به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 14 آذر 90 [ 01:06]
    سطح
    16
    Level completed: 89%, Points required for next Level: 11
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1 year registered500 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

طلاق یا ادامه زندگی (خیانت همسر)

سلام
    من یک زن 30 ساله هستم با تحصیلات و ظاهری خوب. 6 ساله که ازدواج کرده ام و بچه هم ندارم یعتی خودمون نخواستیم. با شوهرم مشکلی نداشتم به غیر از مشکلات مالی خانواده اون که همیشه توی زندگی ما بود و یه خاطر این موضوع میخواستیم از ایران بریم تا اینکه 5 ماه پیش فهمیدم که شوهرم به من خیانت کرده و من این موضوع را به بدترین نحو ممکن فهمیدم با تمام جزئیاتش و بعد از اینکه با سند و مدرک به اون گفتم اون هیچ راهی تداشت جز اعتراف... با خاتوادم موضوع را در میان گذاشتم و اونها گقتند به خاطر آبرو باید ببخشی و باهاش زندگی کنی!!! بعد از اون روز یه روز خوش نداشتم و کارم شده گریه... بعضی شبا انقدر بغضمو میخورم که دبگه نمیتونم نفس بکشم! حتی کارم را به خاطر این موضوع رها کردم... دچار اقسردگی شدید شدم و اعتمادم را به همه مردم از دست دادم. توی این مدت دیگه نتونستم باهاش رابطه جنسی داشته باشم... دیگه احساس میکنم دوسش ندارم و وقتی پیشم نیست خوشحال ترم... اون میگه هنوز مثل گذشته دوسم داره اما دیگه از چشم من افتاده و دیوار اعتماد بین ما فروریخته... اون میگه که لیافت زندگی کردن با من را نداشته... خودش میدونه چقدر دلم را شکسته! من دیگه فقط میخوام تنها باشم... روزی چند بار ازش میخوام که متو تنها بذاره... میخوام ازش جدا بشم اما نمیدونم درسته یا نه؟ 5 ماه صبر کردم به امید اینکه عشق من نسبت به اون برگرده اما نشد شاید حتی بخشیدمش اما نمی تونم فراموش کنم و تا آخر عمر دلم چرکینه چون اون تنها مردی بود که من بهش اعتماد کردم و اینجوری دلم را شکست... من همه زندگیم به خاطرش گذشت کردم و خانواده ام هم با این ازدواج مخالف بود اما من خوذم اصرار کردم .... پدرم حالا به من اجازه نمیده جدا بشم به خاطر آبروش. چون حواهرم هم یک بار جدا شد اما ازدواج دومش موفق بود... به این خاطر من میخوام با شوهرم ار ایران برم و توی یه کشور آزاد بدون فشار خانواده و مردم برای زندگیم تصمیم بگیرم آیا این تصمیم درستیه؟ دارم دیوانه میشم از غصه تو رو خدا راهنماییم کنین

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 23 اسفند 92 [ 23:20]
    سطح
    43
    Level completed: 17%, Points required for next Level: 167
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    2,779

تشکرشده 2,844 در 585 پست

Array

RE: طلاف یا ادامه زندگی

دوست عزیزم من به شخصه نمیدونم به مراجعینی که از خیانت طرف مقابل این همه آسیب میبینن چه باید گفت!این که ادامه بده یا جدا شو.
    اما در هر صورت پیش از هر اقدامی تلاش کن که سلامتی روحیتو زیر نظر یک روانشناس مجرب به دست بیاری و برای تصمیم گیری هم به یک مشاور متخصص مراجعه کن.حتما این دو کارو بکن.حتما...

3. 4 کاربر از پست مفید یک زن امیدوار تشکرکرده اند .

یک زن امیدوار (چهارشنبه 25 آبان 90)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    16
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

ممنون دوست عزیزم... راستش اون موقعی که موضوع را فهمیدم به چند تا مشاور مراجعه کردم اما همشون حال من را بدتر کردن چون اکثرشون به من گفتن 90 درصد مردهای ایران همین هستند و اینکه مردهای ایرانی ضعبف هستن و تنوع طلب! توی خیلی از خانواده ها این اتفاف می افته که خیلیها حنی متوجه نمیشن! تو یاید خودت را عوض کنی!!! یا اینکه مردی که یک بار جرات پیدا کرد خیانت کنه بازم ممکنه این کارو بکنه و هیچ تضمینی وجود نداره! حتی یکیشون به من میگغت شوهر شما ساده یوذه که باعث شده شما بفهمی! و مورد شما یکی از بهنربنهاست!!! و از این حرفهای بی اساس!!! شوهر من یکی از بهتربنهاست؟؟؟ فقط اگه منو میزد یا میکشت میشد یکی از بدترینها؟؟ پس این زخمی که روی دلم گذاشته چی؟ این دلی که شکسته؛ این نفرتی که توی دلم کاشته!!! خیلی حالم بده... کاش یه مشاوز خوب پیدا میکردم که میتونست کمکم کنه... واقعا نگران وضعیت روحی خودم هستم که روز بروز داره بدتر میشه...

