به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 64
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 06 آبان 91 [ 16:12]
    سطح
    20
    Level completed: 11%, Points required for next Level: 89
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    94

تشکرشده 91 در 38 پست

Array

Question آیا من با اون خوشبخت میشم؟

سلام
    من سوالی در مورد مشکلم داشتم.دختری 27سالم با آقایی 31 ساله تو سایتی آشنا شدم به هدف ازدواج!مدتی اس ام اس بود تااینکه شد حضوری.گفت بدلایلی 3 ماه دیگه موضوع رو میتونه بخانوادش بگه که بیان خواستگاری.تواینمدت ازم خواست باهاش با ماشین بریم بیرون رابطمون خوب بود تا اینکه توماشین ازم میخواست که دستمولمس کنه وخواست که بابازی دستم ارضاش بکنم هر دفعه که میرفتم.
    میگفت که منوهمسرخودش میدونه منم وابسته شده بودم.بعدنا گفت بریم خونه خالی من اولش موافقت نکردم ولی گفت اگه بیای قول میدم هفته بعدش خانوادمو بیارم منم دیگه نمیدونم چجوری،ولی با هر ترسولرزی بودبخاطرش قبول کردم.
    البته قبلشم با 2 تا خواهر بزرگم آشنا شده بود و میگفت که حاضرم با مامانتم حرف بزنم.بهرحال،بعد ازاون اتفاق اس داد که باهاشون حرف زدم اونا گفتن فعلا نه باید2سال درست تموم شه و کارمناسبتوپیدا کنی بعدا .خلاصه حرمتابینمون شکسته شد.همه نوع حس سراغم اومده بود حس سواستفاده حس فریب.ولی اون که میگفت نه من واقعا نمیدونستم خانوادم الان قبول نمیکنن...میگفت نمیخام بپای من بسوزی تو برو پی زندگیت یا اینکه 2سال برام صبرکن!
    این ظلم نیست؟؟خلاصه با فحشوفحشکاری و عصبانیت اون تموم شد.ولی باز 2 ماه دیگه شروع شد همه چی اماجدیتر حرف میزدوکمی ناز میکشیدوابرازعلاقه.باز چندماه بعدش خل شدموگفت بهم احتیاح داره گفت بیام خونه باهاش.گفتم نه باز بای گفت.دیدم اینجوریه گفتم بشرطیکه مادرتوبگی بیاد با مادرم حرف بزنه. اون قول داد بیاره.منم باورکردمورفتم باهاش.ولی باز بعدش حس عذاب وجدان من و بیخیالی اون باعث شد خیلی ازش ناراحت شم همش امتحاناشوبهونه میکردمیگفت میاره ولی الان نه.باهاش قهرکردم چون اعصابموبهم ریخته بود.
    باز چندماه بعدش رابطمون شروع شد گفتم حاضرم تا آخرش برات صبرکنم باگذشت کردنم از همه قولاییکه دادوعمل نکرد.باز اون اس داد که بشرطیکه مث قبل مهربون بشی وهرازچندگاهب بیای خونه باهام.گفتم نه خونه نمیام ولی حاضرم صبرکنم وبعضی اوقات ببینمت.
    اون گفت نه اگه تیای من ادامه نمیدم چون نمیتونم پیشم باشی مال من باشی ولی نتونم بهت دست بزنم(بااینکهنصف سال بیشتر نمونده بود ازون موعدی که گفته بود صبرکنم).دلم خیلی شکست گفتم باشه تموم...احساس میکردم من هیچ ارزش دیگه ای براش ندارم ولی چه کنم که منه احمق عاشقش شده بودم و زجرمیکشیدم.
    بعد2هفتش اس دادکه باشه خونه نیا توماشین فقط ارضام کن.باز گفت اصلا هیچکدومو ازت نمیخوام خوبه؟قبول؟؟من دیگه گفتم نه تو 1 آدم دمدمی مزاج بیشتر نیستی...
    مدتی دیگه هم گذشت .گفتم حتما کمی پشیمونه و نزدیکتر بموعدمقرر!ولی نه اینطور نبود باهمه ی این بلاهایی که سرم اومد ولی اون راحت داشت زندگیشومیکرد منظورم درسوپیشرفتاشه.1بارهمودیدیم اونگفت هنوزدوسم داری بعدازکمی طفره رفتن گفتم آره.اونم میگفت که بخدا دوسم داره.گفتم پدرمادرتوراضی کن که حداقل بیان یه صحبتی بکنن .البته قبلا توچندتا ازین بحثاهم گفته ببودکه دیگه هیچ حسی بهم نداره!( توبحثا).باز فرداش بهم گفت که میای بیرون ؟من حالم بده(که توماشین آرومش کنم)
    گفتم نه خیلی خواهش کردولی گفتم اصلا(یعنی باز همون آشو همون کاسه؟)
    بعدجندروزی دیگه اس نداد بهم!مثلا2باره شروع کرده بودیم!اس دادم گفتم فکرکنم همچین مشتاق و خوشحال نیستی ازینکه باشم توو زندگیت!
    اون گفت وقتی باهات حرف میزنم تحریک میشم!حالم بدمیشه توهم که آرومم نمیکنی.
    گفتم با پدرمادرت حرف زدی؟گفت تو اس م اس که اونا حرفشون همونه.الان نمیان.گفتم یعنی باهم دیگه حرف نزنیم دلیلت خیلی مسخرست!ارزش خودمو فهمیدم...بعد دیگه جواب نداد هرچی تک زدم اس دادم که2 باره خواستم 1فرصت دیگه بهت بدم ببینم چندمرده حلاجی.نگران نباش دیدم!ازون به بعددیگه هیچ جوابی نداده!بلاتکلیفم.آیا اون واقعا میتونه منو دوست داشته باشه یا نه از همون اول منو بخاطر خواسته هاش میخواسته؟بابت کاراییکه خودم مرتکب شدم عذاب وجدان دارم .داغونم.و از رفتن سراغ 1 رابطه جدید هم هراسونم.دیگه هیچ اشتیاقی ندارم.
    ازآقایون هم میخوام که حتما نظرشونو درمورد این آقا و رفتارش با من بدن.

