به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 23
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 27 اردیبهشت 91 [ 21:20]
    سطح
    15
    Level completed: 32%, Points required for next Level: 68
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    9

تشکرشده 9 در 4 پست

Array

Arrow شوهرم چت ج..ن..سی میکنه!!

با سلام
    من 21 ساله هستم و همسرم 25 ساله..
    هفت ماه هست که عقد کردیم...همسرم فرزند یکی از دوستان پدرم هستن و دلیل من برای انتخاب ایشون هم صرفا تایید پدرم بر نجابت و خانواده ی خوبشون بود..

بعد از گذشت یک ماه -وشاید هم کمتر - متوجه شدم که متاسفانه به دلیل سخت گیری و تربیت مستبدانه پدرشون -تنبیه بدنی شدید-..همسرم اعتماد به نفس بسیار پایینی دارند و براساس نظر یک کارشناس ایشون "خود کم بین" هستن!
    بنابراین من تلاشم رو معطوف به این کردم که به همسرم مجال تصمیم گیری و ابراز وجود واحساس استقلال بدهم..

اما مشکل من از جایی شروع شد که متوجه شدم ایشون علاوه بر اینکه به دنبال تماشای فیلم ها وعکسهای پرن..و هستند.. وارد محیط چت میشوند و به "چت جن..سی"میپردازند و بوسیله تلفن همراه و تلفن منزل پدری هم با اون اشخاص در ارتباطند...من این مسئله رو علنی نکردم و سعی داشتم تا به طور پنهانی به ایشون کمک کنم تا این موارد رفع بشه اما متاسفانه یا خوشبختانه ایشون پیامکی که مخاطبشون یکی از همون خانم ها بودند رو به اشتباه بمن فرستادند و به ناچار قضیه علنی شد و پدر مادر های دو طرف از ماوقع باخبر شدند!!!روزهای سختی برهردوی ماگذشت بویژه ایشون ...اظهار ندامت بسیار کردند و قول مبنی بر ترک این قبیل امور دادند..
    به مشاور هم مراجعه کردیم که نسبت به این موضوع رهنمودی به ما ندادند و به مسائل دیگه ای پرداختند!!

یکماه پس از ماجرای قبلی من به ایشون مشکوک شدم اما جلوی این شک رو میگرفتم وبخودم اجازه ی کمجکاوی نمیدادم تا جاییکه بنا بر رفتارهای ایشون!!مجددا وارد صندوق الکتریکیشون شدم و متوجه شدم که چند هفته ایست همسرم بازهم به چت جن..سی-ارسال شارژ برای دریافت وب کم و...-و تماس تلفنی با مخاطبان چتشون روی آوردند...
    اینبار در همون ابتدا ودر کمال آرامش ماجرا رو باهاشون در میون گذاشتم و خواستم حقیقت رو بگم که به شدت منکر شدند...قسم های بسیار خوردند...دست روی قران گذاشتند و به پلیس سایبری ودادسرا برای شکایت از کسی که بجای ایشون چت میکردند مراجعه کردند....در حالیکه برای من بر اساس شواهد موجود کاملامسلم بود که تمام اینها دروغه وایشون براحتیییی به همه_پدر ومادرها من ومرجع قضایی -دروغ میگن!!و مارو ابله فرض میکنن!

پس از گذشت دوهفته بالاخره دیشب به من گفتند که بله قبول دارم من همه ی این کارها رو کردم!!
    لازم به ذکره که:
    این موارد فقط دوبار نبوده ...من دوبار رو متوجه شدم!!
    بنده از لحاظ زیبایی و جذابیت ظاهری کمبودی ندارم!!!
    رابطه جن..سی ما_متناسب با دوران عقد_ به گونه ای مناسب هست که همسرم همواره اظهار رضایت میکنند!!
    در تمام این ایام رفتار من و خانواده ام با وجود اطلاع از این مسائل تغییری نکرد و سیل احترامات و محبت ها به سوی ایشون روانه بود....(به گوونه ای که خودشون در زمان انکار میگفتند که من انقدر پستم که وقتی شب و روز خونه ی شمام وتو انقدر به من محبت میکنی توی یه ساعت تنها بودن اینکارا رو بکنم؟؟!!!!)

