به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 14
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 06 مهر 90 [ 09:40]
    سطح
    18
    Level completed: 3%, Points required for next Level: 97
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    3

تشکرشده 3 در 3 پست

Array

بعد از 6 سال نمی دونم باید جدا بشم یا نه؟

دوستان سلام
    من مردی 39 ساله ام و دارای فرزندی 3 ساله(پسر)هستم همسرم خانه داره ضمنا 13 سال اختلاف سنی داریم ولی قبلا هیچ مشکلی نداشتیم و البته همچون پدرش بینهایت بد اخلاق.اوایل (6-7سال پیش)اینجری نبود ول بیشتر بعد از بارداری شدید شد تا جایی که از اول امسال هیچ رابطه ای باهم نداشتیم تا دو ماه و باعث این شد که همسرم برای 15 روز بره خونه پدرش و من هم با اینکه پایم رو عمل کرده بودم و تا ران توی گچ بود مرا تنها گذاشت و رفت و حتی به فکر خورد و خوراکم هم نبود!!! البته باید بگویم که از زمان ازدواجمون من از خانواده ام کاملا جدا شدم و هیچ رفت و آمدی با اونها ندارم ول خوب تماسی دارم البته دلیلش هم همسرم نبود بلکه اختلاف رو بیشتر زن بابام اناخت و با مرگ پدر تماس فقط تلفنی صورت می گیرد.حالا بعد از اون 15 روز (15 تیر90)همسرم برگشت و خوب باهم (البته وجدانا من بیشتر)سعی کردیم که همه چیز رو درست کنیم ولی ایشان خیلی عوض شدند و انتظاراتش هم بیشتر مثلا می خواد مرتب ببرمش فرحزاد و خوشگذرونی و عمل زیبایی بکنه و کلاس های مختلف بره و از این چیزها ... در حالی که وضع مالی من بدبخت خوب نیست و وقتی بهش میگم بابا تو این ماه رمضونی 1 میلیون بدهی آوردم میگه خوب میگی الان من چی کار کنم. این در حالیه که قبلا ایشان با صرفه جویی مناسب کمک کرد تا خانه برخریم اون هم 6 ماه اول ازدواج.البته جهت تشکر همون اول 3 دونگش و به نامش کردم که البته تو این 6ماهه حسابی پشیمونم کرد!!!بسیار بد دهن شده و اصلا من رو آدم به حساب نمیاره و حتی غذا هم در 7 روز هفته حد اکثر 3بار درست میکنه باقیش یا من بدبخت باید درست کنم یا برم از بیرون بخرم. به خدا خسته شدم خب منم عصبی شدم تند خو شدم حتی مثل دیشب داد زدم ازش خسته شدم واقعا نمی دونم چکار کنم دیگه دارم می بررم.ایشان دوست نداره با کسی رفت و آمد کنه .باب حتی با داداشش هم هرچی میگم بیا بریم خونشون میگه نه باید دعوت کنن تازه من زیاد خوشم نمیاد بریم خونه این واون!؟؟؟؟؟؟ فقط با پدرش رفت و آمد داریم که اون هم ماشالاه این قدر اخلاقش با همسرش (زن بابا- ولی خوبش)بده که خود بخود رو آدم اثر میذاره. خلاصه پاک کلافه ام راستش دوستدارم بزنم به چاک.لطفا کمکم کنید.....

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 30 مرداد 92 [ 13:10]
    سطح
    30
    Level completed: 51%, Points required for next Level: 74
    دستاوردها:
    تشکرها
    282

تشکرشده 291 در 66 پست

Array

RE: بعد از 6 سال نمی دونم باید جدا بشم یا نه؟

شما به جاي اينكه به جدايي فكر كنيد به بهبود اوضاع داخلي خانوادتون فكر كنيد چون مطمئن باشيد با طلاق فقط اوضاع خودتون وخانوادتون رو بدتر خواهيد كرد.اختلاف سنيتون متاسفانه زياده خانومتون درسن جواني هستن وشما درسن ميانسالي وايشون مطمئنن مثل هرخانوم جووني دلشون ميخواد باخانوادشون همراه شماوپسرش به گردش برن ولي ممكنه شما ديگه دل ودماغشو نداشته باشيد.شما بايد همسرتون رودرك كنيد نميگم با همه خواسته هاش موافقت كنيد ولي تاحدود زيادي همراهيش كنيد مثلا اگه دوست داره ببرينش گردش خب چه اشكالي داره آخر هفته ها روبرنامه ريزي كنيد وبريد بيرون؟ولي درمقابل درخواستشون براي عمل زيباييش ميتونيد انقدر از زيباييش تعريف كنيد وقانعش كنيد كه نيازي به اينكار نداره وباهمين شرايط براي شما زيبا هست.سعي كنيد دل همسرتون رو بدست بياريد مطمئن باشيد اگه سعي كنيد ميتونيد.