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 21 شهریور 91 [ 21:25]
    سطح
    19
    Level completed: 85%, Points required for next Level: 15
    دستاوردها:
    تشکرها
    45

تشکرشده 45 در 26 پست

Array

سلام

دوست من شما میگی بخشیدیش ولی نتونستی فراموش کنی پس سعنی نتونستی ببخشیش وبه نظر من برو دنبال اینکه چرا بهت خیانت کرده اگه از این دسته مردهاس که من احتمال زیاد میدم اینجور باشه که با اداهای یک نفر سست میشه کمکش کن مرد قوی ای بشه تا حدود کمی هم تقصیر اطرافه تقصیر زنایی که بی توجه به زندگی دیگران با یه مرد رابطه برقرار میکنن در هر حال به نظر من زوده و تصمیم عجولانه ای هست که برا طلاق اقدام کنی فرصت جبران بهش بده

سلام

دوست من شما میگی بخشیدیش ولی نتونستی فراموش کنی پس سعنی نتونستی ببخشیش وبه نظر من برو دنبال اینکه چرا بهت خیانت کرده اگه از این دسته مردهاس که من احتمال زیاد میدم اینجور باشه که با اداهای یک نفر سست میشه کمکش کن مرد قوی ای بشه تا حدود کمی هم تقصیر اطرافه تقصیر زنایی که بی توجه به زندگی دیگران با یه مرد رابطه برقرار میکنن در هر حال به نظر من زوده و تصمیم عجولانه ای هست که برا طلاق اقدام کنی فرصت جبران بهش بده

6. 4 کاربر از پست مفید movafaghiyat تشکرکرده اند .

movafaghiyat (شنبه 28 آبان 90)

کارشناس افتخاری

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    79
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 5
    دستاوردها:
    SocialVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    4,934

تشکرشده 5,973 در 1,154 پست

Array

سلام خواهرم،
    چرا به شما خیانت کرده و اینکه خیانت کرده به شما دقیقا یعنی چی؟
    قبل از این موضوع اخیر مشکلی نداشته اید؟

روشی که گفتید منجر به حل مساله شما نخواهد شد..
    با توجه به اینکه ایشون شش سال با شما زندگی کرده، ایا ایشون سابقه ای هم در رابطه با خیانت داشته؟
    ارامش داشته باشید و به خدا توکل کنید و مطمئن باشید با کنترل اعمال و رفتار ایشون و وسواسهای فکری شدید و پل زدن به گذشته نخواهید توانست مشکل زندگی رو حل کنید..
    بحران از دقائق یک زندگی زناشویی است که خیلی با زندگی مشترک فرق داره... بحران رو مدیریت کنید قرار نیست هر کی اومد گفت زندگیت رو بده من، دو دستی تقدیمش کنید
    ضمنا ایا ایشون در حال حاضر با اون خانوم قطع رابطه هستند؟
    مدت ارتباط چقدر بوده؟

8. 3 کاربر از پست مفید sci تشکرکرده اند .

sci (پنجشنبه 26 آبان 90)

عضو فعال

آخرین بازدید
    چهارشنبه 09 بهمن 92 [ 23:55]
    سطح
    70
    Level completed: 92%, Points required for next Level: 35
    دستاوردها:
    1000 Experience Points10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    12,283

تشکرشده 12,256 در 2,217 پست

Array

سلام،

ضمن خوش آمد گویی به شما،

اگر در قسمت جستجو کلمه "خیانت" رو وارد کنید، تاپیک های زیادی پیدا می کنید و می توانید راهکارهای کارشناسان در این جور موارد رو بخوانید.
    می توانید از این لینک استفاده کنید: کلیک کنید
    این لینک یک لیست چند صفحه ای از تاپیکهایی که در مورد خیانت هستند به شما می دهد.

البته مطمئن هستم که دوستان هم در همین تاپیک به شما کمک خواهند کرد.
    ولی تاپیک های مشابه رو هم مطالعه کنید.

