به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 43

Hybrid View

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 18 تیر 92 [ 10:05]
    سطح
    24
    Level completed: 37%, Points required for next Level: 63
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    58

تشکرشده 69 در 14 پست

Array

خیانت باور نکردنی زنم

سلام خدمت اعضا محترم
    من 46 سالم و 40 سالش73 روز پیش متوجه شدم که همسرم با چند نفر رابطه داره و با 2 نفر از آنها رابطه جنسی. الان حدود 2 سال که به این کار مشغول است. وقتی فهمیدم در یک لحظه احساس کردم خاکستر شدم ،خاک شدم ،نابود شدم ،له شدم. در عرض این مدت 8 کیلو وزن از دست دادم. قبافه ام شبیه علامت سوال شده. یک شب سعی کردم با چاقو رگمو بزنم. دلش برام سوخت و منو پیش مشاور برد. منو مقصر می دونه. اگر جای من بدبخت بودین چکار می کردین؟ بارها به خودم میگم ای کاش متن اس ام اس هایی رو که گرفته بود نمی خوندم. من زنمو با چه کلماتی صدا می کردم و اون بی همه چیز با چه کلماتی. هر نفسی که فرو میدم ،درده که بیرون می آید. ای کاش می تونستم با کسی حرف یزنم. با آبروی رفتم چه کار کنم.جواب دو تا دخترهامو چی بدم. دختر کوچیکم تاره چند روز پیش رفت کلاس اول. خواهش می کنم کمکم کنید..

2. 10 کاربر از پست مفید k_majid تشکرکرده اند .

anahid (یکشنبه 10 شهریور 92), k_majid (دوشنبه 18 مهر 90), XBiNaries (شنبه 07 دی 92)

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    پنجشنبه 23 آذر 91 [ 09:19]
    سطح
    94
    Level completed: 29%, Points required for next Level: 710
    دستاوردها:
    Veteran10000 Experience Points
    تشکرها
    16,488

تشکرشده 16,567 در 3,447 پست

Array

RE: خیانت باور نکردنی زنم

سلام دوست عزيز

ضمن درك شرايط سختي كه در آن هستيد .

خيلي خوشحالم كه اقدام به باز كردن تاپيك كرديد . به نظر اين خود نشانه اي خوب است .

چند سئوال داشتم

ازدواجتان جگونه شكل گرفت ؟
    چند سال است كه ازدواج كرده ايد ؟
    فكر مي كنيد همسرتان چرا اقدام به اين كار كرده ؟‌
    رابطه ي شما و همسرتان چگونه بود ؟
    آيا ناراحتي و دلخوري عميقي از شما داشته اند ؟
    رضايتمندي شما از همسرتان به غير از مورد اخير چقدر بوده ؟
    شما چطور متوجه ماجرا شديد ؟

4. 8 کاربر از پست مفید ani تشکرکرده اند .

ani (چهارشنبه 13 مهر 90), XBiNaries (شنبه 07 دی 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    24
    دستاوردها:
    تشکرها
    58

تشکرشده 69 در 14 پست

Array

من و همسرم در سال 1370 درمحل کارم با همدیگر اشنا شدیم. من برای یک بازدید دانشجویی به یک سازمان دولتی رفته بودم که توسط یکی از استادید در همان جا جذب شدم. همسرم دانشجو بود و برای رفع مشکلات درسیش به من مراجعه می کرد که کم کم بیکدگر علاقه مند شدیم و یک سال بعد هم ازدواج کردیم. من هتوز 2 سال از درسم باقی مانده بود و با توجه به پایان تحصیلات همسرم و بخاطر مشکلات مالی و خانودگی او در حالی که من هنوز 2 سال از درسم باقی مونده بود و با توافق خانواده ها ازدواج کردیم.من اهل تهران هستم و همسرم اهل یکی از شهرهای شمالی کشور.در موقع ازدواج من 27 ساله و او 21 ساله بود.