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 01 اسفند 95 [ 19:50]
    سطح
    66
    Level completed: 90%, Points required for next Level: 41
    دستاوردها:
    VeteranTagger Second Class10000 Experience Points
    تشکرها
    4,528

تشکرشده 4,871 در 817 پست

Array

RE: آیا من با اون خوشبخت میشم؟

جوابت اينه:
    نه! از اول تورو فقط واسه همون خواسته هاش مي خواسته و نه بيشتر. واست احترام قائل نيست و اصولا جز در مورد اون خواسته هاش كه گفتي در مورد ديگه اي بهت فكر نمي كنه(يعني نه ازدواج نه هيچ چيز ديگه!). ايني كه دچارش شدي عشق يا دوست داشتن اون آقا نيست. دقيقا همون جمله آخرته...يعني هراس! هراس از كندن از يك رابطه صدردرصد معيوب و رفتن دنبال يك ارتباط سالم.

خواهر نازتر از گلم! خيلي بده كه به سن 27 رسيدي و هنوز فرق يك انسان سالم و ناسالم و يك رابطه معيوب و درست رو تشخيص نمي دي. اشكالي نداره. از همين الان شروع كن. عمرت رو فداي اين آدم نكني ها! از من گفتن. هرچي بهش سرويس و خدمات ارائه كردي بسه. تمومش كن. باشه؟

3. 19 کاربر از پست مفید سرافراز تشکرکرده اند .

سرافراز (یکشنبه 30 مهر 91)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 12 بهمن 90 [ 00:26]
    سطح
    28
    Level completed: 36%, Points required for next Level: 96
    دستاوردها:
    تشکرها
    71

تشکرشده 71 در 39 پست

Array

این رابطه به جایی نی رسد دوست خوبم اگر هم برسد باز شما بازنده ای- شما باید با آدمی که لیاقتت را دارد آشنا بشوی یک پسر خوب هیچ و قت درخواستی از یک دختر ندارد - از طرفی هم معمولا پسرها برایشان خیلی نحوه آشنایی مهم است اگر خودشان از سایت یا خیابان با دختری آشنا شوند نسبت به احساس مسولیت نمی کنند- مراقب باشید الان گریه کنید تا از این رابطه بیایند بیرون خیلی بهتر است موفق باشید

5. 7 کاربر از پست مفید as56 تشکرکرده اند .

as56 (پنجشنبه 05 آبان 90)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 18 شهریور 92 [ 10:34]
    سطح
    35
    Level completed: 93%, Points required for next Level: 11
    دستاوردها:
    تشکرها
    1,374

تشکرشده 1,334 در 350 پست

Array

سلام عزيزم

خوش اومدي به همدردي

دوست خوبم به نداي درونت گوش کن

اون هميشه ميخواسته بهت راهنمايي بده اما خودت نخواستي.