وحالا من هستم که برای همسرم چیزی کم نگذاشتم و اوست که دنیایی بی اعتمادی رو با سرگرمی هایش ..... بوجود من روانه کرده!!!

چه کنم با این انسان بی اراده!

2. 4 کاربر از پست مفید شاخه نبات تشکرکرده اند .

شاخه نبات (شنبه 13 اسفند 90)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 01 مرداد 91 [ 14:51]
    سطح
    21
    Level completed: 43%, Points required for next Level: 58
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    102

تشکرشده 94 در 53 پست

Array

RE: شوهرم چت ج..ن..سی میکنه!!

سلام دوست عزیز شوهر شما شاید اعتیاد جن سی داره ودائم از فکر وتخیل ........ لذت میبره وشاید به مرحله عمل هم برسد ..به نظر من فرصتی بهش بده ویا با همین عیب قبولش کن ..آدمها چندان عوض نمیشن این بک جور شخصیته با یک سری ویژگیها احتمالا مدتها محروم از ....... با تحمل فشارهای زیاد وکلا خیلی افراطی گرم ...ادمها چندان عوض نمیشن جدیش بگیر

4. 3 کاربر از پست مفید مادلین تشکرکرده اند .

مادلین (شنبه 13 اسفند 90)

عضو همراه

آخرین بازدید
    جمعه 19 تیر 94 [ 19:52]
    سطح
    83
    Level completed: 49%, Points required for next Level: 255
    Overall activity: 61.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassSocial1000 Experience Points10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    9,194

تشکرشده 9,663 در 1,930 پست

Array

دوست عزیز به همدردی خوش اومدی.امیدوارم مشکلت حل بشه. من مجردم برای همین ممکنه نتونم دقیقا احساسی که داری رو درک کنم اما میتونم حدس بزنم چقدر ناراحت شدی و چه شرایط سختی داری اما مطمئن باش هیچ در بسته ای بدون کلید نیست و مشکل تو هم قطعا راه حلی داره.

گفتی شوهرت کمبود اعتماد به نفس داره در کودکی کتک میخورده.
    اول بهت بگم دوست عزیز انسان به دنبال بدست اوردن چیزی یه کاریو انجام میده.یا بدست اوردن یه منفعت مادی یا احساس خوب و... کتک خوردن چیزی نیست که با گذشت زمان فرد به راحتی فراموش کنه،چه بسا چند سال طول بکشه اما اثار روحی اون کتکها باقی بمونه و رفتار و اخلاق فرد رو تحت تاثیر قرار بده. این رفتار همسرت هم بی دلیل نیست.شاید از همون نبود اعتماد به نفس سرچشمه میگیره.شاید ارتباط با دخترای دیگه بهش حس مهم بودن،توانمند بودن و ارزش داشتن میده.درسته که این احساسات کاذب و سرابه اما ادم تشنه دنبال سراب هم میره.

شاید بعلت رفتار پدرش و بخاطر جبران کمبودهاش از قبل از اشنایی با تو هم دنبال اینجور کارا بوده و الان بهش عادت کرده. درسته شرایط سختیه اما تو باید به شوهرت کمک کنی پله پله اینکارو کنار بذاره.
    راههای قانونی یا مطلع شدن والدین الان دردی رو دوا نمیکنه.حتی محبت بی چون و چرا. پیشنهاد من اینه که با هم حضورا پیش یه مشاور دیگه برین و روی عزت نفس شوهرت کار کنید تا انشاا... با حل شدن این مشکل رفتاراهاش رو تغییر بده .
    موفق باشی.

6. 9 کاربر از پست مفید بهار.زندگی تشکرکرده اند .