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    18
    دستاوردها:
    تشکرها
    3

تشکرشده 3 در 3 پست

Array

ممنون از راهنماییتون ولی به خدا این منم که همش میگم بیا بریم گردش,بیا بریم سفر,بیا آخر هفته بیریم جایی یا خونه کسی و.... به خدا با این تفاصیر من از ایشون جونترم!!!! وقتی خسته از سر کار میام خونه این منم که پیشنهاد میدم بریم بیرون تازه اگه قبول کنه!!!! من فردی هستم عاشق سفر و رفت وآمد و کاملا معاشرتی. بابا به خدا دوستان و همکارانم همش میگن تو انگار 10 سال از خودت جونتری با این حال نمی دونم چکار کنم؟ همسرمو خیلی دوست دارم ولی کلافم کرده.مثلا خب من کسی جز همسرم رو نمی بینم(از اون نگاههای عاشقانه) ولی برای ایشون بجای اینکه خوشحال باشه جای تعجب داره!!!! میگه اصلا تو میلی به جنس کخالف نداری!!! نمی دونم من هم باید حیض بشمه یا نه؟آخه اصولا من اینکاره نیستم به خدا؟مورد ما خیلی عجیب غریبه!!!!!!!!!!!!!!

4. کاربر روبرو از پست مفید افشین تشکرکرده است .

افشین (یکشنبه 03 مهر 90)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 27 آذر 92 [ 10:02]
    سطح
    33
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 1
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience PointsTagger Second Class
    تشکرها
    955

تشکرشده 950 در 237 پست

Array

رفتارتون با همسرتون چطوره؟بهش ابراز محبت می کنین؟ازش تعریف می کنین؟

عضو عادی

آخرین بازدید
    سطح
    30
    دستاوردها:
    تشکرها
    282

تشکرشده 291 در 66 پست

Array

رابطه جنسيتون در چه حديه؟هردو راضي هستيد ؟البته اگه دوست داريد جواب بديد

7. کاربر روبرو از پست مفید مريم صوفي تشکرکرده است .

مريم صوفي (چهارشنبه 30 شهریور 90)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    18
    دستاوردها:
    تشکرها
    3

تشکرشده 3 در 3 پست

Array

خب اگه بخوام همه چیز رو به گردن ایشون بندازم خیلی نا مردم!!!! ولی خب رابطه جنسی متوسط بود ابراز گلایه کرد من هم با در خواست کمک از خودن بهتر کردم و اما ابراز علاقه ؟؟؟؟ خب راستش به نظر خودم چرا انکار رو میکنم ولی ایشون معتقده که من اصلا ایشون رو نمی بینم . خب آخه اینو میدونید مردای ایرونی همه تقریبا اینجوریند ولی به خدا همیشه سعی کردم به توجه زیاد بهش بکنم. مثلا کادو هایی رو که براش می خرم سعی میکنم که لوازم شخصی برای خودش باشه نه وسایل منزل و اینکه نوع بسته بندی طوری باشه که لااقل یه گل هم روش قرار بگیره . من اینو نمی فهمم !!! شما خانمها لطفا کمکم کنید شمایی که همه چزا رو خیلی زود می فهمید و به قول خودتون حس ششمتون قویه چرا متوجه نمیشید که بابا شوهرتون اگه بهتون نمیگه ول باعملش نشون میده که خیلی دوستون داره؟؟؟؟؟ اینو هرچی بهش میگم میگه من می دونم ولی دوستدارم توهم بگی و اولین نفری باشی که مثلا می فهمه من ابرومو برداشتم یا لبلسی رو که قبلا خریده بودم(البته شبیهشو داشت) و الان می پوشم رو بهم بگی!! فقط اینو میدونم که گاهی که کلافه میشم خیلی تند برخورد میکنم ول بعدش هم حتما ازش عذرخواهی میکنم که مرتب میگه چه فایده ای داره قلبمو جریحه دار کردی تا آخر عمرم دیگه فراموش نمی کنم و دیگه فکر نکن مثل سابق میشم!!