همون وقتهايي که ارتباطت رو قطع ميکردي و ناراحت ميشدي از اين که ارزشتو نميدونه و داره ازت سوء استفاده

ميشه يه ندايي ميومده و بهت ميگفته که کارات درست نيست اما محلش نميدادي.حالا وقتشه به حرفاش گوش کني

دوست عزيزم.اون اقا رو بذار کنار

فراموشش کن

تو رو واسه مقاصد خاص خودش ميخواسته

عزيزم کسي که يکي رو بخواد واسه ازدواج اين قدر اين دست اون دست نميکنه و مهم تر از اون اين جوري رابطه برقرار نميکنه

تو رو فقط واسه .....ميخواد من واقعا معذرت ميخوام که اينو گفتم.ولي خيلي از اون اقا بدم اومد چه قدر ادم بايد نامرد باشه؟؟؟؟

نظر من اينه:

تمام راههاي ارتباطيتو با ايشون قطع کن

حتي اگه کار شما به ازدواج هم برسه ازدواج موفقي نخواهيد داشت.

سعي کن بري تو تالار و موضوعات مختلف رو بخوني تا ديدت باز شه(حتما اين کار رو انجام بده)

مواظب خودت باش.ميدونم چه قدر دختر مهربون و پاکي هستي نذار الودت کنن اين ادم هاي فريب کار.

یاستي يادم رفت بگم:

جوابت

يک نه بزرگه

نه

نه

نه

خوشبخت نميشي

ازش دل بکن

دوست داشتن و عشق هم در کار نيست فقط بهش عادت کردي

بذارش کنار

ميدونم سخته

ولي يه تجربه ي خيلي خوب ميشه واست.ازش درس بگير و از اين رابطه بيرون بيا.

7. 7 کاربر از پست مفید شوکا تشکرکرده اند .

شوکا (دوشنبه 09 آبان 90)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 22 اسفند 90 [ 21:29]
    سطح
    23
    Level completed: 51%, Points required for next Level: 49
    دستاوردها:
    تشکرها
    125

تشکرشده 123 در 38 پست

Array

سلام ظاهرا این آقا از همون اول در مشخص کردن هدف مشکل داشته یعنی هدفش رو براوردن نیازاش در وهله ی اول قرار داده تا خود بحث ازدواج...

9. 3 کاربر از پست مفید nice boy تشکرکرده اند .

nice boy (جمعه 06 آبان 90)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 18 شهریور 92 [ 10:34]
    سطح
    35
    Level completed: 93%, Points required for next Level: 11
    دستاوردها:
    تشکرها
    1,374

تشکرشده 1,334 در 350 پست

Array

چرا همش داري راه در رو واسه خودت درست ميکني؟؟؟؟

ارتباطتو قطع کن.بهش فکر نکن ميدونم سخته اما شدنيه.

بعد ببين چي کار ميکنه

ببين مياد يا نه

من فکر نميکنم پا پيش بذاره

دختر خوب تازه اگه با خانوادش هم بياد(مثلا)باز با يه بهونه اي ميگه نه.

اين جا ايرانه

يه پسر ايراني با يه دختر که قبل عقد باهاش ... داشته ازدواج نميکنه

البته استثنا داريم ولي درصدش کمه

شما 1 نفريد با 2 تا اسم کاربري؟؟؟

اين جوري قاطي ميشه ها.....

11. 3 کاربر از پست مفید شوکا تشکرکرده اند .

شوکا (سه شنبه 03 آبان 90)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 09 آبان 91 [ 18:30]
    سطح
    63
    Level completed: 91%, Points required for next Level: 27
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    450

تشکرشده 476 در 164 پست

Array

عزيزم شما به قصد ازدواج با يه آقاي 31 ساله آشنا شدي و بعدش اون اتفاقا افتاده و در نهايت اون آقا بعد از كلي كش دادن ماجرا،‌بعد از چند ماه موضوع رو با خانوادشون مطرح كردن( گرچه اينم معلوم نيست راست باشه) بعدش خانواده شون بهشون گفتن نه اول درستو بخون!! اين چيزايي كه تعريف كردين و اين رفتارا بيشتر در شان يه پسر 20 ساله هستش كه دانشجوعه و هنوز بچه است و خانواده اش باورش ندارن و از طرفي سربازيشم نرفته و خلاصه هنوز جوونه و مال و اموالي واسه خودش نداره ، كار نداره ..... يعني منظورم اينه كه اين مشكلات براي يه آقاي 20 تا 22 ساله اين رنج سني مطرح هست تا يه آقاي بالغ 31 ساله!!! به نظر حرفاشون همه بهانه است! بهانه.....
    آخه يك پسر 31 ساله!!! چطور ممكنه كه در عين اينكه دانشجو هست و كار هم نداره ،‌بياد با يك دختر به قصد ازدواج رابطه برقرار كنه؟ خودش نميدونه با اين شرايط نميتونه يه زندگي تشكيل بده؟ تازه چطور ايشون خبر نداشتن كه خانواده شون راضي نيستن كه براشون برن خواستگاري؟ بايد حتما با شما آشنا ميشد و سه چهار ماه كشش ميداد تا كلا اصلا نظر خانواده اش رو راجع به ازدواجش بپرسه حالا اينكه با چه كسي بماند!!! يعني شما اولين نفري بودي كه ايشون ميخواست بره خواستگاري اونم بعد از 31 سال سن؟ اگه يك كم فكر كنيم ميفهميم كه اصلا اينطور نيست،‌چطور يه پسر 31 ساله هنوز به خواستگاري حتي يك نفر هم نرفته ؟ اگر رفته كه يعني خانواده اش به ازدواجش راضي بودن !!! پس الانم مخالفتشون معني نداره، اصلا اين حرفايي كه اين آقا ميزنه منطقي نيست و بهتون قول ميدم دروغه

