به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    جمعه 10 خرداد 87 [ 00:25]
    سطح
    37
    Level completed: 12%, Points required for next Level: 132
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

انتقام بگیرم یا نه؟

خانمی شاغل در یکی از ادارات دولتی هستم . که به خاطر اینکه مدیر حراستمان از من خوشش اومده بود و من محلش نمی ذاشتم به ارتباط سالم من با مدیرم گیر داد و با جابجایی محل کار من ومدیرم آبروی منو در شرکت برد. زورم به مدیر حراست نرسید که از خودم دفاع کنم. خیلی مظلوم واقع شدم وخودم را کاملا بی پناه احساس کردم. روحم از این ظلمی که تحمل کردم آسیب دیده واصلا آرام نمی گیرم. همه می گن فراموش کن وموضوع رو بزرگش نکن. به ضرر خودت تموم میشه.اما چطور فراموش کنم؟؟ دلم میخواست یک قدرت بالاتر دستم رامیگرفت تا بتونم حداقل از این آقا انتقام بگیرم. هر دفاعی که از خودم کردم به ضررم تمام شد. شما بگویید چه کنم؟ یعنی همه چیز را به خدا بسپارم و منتظر شوم که تاوان پس دادن این آقای حراست را ببینم؟ ایکاش تسکینی وجود داشت...

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 30 آبان 88 [ 11:45]
    سطح
    81
    Level completed: 71%, Points required for next Level: 146
    دستاوردها:
    Veteran10000 Experience Points
    تشکرها
    898

تشکرشده 926 در 486 پست

Array

RE: انتقام از تهمت

شما باید با گرفتن یک وکیل مجرب از حق خود در مراجع قضایی دفاع کنید.داشتن پارتی در این مواقع حیاتی است.دوست دارم ببینم دیگر دوستان چه می گویند.

3. کاربر روبرو از پست مفید گرد آفرید تشکرکرده است .

گرد آفرید (چهارشنبه 08 خرداد 87)

عضو همراه

آخرین بازدید
    جمعه 09 مهر 89 [ 18:27]
    سطح
    89
    Level completed: 87%, Points required for next Level: 67
    دستاوردها:
    تشکرها
    1,946

تشکرشده 1,965 در 675 پست

Array

RE: انتقام بگیرم یا نه؟

سلام

هانا خانم خوش آمديد

اميدوارم كه خداوند آرامش رو هر چه زودتر به شما برگردونه ، ولي قبل از اون شما بايد كمي افكار خودتون رو تغيير بدهيد
    و لازمه اون داشتن تفكري متفاوت است .
    درسته كه اون آقاي نا محترم در حق شما ظلم بزرگي كرده و به نوعي با آبروي شما و مديرتون بازي كرده است و لي مطمئن باشيد نه تنها در اون دنيا بلكه در همين دنياي فاني ما هم سزاي عملش رو خواهد ديد پس چه خوبه كه اونو به خدا بسپاريد تا هر طوري كه خودش صلاح مي دونه باهاش رفتار كنه ، به عقيده بنده اكنون كه هر حركتي به زيان شما تموم ميشه و كار هم از كار گذشته و اثبات حقانيت شما تا حدودي باعث ضربه روحي بيشتر به خودتون ميشه ، همه چي رو فراموش كنيد شايد قسمت بوده كه شما از اون محيط به نوعي خارج بشيد من مطمئنم با تلاش و پشتكار و همتي كه شما داريد به زودي در كار جديد و محل كارتون بسيار موفق تر از قبل خواهيد شد و اون انسان ضعيف هم به زودي از كرده خودش پشيمان خواهد شد ، در هر صورت اين قاعده و قانون هست كه حق به حقدار خواهد رسيد مطمئن باشيد روزي همه به حقانيت شما پي خواهند برد لازم نيست در محيط كار يا جاهاي ديگه قضيه رو كش بديد يا بيان كنيد بهترين ميزان همون رفتار و اعمال ماست كه شخصيت ما رو نشون مي ده پس لازم نيست خودتون رو ناراحت كنيد و با آرامش به ادامه زندگيتون بپردازيد و در محيط كار جديد شخصيت و بزرگواريتون رو به همگان ثابت كنيد .
    موفق باشيد

5. کاربر روبرو از پست مفید erfan25 تشکرکرده است .

erfan25 (چهارشنبه 08 خرداد 87)

عضو همراه

آخرین بازدید
    سطح
    81
    دستاوردها:
    تشکرها
    898

تشکرشده 926 در 486 پست

Array

یکی دیگر از تنبلیها و آفات و صفت کثیف فرهنگ ایرانی،این است که انسان دنبال حق خودش نرود و با جمله:به خدا واگذار می کنم،هم خودش را آزار دهد و هم در مقام حیوان قرار گیرد.این خلاف خرد و انسانیت است.
    البته در برخی جاها صبر باید کرد،اما در وقت مناسب باید پاسخ ظالم را داد.