عضو عادی

آخرین بازدید
    سطح
    30
    دستاوردها:
    تشکرها
    282

تشکرشده 291 در 66 پست

Array

آقاي افشين خان خانومتون داره خودش بهتون ميگه چجوري باهاش رفتار كنيد نيازهاشوداره بهتون ميگه.شما مردا كي ميخوايد متوجه بشيد كه بابا جان ما از طريق گوشمون عاشق ميشيم نه از طريق چشم.هزار بار اين خانوماي بيچاره دارن به شما مردا ميگن توروخدا به زبونتون بگيد دوست دارم.خدايي انقدر سخته گفتن اين جمله؟بيشتر بهش توجه كنيد.خشلي ببخشيد اينو ميگما ولي شما مردا متوجه ابرو برداشتن همكار خانومتون ويا دختر همسايه بقلي ميشيد ولي متوجه رنگ كردن موي همسرتون نميشيد.سعي كنيد مثل روزاي نامزديتون از سركارتون بهش حداق يك بار بهش زنگ بزنيد.از آرايشي كه براتون ميكنه تعريف كنيد بهش بگيد چقدر خشگل شده بخدا سخت نيست نوازشش كنيد وقتي از سركار ميايد ببوسينش .چه اشكالي داره به خدا زياد وقت نميگيره ولي توي زندگيتون معجزه ميكنه .ما خانوما كم توقعيم وشما مردا فكر ميكنيد واسه خوشحال كردن ما بايد قله قافو بهمون بديد.نه بخدا ما ازتون چيزاي سخت نميخوايم .چي ميشه مگه وقتي ميخوايد بخوابيد بغلش كنيد وبهش بگيد كه خيلي دوسش داريد خيلي سادت خيلي ساده.

10. 4 کاربر از پست مفید مريم صوفي تشکرکرده اند .

مريم صوفي (دوشنبه 04 مهر 90)

عضو همراه

آخرین بازدید
    چهارشنبه 29 شهریور 96 [ 22:02]
    سطح
    77
    Level completed: 39%, Points required for next Level: 245
    Overall activity: 1.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsTagger Second ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    3,300

تشکرشده 3,560 در 934 پست

Array

آقای افشین شما دو مشکل بزرگ دارید که نیازی هم نیست به طلاق و با اندکی تلاش رفع میشه ، مشکلات شما بزرگ هست اگر سعی نکنید حلش کنید و زودتر از اونچه که فکر میکنید حل میشه اگر حلش کنید:
    1- مشکل جنسی : به نظر میاد این مشکل از طرف شما باشه و شما اندکی سرد مزاج باشید و این خود به خود باعث پرخاشگری همسر و دلسردی ایشون از زندگی میشه. سردمزاجی شوهر از دید زن یعنی اینکه شوهر اونو دوست نداره و نمی بینتش و بهش بی توجه هست و جذابیتی برای شوهر نداره. من درک میکنم برای یک مرد با تابوهای اجتماعی ما درک این مشکل و تلاش برای رفعش اندکی سخته ولی باور کنید فقط شما نیستید که این مشکل را دارید و با توجه به استرس های زندگی امروز و تغذیه و ... این مشکل شیوع زیادی داره. بنابراین حتما و صد درصد به یک ارولوژیست یا سکسوتراپ مراجعه کنید و در جهت رفع مشکلتون تا دیر نشده کاری بکنید. خوندن تاپیک های من یادتون نره . من همسرم این مشکل را داره و تعلل ایشون توی رفع این مشکل ما رو تا مرز جدایی برده ( و چه بسا به زودی جدایی )
    2- عدم شناخت درست از جنس مخالف: شما بالطبع دنیا را از دریچه مردونه خودتون میبینید ولی باید درزمینه نگرش ها و خواسته های زنان مطالعه کنید . خوندن کتاب رازهایی درباره زنان نوشته باربارا دی آنجلیس و مطالعه تاپیک های همدردی را توصیه می کنم.
    نهایتا آقای افشین گرامی من به نوبه خودم به شما و درک شما تبریک و احسنت میگم که در جهت حل مشکلتون گامی برداشتید و غرورو و خودخواهی را رها کردید ودر اینترنت گشتید و به همدردی رسیدید. امیدوارم به مرور با هم مشکلات زندگی شما را حل کنیم

12. 7 کاربر از پست مفید نیلا تشکرکرده اند .