قربونت بشم اگه يه لحظه احساست رو بذاري كنار و به رابطه تون نگاه كني خودت ميبيني كه اين آقا اصلا مناسب نيستن و خيلي خيلي احتمالش بالاست كه دروغگو باشن!!! واسه همين احتمال ميدم كه حتي موضوع شمارو با خانواده اش هم مطرح نكردن!!!! طرف منم اينطور بود!! توي مدتي كه با هاش بودم اون اوايل چندبار ازش خواستم كه موضوع ازدواج رو با خانواده شون مطرح كنن!!! حتي يه بار اس ام اس دادم گفتم همين الان و گفت باشه و بعد يك بيست دقيقه ،‌نيم ساعت اس ام اس داد كه مطرح كرده ولي ميدوني چيه عزيزم؟ موقعي كه دروغهاشو فاش كردم معلوم شد كه حتي يك دفعه هم اين موضوعو مطرح نكرده بوده!!!!!! به نظر من ايشون شمارو براي ارضاي نياز جنسيش ميخواد و يا محبت و همينو بس!!! شرط ميبندم كه حتي به خانواده اش هم هيچي نگفته و شايد حتي دانشجو هم نباشه!!! شما از اين چيزها مطمئن هستين؟

خودتم ميدوني كه اين آقا مناسب شما نيست، خوب به اتفاقهايي كه بينتون افتاده از تمايلات انساني ناشي ميشه و همه اين تمايلات رو دارن، طبيعيه ولي ولي عزيزم اين تمايلات بايد كنترل بشه ، يا حتي براي احترام به شما وقتي شما نميخواي نبايد مجبورتون كنه !!!! وقتي مجبور ميكنه يا اصرار ميكنه يعني به شما و افكارتون احترام نميذاره!!! اگه واقعا انسان بود وقتي شما واسه بار اول گفتي نه و نميخوام ايشون به احترامتون ديگه اصراري نميكرد!!!!!
    اصلا ديگه به روابطي كه داشتي فكر نكن، درسته اشتباه بوده ولي خوب همه توي زندگيشون اشتباه ميكنن تو هم بذار رو حساب اشتباهاتي كه توي زندگيت انجام دادي و ديگه نبايد تكرار بشه ،آدم كه به خاطر يه اشتباه ،‌اشتباهات بزرگترو نبايد انجام بده!!!!! عزيز دلم خيلي ها اشتباهات بزرگتر از اين هم ميكنن، ‌اصلا به خاطر اين اتفاقايي كه بينتون افتاده خودتو ناراحت نكن و فكر نكن كه تو به اين دليل فقط مال اوني و عذاب وجدان بگيري و فكر نكن كه اون به اين دلايل بايد مرد زندگيت باشه..... جلوي اشتباهاتت رو قبل از اينكه اشتباهت بيشتر و بزرگتري انجام بدي بگير

ببين شايد اونم شايد اونم شايد ايشون شمارو دوست داشته باشه يا به شما وابسته باشه ولي يه شخصيت بسيار بي مسئوليت و هوس باز داره، چيو ميگه كه من شمارو همسر خودم ميدونم ؟ از يه طرف ميگه من تورو همسر خودم ميدونم ،‌از طرف ديگه ميگه خانواده ام ميگن نه تو به پاي من نسوز؟؟؟؟؟ عزيزم تابلوعه ايشون همه چيز رو به نفع خودش تموم ميكنه، موقع ارضاي نيازش كه ميرسه شما رو با حرفاي خوشايند كه من شمارو از الان همسر خودم ميدونم گول ميزنه ولي وقتي بحث مسئوليت و زندگي مياد وسط ميگه به پاي من نسوز و خانوادم ميگن نه

