحل موفقيت ، به آن خواهيم رسد كه مرحله چهارم است ، اما نه به اين نحو مرسوم ...

پس ، بدانيم قرآن شانش اجل از اين است كه من بخواهم هر كاري انجام بدهم ، آن را از آن شان عظيمش پائين آورم كه آيا من آب بخورم يا نه ؟ ماشين بخرم يا نه ؟ مسافرت بروم يا نه ؟ اگر اينجور باشه ، پس خلقت عقل و تفكر و ..... بيهوده است ... قرآن براي راه اندازي عقل و تفكر است نه براي تفأل ...

به اميد خداوند متعال ادامه دارد .................

4. 9 کاربر از پست مفید مهاجر بي نشان تشکرکرده اند .

مهاجر بي نشان (چهارشنبه 11 مرداد 91)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)