عضو همراه

آخرین بازدید
    سطح
    89
    دستاوردها:
    تشکرها
    1,946

تشکرشده 1,965 در 675 پست

Array

در جواب اين دوست عزيزمون بايد بگم كه اگه دقت كرده باشيد خانم هانا فرمودن كه هر دفاعي از خودم كردم به ضرر خودم تموم شد
    خب پس در اينجا مشخص اون آقا بيشتر از اين خانم پارتي يا سر زبان يا مدرك داشته اند و مطمئن باشيد تا كسي دستش به جايي بند نباشد نمي تواند همچين ظلمي انجام بدهد بنده در سيستم اداري هستم و مي دانم چه خبر است اين آقا حتما با ديگر سران ارتباطات قوي داشته اند پس به عقيده بنده تلاش بيهوده نكنيد بلكه سعي كنيد با نشان دادن خود در اين عرصه و درست پيمودن مسير به ادامه زندگي خودتون با آرامش بپردازيد ، درست است شايد ما در موقعيت شما قرار نگرفته باشيم و از عمق و جود شما بيخبر باشيم تحمل ظلم كار بسيار دشواري است بله بنده هم پيشنهاد دوستمون رو در صورتي كه شما پارتي و يا شخص قوي تر از اون داشته باشيد قبول دارم ولي متاسفانه سيستم اداري ما هنوز قانونمند نشده تا شما بتوانيد به راحتي از حق خود دفاع كنيد . البته اگر بنده بودم به شخصه از جاهاي ديگر به طرف نشان مي دادم ولي شما به عنوان يك خانم محترم كه اولين وظيفه شما حفظ شخصيت و بزرگمنشي خودتان و خانوادتون هست و ثانيا داشتن آرامش و پايداري شغلتون ملاك هست توصيه من باز اين هست كه در همين شغل جديد مشغول باشيد و سعي كنيد با اين قضيه كنار بياييد ولي از حق خودتان به هيچ وجه نگزريد و ايشون رو به حاكم زمين و آسمانها بسپاريد كه او عادل يكتاست .

8. 2 کاربر از پست مفید erfan25 تشکرکرده اند .

erfan25 (چهارشنبه 08 خرداد 87)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 17 اردیبهشت 88 [ 11:11]
    سطح
    46
    Level completed: 68%, Points required for next Level: 64
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    209

تشکرشده 211 در 131 پست

Array

آقاي گردآفريد شما يه وقتا خيلي خشن مي شي ها!
    سلام آقاعرفان از نحوه نگاهتون به دنيا خوشم مياد يه آرامش خوبي به آدم مي ده
    سلام هانا جون آقا عرفان درست مي گن حالا كه تو تمام سعي خودت رو كردي بهتره بقيه اش رو به خدا بسپاري مطمئن باش حق به حق دار مي رسه درسته تحملش سخته ولي نتيجه اش شيرينه "ميوه صبر شيرينه"!
    تو اگه بخواي ازش انتقام بگيري هيچ فرقي با اون نداري پس شخصيتت رو تا اين حد پايين نيار بعلاوه كه با توصيفي كه از اين شخص داشتي اگه بفهمه مي خواي تلافي كني احتمالا ضربه شديدتري بهت مي زنه پس به نظرم فعلا آروم باش تا ببيني چي مي شه
    موفق باشي

((( مشاور خانواده )))

آخرین بازدید
    امروز [ 12:04]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 99.4%
    دستاوردها:
    VeteranCreated Blog entryTagger First ClassSocial50000 Experience Points
    نوشته های وبلاگ
    7
    تشکرها
    23,556

تشکرشده 37,046 در 6,993 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array

سلام
    من با عرفان موافق نیستم.
    فراموش نکنید. ما باید از روشهای صحیح رسیدن به حقمون استفاده کنیم. و این هم به آرامش نیاز داره و هم به خونسردی.
    معمولا اگر کسی طالب باشه حقش را پیگیری کنه، همیشه کانالهایی وجود داره.
    از نظر تشکیلاتی در همه جا سیستم ها سلسله مراتب داره، یعنی حتی همان رئیس حراست هم، رئیس کل کشور که نیست. اگر خطایی داشته حتما مافوقی داره.
    نمی دانم حراست ها زیر نظر کجا هستند. احتمالا یا باید زیر نظر قوه قضائیه یا سازمان اطلاعات یا ... باشند. بررسی کنید، همه اینها روابط عمومی و دفتر شکایات دارند، حتما باید حقوق خود را پیگیری کنید. چون ممکن است همین حادثه برای افراد دیگر هم تکرار شود و ما در قبال خودمان و دیگران مسئولیم .