من پيشنهاد ميدم كه حتما رابطه رو كات كن، اصلا هم به ايشون فكر نكن، حتي اگه خيلي شمارو دوست داشته باشه ( كه بعيده) بازم حتي يك ذره هم ارزش نداره حتي يك ذره كه باهاش بموني!!! چون با حرفايي كه شما از ايشون زدي يه انسان هوس باز و به نظر من دروغ گو ميان كه اصلا ارزش فكر كردن هم نداره چه برسه صبر كردن و منتظر موندن واسه ازدواج ،‌تازه اگه به پاش صبر كنيم اول اينكه احتمال زياد دوباره رابطه تون به اون روابط كشيده ميشه شايدم بالاتر ( چون ديگه به قول خودتون حرمت ها شكسته شده و خلاصه مطمئن باش اگه باهاش بموني تو يه موقعيت احساسي دوباره همه چي يادش ميره و ... ) و دوم اينكه اصلا احتمالي نداره كه اگه اين مدت هم به پاش صبر كنين بعد دو سال شمارو براي ازدواج انتخاب كنه!!!!

اصلا از پشت بلندگو داد ميزنه كه اين رابطه فقط براي سو استفاده است

گلم جدا شو ،‌جدا ميگم
    موفق باشي

13. 10 کاربر از پست مفید حنان تشکرکرده اند .

حنان (شنبه 31 تیر 91)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    20
    دستاوردها:
    تشکرها
    94

تشکرشده 91 در 38 پست

Array

ممنون بخاطر اینکه با من هستید و نظر میدید.
    نه شوکا ی عزیز من یک نفرم .ممنون بخاطر نظراتت.چرا فکر میکنید پاپیش نمیزاره؟

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 11 خرداد 93 [ 23:52]
    سطح
    33
    Level completed: 26%, Points required for next Level: 111
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience PointsTagger Second Class
    تشکرها
    209

تشکرشده 209 در 78 پست

Array

بنظر من هم این رابطه به هیچ جا نخواهد رسید و این آدم به احتمال زیاد قصدش از برقراری ارتباط با شما سو استفاده بوده و بس ، سعی کن گذشته رو فراموش کنی و ازش درس عبرت بگیری و دیگه به هیچ کس چنین اجازه ای ندی . ارتباطت رو با این شخص کاملا قطع کن و حتی اگر باز سراغی ازت گرفت به هیچ عنوان اجازه نده دوباره برگردی سر خونه اولت .
    چرا باید بری سراغ یک رابطه جدید اصلا ؟ اگه قصدت ازدواجه باید بگم که از توی اینجور روابط معمولا کیس ازدواج در نمیاد ! و اگرم بیاد هزار و یکجور مسئله داره . اگه یکم تو تالار بگردی می تونی از تجربه های دیگران استفاده کنی

توی این دوره و زمونه پسرا خوب می دونن که دخترا احساساتی اند و اگه جنس خرابی داشته باشن ( که امثالشون کم نیستن ) حسابی از این مسئله سو استفاده می کنن و وعده و وعید می دن تا به اهدافشون برسن !

16. 7 کاربر از پست مفید melisaa تشکرکرده اند .

melisaa (سه شنبه 03 آبان 90)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    20
    دستاوردها:
    تشکرها
    94

تشکرشده 91 در 38 پست

Array

خانم حنان مرسی من هم با شما هم عقیدم و از گذشته تا الان همیشه این حرفها و این افکار و این سوالاروتوذهنم مرور میکردم ولی ناخودآگاه فکرم میره پیشش .1بارمتنفر میشم 1 بار احساسی فکرمیکنم و گریه ام میگیره که چرا من؟؟؟بله ایشون دانشجو هستن و دارن تموم میکنن دیگه ولی کاش قبل ازینکه با احساس من بازی کنه میفهمید که خانوادش اصلا میزارن ازدواج کنه یا نه،حتی من به2 سال نامزدی با ایشون راضی شدم ولی گفت نمیشه!

نه شوکا ی عزیز من یک نفرم مثل اینکه اشتباهی رخ داده بود ایشون جریان رو به من گفتن چون خودشون موردی مشابه داشتن،بهرحال تصحیح شد.ممنون و تشکر.

خانم ملیساچون قصدم ازدواج بود گفتم رابطه جدید.منظورتون اینه که همون روش سنتی رو درپیش بگیرم؟

18. کاربر روبرو از پست مفید خسته دل1 تشکرکرده است .

خسته دل1 (جمعه 06 آبان 90)

صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)