به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: +بهانه

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 29 مهر 87 [ 09:10]
    سطح
    37
    Level completed: 13%, Points required for next Level: 131
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

+بهانه

به نظر من همش بهونه است . میگید چی
    شوهر من بی اعتنایی و بی محبتی منو بهونه کرده تا کارهای غیر اخلاقی خودشو توجیه کنه با اینکه من اونو دوست داشتم . به خاطر گوش کردن به حرفهای او نه سرکار رفتم ونه ادامه تحصیل دادم ولی از من توقعات زیاد داشت . میگه تو به من محبت نمی کنی . من تو کتابهای روانشناسی خونده بودم که مردها به عمل آدم نگاه می کنند برای اینکه بفهمند دوستشون دارید یا نه و زیاد زبانی نیستند ولی شوهر من اینطور نبود خلاصه حالا که من از همه کارهاش با خبر شدم و دیگه دوسش ندارم خودش هم اینو میدونه ولی دیگه سراغ کارهای غیر اخلاقی قبلی نمیره . پس دیدید که دوست نداشتن من بهونه بود چون الان که راحت تر می تونه به من خیانت کنه الان فقط به خاطر حفظ آبروش حاضر هر کاری بکنه مثل ادامه زندگی با من با وجود نبودن علاقه من هم به خاطر بچه ام زندگی می کنم.

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 20 مهر 87 [ 10:04]
    سطح
    49
    Level completed: 30%, Points required for next Level: 141
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    470

تشکرشده 496 در 278 پست

Array

RE: بهانه

سلام دوست عزيز
    نه اشتباه مي كني كه مي خواي به خاطر بچه زندگي كني سعي كن اگه مي خواي زندگي كني به خاطر خودت و به خاطر شوهرت باشه اگه بخواي به خاطر كس ديگه اي غير از خودت زندگي كني زندگيت موفق نيست و باز به مشكل مي خوري
    حالا كه شوهرت ديگه رفتارهاي ناپسندشو ترك كرده و مي گي كه حاضره صادقانه زندگي كنه تو هم سعي كن كه ببخشيش البته كم كم بايد اين تغيير به وجود بياد و نه اون مي تونه به اين راحتي كنار بكشه نه تو مي توني به اين راحتي ببخشيش ولي سعي كن باهاش حرف بزني و بهش بگي كه بايد خودشو واقعا تغيير بده بهش بگو تا بهم ثابت نشه كه تغيير كردي خيالم راحت نمي شه بزار هميشه براش حالتي پيش بياد كه بخواد رضايت تو جلب كنه

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 17 اردیبهشت 88 [ 11:11]
    سطح
    46
    Level completed: 68%, Points required for next Level: 64
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    209

تشکرشده 211 در 131 پست

Array

RE: بهانه

سلام خانمي!
    چرا اينقدر آشفته اي هر مشكلي يه راهي داره اگه تو تصميم گرفتي به زندگيت ادامه بدي بچه يه دليله براي نرفتن ولي براي موندن دليلش خودتي و همسرت!
    بهتره سعي كني آنچه تا حالا گذشته از ذهنت بيرون كني با اين كه خيلي سخته و ممكنه بارها به ذهنت هجوم بيارن
    يه راه حل بهت مي دم براي من كه موثر بوده.يه كاغذ بردار و هر حسي ويا هر كينه اي از شوهرت داري روي اون بنويس يا نقاشي كن حتي ممكنه يه دفترچه رو پر كني بعد همه شون رو پاره كن ريز ريز و بريز توي سطل بعد از يه مدت انگار اون چيزايي كه تو دلت بوده رو ريختي توي سطل و كمتر آزارت مي دن .
    به شوهرت هم هر جور دوست داره ابراز علاقه كن آخه همه مثل هم نيستن تو بايد اونقدر زيرك باشي كه بتوني بفهمي شوهرت چي مي خواد .
    با گفتن و نشون دادن تنفر و بي علاقگيت به شوهرت باعث مي شي دوباره برگرده به همون شرايط قبلي حالا كه خودش هم پشيمونه وقتشه تا اونو به سمت خودت بكشوني و اجازه ندي دوباره برگرده البته حتما براي شوهرت هم خيلي سخته تا بخواد دست بكشه و اين تو هستي كه مي توني كمكش كني هم به خاطر همسرت هم به خاطر خودت
    به خدا توكل كن و شوهرت رو بيشتر به سمت مذهب بكش تا واقعا از اعمال غير اخلاقي بدش بياد ديگه مطمئنا به طرف كار اشتباه نمي ره چون از درون متحول شده
    اميدوارم با كمك خدا موفق بشي

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)