بهار.زندگی (شنبه 13 اسفند 90)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 27 اردیبهشت 91 [ 21:20]
    سطح
    15
    Level completed: 32%, Points required for next Level: 68
    دستاوردها:
    تشکرها
    9

تشکرشده 9 در 4 پست

Array

نقل قول نوشته اصلی توسط مادلین
    سلام دوست عزیز شوهر شما شاید اعتیاد جن سی داره ودائم از فکر وتخیل ......... لذت میبره وشاید به مرحله عمل هم برسد ..به نظر من فرصتی بهش بده ویا با همین عیب قبولش کن ..آدمها چندان عوض نمیشن این بک جور شخصیته با یک سری ویژگیها احتمالا مدتها محروم از ....... با تحمل فشارهای زیاد وکلا خیلی افراطی گرم ...ادمها چندان عوض نمیشن جدیش بگیر
    سلام دوست عزیز......بله ایشون از تخیل ........ لدت میبره و بسیار هم گرم هستند!

متوجه منظور شما از اینکه : "فرصتی بهش بده ویا با همین عیب قبولش کن" "ادمها چندان عوض نمیشن جدیش بگیر"نشدم!
    یعنی ایشون تغییر نمیکنن؟یا باید فرصت بدم که تغییر کنن؟ چه چیزیو جدی بگیرم؟؟

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 30 آذر 91 [ 14:54]
    سطح
    20
    Level completed: 91%, Points required for next Level: 9
    دستاوردها:
    تشکرها
    611

تشکرشده 614 در 130 پست

Array

شاخه نبات عزیز.
    عموما اشخاصی که به ارتباطهای اینچنینی روی میارن، دنبال یک گمشده هستن. که شما هم در پست اولت به اون اشاره کردی. "اعتماد به نفس"
    همسر شما با توجه به مشکل خود کم بینی، به ارتباط از طریق دنیای مجازی رو میارن و حتی ممکنه اصلا هدفشون ارتباط جنسی واقعی نباشه. ولی چون پشت پرده های دنیای مجازی میتونن نقش آدم ایده آل رویاهاشونو بازی کنن، گرفتار این جور مسائل میشن.
    چند تا خواهش ازت دارم:
    یکی اینکه فعلن کار رو به خونواده ها نکشونین. این آرامش خاطر رو به همسرت هم بده. بگو تا زمانی که خودمون تلاش میکنیم برای رفع این مشکل، خونواده ها لزومی نداره چیزی بدونن.
    دوم اینکه حتما حتما با همسرت به یک مشاور خوب مراجعه کنین. همسر شما باید مشکل خود کم بینیش حل بشه وگرنه تا ابد الدهر توی این قضیه گرفتار میمونه.
    سوم اینکه سعی کن این قضیه رو پتک نکنی و وقت و بی وقت روی سرش نکوبی (میدونم خیلی سخته). اون الان مریضه و بیشتر به کمک احتیاج داره تا شماتت.

9. 5 کاربر از پست مفید hamdardi1390 تشکرکرده اند .

hamdardi1390 (یکشنبه 20 فروردین 91)

سرپرست سایت

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 99.3%
    دستاوردها:
    SocialRecommendation Second ClassCreated Blog entryVeteranOverdrive
    نوشته های وبلاگ
    4
    تشکرها
    27,651

تشکرشده 35,973 در 7,399 پست

Array

شاخه نبات عزیز

به تالار همدردی خوش آمدید

نیاز هست به اتفاق همسرتون نزد یک روانشناس بالینی بروید تا وضعیت ایشون از نظر بالینی مورد بررسی قرار دهید تا مشخص بشه مسئله ایشون چقدر اعتیاد و چقدر از عوامل دیگر ، و متناسب با وضعیت چه راهکاری می طلبد یا حتی درمان دارویی نیاز دارد یاخیر ؟

ظرفیت فضای مجازی برای مشاوره دادن به شما محدود است و چون نیاز به شرح حال بالینی و ذکر جزییات از همسر شما هست در این فضا نمیتوانید نتیجه بگیرید لذا حتماً به روانشناس بالینی مراجعه کنید .

.

11. 6 کاربر از پست مفید فرشته مهربان تشکرکرده اند .