همسرم همواره رفتار عصبی داشته و داره که البته مشاورم اخیرا بعد از آزمایش تست شخصیت گفت که ایشان فوق العاده احساساتی و نیازمند توجه شدید است و ظاهرا من در این خصوص کوتاهی کردم.
    مشکلاصلی ما از سال 1382 با یک بارداری ناخواسته و سقط بچه به اصرار من شروع شد. من کارم را از دست داده بودم و در شرایط امنی بسر نمی بردم و برام سخت بودم که تصمیم یک طرفه همسرم را قبول کنم.من نمی دانستم که سقط بچه تا چه اندازه می تواند برای زن دردآور باشه. خواهرش چندین بار این کارو انجام داده بود و ظاهرا با قضیه راحت کنار آمده بود.بهر حال همسرم سال بعد مجددا بدون هماهنگی با من باردار شد و اینبار من سکوت کردم.
    کم کم از خانه فراری شدم و شبها تا دیر وقت اضافه کاری و باشگاه ورزشی و ....
    هر چندماه یک بار برای ماموریتهای کاری برای چند روزی از تهران دور میشدم. سال 1378 برای 2 ماه ،من به چند تا ماموریت کاری و اموزشی اعزام شدم که از ان به بعد همسرم احساسکرد که من با کسان دیگری ارتباط دارم ، در حالی که من هیچ خطایی از این بابت نداشتم .
    روز به روز روابط ما تیره تر شد و تقریبا از سال بعدش اون شروع کرد به خیانت.

6. 8 کاربر از پست مفید k_majid تشکرکرده اند .

k_majid (شنبه 16 مهر 90), XBiNaries (شنبه 07 دی 92)

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    پنجشنبه 23 آذر 91 [ 09:19]
    سطح
    94
    Level completed: 29%, Points required for next Level: 710
    دستاوردها:
    Veteran10000 Experience Points
    تشکرها
    16,488

تشکرشده 16,567 در 3,447 پست

Array

درك مي كنم .

احساس ايشان با اين مسئله ي برملا شده چيست ؟ و اساسا چه توضيحي براي كارشان دارند ؟

نظر مشاور چيست و ايا تصميم داريد به مشاوره ادامه بدهيد ؟ همسرتان در راه مشاوره شما را همراهي مي كنند ؟

8. 10 کاربر از پست مفید ani تشکرکرده اند .

**سهیل ** (جمعه 08 شهریور 92), ani (چهارشنبه 13 مهر 90), del (شنبه 09 شهریور 92), XBiNaries (شنبه 07 دی 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 14 آذر 90 [ 01:50]
    سطح
    30
    Level completed: 73%, Points required for next Level: 41
    دستاوردها:
    تشکرها
    346

تشکرشده 358 در 196 پست

Array

سلام دوست عزیز

متاسفم این اتفاق افتاده

تا قبل از اینکه متوجه خیانت بشید رابطه شما چگونه بود؟ از نظر احترام؟ احساسی؟ روابط جنسی؟

الان میخواید چی کار کنید؟

به هم علاقه دارید؟

اینجور که صحبت کردید من تصورم این بود که خانمتونو زیاد تنها میگذاشتید و از نظر عاطفی درکش نمیکردید و شما به عادت فقط زندگی میکردید من اشتباه برداشت کردم؟

خودتون چی فکر میکنید؟

10. کاربر روبرو از پست مفید hamdam 96 تشکرکرده است .

XBiNaries (شنبه 07 دی 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    24
    دستاوردها:
    تشکرها
    58