در ضمن من به عنوان تاپیک "(خیانت همسر)" رو هم اضافه کردم تا مشکل شما برای بقیه اعضا مشخص تر باشد. امیدوارم موافق باشید.

موفق باشید.

10. 3 کاربر از پست مفید hamed65 تشکرکرده اند .

hamed65 (پنجشنبه 26 آبان 90)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 11 بهمن 91 [ 08:06]
    سطح
    17
    Level completed: 95%, Points required for next Level: 5
    دستاوردها:
    تشکرها
    63

تشکرشده 64 در 22 پست

Array

RE: طلاق یا ادامه زندگی (خیانت همسر)

میخوام داستان زندگی یکی از آشناهام رو واست بزارم:
    یکی از دخترهای فامیل که انصافا از نظر ظاهری و خانوادگی هیچی کم نداشت(خانوادش میخواستن برای تحصیل بفرستنش امریکا پیش برادرش) علاقه مند یه آقایی شد که اون آقا از نظر مالی خیلی ضعیف بود ( البته تحصیلات داشت) بگذریم بعد از کلی ماجرا که همتون میدونید و مخالفت های خانواده اون دختر اون دو تا باهم ازدواج کردند، بعد از این ازدواج اون دختر از خانوادش طرد شد.
    اون دو تا باهم از صفر شروع کردند و انصافا به موفقیت هم رسیده بودند(هم از نظر مالی و هم از نظر اجتماعی و...) که من همه رو از چشم اون خانوم میبینم که مثل کوه پشت همسرش وایستاد ولی مشکل اینجا بود که اونا بچه دار نمیشدند و جالبتر که مشکل از طرف آقا بود ، اونا یه بچه از پرورشگاه برداشتند و زندگی میکردند تا اینکه بعد یه سری اتفاقا ، اون آقا به همسرش خیانت کرد و دلبسته یه زن دیگه شد و باهاش ازدواج کرد وبه همسر اولش گفت اگه میخوای زندگی کن و اگر نه خداحافظ. خانواده اون دختر بهش گفتن طلاقت رو بگیر و برگرد پیش خودمون و به اصطلاح ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازست تازه تو که از خودت بچه هم نداری و....
    اما این خانوم نه تنها طلاق نگرفت بلکه به زندگیش ادامه داد با همه بی مهری های همسر بی غیرتش، بعد از یکی دو سال(توی این مدت این خانوم به خواست خدا بچه دارشد) که این خانوم از هیچ محبتی برای همسرش فرو گذار نکرد و خیلی کارای دیگه اون آقا تازه پی به اشتباهش برده و اون زن دوم رو طلاق داد و پیش همسر اولش برگشت.
    نمیخوام هیچ نسخه ای برات بپیچم چون در اندازه این کار نیستم ولی بدون همیشه بد اخلاقی و تندی با همسرت بهترین راهکار نیست چون فقط کار همسر دومش رو جلو میندازی!!!!
    مطمئنم دوستان با تجربه همدردی به خوبی راهنماییت میکنند. امیدوارم همسرت پی به اشتباهش ببره.

12. 4 کاربر از پست مفید عشق خاموش تشکرکرده اند .

اثر راشومون (سه شنبه 22 اسفند 91), عشق خاموش (شنبه 28 آبان 90)

عضو همراه

آخرین بازدید
    جمعه 01 تیر 97 [ 15:49]
    سطح
    84
    Level completed: 54%, Points required for next Level: 233
    Overall activity: 18.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsVeteran10000 Experience PointsTagger Second Class
    تشکرها
    3,189

تشکرشده 3,297 در 818 پست

Array

منم واقعا نمی دونم چی بگم ولی اینو خوب می دونم که اگه فکر می کنی از کشور خارج شی و بعد اونجا ازش جداشی خیلی سخته و دچار مشکلات زیادی می شی.پس این گزینه رو فراموش کن.

14. کاربر روبرو از پست مفید رایحه عشق تشکرکرده است .

رایحه عشق (شنبه 28 آبان 90)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    16
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

مرسی از همه دوستان... باید بگم من احساس میکنم که دیگه دوسش ندارم یا اگر هم عشقی هست خیلی کمرنگه اگر باهاش بمونم دیگه هرگر به بچه دار شدن نمیتونم فکر کنم... اگز بمونم فقط از سر دلسوزیه!!! الانم زندگی خیلی سردی دارم ... یعنی دیگه این زندگی فایده ای داره؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)