25سال دارم و مدت 8ماه است با همکارم که 30سال داردبه قصد ازدواج آشنا می شوم.او فوق لیسانس است ومن نیز دانشجوی ترم آخر فوق هستم.خانواده ها از ابتدا در جریان روند آشنایی ما بودند.6ماه از آشنایی ما گذشت که وی به اتفاق خانواده به جهت معارفه با خانواده من به منزل ما اومدن.مادر ایشون بنا به دلایلی که به نظر ما منطقی نیست مخالفت کردن و راضی به ادامه ارتباط خانواده ها نشدند.یکی از دلایل ایشون ظاهر بنده است که مورد پسند ایشون نبوده!!!در ضمن ایشون میخوان با خانواده ای وصلت کنن که از نظر فرهنگی و تحصیلاتی خیلی بالاتر از خانواده من وحتی خودشون باشه!!پسرشون با نظر مادرشون موافق نیستن ولی جلب رضایت مادرشون برای هر دوی ما مهمه.والدین ایشون فوق دیپلم هستن وفرهنگی بازنشته اند.پدر من دیپلم وکارمند بازنشسته است.متوجه این موضوع هستم که مادرشون خیر پسرشون رو می خوان و جایگاه یک مادر هم خیلی مقدسه ولی فکر میکنم نظراتشون محترم هست ولی اصلا منطقی نیست!!!.نمی دونم باید چی کار کنم.پسرشون با مادر صحبت کردن ولی بی فایده بوه وطبق پیشنهاد مشاوری که پس مواجه شدن با این مشکل رفتیم به مادرشون پیشنهاد دادن بیان مشاور ولی مادرشون اینو یک توهین دونستند!!!نمی دونیم دیگه چی کار باید بکنیم...