تشکرشده 69 در 14 پست

Array

همسرم به دکتر گفت از بس به من بی توجهی کرده این مرد، که به جای اون با یکی دیگر بیرون میرفتم ولی به خودم میگفت تو به من خیانت میکنی و از این حرفها که شنیدنش برام زجر آور بود.
    2 تا از خواهرهای همسرم طلاق گرفتن و کلا واژه طلاق در خانواده آنها چیز ناراحت کننده ایی به حساب نمی آید. همسرم و خانواده اش بارها و بارها به من دروغ گفتن و کلا دروغ گویی و استفاده از کلمات رکیک در شوخیها و صحبت ها، برای اقوام همسرم عادی به حساب می آید که برای من ناراحت کننده است.خواهر کوچکترش 3 سال بعدد از ازدواج از یک مرد دیگه بار دار شد و الان داره مثلا با اون زندگی میکند. وقتی برای خواستگاری رفته بودم مادرش به من گفت که پدر همسرم افسره و ... که بعدا معلوم شد یک درجه دار ساده است و همسرم هنوز که هنوز است حاضر نیست در این خصوص توضیحی بدهد.تقریبا 5 الی 6 مرد و زن را در خانواده همسرم می شناسم که از همسرانشون جدا شدند. در خانواده من حتی یک مورد هم وجود نداشته است.فکر میکنم زندگی ما در طی 6 سال اخیر بر اساس عادت و بدون احترام بیکدیگر سپری شده و در این بین بچه های معصومم بیشترین آزار رو تحمل کردن

من حدود 14 ماه پیش یک گوشی موبایل در آشپزخانه دیدم که خمسرم با سرعت اونو از من گرفت و گفت خواهرم ظهر اینجا بوده و اونو جا گذاشته است که به نظرم منطقی نبود.
    2 ماه بهد خواهرش را دیدم و از اون سوال کردم که متوجه شدم چیزی نمی داند ولی همسرم که صدای صحبت ما رو شنیده بود قضیه را ماست مالی کرد و گفت گوشی رو پس داده. من همیشه فکر می کردم شاید یکی از اقوم مرد فامیل این گوشی را آورده و چون همسرم تنها بوده و خواسته من ناراحت نشم به من دروغ گفته.2 الی 3 هفته بعد دوباره گ.وشی را در اتاق خواب زیر بالشش پیدا کردم ولی باز هم به زنم بخاطر خیانت شک نکردم و ازون توضیح خواستم که گفت تو گفتی پول تلفن زیاد شده من هم این گوشی رو از خواهرم گرفتم که غر نزنی . بعد از اون من گوشی رو ندیدم ولی هر بار که سوال می کردم انکار می کرد. می دونستم که همسرم دفتر خاطرات داره و دنبال یک فرصت بودم دفترش را پیدا کنم ولی همواره از دفتر خاطراتش با دقت محافظت می کرد.حدود 2 ماه پیش برای پیدا کردن دفترچه بیمه ام داخل کمد را می گشتم که دفتر خاطرات پارسالش را پیدا کردم و هر وقت که نبود اونو می خوامندم ه قضیه موبایل برام روشن شه که متاسفانه فهمیدم چه فاجعه ایی رخ داده. بعد که سوال کردم انکار می کرد تا اینکه مجبور شدم قضیه دفترش را بگم و انهم اعتراف کرد هر کس که به من توجه کرد ، من نه نگفتم و این تعداد به حساب من تا به حال به 5 نفر رسیده.روزهای اول می کردم که فقط یک نفر است و اون همسرم را فریب داده و قصد داشتم انتقام بگیرم و چیزی برام مهم نبود، ولی وقتی آدرس و خانه و محل کار اون نامرد را پیدا کردم متوجه شدم که با حدا قل 2 نفر رابطه جنسی و عاطفی داشته است. اون مرد همسرم در خصوص نحوه رفتارش به گونه ایی که منو عذاب بده و تلافی کند راهنمایی می کرده .مثلا بهش گفته بود همیشه دوپهلو باهاش حرف بزن، همیشه مثل زن من از اون طلب کار باش. ازنم به بهانه های مختلف پول می گرفته است و پس نمیداده. بازنم مثل یک روسپی نو محل کارش ، تو خیابان ،توی پارک، در پارکهای چنگلی ،در داخل ماشین، کنار خیابان کام میگرفتهو اصلا یک رابطه سالم بین اونا نبوده و همیشه همراه با استرس وترس و... همراه بود براساس نوشته های همسرم اون در 90 موارد ارضاء نمیشده و همیشه در روابطش با این 2 نفر نیمه کاره می مونده. نوشتن زجر اور است و احساس سبکی می کنم. یکی از ارزوهای اخیرم اینه که بتونم یک شب به طور پیوسته و برای چند ساعت با آرامش بخوابم .