فرشته مهربان (یکشنبه 03 اردیبهشت 91)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 03 اردیبهشت 91 [ 15:52]
    سطح
    15
    Level completed: 19%, Points required for next Level: 81
    دستاوردها:
    1 year registered500 Experience Points
    تشکرها
    10

تشکرشده 10 در 8 پست

Array

سلام شاخه نبات :
    به سایت همدردی خوش اومدی.امیدوارم مشکلتون هر چه زودتر حل بشه اینطور که میگید باید خانوم فهمیده ای باشید به نظر من رفتار شما درست بوده واگر زیاد به روش نیارید و سعی کنید با جملات عاشقانه توجهش رو بیشتر به خودتون جلب کنید مطمئنا بهتر خواهد شد ازمشاور هم کمک بگیرید بد نیست خوشبخت باشید

13. کاربر روبرو از پست مفید hasan408 تشکرکرده است .

hasan408 (یکشنبه 14 اسفند 90)

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 18 اسفند 90 [ 11:18]
    سطح
    14
    Level completed: 91%, Points required for next Level: 9
    دستاوردها:
    1 year registered500 Experience Points
    تشکرها
    66

تشکرشده 63 در 25 پست

Array

شاخه نبات عزیز
    گرایش به چنین مسائلی متاسفانه در جامعه ما به شدت در حال افزایش می باشد. تمایل همسر شما به این مسائل لزوما نه به دلیل عدم رضایت جنسی و عاطفی از شما و نه لزوما به دلیل خودکم بینی ایشان می باشد. چنین رفتارهایی اگرچه در خیلی از افراد با گذر زمان برطرف می شوند اما در بسیاری دیگر منجر به مسائلی همچون ناتوانی جنسی ، انزال زودرس ، اضطراب و . . . می گردد. توجه داشته باشید معمولا افراد چنین رفتاری را به عنوان نوعی سرگرمی و یا از روی کنجکاوی و مسائل دیگر آغاز کرده ولی به تدریج به عنوان یک عادت رفتاری توانایی خود را برای ترک رفتار مزبور از دست می دهند. جنانچه همسر شما قصد جدی بر ترک چنین عادت رفتاری دارند اما تاکنون موفق نشده اند توصیه میکنم به روان شناس حاذق مراجعه فرمایید. درمانهای رفتاری شناختی مانند آن چه که در سوء مصرف مواد انجام می شود جهت ترک عادت های رفتاری این چنینی بسیار موثر است.
    موفق باشید

15. کاربر روبرو از پست مفید titapeli تشکرکرده است .

titapeli (یکشنبه 14 اسفند 90)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 25 دی 91 [ 22:17]
    سطح
    23
    Level completed: 11%, Points required for next Level: 89
    دستاوردها:
    تشکرها
    40

تشکرشده 39 در 25 پست

Array

دوست عزیزم سلام:

نمی خوام بهت استرس وارد کنم اما همسر شما عادت کرده و باید اینو بدونیم که مطمئنا تغییر دیگران غیر ممکنه وقتی برای ازدواج رفته بودم مشاوره مشاور بهم گفت کسی رو که داری باهاش ازدواج میکنی همونطوری که هست قبولش کن به این امید نباش که بعد از ازدواج تغییر میکنه چون غیر ممکنه. من هم این توصیه رو به شما دوست عزیزم میکنم.

با توجه به اینکه از شما پنهون کاری هم کرده موضوع بدتره ...
    ببخشید که رک میگم ولی واقعیته این کار همسرت یه جور خیانته. همین که می تونه به زنی جز شما فکر کنه اون هم اوایل عقدتون ( همه اول ازدواج یا عقد فقط به همسرشون فکر میکنن وبس) خیلی بده. حالا که اولشه اینطوریه وای به بعدا.
    من توصیه میکنم که باهاش جدی صحبت کنی و سعی کنی تو دلش خیلی خودتو جاکنی البته نه یه جوری که شک کنه یا زیاده روی کنی. بهشم بگو اگه دوستم داری و می خوای که باهات یه عمر زندگی کنم باید دست برداری و با هم قرار بذارید که کمکش میکنی اینکارو ترک کنه.در ضمن پیش یه مشاور خوب هم برید و میگن برای ترک عادت باید عادتهای دیگه ای رو جایگزین کرد ببین به چه چیزایی علاقه داره وقتی با تو هست سعی کن همه انرزیشو با شوخیو خنده و کارای مختلف بگیری. در ضمن ورزش هم از نیروی جنسی کم میکنه چون همه انرزی آدمو میگیره به همسرت بگو بره بدن سازی یا هر ورزش دیگه ای. در این مدت هم حسابی حواست بهش باشه <strike>هرروز صندوق الکترونیکیشو چک کن و ............</strike>

ویرایش : مدیر همدردی

همه جوره کمکش کن دست برداره هر وقت برای 3 یا 4 ماه بهت ثابت شد دست برداشته که هیچ اگه نه به نظرم ادامه نده........مسئله یک عمر زندگیته.........خیلی موضوع حساسیه.......میتونه یه عمر باعث بیچارگی آدم بشه.