نیلا (یکشنبه 03 مهر 90)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    18
    دستاوردها:
    تشکرها
    3

تشکرشده 3 در 3 پست

Array

از همه شما تشکر میگنم. دیگه واقعا احساس میکنم تنها و تنها نیستم که باید برای حل مشکلم تدبیری بیندیشم.از تون واقعا ممنونم.البته خیلی از بابت جداییتون متاسفم.خانم سابینا کاملا مهلوم شما آگاهی کامل دارید از اینکه اطلاعاتتون رو در جهت کمک به همنوعانتون قرار میدید واقعا ممنون و تبریک میگم. شما درست گفتید ولی ما(من و همسرم)بعد از صحبت کردن رفتیم پیش اورولوژیست و حالا خانمم خدا رو شکر راضیه و تلاشمون رو تو این زمینه میکنیم. واما در مورد دوم باید بگم که من از کودکی طوری تربیت شدم که تا زمان ازدواج تقریبا باهیچ دختری دوست نبودم و اصلا هیچ رابطه ای رو هم تجربه نکردم. اینکه شما مورد دوم رو گفتید باید بگه زدید به هدف ولی نمی دونم این باعث مشکلات میشه یا نه ؟آخه ما سه سال اول ازدواجمون (مخصوصا از زمانیکه تصمیم به بچه دار شدن گرفتیم) مثل رویا بود برامون(برای هردومون) که این جای سواله که چرا پس اون موقه مشکلی نبود؟و اما خانم صوفی از شما هم ممنونم و تبریک میگم چون شما هم خوب میتونید از روی صحبت آدامو بشناسید. اعتراف میکنم آره!!! من هم مثل همه مردای دیگه زبون ندارم ولی بخدا کاراریی میکنم که حس حسادت(نه اون حسادت بد) رو حتی تو چشم مادرزنم هم میبینم مثل اینکه تمام مناسبت های همسرم و مشترکمون رو با آهنگی که شاد باشه و اون هم دوستش داشته باشه موبایلمو کوک میکنم وقی آهنگ میزنه برق شادی رو تو چشاش می بینم یا مثلا نوع کادو دادنم طوریه که مثل دوتا نامزد میمونه علاوه بر اینکه از طرف پسرم هم کادویی میگیرم و نوشته ای ک.دکتنه روش میزارم تا بیشتر شاد بشه به خدا اینکارارو تقریبا هیچ از هیچ مردی دور و اطرافم ندیدم انجام بده؟آخه واقا از رو اینا نمیشه فهمید که آدم چقدر دوسشداره؟ من فکر میکنم ما آدما(ایرانیها) باید یاد بگیریم وکه بفهمیم طرف مقابلمون چطوری ابراز عشق میکنه نه اینکه ازش بخوایم اون جوری که من میخوام ابراز عشق کنه!!! چطور وقتی خستس و حال کارکردن نداره وقتی من خسته از سر کار میام خونه و بجاش غذا درست میکنم رو محبت و عشق نمی بینه؟ این واقعا برام عجیبه!!!! شاید واقعا نداشتن ارتباط با جنس مخالف در گذشته باعث درک نکردن من از این موضوعه؟؟؟؟

14. کاربر روبرو از پست مفید افشین تشکرکرده است .

افشین (یکشنبه 03 مهر 90)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سطح
    30
    دستاوردها:
    تشکرها
    282

تشکرشده 291 در 66 پست

Array

من ميخوام بدونم غذا درست كردن سخت تره يا يكمي عاشقانه حرف زدن؟؟؟؟؟؟؟تمرين كنيد تمرين كنيد تمرين كنيد خانومها تشنه شنيدنن

16. کاربر روبرو از پست مفید مريم صوفي تشکرکرده است .

مريم صوفي (یکشنبه 03 مهر 90)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)