در طی چند سال گذشته روابط ما سطحی و سرد بودو اون هیچوقت شروع کننده نبود.و در 2 سال گذشته مرتب به بهانه شرکت در کلاسهای انرژی درمانی و عرفان از منزل خارج میشد و معمولا تا 10 شب برنمیگشت.اقوام و فامیل من مدتها است که بعلت بی احترامیهای اون از ما بردین و تقریبا نه با دوستانمون ارتباط چندانی داریم و نه با فامیل.مرتب لباسهای نو می خرید و از چند روز قبل رفتن به کلاس به ارایشگاه میرفت و به سر و وضع خودش می رسید و در تمام این مدت من غافل از اینکه زنم با یکی دیگه است.تا جایی که فهمیدم با این اقایون محترم در همان کلاسها آشنا شده و ادامه داده. واقعا از اینکه تا این اندازه به همسرم اعتماد داشتم و اونو تعقیب نکردم از خودم بیزارم. هنوز هم نمی توانم باور کنم. روزهای اول تصمیم به خودکشی گرفتم و وقتی متوجه شد به مشاور مراجعه کردیم ولی ادامه ندادیم. چیزی که خیلی ناراحت کننده است اینکه اون هنوز به خودش نیامده و ابراز پشیمانی نمکنه و کارشو توجیه می کند. در طی این مدت ما به یک مسافرت یک هفته ایی رفتیم و روابط کافی هم با هم داشتیم ،ولی هیچ چیز نمیتونه ارامم کند.2 هفته پیش وقتی متوحه شدم که هنوز از طریق ایمیل و حضوری (گاها) با اون ارتباط داره شراطم رو برای طلاق اعلام کردم و گفتم اگر شرایطم را نپذیری شکایت میکنم. از آنروز اتاق خوابش را جدا کرده و هر دو منتظریم

12. 5 کاربر از پست مفید k_majid تشکرکرده اند .

k_majid (پنجشنبه 14 مهر 90), XBiNaries (شنبه 07 دی 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 30 مرداد 92 [ 13:10]
    سطح
    30
    Level completed: 51%, Points required for next Level: 74
    دستاوردها:
    تشکرها
    282

تشکرشده 291 در 66 پست

Array

فقط ميتونم بهتون بگم كه شرايط عاقلانه اي براشون گذاشتيد

14. 3 کاربر از پست مفید مريم صوفي تشکرکرده اند .

**سهیل ** (جمعه 08 شهریور 92), مريم صوفي (چهارشنبه 13 مهر 90), XBiNaries (شنبه 07 دی 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    24
    دستاوردها:
    تشکرها
    58

تشکرشده 69 در 14 پست

Array

متاسفانه یک ساعت پیش متوجه شدم که هفته گذشته هنوز هم با یکی از آنها که من فکر می کردم با هم رابطه جنسی دارند چت می کرده و یک ماه قبل در حالی که من بفکر خودکشی با قرص خواب اور بودم برای یکی از همکارهای مشرکمون ایمیل زده که دوسسسسسسسسست دارم و برای همدیگه ایمیل های عاشقانه می فرستند. اون آقا الان در اتاق کناری من نشسته است!!!

16. 3 کاربر از پست مفید k_majid تشکرکرده اند .

k_majid (دوشنبه 18 مهر 90), XBiNaries (شنبه 07 دی 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 09 تیر 93 [ 15:40]
    سطح
    42
    Level completed: 56%, Points required for next Level: 89
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    2,177

تشکرشده 2,204 در 465 پست

Array

سلام دوست خوبم. ضمن درک شرایطتتون، از شما می خوام آرامش خودتون رو حفظ کنید. چون هر قدمی که بخواین برای حل مشکلتون بردارین، نیازمند برخوردی منطقی و به دور از احساسه. پس آرام باشین تا شرایط هوشمندانه تر پیش بره.