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 16 مهر 91 [ 11:41]
    سطح
    16
    Level completed: 18%, Points required for next Level: 82
    دستاوردها:
    تشکرها
    34

تشکرشده 34 در 16 پست

Array

سلام عزیزم من نه کارشناسم نه تجربه دارم اما فکر میکنم بهتره اینگونه رفتار کنی :
    بیا به جای هوار کشی و کشیدن اسلحه واسه شوهرت اول به این فکر کنیم و اینو یادمون نره که
    همسر شما در حال حاضر یک فرد بیمار هست نه خائن(البته امیدوارم) یعنی بیماریش موجب این رفتار خیانت گونه اش میشه و تمام این برخورداش بخاطر خلاء های زیادی هست که قبلا حس میکرده ، منم با دوستان موافقم ایشون اعتماد به نفس پایینی دارن و دلیل اینکارشون هم همینه یعنی تو این چت ها همونی میشه که دوست داره باشه اما جرات بودنش تو دنیای واقعی رو نداره ...
    با اون به مشاور برو سعی کن همراهش باشی بهش کمک کن اعتماد به نفسش برگرده ، گذشتتشو فراموش کنه ، اما به خانواده ات چیزی نگو، سعی کن خلاء هایی رو که پدرش موجب شده رو شما پر کنی و دامن نزنی ، اون رو خورد نکن . به بقیه نگو چه کرده و یا دروغ گفته و... اونو زیر نظر داشته باش اما مخفیانه ... توی ظاهر اعتماد کامل رو بهش نشون بده اما در واقع اصلا بهش اعتماد نکن و تا مطمئن نشدی تمام کاراش رو زیر نظر بگیر باهاش از نظر خودت در موردش بگو اینکه مثلا اول که دیدمت اینطوری در موردت فکر می کردم ، تو بهترینی تو عالیترینی ، تو تنها کسی هستی که میتونست من رو خوشبخت کنه عزیزم ....تو خیلی خوب فلان کار رو انجام ممیده، تو خیلی خوش چهره ای (مردا خیلی دوست دارن ازشون تعریف کنی )ببخشید اینو میگم حتی بعد از رابطه .. بهش بگو تو تنها کسی هستی که میتونی بهم دست بزنی و تو خیلی خوب بلدی چیکار کنی ، تو خیلی واردی ، توی جمع خانوادگی کمتر از آقا بهش نگو مخصوصا بین خانوادش و بازم مخصوصا پیش پدرش خیلی ازش تعریف کن و در کل منظورم اینه که به اون اعتماد به نفس رو تزریق کن اون رو خودت با مطالعه های جانبی ببر روی قله کوه اعتماد به نفس.....
    1چیز دیه اینکه سعی کن همونطوری که با اون خانوم ها اس ام اس رابطه داره شما اون حس رو بهش بدی مثلا اگه 1 شب پیش هم نیستید شما خودت رو گ..رم نشون بده و ازش بخواه اس ام اسی رابطه داشته باشید شاید این حس اون رو ارضا میکنه نمیدونم متوجه شدی یا نه؟!!! یعنی بیا تو جای اون خانم رو پر کن نقش اون رو واسه رابطه تلفنی یا حتی چت جن سی در کل یعنی همه اطرافیانش رو ادغام کن و توی خودت خلاصه کن تا غنی شه ....
    امیدوارم مشکلت حل شه عزیزم فقط هر کار میکنی زیر نظر مشاور باشه و همسرت رو حتما راضی کن که به روانشناس مراجعه کنه

18. 7 کاربر از پست مفید همتا تشکرکرده اند .

همتا (شنبه 19 فروردین 91)

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)