11. کاربر روبرو از پست مفید مدیرهمدردی تشکرکرده است .

مدیرهمدردی (چهارشنبه 08 خرداد 87)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 20 مهر 87 [ 10:04]
    سطح
    49
    Level completed: 30%, Points required for next Level: 141
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    470

تشکرشده 496 در 278 پست

Array

سلام دوست عزيز
    فكر مي كنم اگر جريان و به حال خودش رها كني بهتره اخه اين جور موقع ها اين خانومها هستند كه توبيخ مي شوند و اونها هزارتا دليل مي تونند براي تبره خودشون بيارند بخصوص كه مدير هم هست اونم مدير حراست
    من يك دفعه توي يك تاكسي نشسته بودم عقب بودم من بودم و يك دختر و يك مرده ، مرده خودش و زده بود به خواب و هي خودش و هل مي داد سمت دختره يك بار دوبار چند بار تكرار شد دختره يك هو داد زد اقاي محترم درست بخوابيد چند بار تذكر دادم مثل اينكه شما زبون ادم سرتون نمي شه اين و گفت و به راننده گفت پياده مي شم وقتي پياده شد مرده كه عقب بود شروع كرد از دختر بد گفتن كه اره خودش خودشو مي چسبونه به من . خودش هي دستشو مي زنه به من هزار تا چيز ديگه كه بنده خدا دختره رو برد زير سوال . منم كه جو خيلي برام سنگين شده بود پياده شدم و فقط گفتم شنونده بايد عاقل باشه
    بهرحال ما دخترها هيچ وقت نمي تونيم اونجوري كه بايد از حقمون دفاع كنيم چون بيشتر مي ريم زير سوال

13. کاربر روبرو از پست مفید honarmand تشکرکرده است .

honarmand (چهارشنبه 08 خرداد 87)

عضو همراه

آخرین بازدید
    سطح
    89
    دستاوردها:
    تشکرها
    1,946

تشکرشده 1,965 در 675 پست

Array

سلام
    جناب سنگ تراشان من براي نظر شما احترام قائلم اما با توجه به شرايطي كه ايشون دارند ، و مطمئنا اگر مديريت اون اداره يا محل كارشون قانونمند بوده باشه به هيچ وجه همچين مشكلي پيش نمي اومد به هر حال مسئله اي كه اينجا وجود داره حفظ آرامش و خويشتن داري هست و اينكه خداي ناكرده حركات بعدي ايشون باعث نشه كه زيانهاي ديگري ببينند .
    شايد براي ما و شما دفاع كردن از حقوقمون كار راحتي باشه چون كانالهاي مختلفي رو مي شناسيم و با سيستم هم آشنايي داريم ولي براي يك خانم كه هيچ جور آشنايي و شناختي نسبت به سيستم اداري و قوانين نداره كار بسيار سختي هست و به خودي خود مشكل رو بيشتر خواهد كرد ، اما در اين قضيه چون آسيب حياتي به ايشون وارد نشده و امكان داره با پيگيري موضوع حتي در روند شغلي ايشون مشكل پيدا بشه من توصيه مي كنم كه صبر كنند و اون كاري كه تو پيغام خصوصي بهشون توصيه كردم انجام بدن .

موفق باشيد

عضو همراه

آخرین بازدید
    سطح
    81
    دستاوردها:
    تشکرها
    898

تشکرشده 926 در 486 پست

Array

گلپر خانم؛دختر گلم شما یا زود احساساتی می شوید یا می خواهیئ همین جوری نظری بدهید.دختر خوبم:بنده هانا جان را با طرح راهکاری قانونی راهنمایی کردم و به نظر من اگر حق با ایشان است با از هر راهی و البته راه مدیر که در نوشتارشان به آن اشاره کردند،حق خود را بگیرند.
    این هیچگونه قرابتی با خشن بودن من نداردفشاید شما در این موارد اگر ستمی جنسی بر شما شود،فراموش کرده و زندگی خود را می کنید،ولی آیا این کار درستی است؟!!اگر این به شرافتمندی و خانمی تعبیر شود،عین جهالت و بی غیرتی است.نمی گویم شما جاهلید،می گویم این رفتار جاهلانه است،لذا باز تندی موضع نگیرید.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)