در این مورد شما دو راه حل دارید.
    یا از همسرتون جدا شین، یا او رو نگه دارین.

خوبی انتخاب اول اینه که از فشاری که بر شما حاکمه یه مقدار کاسته میشه. اما فرزندانتون...؟ همسرتون...؟
    خوبی انتخاب دوم اینه که حداقل فرزندانتون رو از آسیب نجات دادین. شاید بتونید همسرتون رو هم نجات بدین و بعد از مدتی حادثه رو فراموش کنید.

حالا همینجا شما باید تصمیم خودتون رو بگیرید. یا راه اول. یا راه دوم.
    اگر انتخابتون راه اول باشه که دیگه بقیه مسیر با خودتونه.
    اما اگر انتخابتون راه دوم باشه، بهتره هم اینجا مشورت بگیرید و هم تحت نظر مشاور خانواده باشه.

در مورد انتخاب دوم نظر شخصی من اینه که با شرایط شما عاقلانه تره. چون فرزندانتون همانقدر که به شما احتیاج دارن، به مادر هم احتیاج دارن. ضمن اینکه اگر جویای دلیل شن، شاید بتونید یه مدت ازشون پنهان کنید. اما بالاخره متوجه خواهند شد. و اتفاقا اگر این اتفاق بیوفته و متوجه بشن، علاوه بر ضربه ی شدید روحی و احساس سرافکندگی، بعید نیست اون شکست عرفیات که در خانواه همسرتون رخ داده، در خانه ی شما هم رخ بده. در حقیقت ممکنه این مسئله مانند مادر و خاله و ... براشون بی اهمیت بشه.

اما آنچه که مسلمه اینه که همسرتون شدیدا در رنج عاطفیه و از یک خلاء جدی در عذابه. خلاء ای که آنقدر عظیم هست که همسرتون چشمش رو بر همه چیز ببنده و حتی توجیهی برای قانع کردن وجدانش هم داشته باشه.
    حتی شاید از لحاظ جنسی در رنج باشه.

پیشنهاد من اینه که در برخورد اول با او جدی و قاطعانه باشید. (مخالف پرخاشگر و عصبانی) لزوم این برخورد هوشیار سازی همسرتونه. در حقیقت دو دلیل داره. اول اینکه همسرتون به خودش بیاد، دوم اینکه سوء برداشت نشه که با این کار محبت و توجه شما رو جلب کرده.

در برخورد دوم باید سعی در درمان و محبت به او داشته باشید. تا بتونه پس از هوشیاری، خودشو از این منجلاب نجات بده.
    در این صورت همسرتون چنین برداشت خواهد کرد که به خاطر بخشیده شدن باهاش مهربونید. نه به خاطر نگه داشتن او.

نکته ای که نباید فراموش بشه اینه که مشاوره و درمان هم زمان هم باید برای هر دوی شما پیش بره.

تا اینجا باشه تا هم شما تصمیمتون رو در مورد نگه داشتن یا نداشتن همسرتون بگیرید و هم کارشناسان عزیز تشریف بیارن برای راهنمایی.

18. 12 کاربر از پست مفید shabe barooni تشکرکرده اند .

**سهیل ** (جمعه 08 شهریور 92), shabe barooni (یکشنبه 17 مهر 90), XBiNaries (شنبه 07 دی 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 12 دی 90 [ 13:21]
    سطح
    23
    Level completed: 57%, Points required for next Level: 43
    دستاوردها:
    تشکرها
    84

تشکرشده 88 در 44 پست

Array

با اين كارهايي كه خانمتون انجام داده توزندگي اعتماد را كامل از بين برده . ظاهرن هم هيچ تلاشي براي اعتمادسازي نميكنن .به نظر من ازشون جداشيد

20. 7 کاربر از پست مفید دل انگيز تشکرکرده اند .

**سهیل ** (جمعه 08 شهریور 92), mah naz (شنبه 09 شهریور 92), XBiNaries (شنبه 07 دی 92), دل انگيز (دوشنبه 18 مهر 90)

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)